Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-17, 19:59   #1441
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Super ze wszystkow porzadku. No ale do 21 to sie nasiedzialas.
O 15 wyszlas z domu.. masakra. Dobrze,ze lekarz nie upiera sie przy sn. Ja bylam u okulisty i mi powiedzial,ze mam wybor, a prawde mowiac mam bardzo powazne choroby oczu i jestem zdziwiona ,ze pozwolil mi wybrać . Trochę malonodpowiedziapne podejscie wg mnie,bo kompletnie mnie nie uswiadomil jakie jest ryzyko,ale poczytałam artyluly i po prostu boje sie sn. Gdybym była zdrowa,to bym chciala,ale nie chce zebynsoe okazalo,ze " no niestety,jednak ryzyko bylo i stalo sie". Te wizyty to dlatego ze blizniaki,czy kazdy juz musi co 2 tygodnie chodzic? Moj gin mowi,ze takie zeste wizyty to strata poeniedzy,ze on woli byc pod telefonem jakby sie cos dzialo. A ja bym wolala juz chodzic czeaciej pod koniec. Powodzenia na glukozie
Gdybym ja miała poważnie chore oczy, to nigdy w życiu bym się nie zdecydowała na SN. Mój ginekolog też odradza - raz przyszłam w okularach (noszę do czytania), to z miejsca się zapytał czy mam jakąś poważną wadę wzroku, bo jak tak to nawet nie będzie ze mną zaczynał pogawędki o SN.

Nie wiem czym mi się lekarz kieruje zlecając mi na koniec częstsze wizyty, ale wszędzie gdzie czytałam o ciąży bliźniaczej było, że pod koniec wizyty są częstsze. Mogą być nawet co tydzień - zależy od rodzaju ciąży - ja akurat mam ten najbezpieczniejszy wariant
Tylko, że ciąża bliźniacza jest z góry traktowana jako ciąża większego ryzyka



Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Super, że wszystko ok! Duże maluchy Który u ciebie tc?
Dzisiaj zaczęłam 27

----
Kocurasek, a niech mi moje młode gonią Twoje
Tylko Ty chyba jesteś trochę do przodu z tc niż ja, nie?
Wybacz, ale nie pamiętam. Strasznie się zrobiłam zapominalska i roztrzepana, przed ciążą tak nie byłam
Muszę sobie WSZYSTKIE terminy dosłownie zapisywać, bo bym pozapominała... wcześniej nic a nic nie musiałam notować


---

Po tej krzywej musiałam jechać jeszcze do pracy załatwić zmianę danych osobowych w kadrach. Spotkałam znajomego, on wielce zdziwiony, co ja tam robię i czy wracam do pracy. Pokazuje na swój ogromny brzuchol i mówię, ze aktualnie to chyba się nie nadaję. Kumpel jeszcze większy szok, bo on nie wiedział o mojej ciąży. Myślał, że odeszłam z pracy
Trochę jestem w szoku, że to do niego nie dotarło, bo ja to w życiu nie pracowałam w firmie, w której plotkowanie byłoby aż tak powszechne.

Wróciłam do domu i musiałam odespać, nie dałam rady usiedzieć normalnie.

Edytowane przez Wiedzminkaa
Czas edycji: 2019-05-17 o 20:00
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 19:59   #1442
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Smile Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dziewczyny to ja tez poproszę mojego lekarza,zeby pod koniec robil mi wizyty co 2 tygodnie . Koncowka jest wazna. On mowi ze co 3-tygodnie wizyty do samego konca

Kocurasek ja sie chyba zapisze do fizjoterapeuty po cc, a co do reumatologa to tak jakby nie brali pod uwage ze moze cos sie stac a tym bardziej nie zakładają trudnego porodu. Trudno mi zrozumiec takie podejscie. Zawsze myslalam ,ze beda chcieli nas uswiadomic o ryzyku.
Bylam na warsztatach z pierwszej pomocy. Mydle,ze przydalyby sie każdemu, bardzo wazne informacje tam przekazuja. Kurcze ta szkola rodzenia to chyba najprzydatniejsze "lekcje" w zyciu.


