Mamy z maja 2022 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-02, 08:27   #2071
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Cześć mnie coraz częściej towarzyszy uczucie rozciągania wewnątrz brzucha i raczej leżę lub siedzę z wyprostowanym nogami bo jak siedzę normalnie to się nasila.Też tak macie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, najczęściej to rozciągające się więzadła, niestety przy śniadaniu się nasila. Uciążliwe, mnie ostatnio trzymało mocno całą dobę, teraz sporadycznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 08:46   #2072
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Cześć mnie coraz częściej towarzyszy uczucie rozciągania wewnątrz brzucha i raczej leżę lub siedzę z wyprostowanym nogami bo jak siedzę normalnie to się nasila.Też tak macie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaak, też tak mam

Ja mam tragiczne noce, bóle bioder i pleców nadal mnie męczą. Wyciągnęłam moją poduszkę ciążową z nadzieją, że pomoże, ale mi jeszcze gorzej. Lepiej nie będzie, a gdzie tu do końca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 08:49   #2073
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Taaak, też tak mam

Ja mam tragiczne noce, bóle bioder i pleców nadal mnie męczą. Wyciągnęłam moją poduszkę ciążową z nadzieją, że pomoże, ale mi jeszcze gorzej. Lepiej nie będzie, a gdzie tu do końca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj te bóle bioder to mnie też dokuczają. Raz noc jakoś mija, a raz jest nie do wytrzymania..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Gwiazdko pamiętasz o mnie w wolnej chwili?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 09:28   #2074
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kitek131 Pokaż wiadomość
Cześć mnie coraz częściej towarzyszy uczucie rozciągania wewnątrz brzucha i raczej leżę lub siedzę z wyprostowanym nogami bo jak siedzę normalnie to się nasila.Też tak macie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej! U mnie tez sie pojawily od jakiegoś czasu takie bole rozciągające, kłujące nie wiem jak to nazwać, a dziś w nocy to wgl byla masakra..
U nas dzis 19+6 i nadal nie czuje żadnych ruchów
A kto wizytuje w nastepnyk tygodniu ? trzymam kciuki 🥰 my dopiero 13.01

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 09:32   #2075
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Hej! U mnie tez sie pojawily od jakiegoś czasu takie bole rozciągające, kłujące nie wiem jak to nazwać, a dziś w nocy to wgl byla masakra..
U nas dzis 19+6 i nadal nie czuje żadnych ruchów
A kto wizytuje w nastepnyk tygodniu ? trzymam kciuki 🥰 my dopiero 13.01

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam wizytę w piątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 09:34   #2076
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja mam w poniedziałek USG połówkowe, już nie mogę się doczekać 🥺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 09:45   #2077
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Kciuki za wszystkie wizyty
Mnie coś boli w prawym pośladku… taki kłujący ból przy chodzeniu… czasem czuję trochę więzadła, ale nie jest to uciążliwe bardzo. Dziś leniwa niedziela


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-02, 10:01   #2078
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Mnie nogi bolą, szczególnie jak długo siedzę. Wczoraj też miałam klucie w pachwinie.- to pewnie więzadło? Nasila się np jak kichne.

mnie to od kręgosłupa bolą te nogi :/ już przed ciąża miałam problemy z biodrami ale wtedy pomagała duża ilość takiego ruchu którego teraz nie mogę. Aż mnie do piety czasem ciągnie i dretwieje:/ we wtorek to miałam uczucie jakby ktoś mi w pośladku ogień zapalił :/ Joguje się, ale to jakoś mocno nie pomaga. Na następnej wizycie podpytam ginekolog czy nie ma przeciwwskazań do wizyty u fizjo, mam w mieście taką, która pracuje z kobietami w ciąży.
Poza tym, od kilku dni męczą mnie zaparcia przez co cały brzuch mam wzdety, też nieprzyjemne bo nie wiem później czy to macica czy jelita.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Ja dopiero za 17 połówkowe.

