Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-11, 08:22   #2881
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
To też prawa, ale uważam, że on ma większe problemy ze sobą niż ona.
Asia się bardzo obwinia siebie i jest niepewna, ale Adam... On tymczasem nie opanował podstaw społecznego zachowania się. Kobieta może mu się podobać bądź nie, ale wypada pomóc z bagażem, pożegnać się, czy mówić pełnymi zdaniami, a nie mamrotać coś pod nosem, patrzeć na rozmówcę. Mimo wszystko Asia nie zachowuje się jak kompletna dzikuska, ma problemy, ale też nie wiemy, jakby się zachowała przy normalnym facecie, od którego nie wali piwskiem na każdym spotkaniu.
A to prawda. Dla mnie Adam jest zwykłym bucem. Rozumiem pozwolenie na to, żeby Asia pojechała do siebie jak była u niego, rozumiem pewnie niedogadanie się, bo się ledwo co znają, ale brak pomocy przy bagażu czy olanie pożegnania to zwykłe buractwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 09:22   #2882
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Wygląda na to, że Adam to jakiś alkus Jak on nawet nie potrafi w tv się powstrzymać przed chlaniem... Wczoraj oglądałam kawałek powtórki i on schodził z kuflem w ręku z tej karczmy na Czantorii. Widocznie szkoda mu było nie dopić do końca... A to, że nawet jej ramieniem nie wsparł jak schodzili w tym śniegu i od razu do pociągu się zaczął ładować jak dowiozła śpiącego królewicza na dworzec to już poniżej krytyki... Mnie było wstyd przy tej scenie, przysięgam
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 09:34   #2883
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Jesli dal rade zataic takie cos, to "eksperci" powinni sie zwijac ze wstydu po sciana, a produkcja tuszowac jego ciagoty, zeby mogli zachowac resztki twarzy. Raczej wszyscy wiedzieli co robia i w co pakuja Asie.
Kto to wie....jak było i jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 09:37   #2884
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mnie Asia i Adam przypominają trochę Agatę i Macieja. Asia i Agata też w podróży były bardzo wycofane, a potem po powrocie do kraju im bardziej zależało im, tym mniej starali się panowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 10:01   #2885
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie Asia i Adam przypominają trochę Agatę i Macieja. Asia i Agata też w podróży były bardzo wycofane, a potem po powrocie do kraju im bardziej zależało im, tym mniej starali się panowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio? Akurat tam Maciek sie starał od poczatku, ale Agata była zimna jak lód nic zero, wiec odpuscił sobie, no głową muru sie nie przebije. Ąska to taki Maciej właśnie, też głową muru nie przebije
Oj przecież wiemy ze zawsze musi byc para bardzo nie dobrana

Nie serio Maciek miał dobry charakter, a Adam to Adam zero kultury zero manier buc taki, nie dostał kogo chciał i ma w d... Oliwkę by mu dali to moze no moze by spełniała jego oczekiwania

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2020-05-11 o 10:04
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 10:42   #2886
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Serio? Akurat tam Maciek sie starał od poczatku, ale Agata była zimna jak lód nic zero, wiec odpuscił sobie, no głową muru sie nie przebije. Ąska to taki Maciej właśnie, też głową muru nie przebije
Oj przecież wiemy ze zawsze musi byc para bardzo nie dobrana

Nie serio Maciek miał dobry charakter, a Adam to Adam zero kultury zero manier buc taki, nie dostał kogo chciał i ma w d... Oliwkę by mu dali to moze no moze by spełniała jego oczekiwania
Zgadzam się. Jednak w przypadku pary Agata/ Maciej ona się zachowywała według mnie dziwnie od początku do końca, a Maciej może DiCaprio nie jest i nie ma porywającej osobowości, ale taki normalny facet po prostu. Jakbym miała przypuszczać, jakich facetów można poznać w takim programie, to właśnie pomyślałabym, że kogoś w jego stylu.