Wiedzminka dlatego zdecydowałam sie na cc,nie bede ryzykowac utrata wzroku i tym,ze nie bede mogla sie zajac dzieckiem. Poczytalam troche i w moim przypadku ryzyko jest naprawde wysokie. Patrzac na to,co pisza w necie o lekarzach,w sumie nie powinnam byc zaskoczona,ale i tak jestem. Oni nie czuja odpowiedzialności za nasze zdrowie. A jak sie cos stanie, to zaczyna sie ich kiepskie tlumaczenie. A ludzie ponosza konsekwencje czasem do konca zycia.
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019

Edytowane przez chica latina
Czas edycji: 2019-05-17 o 20:08
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 20:19   #1443
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

No lekarze są różni, niestety. Jak się trafi na dobrego, to trzeba się go trzymać.
Czasem mam wrażenie, że mój ginekolog to jest wręcz nadgorliwy
Przez niego latam tylko od lekarza do lekarza, do tego milion badań i baaaaardzo szczegółowe USG na każdej wizycie
Ale z drugiej strony to może i dobrze. Tylko biedny się wykończy kiedyś, wziął na siebie tyle pacjentek, że ostatnio musiał prywatnie zrezygnować z przyjmowania nowych albo odsyła je na NFZ... a na NFZ przyjmuje tylko raz w miesiącu.
Dodatkowo przez jego sumienność i dokładność czasowo wizyty mają obsuwę po 2-3h.
Na NFZ jest raz w tygodniu. Według godzin przyjęć powinien przyjmować teoretycznie 15-18. W praktyce wygląda to tak - ja wczoraj wyszłam od niego z gabinetu chwilę przed 21, po mnie były jeszcze dwie ciężarne. Każda ciężarna to MINIMUM 40 minut w gabinecie.
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 20:32   #1444
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Co do prania, planowalam wszystko prac w proszku odkarzajacym, czy po tym trzeba jeszcze raz w dzieciowym czy poprostu uzyc proszku.odkazajacego + plyn do plukania dzieciowy

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 20:37   #1445
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Co do prania, planowalam wszystko prac w proszku odkarzajacym, czy po tym trzeba jeszcze raz w dzieciowym czy poprostu uzyc proszku.odkazajacego + plyn do plukania dzieciowy

Sent from my E5823 using Tapatalk
Po proszku odkazajacym dokladnie plukalam i pozniej pralam jeszcze raz w dzieciowym plynie do prania (Lidl ma taki typowo dla malych dzieci, bez zbednych dodatkow). Grunt, to dac dodatkowe plukanie po odkazaczu.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 21:16   #1446
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Po proszku odkazajacym dokladnie plukalam i pozniej pralam jeszcze raz w dzieciowym plynie do prania (Lidl ma taki typowo dla malych dzieci, bez zbednych dodatkow). Grunt, to dac dodatkowe plukanie po odkazaczu.
Czytam ze ten nespisan czy jak to sie zwie nadaje sie do prania bezposrednio przed uzyciem, tylko extra plukanie i jakis delikatny plyn do plukania

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 21:28   #1447
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Czytam ze ten nespisan czy jak to sie zwie nadaje sie do prania bezposrednio przed uzyciem, tylko extra plukanie i jakis delikatny plyn do plukania

Sent from my E5823 using Tapatalk
Nadaje sie, bo jest tez do pieluch wielo przeznaczony, tylko wlasnie wyplukac trzeba lepiej. Ja standardowo wszystko wstawiam na ekstra plukanie, takie zboczenie
Plynu do plukania tkanin nigdy do dzieciecych rzeczy nie uzywalam, ale Lidl ma bardzo delikatny, bez zapachu. Uzywam go do plukania normalnego prania, bo nie lubie tych zapachowych.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 07:49   #1448
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Nadaje sie, bo jest tez do pieluch wielo przeznaczony, tylko wlasnie wyplukac trzeba lepiej. Ja standardowo wszystko wstawiam na ekstra plukanie, takie zboczenie

Plynu do plukania tkanin nigdy do dzieciecych rzeczy nie uzywalam, ale Lidl ma bardzo delikatny, bez zapachu. Uzywam go do plukania normalnego prania, bo nie lubie tych zapachowych.
W sainsbury jest baby event jesli cos Ci brakuje

