Mamusie Wrześniowe 2019 <3 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-17, 16:13   #4111
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Pineszka Pokaż wiadomość
Hahahha chłopy to są mistrze
Zaproponuj mu ze Ty go wywieziesz jak tak bardzo chce

A ile masz na plusie ogólnie? Ja mam w tym momencie 3kg ale czuje już równie pochyla
On ze swoją mamusią też by tyle nie wytrzymał bez kłótni

Ile na plusie? 4 kg. Tylko no w miesiąc... Nigdy takiego tempa nie miałam Co ciekawe nie widać tego po mnie. Brzuch duży, fakt, ale wszystkie ciuchy poza brzuchem są ok, TŻ też do mnie z tekstem, że mi nogi wyszczuplały, a waga mówi co innego.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 17:54   #4112
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Heh, ja L4 mam od początku stycznia i już wariuje w domu ;D

Dziś na obiad schab duszony w cebuli, bo mi jedna Pani ochoty narobiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe kto to taki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 18:00   #4113
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ciekawe kto to taki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, bardzo ciekawe. Ale fakt, pyszne było Dziś chyba coś porobiłam, bo tradycyjnie rwa się odezwała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 18:00   #4114
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Uwielbiam złote rady teściowej nie tylko w dziedzinie ciąży i dziecka ostatnio jak mówiłam, że nie piję kawy bo mi po prostu nie smakuje teraz to od razu było, że muszę jeść wszystko bo później jak będę kp to dziecko będzie miało kolki.. To odpowiadam, że jem na co mam ochotę i nie wiem czemu miałabym czegoś nie jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 19:01   #4115
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Uwielbiam złote rady teściowej nie tylko w dziedzinie ciąży i dziecka ostatnio jak mówiłam, że nie piję kawy bo mi po prostu nie smakuje teraz to od razu było, że muszę jeść wszystko bo później jak będę kp to dziecko będzie miało kolki.. To odpowiadam, że jem na co mam ochotę i nie wiem czemu miałabym czegoś nie jeść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od babci usłyszałam, że mam jeść wszystko, nawet to czego nie lubię, bo teraz dziecku ksztaltuje się smak i potem nic mi nie będzie chciała jeść

Nie no, popłakałam się jak uśmiercili głównego bohatera w serialu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 19:09   #4116
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Heh, fajne te rady

Ja moich rodziców będę widzieć pierwszy raz odkąd wiem o ciąży. Nie mogę się doczekać
W ogóle nie mogę się doczekać tego całego świątecznego jedzenia. Jak nigdy!! głównie mam ochotę na kotlety, wędliny, sałatki hahahha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 19:40   #4117
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

A jaki to serial?

Nie ma to jak złote rady jeszcze dostaję takowe od koleżanki która urodziła w zeszłym roku we wrześniu. Mam wrażenie gdy z nią rozmawiam, że wiem dużo więcej o ciąży niż ona

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Ja od babci usłyszałam, że mam jeść wszystko, nawet to czego nie lubię, bo teraz dziecku ksztaltuje się smak i potem nic mi nie będzie chciała jeść

Nie no, popłakałam się jak uśmiercili głównego bohatera w serialu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Też się nie mogę doczekać mmm ale jak pomyślę, że to wszystko trzeba będzie w sobotę przygotować to mi się odechciewa dobrze, że mój mężuś mi dużo pomaga

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Heh, fajne te rady

Ja moich rodziców będę widzieć pierwszy raz odkąd wiem o ciąży. Nie mogę się doczekać
W ogóle nie mogę się doczekać tego całego świątecznego jedzenia. Jak nigdy!! głównie mam ochotę na kotlety, wędliny, sałatki hahahha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 19:49   #4118
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
A jaki to serial?

