Mamy luty 2023 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-28, 19:38   #1051
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez miszel92 Pokaż wiadomość
Theali naprawdę podziwiam Cię, że dajesz radę karmić dwójkę, super 🥰 A jak nocki? Bo u nas młody często się budzi albo z małą albo na zmianę więc noce ciężkie mamy... Czasami rano wstaję i jestem ledwo żywa.
Loteria. Są noce, kiedy mniej śpię niż nie śpię, bo na zmianę wiszą (albo i nie na zmianę ). Najgorzej, że starszego chyba znów zaczynają zęby męczyć i mnie podgryza :/

Ale np. nie przedostatnia noc była super, jak się położyliśmy około 22, tak typowo w nocy każdego karmiłam tylko raz (i udało się nie równocześnie), a potem dopiero nad ranem, po piątej (jak i tak mąż ze starszakiem wstają).

Wczoraj jeszcze z młodszym u lekarza, bo zaczęło mu się jedno oko paprać. Dostaliśmy krople z antybiotykiem i na szczęście już dziś rano po wczorajszych dwóch dawkach była duża poprawa. Ale 5-6 dni mamy stosować.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-06, 12:54   #1052
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Jak tam dziewczyny, jak się macie? Jak maluszki? U nas niestety ale drugie dziecko też nie ominęły problemy z brzuchem Syn tak nam dał do wiwatu z kolkami... Że mieliśmy nadzieję, że drugie już będzie bez takich przygód. No ale niestety, na razie nie jest aż tak tragicznie jak z pierwszym ale Młoda też męczy się z brzuchem, przychodzi godzina 16-17 i zaczynają się płaczki, wtedy tylko rączki, termofor, cycuś i jestem nieodkladalna. Zasypia zależy jak się uda odgazowac i wykupkac, zazwyczaj koło 22, potem w miarę śpi do 1, kolejna pobudka po 3 no i od 5 od nowa akcja że zaczyna się prężyć, stękać budzi się i walczy z brzuchem do 8 żeby potem znowu trochę pospać aż do wieczora i od nowa... A w środę stuknie nam 3 tygodnie ️ I może zwariowałam ale mimo tego, że jestem ledwo żywa zaczynam tęsknić za brzuszkiem i ciążą 🤣 Mąż mówi, że nie chce już więcej dzieci a ja już myślę o 3 Mam nadzieję, że to tylko hormony i mi przejdzie bo wracam do pracy w przyszłym roku i nie ma opcji nawet na 3, przynajmniej na razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 11:21   #1053
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

U nas wariactwo. Dziele czas między wszystkich i walczę z hormonami. Jakiś spóźniony baby blues mnie dopadł. Młoda nie chce smoczka a ja nie umiem odpuścić ogarniania wszystkiego dookoła. Mąż mnie wspiera, ale widzę, że też jest zmęczony. A w domu bałagan, ratujemy się mrożonkami i słoikami od rodziców. Jak starszaki są w przedszkolu to młoda nawet jak śpi,to budzi się zawsze, kiedy ja zaczynam sprzątać no ale trzeba to przetrwać

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 11:42   #1054
nowa180321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
U nas wariactwo. Dziele czas między wszystkich i walczę z hormonami. Jakiś spóźniony baby blues mnie dopadł. Młoda nie chce smoczka a ja nie umiem odpuścić ogarniania wszystkiego dookoła. Mąż mnie wspiera, ale widzę, że też jest zmęczony. A w domu bałagan, ratujemy się mrożonkami i słoikami od rodziców. Jak starszaki są w przedszkolu to młoda nawet jak śpi,to budzi się zawsze, kiedy ja zaczynam sprzątać no ale trzeba to przetrwać

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
To moja zawsze się budzi kiedy ja chcę zasnąć

Wysłane z mojego moto g72 przy użyciu Tapatalka
nowa180321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 12:31   #1055
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy luty 2023

Radary mają wbudowane. A ja też często głupia, zamiast robić to siedzę i czekam aż się obudzi

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 12:46   #1056
miszel92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 378
Dot.: Mamy luty 2023

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Radary mają wbudowane. A ja też często głupia, zamiast robić to siedzę i czekam aż się obudzi

Wysłane z mojego NOTE 20 PRO przy użyciu Tapatalka
I bardzo dobrze, olej wszystko i odpoczywaj jak możesz! Od odrobiny bałaganu nikt jeszcze nie umarł Ale rozumiem bo mam tak samo i o ile rozrzucone zabawki czy wiszące pranie mnie nie rusza to brak jedzenia już tak A że starszak ma duże problemy z jedzeniem to niestety większość gotowców nie wchodzi nawet w grę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez nowa180321 Pokaż wiadomość
To moja zawsze się budzi kiedy ja chcę zasnąć

Wysłane z mojego moto g72 przy użyciu Tapatalka
Mam to samo Budzi się albo ona albo synek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miszel92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 13:46:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.