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Mierze brzuch na wysokosci pepka, i albo zrobilam cos zle albo od 2 maja nie urusl ani cm

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 10:14   #1449
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Przyszedl mi sterylizator, pampersy, obcinaczka do paznokci, smoczki, mokre husteczki
Jeszcze na liscie musliny, rozek i to chyba tyle no i jutro jade ogladac wozki i.lozeczka i trzeba w koncu sie zdecydowac

Ile opakowan pampersow i podkladow poporodowych kupujecie? Ja mam po dwa opakowan. Jedne pampersy orginalne,52 sztuki, drugie tesco chyba 24 sztuki. Jest sens kupowac wiecej?
Podkladow tez mam dwa, z roznych sklepow bo nie wiem co lepiej przypasuje

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 10:32   #1450
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja juz mam praktycznie wszystko. Brakuje mi sterylizatora i ostatnio przypomnialam sobie o szczoteczce do wlosow dla malucha, bo zapomnialam calkiem wpisac na liste.
Zdecydowalam sie tez na kupno rozka i zamowilam za 5f. Przy corce mialam, ale nie uzywalam ani razu, bo bralam ja na rece bez niczego, teraz jest problem, bo maz noworodka nie wezmie na rece bez zadnego usztywnienia no i oczywiscie jest corka, ktorej bez rozka nie moge dac dziecka do rak.

Pieluch mam mala paczke w rozm 1 (24 szt), ktora zabiore do szpitala a w domu mam jeszcze rozm 2. Pozniej na wielo przejdziemy.
Podkladow mam 2 opakowania po 20 szt+ specjalne na noc, ktore sa z tylu szersze 2 opakowania po 10 szt. No i paczke cienkich, na pozniej, jak krwawienie sie zmniejszy.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 10:46   #1451
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ja juz mam praktycznie wszystko. Brakuje mi sterylizatora i ostatnio przypomnialam sobie o szczoteczce do wlosow dla malucha, bo zapomnialam calkiem wpisac na liste.

Zdecydowalam sie tez na kupno rozka i zamowilam za 5f. Przy corce mialam, ale nie uzywalam ani razu, bo bralam ja na rece bez niczego, teraz jest problem, bo maz noworodka nie wezmie na rece bez zadnego usztywnienia no i oczywiscie jest corka, ktorej bez rozka nie moge dac dziecka do rak.



Pieluch mam mala paczke w rozm 1 (24 szt), ktora zabiore do szpitala a w domu mam jeszcze rozm 2. Pozniej na wielo przejdziemy.

Podkladow mam 2 opakowania po 20 szt+ specjalne na noc, ktore sa z tylu szersze 2 opakowania po 10 szt. No i paczke cienkich, na pozniej, jak krwawienie sie zmniejszy.
Gdzie znalazlas Rozek za 5? Na ebay okolo 10 chyba ze mowisz o tym cienkim materialowym a nie tym sztywniejszymScreenshot_20190518-104554.jpgScreenshot_20190518-104636.jpg

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 11:01   #1452
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Na ebay i jest normalny, usztywniany. Tylko, ze dostawa opozniona bo sprzedawca jest na urlopie, wiec dopiero w czerwcu bedzie, no ale mi to nie przeszkadza, bo nie planuje tak szybko rodzic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20190518-105908_Chrome.jpg (61,3 KB, 67 załadowań)
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 12:19   #1453
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Wiedzminka, jak brzuszek? Mocno widać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 12:50   #1454
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Przyszedl mi sterylizator, pampersy, obcinaczka do paznokci, smoczki, mokre husteczki
Jeszcze na liscie musliny, rozek i to chyba tyle no i jutro jade ogladac wozki i.lozeczka i trzeba w koncu sie zdecydowac

Ile opakowan pampersow i podkladow poporodowych kupujecie? Ja mam po dwa opakowan. Jedne pampersy orginalne,52 sztuki, drugie tesco chyba 24 sztuki. Jest sens kupowac wiecej?
Podkladow tez mam dwa, z roznych sklepow bo nie wiem co lepiej przypasuje