Asia rozmawiała normalnie z Adamem (Agata z Maciejem nie, choć ona też uważała, że to montaż - kto wie) i jakich scen nie pokazuje telewizja? Nie wydaje mi się - skoro facet pije do odcięcia, co widzieliśmy i sam to mówił - powstrzymał się podczas urlopu z nią, może był powód, dla którego ona tak szybko poszła spać itd.

Naprawdę, mnie się wydaje, że to z Adamem jest coś ostro nie tak, a psychologowie i telewizja próbują to przedstawić, jakby Asia była nienormalna. Oczywiście ona ma swoje problemy, ale on? Te jego "co", żarty "to będziesz tutaj spała", ciągłe picie, wręcz socjopatyczna obojętność, brak kultury, obycia. Nawet jego rodzina się o nim negatywnie wypowiada (siostra).

Nie wiem, moim zdaniem on jest porównywalny z Przemkiem, a przynajmniej Przemek nie był narąbany non stop i to był też błąd ekspertów, bo zapewne Przemek się poczuł też urażony, (co go nie usprawiedliwia), że Martyna go nie chce, a tutaj Asia okazuje mu zainteresowanie od początku. O Asi źle świadczy, że nadal próbuje, ale to chyba matka plus ich kontrakty, nie mogą sobie powiedzieć "nie" po 5 odcinku.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 10:45   #2887
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Jednak w przypadku pary Agata/ Maciej ona się zachowywała według mnie dziwnie od początku do końca, a Maciej może DiCaprio nie jest i nie ma porywającej osobowości, ale taki normalny facet po prostu. Jakbym miała przypuszczać, jakich facetów można poznać w takim programie, to właśnie pomyślałabym, że kogoś w jego stylu.

Asia rozmawiała normalnie z Adamem (Agata z Maciejem nie, choć ona też uważała, że to montaż - kto wie) i jakich scen nie pokazuje telewizja? Nie wydaje mi się - skoro facet pije do odcięcia, co widzieliśmy i sam to mówił - powstrzymał się podczas urlopu z nią, może był powód, dla którego ona tak szybko poszła spać itd.

Naprawdę, mnie się wydaje, że to z Adamem jest coś ostro nie tak, a psychologowie i telewizja próbują to przedstawić, jakby Asia była nienormalna. Oczywiście ona ma swoje problemy, ale on? Te jego "co", żarty "to będziesz tutaj spała", ciągłe picie, wręcz socjopatyczna obojętność, brak kultury, obycia. Nawet jego rodzina się o nim negatywnie wypowiada (siostra).

Nie wiem, moim zdaniem on jest porównywalny z Przemkiem, a przynajmniej Przemek nie był narąbany non stop i to był też błąd ekspertów, bo zapewne Przemek się poczuł też urażony, (co go nie usprawiedliwia), że Martyna go nie chce, a tutaj Asia okazuje mu zainteresowanie od początku. O Asi źle świadczy, że nadal próbuje, ale to chyba matka plus ich kontrakty, nie mogą sobie powiedzieć "nie" po 5 odcinku.
Ale u Przemka i Martyny też Martyna była ta zła. Eksperci po niej jechali od samego początku, że liczyła na konkretny typ, potem miała klaskać z radości na każdy pomysł Przemka i akceptować, że dostała dorosłego konia, który mieszka w akademiku i nawet nie ma talerza. Jak jej decyzja była na nie to był wielki bulwers.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-11, 13:11   #2888
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ale u Przemka i Martyny też Martyna była ta zła. Eksperci po niej jechali od samego początku, że liczyła na konkretny typ, potem miała klaskać z radości na każdy pomysł Przemka i akceptować, że dostała dorosłego konia, który mieszka w akademiku i nawet nie ma talerza. Jak jej decyzja była na nie to był wielki bulwers.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, oczywiście masz rację, że obwiniali ją. Przemek to straszny gówniarz z zachowania, ale mimo wszystko "eksperci" też sobie z niego zakpili. No bo przyszedł do urzędu, Martyna mu się spodobała, a później okazało się, że przecież z ankiet chciała innego mężczyznę i oni wiedzieli, że ona go nie będzie chciała, że ma inne oczekiwania itd., więc zrobił z siebie pajaca w telewizji, a wręcz "strollował" ten program.