Nie ma to jak złote rady jeszcze dostaję takowe od koleżanki która urodziła w zeszłym roku we wrześniu. Mam wrażenie gdy z nią rozmawiam, że wiem dużo więcej o ciąży niż ona



---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Też się nie mogę doczekać mmm ale jak pomyślę, że to wszystko trzeba będzie w sobotę przygotować to mi się odechciewa dobrze, że mój mężuś mi dużo pomaga
Chirurdzy. Nie oglądałam ze 2 tygodnie i tak trafiłam
Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Heh, fajne te rady

Ja moich rodziców będę widzieć pierwszy raz odkąd wiem o ciąży. Nie mogę się doczekać
W ogóle nie mogę się doczekać tego całego świątecznego jedzenia. Jak nigdy!! głównie mam ochotę na kotlety, wędliny, sałatki hahahha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aa i od razu z brzuszkiem cię zobaczą!
A mnie jakoś nie rusza. Barszcz chrzanowy ok, ale pozostałe nic a nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 19:53   #4119
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
A jaki to serial?

Nie ma to jak złote rady jeszcze dostaję takowe od koleżanki która urodziła w zeszłym roku we wrześniu. Mam wrażenie gdy z nią rozmawiam, że wiem dużo więcej o ciąży niż ona



---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Też się nie mogę doczekać mmm ale jak pomyślę, że to wszystko trzeba będzie w sobotę przygotować to mi się odechciewa dobrze, że mój mężuś mi dużo pomaga
Ja się boję (w sensie, że będę się irytować) że usłyszę porównywanie do siostrzenicy TŻ typu: "Bo jak K. była w ciąży to coś tam", "A K. w ciąży miała tak, że...", "K. w ciąży jadła to i to" - i będzie nie pasować, jak ja będę robić inaczej Już to zresztą słyszałam, ale na razie w małym stopniu, więc nie podnosiłam alarmu, że ja to nie K. Swoją drogą z samą K. rozmawia mi się bardzo dobrze na takie tematy, gorzej jak inni z rodziny mi o niej opowiadają koloryzując, mam wrażenie

Na świąteczne jedzenie po wczorajszym ważeniu nie czekam jakoś niecierpliwie, pojem ale z umiarem. Miałam w planach zrobić 2 sałatki, ale taaaaaak mi się nie chce

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Chirurdzy. Nie oglądałam ze 2 tygodnie i tak trafiłam
Oj, ja mam w plecy prawie cały najnowszy sezon, ale poprzednie połknęłam szybciutko, bardzo mnie wciągnęło i teraz będę się zastanawiać o kogo chodzi - nie pisz
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 19:55   #4120
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja się boję (w sensie, że będę się irytować) że usłyszę porównywanie do siostrzenicy TŻ typu: "Bo jak K. była w ciąży to coś tam", "A K. w ciąży miała tak, że...", "K. w ciąży jadła to i to" - i będzie nie pasować, jak ja będę robić inaczej Już to zresztą słyszałam, ale na razie w małym stopniu, więc nie podnosiłam alarmu, że ja to nie K. Swoją drogą z samą K. rozmawia mi się bardzo dobrze na takie tematy, gorzej jak inni z rodziny mi o niej opowiadają koloryzując, mam wrażenie

Na świąteczne jedzenie po wczorajszym ważeniu nie czekam jakoś niecierpliwie, pojem ale z umiarem. Miałam w planach zrobić 2 sałatki, ale taaaaaak mi się nie chce

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------


Oj, ja mam w plecy prawie cały najnowszy sezon, ale poprzednie połknęłam szybciutko, bardzo mnie wciągnęło i teraz będę się zastanawiać o kogo chodzi - nie pisz
Ja nienawidzę porównania, więc rozumiem doskonale!

Ale spokojnie, ja w tv oglądałam, 11 sezon, więc pewnie widziałaś już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 20:04   #4121
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

