Mamy z maja 2022 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-16, 17:26   #2521
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

U mnie zarówno moi rodzice jak i teściowa wolą dać pieniądze. Tak było przy pierwszym dziecku. Dali gotówkę na wyprawkę i za to kupiliśmy łóżeczko i wózek taki jak nam się podobał.
Ale u nas to taki standard ze wszystkimi prezentami. Zazwyczaj jak ktoś ma urodziny to wysyłamy sobie linki co chcemy dostać. Przynajmniej nie ma nietrafionych prezentów. A jak ktoś mówi, że nie wie co chce dostać to dostaje bon podarunkowy i już sam decyduje na co wyda.
Teraz jak zaczęliśmy budowę domu to na każda okazję dostaje bony do Ikei n apewno się nie zmarnują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 17:38   #2522
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

To dobrze, ze Wam pomagają tylko sie cieszyć mi na początku było przykro ze teściowa zero zainteresowania, nic nie kupiła, nie interesowała sie a mimo, ze mieszkaliśmy w 1 mieście to nawet nie potrafiła przyjechać do nas zobaczyć młodego przez 3 miesiące. Dopiero my pojechaliśmy do niej, chociaż średnio miałam ochotę. A moi rodzice maja 300 Km I przyjechali tydzień po porodzie i mama została mi pomoc.
Z perspektywy czasu mam troche juz wywalone na to czy teściowa sie interesuje czy nie, mój maz miał z nią pogadankę, gdy chciałam wrócić do pracy a młody nie dostał sie do żłobka i przyjeżdżała przez pół roku.
Ale cóż cieszę, sie ze mam rodziców na których chociaż moge liczyć ze wszystkim narazie sami wszystko kompletujemy, ale wiem ze mama odwiedzi lumpeksy poproszę zeby poszukała jakiegoś spiworka bo miałam chyba tylko 1


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 17:51   #2523
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez DiabolloPomidorro Pokaż wiadomość
Przez te kłucia?
Mnie też wczoraj kuło, ale bez uczucia spinania brzucha, dzisiaj już nie dzieje się nic

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Wczoraj miałam najgorszy wieczór ever do tej pory, lekkie kłucia, ale to pół biedy, gorzej, że pojawiły się regularne skurcze. Na szczęście po No- spie i dwóch magnezach przeszło. Dobrze, że w środę ta wizyta. Cieszę się, że w końcu przeszło, bo szpital to już dla mnie ostateczność. Ale mam nauczkę, więc dzisiaj tylko leżenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2022-01-16 o 17:53
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 18:19   #2524
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
To dobrze, ze Wam pomagają tylko sie cieszyć mi na początku było przykro ze teściowa zero zainteresowania, nic nie kupiła, nie interesowała sie a mimo, ze mieszkaliśmy w 1 mieście to nawet nie potrafiła przyjechać do nas zobaczyć młodego przez 3 miesiące. Dopiero my pojechaliśmy do niej, chociaż średnio miałam ochotę. A moi rodzice maja 300 Km I przyjechali tydzień po porodzie i mama została mi pomoc.
Z perspektywy czasu mam troche juz wywalone na to czy teściowa sie interesuje czy nie, mój maz miał z nią pogadankę, gdy chciałam wrócić do pracy a młody nie dostał sie do żłobka i przyjeżdżała przez pół roku.
Ale cóż cieszę, sie ze mam rodziców na których chociaż moge liczyć ze wszystkim narazie sami wszystko kompletujemy, ale wiem ze mama odwiedzi lumpeksy poproszę zeby poszukała jakiegoś spiworka bo miałam chyba tylko 1


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Ogolnie, ja mam nadzieje ze jak juz sie urodzi to moze sie pojawi troche zainteresowania z obu stron, bo na razie to kazdy nam zwraca uwagę ze jeszcze za wczesniej na te wyprawki, po co tak wczesniej wozek fotelik, to za wcześnie i tak w kółko.. Wiec juz nic nie mówimy co kupujemy a powoli sobie kompletujemy, na spokojnie jest sporo czasu wiec i finansowo damy rade, bez zbędnego gadania i pomocy.
Gwiazdka współczuję Ci tych dolegliwości, i z jednej strony ze względu na wykonywany zawod moze latwiej Ci zdecydować czy to coś poważnego i w porę zareagowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 18:35   #2525
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam najgorszy wieczór ever do tej pory, lekkie kłucia, ale to pół biedy, gorzej, że pojawiły się regularne skurcze. Na szczęście po No- spie i dwóch magnezach przeszło. Dobrze, że w środę ta wizyta. Cieszę się, że w końcu przeszło, bo szpital to już dla mnie ostateczność. Ale mam nauczkę, więc dzisiaj tylko leżenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A bierzesz magnez regularnie ? Ja mam zalecone magne b6 3x dziennie i jakbym tak nie wzięła to tak samo mi brzuch spina. Jak to nie pomaga to luteina ewentualnie, ja brałam w pierwszej ciąży, teraz na szczęście, aż tak mi nie spina jak wtedy.


