Mamy z maja 2022 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-04, 12:45   #1351
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Jeju! I co poradziły na te usta? Ciekawe dlaczego akurat ogórek skoro je jadł wcześniej… współczuję jelitówki… ja miałam na początku ciąży jak córka ze żłobka przyniosła. Najpierw ona, później ja, moja mama, siostra ze szwagrem i brat, a na końcu mój mąż… położyło nas wszystkich coś okropnego to było

U nas dziś jak co sobotę jestem z Luizą i moją mamą na zakupach spożywczych. Śnieg u nas pada nadal, wiec wszędzie jest biało. Mama ma dziś imieniny więc będzie ciacho


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zwykłe wapno dobrze, że były, bo ja to zaraz w panikę wpadłam. Czasami bywa tak, że coś może uczulić znienacka. Jeszcze tym bardziej, że organizm osłabiony, miał gorączkę, a kiszońce to jednak kwas. Dobrze, że tylko skończyło się na opuchliznie, a nie doszły do tego duszności. Wtedy na pewno wylądowałby w szpitalu 🥺
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Moją siostrę kiedyś złapało uczulenie na truskawki, tak że wylądowała w szpitalu. A całe życie jadła mnie dwa razy dopadło uczulenie na.. mróz jak tylko się robiło zimno to dostawałam na całym ciele takie czerwone, gorące placki masakraa to była.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, na słońce to widziałam przypadki, ale na mróz to mnie zaskoczyłaś
Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
A my dzisiaj na wychodnym, sprzedajemy małego i idziemy na zaległe andrzejki do znajomych będzie seans bo odbieramy film z wesela nasz w końcu. 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale zazdroszczę tego wychodnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 13:06   #1352
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

U nas dziś wychodne ma mąż, a ja będę oglądać netflixa uroki ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 14:15   #1353
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

A my dzisiaj mamy gości. Brat z dziewczyną mają wpaść na urodziny męża i mikołajki do młodego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 16:32   #1354
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
A my dzisiaj na wychodnym, sprzedajemy małego i idziemy na zaległe andrzejki do znajomych będzie seans bo odbieramy film z wesela nasz w końcu. 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile czekaliście? Ja już czekam 6 miesiąc, ma być na święta

Widzę, że u większości z Was fajny weekend U mnie leniwy, bo w łóżku, ale w końcu bez temperatury i chyba w końcu wybrałam wózek dla synka, oby na żywo nie rozczarował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 16:33   #1355
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ile czekaliście? Ja już czekam 6 miesiąc, ma być na święta

Widzę, że u większości z Was fajny weekend U mnie leniwy, bo w łóżku, ale w końcu bez temperatury i chyba w końcu wybrałam wózek dla synka, oby na żywo nie rozczarował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ślub braliśmy we wrześniu, w umowie mieliśmy 3 miesiące więc stosunkowo szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 16:36   #1356
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Zwykłe wapno dobrze, że były, bo ja to zaraz w panikę wpadłam. Czasami bywa tak, że coś może uczulić znienacka. Jeszcze tym bardziej, że organizm osłabiony, miał gorączkę, a kiszońce to jednak kwas. Dobrze, że tylko skończyło się na opuchliznie, a nie doszły do tego duszności. Wtedy na pewno wylądowałby w szpitalu 🥺O kurcze, na słońce to widziałam przypadki, ale na mróz to mnie zaskoczyłaś Ale zazdroszczę tego wychodnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uważajcie na małego zatem. Sama jestem alergiczką i mam uczulenie na sporo produktów. Niestety czasem może się to groźnie skończyć. Ja noszę w torebce Alleric Deslo Active, może dla dzieci też jest Działa natychmiast, nieraz mnie uratował i nie trzeba rozpuszczać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ślub braliśmy we wrześniu, w umowie mieliśmy 3 miesiące więc stosunkowo szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My końcem czerwca Też mamy 3 mies w umowie. Za to fotograf obiecał zniżkę 50% za opóźnienie w ramach rekompensaty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 16:42   #1357
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ile czekaliście? Ja już czekam 6 miesiąc, ma być na święta

Widzę, że u większości z Was fajny weekend U mnie leniwy, bo w łóżku, ale w końcu bez temperatury i chyba w końcu wybrałam wózek dla synka, oby na żywo nie rozczarował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jaki wózek wybrałaś? My mamy po córce espiro next melange i raczej nie będę kupować nowego, chociaż zastanawiam się trochę jak będą wyglądały spacery z dwójką