To ja nie jestem w temacie. Nie oglądam Chirurgów

Co do porównywania i złotych rad to jakoś w ciąży jestem bardzo na nie cięta. Nigdy tego nie lubiłam ale teraz baaardzo mi to przeszkadza
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 22:34   #4122
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Ale spokojnie, ja w tv oglądałam, 11 sezon, więc pewnie widziałaś już
A to już wiem o kim mówisz. No też byłam cholernie zła Do ostatnich chwil wierzyłam, że może jednak...
Choć tutaj i tak nie było to dla mnie tak niedorzeczne jak w Homeland. W Chirurgach głównych bohaterów jest wielu można powiedzieć, w Homeland dwoje. I jednego z tej dwójki mi uśmiercili Tego bardziej głównego moim zdaniem. No nie mogłam ogarnąć, to tak jakby w Harrym Potterze uśmiercili Pottera w połowie historii
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2019-04-17 o 22:37
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 23:02   #4123
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A to już wiem o kim mówisz. No też byłam cholernie zła Do ostatnich chwil wierzyłam, że może jednak...
Choć tutaj i tak nie było to dla mnie tak niedorzeczne jak w Homeland. W Chirurgach głównych bohaterów jest wielu można powiedzieć, w Homeland dwoje. I jednego z tej dwójki mi uśmiercili Tego bardziej głównego moim zdaniem. No nie mogłam ogarnąć, to tak jakby w Harrym Potterze uśmiercili Pottera w połowie historii
Dla mnie najgorsze było, że on był świadomy, że go załatwili, te komentarze, masakra. Jeszcze zrobiłam ten błąd, że zaczęłam sobie wyobrażać i po ptokach.
Jakby uśmiercili Pottera to to byłby strzał w kolano wg mnie. No bo jak to, halo a w tym serialu dołożyli kogoś w zamian czy tylko ta jedna osoba została do końca?

Sent from my Redmi 3S using Wizaz Forum mobile app
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 07:31   #4124
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Hej dziewczyny
Wczoraj się nie odzywałam, bo byłam trochę zajęta piękna pogoda nam się zrobiła wiec z młodym pół dnia na dworze potem A wrócił z robo wiec zabraliśmy psa i pojechalismy do lasu na spacer a po spacerze przywiózł mnie do rodzicow i siostry i u nich zostałam na noc bo dziś połówkowe a szpital jest w ich mieście także o 11:50 mam wizytę po wizycie planujemy wyskoczyć z Fi na mini farmę, bo trzeba korzystać wgl zawsze się boje wizyt w Polsce jeśli chodzi o pogodę i słynnych pytań o czapeczkę �� u mnie w sumie było trochę złotych rad ale nie wiele :p zreszta ja jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam i robię po swojemu i w sumie chyba dzięki temu nikt nie komentuje, chociaż z drugiej strony nawet jak się nie zgadzają to nic nie mówią jedynie moja mama dostawała czegoś bo F od 6 msc życia na BLW i praktycznie od początku noszony w chuście ale poza tym to raczej okej

Co do seriali sie niestety nie odniosę bo nie oglądam Cichutko tu u was na forum ogólnie, trzeba to rozkręcić

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Hej, mam taki sam tp

Ja podobnie, tzn. z powołaniem nie mam problemów, ale mieszane uczucia do pracy mam. Bo ogólnie lubię to, na czym ona polega (zarządzanie nieruchomościami), ale czasami są takie sytuacje, że pytam się sama siebie za jakie grzechy muszę się z nimi mierzyć... Np. dziś, remont budynku w którym była groźba zawalenia się sufitów i ścian, firma budowlana prowadzi prace i podstawili sobie kontener na gruz przed budynkiem. I zaraz dostałam telefoniczny opiernicz od mieszkańców, że kontener stoi na rabatkach, a oni tam takie pięknie żonkile mieli... Ludzie złoci, groźba katastrofy budowlanej, a ja 20 min musiałam rozmawiać o 3 przygniecionych żonkilach i to jakimś chamskim bucem, który mnie opierniczał.

Ja też sobie nie wyobrażam, ale słuchajcie, co mój mądry mąż wymyślił... Mamy znajomych, którzy rok temu zostali rodzicami. I TŻ o wszystko wypytuje kolegę i chce robić tak jak on. I niedawno mi mówi, że we wrześniu wywiezie mnie do moich rodziców, a potem na jakiś czas do teściowej, bo kolega tak zrobił ze swoją żoną i dzieckiem po jego narodzinach. Zrobiłam tylko wielkie oczy i powiedziałam "po moim trupie". Ja tu mam wizje, jak będziemy się wspólnie uczyć opieki nad maluszkiem, a on mi mówi, że po porodzie wywiezie mnie 100 km stąd... Jeszcze moi rodzice pół biedy, ale też bywa ciężko (szczególnie mama jest nadopiekuńcza), jednak u teściowej to ja po weekendzie jestem zmęczona, a co dopiero po kilku tygodniach z małym dzieckiem, słuchając jej złotych rad albo pilnując, czy nie wkłada oblizanych paluchów do buzi małego
Brutalnie sprowadziłam TŻ-a na ziemię.