Co do teściowych to moja czasem jakieś ciuszki kupi, ale co to są za rzeczy 🤦 jeansy tak sztywne że ja bym tego nie ubrała, albo jakąś podróbkę psiego patrolu, ale taka brzydka i kompletnie nie podobna, że mój syn nie rozpoznał co to 🤦🤦 także niech ona nic nie kupuje lepiej 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 21:16   #2526
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ja też tak uważam U nas teściowie zafundowali dostawkę, moi rodzice wózek i fotelik, a mama co jakiś czas pyta co potrzebuję i czasem jeszcze coś dokupi (ja wcześniej to wybieram), to bardzo miłe Też na początku nie chciałam, ale jednak koszty przy pierwszym dziecku są spore, więc jeśli dziadkowie chcą, to przestałam się buntować

Ja też się pochwalę zakupami, w końcu mogę się odstresować, bo kupiłam w ciągu ostatnich dni kapcie gumowe do porodu i potem będą pod prysznic,cienki szlafrok i koszule Mam nadzieję, że się nie przydadzą jeszcze w ciąży, ale wolę być przygotowana. Zwłaszcza, że wczoraj nie dużo brakło, a zbierałabym się do szpitala. Na liście wyprawkowej coraz mniej do kupienia W tym tygodniu jedziemy zamówić wózek i kupić od razu fotelik z bazą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podasz linka gdzie kupiłaś te kapcie gumowe? Ja chyba tez jeszcze w styczniu kupię koszule.
Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Ogolnie, ja mam nadzieje ze jak juz sie urodzi to moze sie pojawi troche zainteresowania z obu stron, bo na razie to kazdy nam zwraca uwagę ze jeszcze za wczesniej na te wyprawki, po co tak wczesniej wozek fotelik, to za wcześnie i tak w kółko.. Wiec juz nic nie mówimy co kupujemy a powoli sobie kompletujemy, na spokojnie jest sporo czasu wiec i finansowo damy rade, bez zbędnego gadania i pomocy.
Gwiazdka współczuję Ci tych dolegliwości, i z jednej strony ze względu na wykonywany zawod moze latwiej Ci zdecydować czy to coś poważnego i w porę zareagowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja zwalam to na "a bo tak straszą podwyżkami"

U mnie skończyło się na tym, że dała pieniądze, chociaż powiedziała, że to na razie tylko część. Pokazała kilka linków co jej wpadło w oko i żebym pozamawiala sobie, wybrała jaki wzór mi się podoba. Ale chyba do wszystkiego usiądę dopiero po połówkowych, czyli w środę wieczorem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-16, 21:47   #2527
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Ogolnie, ja mam nadzieje ze jak juz sie urodzi to moze sie pojawi troche zainteresowania z obu stron, bo na razie to kazdy nam zwraca uwagę ze jeszcze za wczesniej na te wyprawki, po co tak wczesniej wozek fotelik, to za wcześnie i tak w kółko.. Wiec juz nic nie mówimy co kupujemy a powoli sobie kompletujemy, na spokojnie jest sporo czasu wiec i finansowo damy rade, bez zbędnego gadania i pomocy.
Gwiazdka współczuję Ci tych dolegliwości, i z jednej strony ze względu na wykonywany zawod moze latwiej Ci zdecydować czy to coś poważnego i w porę zareagowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko, uwielbiam takie teksty Tak jakby to kupno czegoś, cokolwiek zmieniło. Co ma się wydarzyć to i tak się wydarzy niestety. Ja zaczęłam dość wcześnie kupować, a mimo wszystko jeszcze trochę rzeczy zostało (na szczęście coraz mniej), więc cieszę się i nie żałuję. Na szczęście u mnie w rodzinie jest mądre podejście do tego.
Niby powinno być łatwiej, ale w ciąży jestem pierwszy raz i jeśli to dotyczy siebie to czasem ciężko być obiektywną, gdzie jest norma, a gdzie patologia.
Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
A bierzesz magnez regularnie ? Ja mam zalecone magne b6 3x dziennie i jakbym tak nie wzięła to tak samo mi brzuch spina. Jak to nie pomaga to luteina ewentualnie, ja brałam w pierwszej ciąży, teraz na szczęście, aż tak mi nie spina jak wtedy.