Natomiast szczerze? Dla mnie Adam przebija Przemka. Przemek, jakim pajacem by nie był, jakieś ludzkie odruchy miał i nie chodził też non stop na bani, a poza tym były zabawne momenty, z których sama Martyna się śmiała. A Asię i Adama ogląda się jak jakiś trudny w odbiorze dramat na TVP1 i to w dodatku niezbyt dobry.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 13:14   #2889
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Tak odruchem Przemka było zaproszenie byłej na imprezę żeby zobaczyła jego żonę,a potem z byłą wyszedł z lokalu rozbawiony a żonka szła za nimi Jakie to ludzkie
Nie ma co porównywać, Przemkowi podobała sie Martyna Adamowi Asia nie i dlatego tak ją zlewa na każdym kroku, byle do końca umowy dotrwać
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 13:18   #2890
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Tak odruchem Przemka było zaproszenie byłej na imprezę żeby zobaczyła jego żonę,a potem z byłą wyszedł z lokalu rozbawiony a żonka szła za nimi Jakie to ludzkie
Nie ma co porównywać, Przemkowi podobała sie Martyna Adamowi Asia nie i dlatego tak ją zlewa na każdym kroku, byle do końca umowy dotrwać
Mówię, że pajacował; tak, uważam, że przynajmniej ją pocieszał, jak płakała, czy miała zły humor, więc to jest jakiś ludzki odruch. Ale przecież jego całokształt oceniam negatywnie.

Ale to, że ona mu się nie podoba, nie oznacza, że ma ją traktować bez najmniejszej kultury. Ja to piszę tylko na zarzut, że Asia ma problemy. Może ma, ale pierwszego z tej dwójki na terapię bym wysłała Adama.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 13:20   #2891
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mówię, że pajacował; tak, uważam, że przynajmniej ją pocieszał, jak płakała, czy miała zły humor, więc to jest jakiś ludzki odruch. Ale przecież jego całokształt oceniam negatywnie.

Ale to, że ona mu się nie podoba, nie oznacza, że ma ją traktować bez najmniejszej kultury. Ja to piszę tylko na zarzut, że Asia ma problemy. Może ma, ale pierwszego z tej dwójki na terapię bym wysłała Adama.
Ale on jej ciągle cisnął, że nie ma ambicji, że ma pudełka zamiast mebli, że nie zna angielskiego, podczas gdy sam nie błyszczał w temacie ogarnięcia życiowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-11, 13:25   #2892
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ale on jej ciągle cisnął, że nie ma ambicji, że ma pudełka zamiast mebli, że nie zna angielskiego, podczas gdy sam nie błyszczał w temacie ogarnięcia życiowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No dobra, przekonałaś mnie , choć Adam i tak chyba zostanie u mnie nowym numerem jeden.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 15:30   #2893
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jak piszecie o Przemku to od razu mam przed oczami ten jego różowy strój królika w podróży poślubnej i jak w tym pajacował

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 15:44   #2894
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Długo broniłam Adama, ale faktycznie w tym odcinku pokazał się z fatalnej strony. Nie wiem czy ma problem alkoholowy czy nie, może po prostu jeszcze się nie "wybawił", co jest słabe w kontekście tego, że chciał mieć żonę I zdecydowanie Asia mu się nie podoba. Ale jak sobie skojarzę znajomych mężczyzn, to nawet zwykli koledzy, ba! przypadkowi, obcy faceci pomagali mi z noszeniem bagażu czy z innymi rzeczami. Raz schodziłam z góry po śniegu i mnie kolega praktycznie przetransportował na dół, a nie mieliśmy się ku sobie. Adam własnej żonie nie pomógł, choć jestem pewna, że dobrze by to odebrała.