Śniła mi się dziś jakaś dziwna historia ale między innymi było USG i dziecko wreszcie się pokazało bez wątpliwości

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 10:06   #2079
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Mnie nogi bolą, szczególnie jak długo siedzę. Wczoraj też miałam klucie w pachwinie.- to pewnie więzadło? Nasila się np jak kichne.

mnie to od kręgosłupa bolą te nogi :/ już przed ciąża miałam problemy z biodrami ale wtedy pomagała duża ilość takiego ruchu którego teraz nie mogę. Aż mnie do piety czasem ciągnie i dretwieje:/ we wtorek to miałam uczucie jakby ktoś mi w pośladku ogień zapalił :/ Joguje się, ale to jakoś mocno nie pomaga. Na następnej wizycie podpytam ginekolog czy nie ma przeciwwskazań do wizyty u fizjo, mam w mieście taką, która pracuje z kobietami w ciąży.
Poza tym, od kilku dni męczą mnie zaparcia przez co cały brzuch mam wzdety, też nieprzyjemne bo nie wiem później czy to macica czy jelita.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Ja dopiero za 17 połówkowe.

Śniła mi się dziś jakaś dziwna historia ale między innymi było USG i dziecko wreszcie się pokazało bez wątpliwości

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Właśnie ja też cierpię przez małą ilość ruchu. Normalnie byłam zawsze aktywna, cały dzień w biegu i jeszcze na długie spacery z młodym chodziłam, a teraz tylko leżę i leżę. Wszystko mnie boli przez to, że muszę leżeć modlę się, żeby bobas był wózkowy i żeby lubił spacery, bo jak się już rozpakuję to jak wyjdę na spacer to mnie chyba w domu nie zobaczą szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 10:10   #2080
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Wspólczuje, ja jak jestem chora i muszę leżeć zawsze ląduje u fizjo. :/ teraz nie muszę no ale nadal ilość ruchu inna, wcześniej bieganie, siłownia, intensynywa joga, a teraz to wiadomo, spacerki, joga inna, na siłownię mi nie pozwoliła gin. Miałam zacząć na basen chodzić ale jak widzę jacy ludzie są nieodpowiedzialni covidowo to mi się w te fale odechciało.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 10:16   #2081
paula_ros
Raczkowanie
 
Avatar paula_ros
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 181
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Wspólczuje, ja jak jestem chora i muszę leżeć zawsze ląduje u fizjo. :/ teraz nie muszę no ale nadal ilość ruchu inna, wcześniej bieganie, siłownia, intensynywa joga, a teraz to wiadomo, spacerki, joga inna, na siłownię mi nie pozwoliła gin. Miałam zacząć na basen chodzić ale jak widzę jacy ludzie są nieodpowiedzialni covidowo to mi się w te fale odechciało.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Mnie to najbardziej brakuje tej siłowni, bieżni i spacerów. Póki nie trafiłam do szpitala to jeszcze spacerować mogłam, ale teraz już nawet na to mam zakaz. U mnie na wszystkie dolegliwości lekiem był ruch.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula_ros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-02, 10:19   #2082
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Właśnie ja też cierpię przez małą ilość ruchu. Normalnie byłam zawsze aktywna, cały dzień w biegu i jeszcze na długie spacery z młodym chodziłam, a teraz tylko leżę i leżę. Wszystko mnie boli przez to, że muszę leżeć modlę się, żeby bobas był wózkowy i żeby lubił spacery, bo jak się już rozpakuję to jak wyjdę na spacer to mnie chyba w domu nie zobaczą szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo ja tak samo, uwielbiałam spacery z wózkiem z synkiem a teraz jak go zaprowadzę do przedszkola to wracam i muszę się położyć też mi zaczęły dokuczać te bóle, jakieś rozciągania itp. w nocy ciężko się ułożyć, kręcę się i zasnąć nie mogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 10:23   #2083
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Hej! U mnie tez sie pojawily od jakiegoś czasu takie bole rozciągające, kłujące nie wiem jak to nazwać, a dziś w nocy to wgl byla masakra..
U nas dzis 19+6 i nadal nie czuje żadnych ruchów
A kto wizytuje w nastepnyk tygodniu ? trzymam kciuki 🥰 my dopiero 13.01

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jutro połówkowe a we wtorek u lekarza prowadzącego nareszcie 🥰