Sent from my E5823 using Tapatalk
1 paczke w rozmiarze 1 do szpitala i 1 paczke w rozmiarze 2 zeby czekala w domu zazębiają się rozmiary i w listach wyprawkowych tak polecaja.
A co do wyprawki, to jeszcze wczoraj dorzucilam do koszyka na gemini filtr 50+ od pierwszych dni. Pomyslcie jeszcze o tym, bo ja w sumie sama nie pomyslalam, a to super wazne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:07   #1455
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
1 paczke w rozmiarze 1 do szpitala i 1 paczke w rozmiarze 2 zeby czekala w domu zazębiają się rozmiary i w listach wyprawkowych tak polecaja.
A co do wyprawki, to jeszcze wczoraj dorzucilam do koszyka na gemini filtr 50+ od pierwszych dni. Pomyslcie jeszcze o tym, bo ja w sumie sama nie pomyslalam, a to super wazne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla dzieci jakis inny filtr? W uk raczej slonca brak koncem sierpnia wiec sama nie wiem czy potrzeba

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:09   #1456
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja mam filtr 30. UVA i UVB. Uwazam, ze tyle wystarczy, bo dziecka bezposrednio na slonce, nie bede wystawiac.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:26   #1457
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Dla dzieci jakis inny filtr? W uk raczej slonca brak koncem sierpnia wiec sama nie wiem czy potrzeba

Sent from my E5823 using Tapatalk
Na srokao... czytalam ze bezpieczniej mineralny, tak to sie kompletnie na tym nie znam no ja rodze na koniec lipca wlasciwie, to jeszcze moze sie przydac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 20:57   #1458
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość

O dzięki. A kiedy chcesz przejść na normalny proszek?
Jak plyn do prania sie skonczy
Moze bede go kupowac do prania pieluch, ale do ubranek nie.
W UK generalnie sa 2 rodzaje proszkow- bio- normalny proszek i non bio- nie ma tych mocnych dodatkow do dokladniejszego usuwania plam. Jest zalecany dla dzieci i osob ze sklonnosciami do alergii. Nie ma tu typowych proszkow dzieciecych. W sumie jedyne, co znalazlam takie typowo dzieciowe, to ten plyn do prania z Lidla. Ja od zawsze uzywam proszek non bio dla calej rodziny, wiec dobrze sie sklada, bo nie bede musiala trzymac w domu dwoch osobnych.


Jeszcze w temacie ilosci podkladow poporodowych chcialam napisac, ze polecam miec te 10 sztuk dodatkowo w zapasie, bo przed porodem mozna tyle zuzyc, jesli wody wczesniej odejda. Mi sie saczyly kilka godzin i jesli bym nie zabrala do szpitala jednej paczki wiecej, to by zabraklo.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 22:31   #1459
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Taki.wyszukalam ale czy warto to nie wiemScreenshot_20190518-223114.jpg

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 23:57   #1460
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Taki.wyszukalam ale czy warto to nie wiemZałącznik 7676919

Sent from my E5823 using Tapatalk
A jaka cena? Bo w Lidlu 2f ale tylko na 16 pran butelka starcza jesli dobrze pamietam.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 08:21   #1461
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

8f - 50 pran ale to jest detergent nie softener no i dodtepny tylko online np amazon

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 09:50   #1462
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja pralam najpierw w normalnym proszku a później w płynie dla dzieci
Przyszło mi wczoraj zamówienie z gemini, 500 zł zapłaciłam a nawet jednej próbki kremu nie dali , skąpce 😁
Kupiłam na bazarze też 2 koszule do szpitala.
Oprócz tego mam wrażenie, że mój brzuch znowu urósł bo z najdłuższych koszulek zaczyna mi on wyglądać. Nie wiem w czym ja dalej bede chodzic 🙈
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 09:54   #1463
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
8f - 50 pran ale to jest detergent nie softener no i dodtepny tylko online np amazon

Sent from my E5823 using Tapatalk
No ja wlasnie o detergencie pisze a nie o plynie zmiekczajacym. Lidl ma w ofercie i jedno i drugie. W sumie jedyny sklep, w ktorym znalazlam typowo dzieciecy plyn do prania.
8f za 50 pran to dobra cena.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 11:02   #1464
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
No ja wlasnie o detergencie pisze a nie o plynie zmiekczajacym. Lidl ma w ofercie i jedno i drugie. W sumie jedyny sklep, w ktorym znalazlam typowo dzieciecy plyn do prania.