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-04, 16:56   #1358
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
Jaki wózek wybrałaś? My mamy po córce espiro next melange i raczej nie będę kupować nowego, chociaż zastanawiam się trochę jak będą wyglądały spacery z dwójką


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Prawdopodobnie kupimy Roan Bloom, dobra amortyzacja na nasz teren, spacerówka składana ze stelażem i fajna cena. Tylko mógłby być lżejszy, ale chyba wszystkie wózki na cięższy teren mają sporą wagę, ale i tak jest lżejszy niż np. Anex. No i ja chciałam jasny wózek, więc eko skóra mi odpowiada, bo będzie łatwiej utrzymać w czystosci. Ale ja cały czas myślę, że po pół roku pewnie kupimy lżejszą spacerówkę, więc byleby gondola była ok
Hmm, zobaczysz jak będzie jak dziecko się pojawi Najwyżej wtedy wymyślicie jakąś inną opcję. Nad Espiro też myślałam, ale nie znalazłam odpowiedniego koloru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 17:04   #1359
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie kupimy Roan Bloom, dobra amortyzacja na nasz teren, spacerówka składana ze stelażem i fajna cena. Tylko mógłby być lżejszy, ale chyba wszystkie wózki na cięższy teren mają sporą wagę, ale i tak jest lżejszy niż np. Anex. No i ja chciałam jasny wózek, więc eko skóra mi odpowiada, bo będzie łatwiej utrzymać w czystosci. Ale ja cały czas myślę, że po pół roku pewnie kupimy lżejszą spacerówkę, więc byleby gondola była ok
Hmm, zobaczysz jak będzie jak dziecko się pojawi Najwyżej wtedy wymyślicie jakąś inną opcję. Nad Espiro też myślałam, ale nie znalazłam odpowiedniego koloru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My mamy jasno szary, a nie myślałaś żeby kupić coś z samą gondolą w takim razie? Ja zakładałam jak kupowałam, że to będzie wózek do końca wózkowania, a koło roczku kupiłam maleńką spacerówkę żeby mieć do samochodu coś i nosidło na szybkie wyjścia do sklepu itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 17:26   #1360
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Sasetka2609 Pokaż wiadomość
My mamy jasno szary, a nie myślałaś żeby kupić coś z samą gondolą w takim razie? Ja zakładałam jak kupowałam, że to będzie wózek do końca wózkowania, a koło roczku kupiłam maleńką spacerówkę żeby mieć do samochodu coś i nosidło na szybkie wyjścia do sklepu itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślałam, ale nie znalazłam żadnego fajnego głębokiego ze znośną wagą Tzn. ja pewnie też będę użytkować spacerówkę w tym wózku, ale z tego co czytałam większość spacerówek w zestawach 2 w 1 jest ciężkich, więc biorę pod uwagę, że potem kupimy inną spacerówkę. Taka jest prawda, że wózka idealnego nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 17:56   #1361
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Myślałam, ale nie znalazłam żadnego fajnego głębokiego ze znośną wagą Tzn. ja pewnie też będę użytkować spacerówkę w tym wózku, ale z tego co czytałam większość spacerówek w zestawach 2 w 1 jest ciężkich, więc biorę pod uwagę, że potem kupimy inną spacerówkę. Taka jest prawda, że wózka idealnego nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez prawda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-04, 18:17   #1362
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamy z maja 2022

My używaliśmy przez pierwszy rok Bebetto Nico Estilo. Po roku przerzuciliśmy się na Valco Snap 4 sport i uwielbiam ten wózek.
Bebetto na początek też był fajny, dobra amortyzacja.
Racja z tym, że większość tych wózków 2 w 1 zmienia się na lżejsze spacerówki więc chyba nie warto za dużo na nie wydawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 18:31   #1363
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy z maja 2022

U nas dzisiaj też leniwie, mąż popołudniu sobie zrobił drzemkę więc byłam z synkiem u mamy. Chwilę temu wróciliśmy, teraz zamówilismy pizzę i też netflixa będziemy męczyć