On w tym odcinku był totalnie bezczelny. Taki królewicz, koło którego trzeba skakać, zapewnić mu rozrywki, a on łaskawie z nich skorzysta i zapomni się pożegnać Szkoda, że Asia nie ma na tyle poczucia własnej wartości, żeby mu podziękować.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 15:51   #2895
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Wielka szkoda, że nie dobrali dla Asi kogoś innego. Widać, że ona naprawdę chciałaby sobie już ułożyć życie. Ktoś komu by się spodobała byłby szczęśliwy, bo ona mimo swoich różnych problemów serio się stara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 16:18   #2896
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Nie mam o Adamie dobrego zdania i nie wyglada mi na kogos, kto ma dzentelmenskie odruchy, ale biore tez pod uwage, ze akurat jak chodzi o pomoc, to Asia mogla go juz nauczyc, ze kazda odrzuca. Ona wydaje mi sie tym typem osoby, dla ktorej bardzo wazne jest pokazanie, ze jest niezalezna, ze swietnie sobie radzi sama. Takie mam wrazenie, bo po pierwsze stale musi cos udowadniac wlasnej matce, a po drugie podkresla ciagle, ze jest kierowniczka, a teraz otwarcie przyznala, ze praca, to jakas tam jej maska.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 19:45   #2897
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Nie mam o Adamie dobrego zdania i nie wyglada mi na kogos, kto ma dzentelmenskie odruchy, ale biore tez pod uwage, ze akurat jak chodzi o pomoc, to Asia mogla go juz nauczyc, ze kazda odrzuca. Ona wydaje mi sie tym typem osoby, dla ktorej bardzo wazne jest pokazanie, ze jest niezalezna, ze swietnie sobie radzi sama. Takie mam wrazenie, bo po pierwsze stale musi cos udowadniac wlasnej matce, a po drugie podkresla ciagle, ze jest kierowniczka, a teraz otwarcie przyznala, ze praca, to jakas tam jej maska.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze a co z brakiem pożegnania? Czy jakbyś była u swojego kolegi/koleżanki/przyjaciółki/przyjaciela/rodziny na urlopie to wsiadłabyś do pociągu bez żadnego dowidzenia? No przecież to takie chamstwo, że ja nie mam na to słów. I podobnie zachował się jak Asia miała go odwieźć do pracy, wtedy też zaczął się jakoś dziwnie zachowywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 20:00   #2898
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 20:01   #2899
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Dobrze a co z brakiem pożegnania? Czy jakbyś była u swojego kolegi/koleżanki/przyjaciółki/przyjaciela/rodziny na urlopie to wsiadłabyś do pociągu bez żadnego dowidzenia? No przecież to takie chamstwo, że ja nie mam na to słów. I podobnie zachował się jak Asia miała go odwieźć do pracy, wtedy też zaczął się jakoś dziwnie zachowywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeciez w pierwszym zdaniu napisalam, ze nie mam dobrego zdania o Adamie i jego etykiecie i oceniam TYLKO kwestie braku drobej pomocy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-11, 20:04   #2900
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 21:02   #2901
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że Adam to jakiś alkus Jak on nawet nie potrafi w tv się powstrzymać przed chlaniem... Wczoraj oglądałam kawałek powtórki i on schodził z kuflem w ręku z tej karczmy na Czantorii. Widocznie szkoda mu było nie dopić do końca... A to, że nawet jej ramieniem nie wsparł jak schodzili w tym śniegu i od razu do pociągu się zaczął ładować jak dowiozła śpiącego królewicza na dworzec to już poniżej krytyki... Mnie było wstyd przy tej scenie, przysięgam
Zabrał ze sobą kufel, serio? O, Panie Ale żenada.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Widzieliście, że Adam ma nawet konto na Insta "pijemycosdzisiaj"? xD
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 21:28   #2902
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Każdy - czy każda - ma jakieś tam swoje granice, moje Adam przekroczył kilkukrotnie.
Dodatkowo nie zapomnijmy, że on zatacza się (kawalerski), czy sobie sika w krzakach w telewizji czy będąc w programie, to co robi, jak go nie kręcą ? A Asia, co by nie mówić, moim zdaniem ma klasę i w miarę ewlokwentnie się wypowiada .