Co do teściowych to moja czasem jakieś ciuszki kupi, ale co to są za rzeczy 🤦 jeansy tak sztywne że ja bym tego nie ubrała, albo jakąś podróbkę psiego patrolu, ale taka brzydka i kompletnie nie podobna, że mój syn nie rozpoznał co to 🤦🤦 także niech ona nic nie kupuje lepiej 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, od początku ciąży biorę Magne B6 Forte 3x dziennie po jednej tabletce. Zobaczę co gin. w środę powie, może zacznę więcej brać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2022-01-16 o 21:50
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-19, 15:57   #2528
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Raz byliśmy już właśnie bo też się to zdarzyło ale doktor mówiła że to raczej te bóle, nie są codziennie, w zasadzie są na prawdę rzadko ale dzisiaj w nocy to wyjątkowo go bolały te nogi bo cały czas płakał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zróbcie mu morfologię z rozmazem. Na studiach uczulano nas na takie objawy u dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2022-01-19 o 16:09
Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 12:23   #2529
Agunia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy z maja 2022

Dziewczyny… pytanie trochę z „innej beczki”. Niedługo wybieram się w góry, narty itp oczywiście odpadają, ale zastanawiam się nad skorzystaniem z term. Jak myślicie- mogę skorzystać? Czy teraz w ciąży chodzicie na basen czy się boicie? Ciąża jak narazie książkowa. Nic złego się nie dzieje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agunia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 13:03   #2530
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Agunia1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny… pytanie trochę z „innej beczki”. Niedługo wybieram się w góry, narty itp oczywiście odpadają, ale zastanawiam się nad skorzystaniem z term. Jak myślicie- mogę skorzystać? Czy teraz w ciąży chodzicie na basen czy się boicie? Ciąża jak narazie książkowa. Nic złego się nie dzieje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Basen to raczej spoko, termy to jednak ciepłe, nie wiem czy to wskazane, ciężko stwierdzić pewnie… kiedyś czytałam o morsowaniu w ciąży i niby jakichś przeciwwskazań nie było jeśli to nie miałby być pierwszy raz, tylko norma dla organizmu. Ale nie wiem jak z termami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 13:19   #2531
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Agunia1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny… pytanie trochę z „innej beczki”. Niedługo wybieram się w góry, narty itp oczywiście odpadają, ale zastanawiam się nad skorzystaniem z term. Jak myślicie- mogę skorzystać? Czy teraz w ciąży chodzicie na basen czy się boicie? Ciąża jak narazie książkowa. Nic złego się nie dzieje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mysle ze na pewno warto skonsultować to z ginekologiem, ale jak wiadomo decyzja tez należy do nas...niby sie nie zaleca gorących kąpieli ja nadal biore bo to jest silniejsze ode mnie i sie póki co nic nie dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-20, 13:29   #2532
Uleczka91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 106
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Agunia1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny… pytanie trochę z „innej beczki”. Niedługo wybieram się w góry, narty itp oczywiście odpadają, ale zastanawiam się nad skorzystaniem z term. Jak myślicie- mogę skorzystać? Czy teraz w ciąży chodzicie na basen czy się boicie? Ciąża jak narazie książkowa. Nic złego się nie dzieje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój lekarz mówił, że lepiej odpuścić, ale już mojej koleżance jej lekarz powiedział, że można
Na basen jak najbardziej, ale ja przed ciążą łapałam infekcje po pływaniu i mam opory żeby teraz testować.


Kat_wisz, jak synek ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uleczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 15:34   #2533
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

To zależy ile stopni ma woda. Jak basen z letnią wodą to ok, ale już zbiorniki z ciepłą wodą i dłuższe posiedzenia w nich odpadają. Niestety każdy basen niesie z sobą też ryzyko infekcji. Osobiście bym odpuściła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 17:04   #2534
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Uleczka91 Pokaż wiadomość
Mój lekarz mówił, że lepiej odpuścić, ale już mojej koleżance jej lekarz powiedział, że można
Na basen jak najbardziej, ale ja przed ciążą łapałam infekcje po pływaniu i mam opory żeby teraz testować.