Co do uczulenia to mnie kiedyś użądliła osa w pracy jak dostawę odbierałam, nie miałyśmy pod ręką cebuli i octu a koleżanka mówiła że słyszała w telewizji że można przyłożyć pomidora. Masakra co to ze mną robiło, cała wysypana byłam. Nigdy więcej nikogo nie posłucham;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 18:50   #1364
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
My używaliśmy przez pierwszy rok Bebetto Nico Estilo. Po roku przerzuciliśmy się na Valco Snap 4 sport i uwielbiam ten wózek.
Bebetto na początek też był fajny, dobra amortyzacja.
Racja z tym, że większość tych wózków 2 w 1 zmienia się na lżejsze spacerówki więc chyba nie warto za dużo na nie wydawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak spacerówka w Bebetto? Czytałam sporo opinii, że są kiepskie przez złe wyprofilowanie, ale pewnie nie każdy wózek Bebetto ma złą spacerówkę. Też myślałam o Bebetto Flavio, ale jednak Roan wygrywa opiniami.
No właśnie Dzięki za opinię, każda cenna
Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj też leniwie, mąż popołudniu sobie zrobił drzemkę więc byłam z synkiem u mamy. Chwilę temu wróciliśmy, teraz zamówilismy pizzę i też netflixa będziemy męczyć

Co do uczulenia to mnie kiedyś użądliła osa w pracy jak dostawę odbierałam, nie miałyśmy pod ręką cebuli i octu a koleżanka mówiła że słyszała w telewizji że można przyłożyć pomidora. Masakra co to ze mną robiło, cała wysypana byłam. Nigdy więcej nikogo nie posłucham;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To fajny wieczór Wam się szykuje, miłego zatem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 19:07   #1365
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj też leniwie, mąż popołudniu sobie zrobił drzemkę więc byłam z synkiem u mamy. Chwilę temu wróciliśmy, teraz zamówilismy pizzę i też netflixa będziemy męczyć

Co do uczulenia to mnie kiedyś użądliła osa w pracy jak dostawę odbierałam, nie miałyśmy pod ręką cebuli i octu a koleżanka mówiła że słyszała w telewizji że można przyłożyć pomidora. Masakra co to ze mną robiło, cała wysypana byłam. Nigdy więcej nikogo nie posłucham;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pizzę uwielbiam
Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
A jak spacerówka w Bebetto? Czytałam sporo opinii, że są kiepskie przez złe wyprofilowanie, ale pewnie nie każdy wózek Bebetto ma złą spacerówkę. Też myślałam o Bebetto Flavio, ale jednak Roan wygrywa opiniami.
No właśnie Dzięki za opinię, każda cenna To fajny wieczór Wam się szykuje, miłego zatem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spacerówka z Bebetto nie była zła, Filipowi było wygodnie. Mnie najbardziej wkurzało w niej, że zajmuje bardzo dużo miejsca w bagażniku. Nie była też tak skrętna jak Valco i wentylacja w Valco jest dużo lepsza w spacerówce niż w Bebetto (przy rozłożeniu na płasko).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 20:01   #1366
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Mój syn jest na kwarantannie z przedszkola, a mąż w delegacji więc weekend taki sobie umęczyłam się dzisiaj, aż mnie cały brzuch ciągnie. Idę się zaraz położyć, bo jeszcze 2 dni siedzenia w domu nas czeka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 20:25   #1367
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
Pizzę uwielbiam ️Spacerówka z Bebetto nie była zła, Filipowi było wygodnie. Mnie najbardziej wkurzało w niej, że zajmuje bardzo dużo miejsca w bagażniku. Nie była też tak skrętna jak Valco i wentylacja w Valco jest dużo lepsza w spacerówce niż w Bebetto (przy rozłożeniu na płasko).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 20:46   #1368
kitek131
Raczkowanie
 
Avatar kitek131
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy z maja 2022

Kiedy widzę jak wymieniacie się nazwami tych modeli wózków to nic mi to nie mówi,tylko googluje hahah i otwieram oczy..🤭 ale to dobrze ,będę się Was radzić jak dojrzeję do decyzji o zakupie .

U mnie weekend z książką ,pod kocem i z kotem na brzuchu

Nie pamiętam czy już był poruszany ten temat ale korzystacie ze specjalnej poduchy do spania w ciąży ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kitek131
Czas edycji: 2021-12-04 o 20:47
kitek131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 21:42   #1369
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Mi z poduchą było niewygodnie, ale za to szwagierka spała z nią całe 3 ciąże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-04, 22:34   #1370
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Kiedy widzę jak wymieniacie się nazwami tych modeli wózków to nic mi to nie mówi,tylko googluje hahah i otwieram oczy..🤭 ale to dobrze ,będę się Was radzić jak dojrzeję do decyzji o zakupie .