8f za 50 pran to dobra cena.
Mam ten nepisan wiec najpierw go zuzyje a potem bede myslec
Amazon prime ma dostawe na nastepny dzien jak cos

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 11:12   #1465
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Łoo dziewczyny lecicie z ta wyprawka jak huragany
Ja muszę ogarnąć do końca czerwca bo synek później w domu a przy nim boje się prasować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 13:18   #1466
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Wylicytowalam sterylizator elektryczny za niecale 5f z przesylka. Mam nadzieje, ze w pelni sprawny.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 15:51   #1467
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Wylicytowalam sterylizator elektryczny za niecale 5f z przesylka. Mam nadzieje, ze w pelni sprawny.
Ja kupilam nowy ale do mikrofali za 16. Nie mam miejsca a ten moge trzymac w mikrofali
No i zdexydowalismy sie na wozek venicci shadow

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 15:58   #1468
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ja kupilam nowy ale do mikrofali za 16. Nie mam miejsca a ten moge trzymac w mikrofali
No i zdexydowalismy sie na wozek venicci shadow

Sent from my E5823 using Tapatalk


Bardzo fajny wózek
Ja się zastanawiam czy dokupić nowa gondole czy używkę hmmm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 17:20   #1469
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ja kupilam nowy ale do mikrofali za 16. Nie mam miejsca a ten moge trzymac w mikrofali
No i zdexydowalismy sie na wozek venicci shadow

Sent from my E5823 using Tapatalk
Ja mam w domu mikrofale, ale stoi odlogiem. Rzadko uzywam, bo nie jestem przekonana co do bezpieczenstwa tego wynalazku. Dlatego tez chcialam sterylizator na prad, bo do sterylizacji na zimno tabletkami czy plynem, tez nie jestem przekonana.
Niestety cena elektrycznych powala, dlatego szukalam uzywki.
Co do miejsca... u mnie kuchnia, to dramat. Jest dostosowana raczej do lokalnych, ktorzy jedza w fast foodach i szczerze nie wiem gdzie ten sterylizator postawie, ale cos sie wymysli.

Wozek fajny, kobietka, ktora mieszka na mojej ulicy ma taki. Jej dziecko ma ponad rok i kupila spacerowke parasolke, ale widze, ze po kilku spacerach z parasolka, wrocila do venicci.

Bylam w Tesco a tam promocja na smoczki ortodontyczne, wiec kolejna rzecz z listy odznaczona.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Bardzo fajny wózek
Ja się zastanawiam czy dokupić nowa gondole czy używkę hmmm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gondola nie jest na dlugo, wiec jesli masz okazje odkupic w dobrym stanie, to kupilabym uzywke. W wiekszosci idzie wyciagnac caly material ze srodka do prania, wiec nie mialabym oporow.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-19, 17:21   #1470
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ja mam w domu mikrofale, ale stoi odlogiem. Rzadko uzywam, bo nie jestem przekonana co do bezpieczenstwa tego wynalazku. Dlatego tez chcialam sterylizator na prad, bo do sterylizacji na zimno tabletkami czy plynem, tez nie jestem przekonana.
Niestety cena elektrycznych powala, dlatego szukalam uzywki.
Co do miejsca... u mnie kuchnia, to dramat. Jest dostosowana raczej do lokalnych, ktorzy jedza w fast foodach i szczerze nie wiem gdzie ten sterylizator postawie, ale cos sie wymysli.

Wozek fajny, kobietka, ktora mieszka na mojej ulicy ma taki. Jej dziecko ma ponad rok i kupila spacerowke parasolke, ale widze, ze po kilku spacerach z parasolka, wrocila do venicci.

Bylam w Tesco a tam promocja na smoczki ortodontyczne, wiec kolejna rzecz z listy odznaczona.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------



Gondola nie jest na dlugo, wiec jesli masz okazje odkupic w dobrym stanie, to kupilabym uzywke. W wiekszosci idzie wyciagnac caly material ze srodka do prania, wiec nie mialabym oporow.

ja kupilam smoczki tez ortodontyczne w sainsurym
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.