U mnie to samo i... jest źle Na marcowej wizycie ważyłam tyle samo co na lutowej za sprawą mdłości, które mnie ograniczały w jedzeniu. Teraz mogę i chcę jeść wszystko i przełożyło się to na wagę... Nie byłoby źle, jakbym tyle przytyła od początku ciąży, ale ja tyle przybrałam w miesiąc. Gin już zwróciła mi uwagę, że muszę się pilnować. Nie ma to jak dieta w obliczu świąt wielkanocnych


O jak słodko ze mamy ten sam termin <3 za nic nie daj się wywieść! Mimo, ze to mój drugi to nadal myśle ze czas po porodzie z małym dzieciakiem to czas dla rodzicow na zapoznanie i wgl. Ost czego potrzeba to kłótni i stresów 😂
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 07:38   #4125
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ja się boję (w sensie, że będę się irytować) że usłyszę porównywanie do siostrzenicy TŻ typu: "Bo jak K. była w ciąży to coś tam", "A K. w ciąży miała tak, że...", "K. w ciąży jadła to i to" - i będzie nie pasować, jak ja będę robić inaczej Już to zresztą słyszałam, ale na razie w małym stopniu, więc nie podnosiłam alarmu, że ja to nie K. Swoją drogą z samą K. rozmawia mi się bardzo dobrze na takie tematy, gorzej jak inni z rodziny mi o niej opowiadają koloryzując, mam wrażenie

Na świąteczne jedzenie po wczorajszym ważeniu nie czekam jakoś niecierpliwie, pojem ale z umiarem. Miałam w planach zrobić 2 sałatki, ale taaaaaak mi się nie chce

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------


Oj, ja mam w plecy prawie cały najnowszy sezon, ale poprzednie połknęłam szybciutko, bardzo mnie wciągnęło i teraz będę się zastanawiać o kogo chodzi - nie pisz
Ja jestem na bieżąco wg tego co leci na fox. Nie oglądałam jedynie wczorajszego jeszcze ale dziś nadrobie. Ogólnie starzy greysi bardziej mi pasowali jak teraz, mam czasem wrażenie że już na siłę to jest kręcone

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 08:10   #4126
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Cichutko tu u was na forum ogólnie, trzeba to rozkręcić
halo, halo, żadne "u was", tylko "u nas", bo jesteś częścią wątku hehe
Też mam dziś polowkowe!
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 08:45   #4127
Coppelia1
Raczkowanie
 
Avatar Coppelia1
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 60
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Ja zaczęłam się rozglądać za wózkiem i o ile do niedawna byłam przekonana ze chce nowy, to teraz zwątpiłam

W kwestii czapeczki to mój Kolega z pracy, który nie jest Polakiem, niedawno powiedział ze od zawsze zadziwia go ze u nas w Polsce noszenie czapki to prawie religia. Ze jak dziecko bez czapki, to tragedia. A u niego wszystkie dzieci w przedszkolu bez czapek i żyją

A podczytuje tez wątki po nas - listopadowe, grudniowe - i jak to jest ze człowiek cała ta ciąże się stresuje. „Jak zobaczę serduszko to będzie ok” „po prentalanych się uspokoje” „po połówkowych”... ja ostatnio się martwiłam ze jakoś się słabo rusza, poszłam do gina a tam oczywiście tancujacy synek, tylko ruchów nie czuć... bo jeszcze nie musi codziennie i tak samo mocno ehhh... co za ludzka mentalność ))))
Coppelia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 08:49   #4128
Pineszka
Raczkowanie
 
Avatar Pineszka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 69
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Dzień dobry, piękny dzień się szykuje!
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj i tez nieśmiało proszę o jakiegoś kciuka- tez mam dzisiaj połówkowe
Pineszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 08:53   #4129
agugag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 339
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Powodzenia dziewczyny na polowkowych! Ja muszę czekać do moich jeszcze tydzień ale chętnie o Waszych poczytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-18, 09:05   #4130
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Trzymamy kciuki!