U mnie weekend z książką ,pod kocem i z kotem na brzuchu

Nie pamiętam czy już był poruszany ten temat ale korzystacie ze specjalnej poduchy do spania w ciąży ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze nie korzystam, ale przymierzam się do zakupu i kupię niedługo, prawdopodobnie w literę U, najbardziej chwalą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 07:40   #1371
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Kiedy widzę jak wymieniacie się nazwami tych modeli wózków to nic mi to nie mówi,tylko googluje hahah i otwieram oczy..🤭 ale to dobrze ,będę się Was radzić jak dojrzeję do decyzji o zakupie .

U mnie weekend z książką ,pod kocem i z kotem na brzuchu

Nie pamiętam czy już był poruszany ten temat ale korzystacie ze specjalnej poduchy do spania w ciąży ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam taką poduchę w pierwszej ciąży. Nawet dobrze się na tym spało, ale ona się bardzo szybko ugniotła i zrobiła się za płaska. Do karmienia się nie nadawała, bo była za duża i ciężko było tym operować jak trzeba dziecko trzymać w dwóch rękach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 07:59   #1372
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja miałam poduchę w kształcie litery C. Bardzo ją lubiłam, ale zajmowała połowę łóżka. Pewnie niedługo ją znowu wyjmę, ale nie wiem jak się pomieścimy tym razem 🤣 syn zawsze u nas ląduje w połowie nocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 08:08   #1373
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja w poprzedniej ciąży nie miałam, zwijałam kołdrę jak miałam potrzebę lepiej się ułożyć. Teraz raczej tez nie kupię, bo w nocy się kręcę i mam wrażenie, że przekręcanie z tą poduchą będzie uciążliwe no i miejsca dużo zajmuje, a u nas mimo łóżka 2x2 jak córka się położy w poprzek robi się ciasno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 09:50   #1374
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja spałam pierwsza ciążę z poduchą z Lidla. Miałam taką wielką w literę C. Gdzieś ją schowałam i nie mogę zlokalizować a już by się przydała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 10:01   #1375
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

A czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z poduszką do karmienia typu kura babci Dany i poleca lub odradza ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 10:27   #1376
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z poduszką do karmienia typu kura babci Dany i poleca lub odradza ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam kurę, do karmienia się średnio sprawdzała, była zbyt mała. Przez jakiś czas trochę na niej karmiłam, później przerzuciłam się na karmienie na leżąco. Natomiast kura jest teraz naszą ulubioną poduszką więc nie powiem żeby to był zły zakup

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 10:30   #1377
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
Ja mam kurę, do karmienia się średnio sprawdzała, była zbyt mała. Przez jakiś czas trochę na niej karmiłam, później przerzuciłam się na karmienie na leżąco. Natomiast kura jest teraz naszą ulubioną poduszką więc nie powiem żeby to był zły zakup

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A szkoda, bo wizualnie bardzo fajna, ale właśnie też czytałam opinie, że do karmienia niezbyt się sprawdza. W takim razie chyba kupię zwykłego rogala do karmienia Dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 10:38   #1378
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

https://supermami.pl/poduszki-ciazow...bieskie_granat


Ja mam taką na liście prezentowej. Mam prawie 180 cm wzrostu, podobno ten kształt dobrze się sprawdza. Nie chciałam U bo lubię czuć męża .

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 10:59   #1379
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z poduszką do karmienia typu kura babci Dany i poleca lub odradza ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kura była beznadziejna, nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii o niej 🤷☠♀️ lepiej sprawdził się zwykły rogal do karmienia. Pierwszy miałam taki tani z allegro i poszedł do kosza już w szpitalu, kupiłam z Motherhood i to był strzał w 10. Służył nam dopóki nie skończyłam karmić. Teraz go tylko wypiorę i będzie czekać na następnego ssaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 11:04   #1380
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

A moja koleżanka ma i chyba jest zadowolona z tej kury bo jak byłam to widziałam w użyciu jak karmiła ale ona już tylko butelka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.