U mnie dzis 21+0
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 10:23   #2084
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez paula_ros Pokaż wiadomość
Mnie to najbardziej brakuje tej siłowni, bieżni i spacerów. Póki nie trafiłam do szpitala to jeszcze spacerować mogłam, ale teraz już nawet na to mam zakaz. U mnie na wszystkie dolegliwości lekiem był ruch.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To samo. Mi też pomagało na głowę, wybieganie w lesie nie rozwiazywalo problemów, ale zawsze jakoś mi lżej było jak się wyżyłam. Nie twierdzę, że jak ktoś choruje depresję to ma iść pobiegać jak coś

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 13:15   #2085
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja miałam jedna z najgorszych nocy od wielu miesięcy. Tak mnie żołądek zaczął bolec koło 20, ze cała noc nie spałam na dodatek mdlilo mnie cholernie. Jeszcze plecy i biodra robiły swoje bo nie mogłam znaleźć dobrej pozycji żeby nie bolały 3 rzeczy na raz. Rano wstałam zrobiłam sobie gorzka herbatę, chyba podziałało bo zasnęłam i dopiero teraz wstałam ale jednak zrobię sobie dzień postu bo nie mogę patrzeć na jedzenie.

Ja zaczęłam w końcu coś tam czuć jakieś delikatne pukanie, a w piątek idę na połówkowe. Nie mogę się doczekać a z drugiej strony trochę jak zawsze stresuje czy będzie ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 13:56   #2086
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Ja miałam jedna z najgorszych nocy od wielu miesięcy. Tak mnie żołądek zaczął bolec koło 20, ze cała noc nie spałam na dodatek mdlilo mnie cholernie. Jeszcze plecy i biodra robiły swoje bo nie mogłam znaleźć dobrej pozycji żeby nie bolały 3 rzeczy na raz. Rano wstałam zrobiłam sobie gorzka herbatę, chyba podziałało bo zasnęłam i dopiero teraz wstałam ale jednak zrobię sobie dzień postu bo nie mogę patrzeć na jedzenie.

Ja zaczęłam w końcu coś tam czuć jakieś delikatne pukanie, a w piątek idę na połówkowe. Nie mogę się doczekać a z drugiej strony trochę jak zawsze stresuje czy będzie ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ojej, bardzo współczuję takiej nocy. Ja dziś wstałam rano zmierzyć cukier i na śniadanie, a potem zasnęłam i spałam do 11, jestem w szoku, nie wiem kiedy. Na szczęście cukier nie spadł. Chyba ten stres to zawsze bedzie nam towarzyszył.

Ja mam dziś jakieś zwątpienie w macierzyństwo. Szukam ubranek, a ja nienawidzę zakupów ale myślałam że chociaż dla dziecka nie będzie to przykry obowiązek. A co jak malucha upuszczę, albo się z nim przewrócę, jakieś dziś mam myśli z d*py.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Mierze cukier, włączę sobie jakie podcast i idę na spacer bo się w domu zaraz rozpłaczę i tyle z tego będzie. Co za paskudny dzień.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 14:26   #2087
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Ojej, bardzo współczuję takiej nocy. Ja dziś wstałam rano zmierzyć cukier i na śniadanie, a potem zasnęłam i spałam do 11, jestem w szoku, nie wiem kiedy. Na szczęście cukier nie spadł. Chyba ten stres to zawsze bedzie nam towarzyszył.

Ja mam dziś jakieś zwątpienie w macierzyństwo. Szukam ubranek, a ja nienawidzę zakupów ale myślałam że chociaż dla dziecka nie będzie to przykry obowiązek. A co jak malucha upuszczę, albo się z nim przewrócę, jakieś dziś mam myśli z d*py.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Mierze cukier, włączę sobie jakie podcast i idę na spacer bo się w domu zaraz rozpłaczę i tyle z tego będzie. Co za paskudny dzień.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Z zakupami mam podobnie nienawidzę wręcz i zadnej rzeczy jeszcze dla dziecka nie kupilam. I szczerze przeraza mnie to wszystko co trzeba kupić i ogarnac 🤣 nie mam kompletnie pojęcia jakie rozmiaru ciuszków kupic i jak skrócić do minimum ta liste dobrze ze niedlugo zaczyna się szkoła rodzenia moze mi to jakoś ulatwi lekko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 14:39   #2088
Olga771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Hej! U mnie tez sie pojawily od jakiegoś czasu takie bole rozciągające, kłujące nie wiem jak to nazwać, a dziś w nocy to wgl byla masakra..
U nas dzis 19+6 i nadal nie czuje żadnych ruchów
A kto wizytuje w nastepnyk tygodniu ? trzymam kciuki my dopiero 13.01