A tak zmienię temat - Paulina wstawiła zdjęcie na instagrama i wyglada pięknie . Ona chyba pięknieje od zakończenia tego programu, a ciąża dodała jej uroku.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 21:41   #2903
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mi się Paulina nie podoba z wyglądu, ani przed ciaza ani teraz. Ale i tak szacun że ten ich burzliwy związek jakoś przetrwał jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 21:43   #2904
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Mi się Paulina nie podoba z wyglądu, ani przed ciaza ani teraz. Ale i tak szacun że ten ich burzliwy związek jakoś przetrwał jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie sie podoba . Naturalnie ładna. A w rudych włosach i makijażu , petarda. Zwlaszcza , ze to chyba najstarsza panna młoda ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 21:48   #2905
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

No jasne, nie każdemu się musi podobać; według mnie ma oryginalną urodę plus te rude włosy i świetna figura.

A Agnieszka (ta od Marcina) nie była starsza od Pauliny?
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 21:58   #2906
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No jasne, nie każdemu się musi podobać; według mnie ma oryginalną urodę plus te rude włosy i świetna figura.

A Agnieszka (ta od Marcina) nie była starsza od Pauliny?
Nie. Ona młoda była. 1986 rocznik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

W kazdym razie jak występowała w programie miała około 30 lat. Paulina 33 lub 34

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 06:09   #2907
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Zabrał ze sobą kufel, serio? O, Panie Ale żenada.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Widzieliście, że Adam ma nawet konto na Insta "pijemycosdzisiaj"? xD

Żenada :P

---------- Dopisano o 06:09 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Mi się Paulina nie podoba z wyglądu, ani przed ciaza ani teraz. Ale i tak szacun że ten ich burzliwy związek jakoś przetrwał jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie zdziwię się jak jeszcze będą się schodzić i rozchodzić. Krzysiek to takie duże dziecko.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 06:13   #2908
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Mi się Paulina nie podoba z wyglądu, ani przed ciaza ani teraz. Ale i tak szacun że ten ich burzliwy związek jakoś przetrwał jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez nie moj typ urody. Ciekawe wlasnie jak bardzo "jakos" przetrwal ten ich zwiazek, oby dziecko mialo spokojny i pelen milosci dom, a nie wieczny wir rozstan i powrotow rodzicow.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 07:33   #2909
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

To ja musiałam coś przespać w odcinku , ale widziałam w materiałach na earlgreyu sceny z Adamem i rzeczywiście żenada. Zrobili krzywdę Asi - nie dość że ma trudną matkę, to jeszcze trudny związek za sobą, a tu takie coś.

Natomiast w zwiastunie następnego odcinka była mowa, że Asia już się wkurzyła na Adama i nie przyjedzie, a on oświadczył że już w takim razie do niej nie dzwoni. Coś czuję, że to się samo rozeszło.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 08:21   #2910
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Zabrał ze sobą kufel, serio? O, Panie Ale żenada.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Widzieliście, że Adam ma nawet konto na Insta "pijemycosdzisiaj"? xD
Tak, niósł kufel z knajpy xD takie zachowania są "normalne" pierwszych studenckich imprezach, ale koleś powyżej 30 lat w TV? No i jeszcze ten nick na Insta, już chyba wszystko wiemy na jego temat chyba, że ktoś zrobił fake konto, która chętna zaobserwować i informować co się dzieje na tym profilu?
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.