Cytat:
Napisane przez Pineszka Pokaż wiadomość
Dzień dobry, piękny dzień się szykuje!
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj i tez nieśmiało proszę o jakiegoś kciuka- tez mam dzisiaj połówkowe


---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Dopiero 10 a już jest 16 stopni a tu człowiek w pracy musi siedzieć
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 09:59   #4131
mileena5
Zadomowienie
 
Avatar mileena5
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 351
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
halo, halo, żadne "u was", tylko "u nas", bo jesteś częścią wątku hehe
Też mam dziś polowkowe!
Masz racje, potem o tym myślałam a takim razie musimy rozkręcić ten wątek

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam się rozglądać za wózkiem i o ile do niedawna byłam przekonana ze chce nowy, to teraz zwątpiłam

W kwestii czapeczki to mój Kolega z pracy, który nie jest Polakiem, niedawno powiedział ze od zawsze zadziwia go ze u nas w Polsce noszenie czapki to prawie religia. Ze jak dziecko bez czapki, to tragedia. A u niego wszystkie dzieci w przedszkolu bez czapek i żyją

A podczytuje tez wątki po nas - listopadowe, grudniowe - i jak to jest ze człowiek cała ta ciąże się stresuje. „Jak zobaczę serduszko to będzie ok” „po prentalanych się uspokoje” „po połówkowych”... ja ostatnio się martwiłam ze jakoś się słabo rusza, poszłam do gina a tam oczywiście tancujacy synek, tylko ruchów nie czuć... bo jeszcze nie musi codziennie i tak samo mocno ehhh... co za ludzka mentalność ))))

Teraz to już ciagle się będziemy martwić ��


Juncia i Pineszka powodzenia dziś <3 czekam na wasze wieści równo mocno jak na swoje

Edytowane przez mileena5
Czas edycji: 2019-04-18 o 10:03
mileena5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 10:24   #4132
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam się rozglądać za wózkiem i o ile do niedawna byłam przekonana ze chce nowy, to teraz zwątpiłam
Ja podobnie. Zwłaszcza, że coraz bardziej myślimy o tym, że spacerowkę kupimy osobną, więc na gondolę, która będzie w użyciu przez pół roku nie ma co wydawać tyle kasy.

Cytat:
Napisane przez Pineszka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj i tez nieśmiało proszę o jakiegoś kciuka- tez mam dzisiaj połówkowe
Kciuki dla wszystkich w potrzebie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 10:40   #4133
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Bry dzień w ten piękny słoneczny dzionek
Zaglądam na wątek, już dawno mnie tu nie było

Witam nową koleżankę
I życzę wszystkim powodzenia na połówkowych

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 10:45   #4134
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam się rozglądać za wózkiem i o ile do niedawna byłam przekonana ze chce nowy, to teraz zwątpiłam

W kwestii czapeczki to mój Kolega z pracy, który nie jest Polakiem, niedawno powiedział ze od zawsze zadziwia go ze u nas w Polsce noszenie czapki to prawie religia. Ze jak dziecko bez czapki, to tragedia. A u niego wszystkie dzieci w przedszkolu bez czapek i żyją

A podczytuje tez wątki po nas - listopadowe, grudniowe - i jak to jest ze człowiek cała ta ciąże się stresuje. â��Jak zobaczę serduszko to będzie okâ� â��po prentalanych się uspokojeâ� â��po połówkowychâ�... ja ostatnio się martwiłam ze jakoś się słabo rusza, poszłam do gina a tam oczywiście tancujacy synek, tylko ruchów nie czuć... bo jeszcze nie musi codziennie i tak samo mocno ehhh... co za ludzka mentalność ))))
Ja mam łożysko na przedniej ścianie, do tego gin ostatnio mówil ze dzieciaki są głęboko schowane. Jeszcze troche potrawa zanim poczuje porzadne ruchy dzisiaj 20+4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 10:46   #4135
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Trzymamy kciuki!