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam 3 dni takie dziwne ciągnięcie koło pepka ale trochę zwolniłam i wylezalam, jak coś boli to więcej odpoczywam
Też mam 13 stycznia - połówkowe, szybko zleci mi od wizyty do wizyty szybko mija czas
Do jakiej szybko rodzenia się zapsialas ?

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Olga771
Czas edycji: 2022-01-02 o 14:43
Olga771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 14:48   #2089
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Olga771 Pokaż wiadomość
Ja miałam 3 dni takie dziwne ciągnięcie koło pepka ale trochę zwolniłam i wylezalam, jak coś boli to więcej odpoczywam
Też mam 13 stycznia - połówkowe, szybko zleci mi od wizyty do wizyty szybko mija czas
Do jakiej szybko rodzenia się zapsialas ?

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
A to są jakieś różne szkoły rodzenia nie mam kompletnie pojęcia ? U mnie z kliniki organizowane są kursy szkoły rodzenia i w takim będziemy uczestniczyć, niestety z obecnego względu zajęcia są online

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-02, 15:14   #2090
Olga771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 15
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
A to są jakieś różne szkoły rodzenia nie mam kompletnie pojęcia ? U mnie z kliniki organizowane są kursy szkoły rodzenia i w takim będziemy uczestniczyć, niestety z obecnego względu zajęcia są online

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest ich mnóstwo;D pytam bo ja też biorę udział w online od stycznia więc myślałam ze może to samo ale ja mam świadomy ruch i oddech do porodu Izabela Dembinska

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
Olga771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 15:29   #2091
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Olga771 Pokaż wiadomość
Jest ich mnóstwo;D pytam bo ja też biorę udział w online od stycznia więc myślałam ze może to samo ale ja mam świadomy ruch i oddech do porodu Izabela Dembinska

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
U nas jest 8 zajec i 10 modułów tematycznych, jak się zacznie to będę miala jaśniejsza sytuacje jak to wygląda i czy mi coś z tego sie przydalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Warszawie jest darmowa ta szkoła rodzenia

Edytowane przez kolorowa90
Czas edycji: 2022-01-02 o 15:35
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 15:38   #2092
DiabolloPomidorro
Raczkowanie
 
Avatar DiabolloPomidorro
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
U nas jest 8 zajec i 10 modułów tematycznych, jak się zacznie to będę miala jaśniejsza sytuacje jak to wygląda i czy mi coś z tego sie przydalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Warszawie jest darmowa ta szkoła rodzenia
Która?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
DiabolloPomidorro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 15:43   #2093
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Ojej, bardzo współczuję takiej nocy. Ja dziś wstałam rano zmierzyć cukier i na śniadanie, a potem zasnęłam i spałam do 11, jestem w szoku, nie wiem kiedy. Na szczęście cukier nie spadł. Chyba ten stres to zawsze bedzie nam towarzyszył.

Ja mam dziś jakieś zwątpienie w macierzyństwo. Szukam ubranek, a ja nienawidzę zakupów ale myślałam że chociaż dla dziecka nie będzie to przykry obowiązek. A co jak malucha upuszczę, albo się z nim przewrócę, jakieś dziś mam myśli z d*py.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Mierze cukier, włączę sobie jakie podcast i idę na spacer bo się w domu zaraz rozpłaczę i tyle z tego będzie. Co za paskudny dzień.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Tez niestety nachodziły mnie takie myśli, do tej pory tak mam czy robie wszystko dobrze, żeby wychować synka niestety miałam pare wpadek z młodym i pol nocy ryczalam ze jestem zła mama, bo spadł mi z przewijaka gdy sięgałam po pieluchę. Ale zobaczysz, wystarczy ze się do Ciebie uśmiechnie, przytuli bo bez ciebie jedt bezbronny to te troski mina spróbuj się cieszyć zakupami. Rodzimy w najpiękniejszym miesiącu, będzie ciepło później dużo spacerów, długie dnie. Zobaczysz będzie dobrze. Zawsze masz nas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 16:39   #2094
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Która?