Kat_wisz, jak synek ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczęście już po wszystkim, od niedzieli już się nic nie działo i we wtorek poszedł do przedszkola teraz tylko od nowa dieta, probiotyki i witaminy ale było ciężko, prawie 5 dni..
Ale wiecie co cieszę się, że nie pojechaliśmy do szpitala, oczywiście gdyby była konieczność to jasna sprawa, ale na Facebooku znajoma dodała posta, że leży właśnie z 3 latkiem na pediatrii, cały pełny, dzieciaki właśnie odwodnione z biegunkami i wymiotami, jakis straszny wirus jest wśród dzieci i mówi, że normalnie całe rodziny leżą nie tylko maluchy..
Na szczęście że mój mały jeszcze jako tako jadł i pił, więc nic poważnego aż tak się nie działo no i ze mnie nie złapało..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 17:15   #2535
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Mamy z maja 2022

Kat, to chyba ten norowirus. U nas w regionie jest to samo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 17:47   #2536
m_adzikkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 144
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja chyba bym się obawiała, że na termach złapie jakąś infekcję. Raczej bym sobie darowała.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
m_adzikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 17:54   #2537
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Agunia1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny… pytanie trochę z „innej beczki”. Niedługo wybieram się w góry, narty itp oczywiście odpadają, ale zastanawiam się nad skorzystaniem z term. Jak myślicie- mogę skorzystać? Czy teraz w ciąży chodzicie na basen czy się boicie? Ciąża jak narazie książkowa. Nic złego się nie dzieje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi gin mówił że jest bardzo duże ryzyko infekcji, a w ciąży są tylko 2 leki które można brać i one czasem słabo działają, więc to trochę proszenie się o kłopoty. Także ja się nie zdecydowałam, będzie jeszcze wiele okazji po ciąży. A w takiej ciepłej wodzie nawet maluszki mogą się kąpać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 20:25   #2538
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Mamy z maja 2022

Macie już siarę? U mnie dzisiaj się pojawiła, pojedyncze kropelki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 08:50   #2539
Agunia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy z maja 2022

Tak, już od jakiegoś czasu. To moja druga ciąża, więc pewnie jest to trochę przyspieszone


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agunia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-22, 10:50   #2540
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 12:32   #2541
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy z maja 2022

Też mam, od dłuższego czasu już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-22, 13:55   #2542
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy z maja 2022

U mnie nic, posucha a to druga ciąża może za jakiś czas się pojawi chociaż jakos szczególnie mi na tym nie zależy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 09:02   #2543
Agunia1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 14
Dot.: Mamy z maja 2022

Hej! Co taka cisza? Przeniosłyście się na fb?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agunia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-02, 10:48   #2544
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Cytat:
Napisane przez Agunia1989 Pokaż wiadomość
Hej! Co taka cisza? Przeniosłyście się na fb?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na messengera w zasadzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 12:00   #2545
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Mamy z maja 2022

Hej dziewczyny! Obserwuję ten wątek od jakiegoś czasu ale dopiero dziś zdecydowałam się napisać Jestem w 26 tc (termin na 9 maja). Potwierdzony chłopiec
Zaczynam powoli myśleć o wyprawce i zastanawiam się czy któraś z Was może podzielić się swoim doświadczeniem? Myślimy o kupnie łóżeczka Tobiasz (50x100) - jak wyglada kwestia dodatków do niego? Znalazłam materac i prześcieradła ale zastanawiam się czy kupuje się jakiś ochraniacz nieprzemakalny na materac? Jeśli tak to jaki żeby był bezpieczny dla dziecka i nie blokował przepływu powietrza? Będę wdzięczna za informacje

Wiem, że przeniosłyście się na Messenger ale może jest jeszcze ktoś kto chciałby tutaj pisać? Mi nie ukrywam bardziej pasuje komunikacja tutaj. Będę wdzięczna za jakiś odzew i ew. pomoc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 12:22   #2546
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Mamy z maja 2022

Ja planuję kupić taki ochraniacz bo jednak szkoda materaca jak coś się uleje czy cokolwiek sie stanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 12:33   #2547
Sasetka2609
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 200
Dot.: Mamy z maja 2022

Witaj Ja mam ochraniacz na materac ale mam zwykle łóżeczko wiec nie było problemu, może wpisz na Allegro wymiary?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sasetka2609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 12:39   #2548
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Mamy z maja 2022

Witaj Pandka ja niestety w sprawie łóżeczka nie pomogę bo planujemy na początek dostawkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 13:09   #2549
Pandka85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 191
Dot.: Mamy z maja 2022

Ale polecacie jakiś konkretny przepuszczający powietrze? Najwyżej kupię większy i oddam do skrócenia. Tak na szybko znalazłam tylko taki z folią a to podobno niewskazane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pandka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 13:15   #2550
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Mamy z maja 2022

Ja i przy 1 dziecku i teraz dla 2 kupiłam zwykły ochroniacz na materac z gumkami po bokach, na to prześcieradło i nigdy nic sie nie działo. Materac mam lateks pianka po 1 synku i wyglada jak nowy zero plam, nigdy nie przemókł. Ale rozmiar mam taki uniwersalny jak łóżeczka 120x60. Trzeba by poszukać konkretnego rozmiaru


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-18 10:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.