---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Dopiero 10 a już jest 16 stopni a tu człowiek w pracy musi siedzieć
Weź, ja dopiero wstalam Pol dnia mi uciekło. Tyle planów mialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 11:09   #4136
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

No wiesz... a ja tu od 5:30 na nogach


Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Weź, ja dopiero wstalam Pol dnia mi uciekło. Tyle planów mialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 11:47   #4137
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez mileena5 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wczoraj się nie odzywałam, bo byłam trochę zajęta piękna pogoda nam się zrobiła wiec z młodym pół dnia na dworze potem A wrócił z robo wiec zabraliśmy psa i pojechalismy do lasu na spacer a po spacerze przywiózł mnie do rodzicow i siostry i u nich zostałam na noc bo dziś połówkowe a szpital jest w ich mieście także o 11:50 mam wizytę po wizycie planujemy wyskoczyć z Fi na mini farmę, bo trzeba korzystać wgl zawsze się boje wizyt w Polsce jeśli chodzi o pogodę i słynnych pytań o czapeczkę �� u mnie w sumie było trochę złotych rad ale nie wiele zreszta ja jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam i robię po swojemu i w sumie chyba dzięki temu nikt nie komentuje, chociaż z drugiej strony nawet jak się nie zgadzają to nic nie mówią jedynie moja mama dostawała czegoś bo F od 6 msc życia na BLW i praktycznie od początku noszony w chuście ale poza tym to raczej okej

Co do seriali sie niestety nie odniosę bo nie oglądam Cichutko tu u was na forum ogólnie, trzeba to rozkręcić

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------





O jak słodko ze mamy ten sam termin <3 za nic nie daj się wywieść! Mimo, ze to mój drugi to nadal myśle ze czas po porodzie z małym dzieciakiem to czas dla rodzicow na zapoznanie i wgl. Ost czego potrzeba to kłótni i stresów
Czekamy na wieści!
Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Weź, ja dopiero wstalam Pol dnia mi uciekło. Tyle planów mialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli jak ja codziennie
Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
halo, halo, żadne "u was", tylko "u nas", bo jesteś częścią wątku hehe
Też mam dziś polowkowe!
Daj znać co i jak!
Cytat:
Napisane przez Coppelia1 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam się rozglądać za wózkiem i o ile do niedawna byłam przekonana ze chce nowy, to teraz zwątpiłam

W kwestii czapeczki to mój Kolega z pracy, który nie jest Polakiem, niedawno powiedział ze od zawsze zadziwia go ze u nas w Polsce noszenie czapki to prawie religia. Ze jak dziecko bez czapki, to tragedia. A u niego wszystkie dzieci w przedszkolu bez czapek i żyją

A podczytuje tez wątki po nas - listopadowe, grudniowe - i jak to jest ze człowiek cała ta ciąże się stresuje. â��Jak zobaczę serduszko to będzie okâ� â��po prentalanych się uspokojeâ� â��po połówkowychâ�... ja ostatnio się martwiłam ze jakoś się słabo rusza, poszłam do gina a tam oczywiście tancujacy synek, tylko ruchów nie czuć... bo jeszcze nie musi codziennie i tak samo mocno ehhh... co za ludzka mentalność ))))
A ja sama o czapeczce nie myślę, jeszcze daleka droga.
I myślę, że to nie tyle ludzka mentalność, co po prostu los matki, że się martwi o swoje dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Dziś mam równo tydzień jak Ola się uaktywnia kilka razy dziennie
I muszę jechać do Pana od nastawiania kręgosłupa. Rwa kulszowa mnie dopadła i coś z dłońmi mi się zrobiło. I tak myślę, że to chyba od czasu jak przestałam spać na brzuchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 11:48   #4138
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Dobry !

W temacie rad wszelakich to ja juz się nauczylam słuchać i wypuszczać drugim uchem a poprostu robic swoje
Tymbardziej ze nie da sie uniknąć bo dostaje sie je od kazdego z kazdej strony a jak podziekujesz to jeszcze Ci sie oberwie ze przeciez ktos tylko doswiadczeniem sie z Toba dzieli a ty niewdzieczna nie podziekujesz nawet

Kciuki za wszystkie polowkowe !

Ja zrobilam sobie przerwe w sprzataniu -sprzatam juz ktorys dzien a caly czas cos wypada.
O 16 po Młodą do przedszkolka i pewnie plac zabaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 14:30   #4139
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

300 gramów zdrowej małej dziewczynki! Dziękuję za kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 16:05   #4140
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: ❤ Mamusie Wrześniowe 2019

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
300 gramów zdrowej małej dziewczynki! Dziękuję za kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-04 16:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.