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Poszukaj w okolicy szkoły rodzenia, ktora ma kursy finansowane z urzędu miasta moja klinka taka szkole rodzenia ma finansowana, a szkoła rodzenia jest na ul. Przemyskiej na Ochocie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 16:55   #2095
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Dziewczyny z Warszawy, które szpitale bierzcie pod uwagę do rodzenia? Macie kilka typów czy tylko jeden?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 17:21   #2096
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy, które szpitale bierzcie pod uwagę do rodzenia? Macie kilka typów czy tylko jeden?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Położna z kliniki podała 3 typy: Żelazna, na Żwirki i Wigury oraz Madalińskiego. Ja się skłaniam ku Żelaznej jednak mnie trochę przeraza ze przyjmują dopiero w zawansowanym porodzie w innej sytuacji odsyłają do domu..Bylam tam na łyżeczkowaniu i ogolnie z opieki byłam zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 17:54   #2097
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Czyli każda ma inne typy, w 1 ciąży nie wyobrażałam sobie porodu w innym miejscu niż zwirki i wigury a wyszło jak wyszło jakos w 1 ciąży byłam mniej świadoma pewnych rzeczy i mniej się przejmowałam wszystkim niż teraz. teraz przed każda wizyta sie denerwuje czy jest wszystko ok, w 1 ciąży nie miałam nawet w głowie myśli ze może być coś nie tak. Może wiek robi swoje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 18:01   #2098
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

A teraz na Żwirkach jest 3 stopień referncyjnosci ? Juz jeden porod masz za soba to wiesz na co uwagę zwracać co maja powiedziec te co pierwszy raz 🤣 kazdy co innego mowi i to chyba jeszcze gorzej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się śmieje ze urodze tam gdzie mnie maz zawiezie moze nie bedzie w stanie to urodze w samochodzie

Edytowane przez kolorowa90
Czas edycji: 2022-01-02 o 18:07
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 18:09   #2099
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
A teraz na Żwirkach jest 3 stopień referncyjnosci ? Juz jeden porod masz za soba to wiesz na co uwagę zwracać co maja powiedziec te co pierwszy raz kazdy co innego mowi i to chyba jeszcze gorzej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, teraz zwirki są już 3 stopniem i tez bardzo sobie chwała opiekę. Znam nawet po rozkładzie tam szpital bo leżałam z młodym 2 noce po operacji która miał i raz w roku jeździmy na kontrole do chirurga.
Niby mam, nie porodu się obawiam tylko tego czy napewno będzie zdrowe. Co zrobię gdy nagle się zacznie dziać a tutaj nie mam pomocy nikogo żeby mi został z synkiem. Zanim tesciowa dojedzie i o ile da radę to 2h. Już tym zaczekam się martwić, ze pewnie pojedziemy w 3 a do szpitala wejdę sama


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 18:11   #2100
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy, które szpitale bierzcie pod uwagę do rodzenia? Macie kilka typów czy tylko jeden?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja rodziłam w IMID, w sumie nie mam na co narzekać. Opieka była ok, była położna laktacyjna, sala porodowa wyposażona w sporo udogodnień. Miałam prywatną położną wykupioną ze szpitala więc dostałam najlepszą salę do rodzenia.
Później niestety trafiłam na salę poporodową dzieloną z dwójką dziewczyn i było bardzo ciasno. Jedynie to mi się nie podobało.

Teraz nie wiem gdzie będę chciała rodzić, zastanawiam się jeszcze nad Inflancką, a jak nie to chyba znowu spróbuję IMID. Raczej już też nie będę inwestowała w prywatną położną.
Mega mnie stresuje myśl o porodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.