Tinderowy cios w paszczę - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-15, 08:09   #211
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Osobliwe? Dla mnie praktycznie każdy spacer to poprawa humoru, bo laski się oglądają -- takie zachowanie nie jest przecież tylko domeną facetów. Większość mijanych dziewczyn może pomarzyć o takim tyłku czy nogach, a ja lubię eksponować dolne części ciała.
Jak jesteś facetem i popylasz w miniówce to będą się oglądać, ale niekoniecznie z zachwytu

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Cytat:
Napisane przez olennnkaaaa Pokaż wiadomość
a modelki takie 6-7/10
Modelki 6-7/10? What?
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 08:32   #212
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez olennnkaaaa Pokaż wiadomość
Eghm, które to żart? Jak rozumiem, to drugie?


Mnie autentycznie dołuje Wykop i ichniejsze watki typu #projektKlaudiusz czy #Tinder, bo z nich wynika, że jak kobieta przy 160 cm nie waży 39 kg, a 53, to już jest gruba, zwykłe, ładne dziewczyny to 4/10, a modelki takie 6-7/10, normalnie wyglądająca dziewczyna, na oko rozmiar 36, która po prostu się zgarbiła siedząc i przez to ma fałdkę na brzuchu, jak każdy normalny człowiek, to ulaniec i z czym do ludzi.
Ci chłopcy przypisują kobietom cechy, według których sami oceniają ludzi i nawet zrobili z tego ruch pokrzywdzonych
Dlatego ja teraz na takie zarzutki odpowiadam, że tak, facet ma mieć 185cm i trudno. Niech sobie nie wiem - operację wydłużania kości zrobi. Ja już nie mam litości 🤷 Niech sobie żyje dalej w tym swoim przegrywie umysłowym 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 09:02   #213
olennnkaaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 554
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez PanPiotr25 Pokaż wiadomość
Modelki 6-7/10? What?
Dla mnie te ich "szare myszki dla anonka" to nie są przeciętne dziewczyny, tylko kandydatki na fotomodelki. Oni piszą o nich w kategoriach "dla mnie może być, takie 7/10". Skoro mają takie wymagania, to przeciętna kobieta, z rozmiarem 38 i nieidealną do fotomodelingu twarzą, jest dla nich paszczurem, niegodnym spojrzenia meblem. Jeśli już wejdą, z braku laku, w związek z taką, to będą się frustrować, wypominać wady, zamiast dostrzegać dobre strony, rozglądać się za innymi, oczywiście z pretensją, że te złe "przeciętne dziewczyny" ich nie chciały. Zakochania w tym oczywiście nie ma.

Edytowane przez olennnkaaaa
Czas edycji: 2021-06-15 o 09:05
olennnkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 09:02   #214
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez olennnkaaaa Pokaż wiadomość
Eghm, które to żart? Jak rozumiem, to drugie?


Mnie autentycznie dołuje Wykop i ichniejsze watki typu #projektKlaudiusz czy #Tinder, bo z nich wynika, że jak kobieta przy 160 cm nie waży 39 kg, a 53, to już jest gruba, zwykłe, ładne dziewczyny to 4/10, a modelki takie 6-7/10, normalnie wyglądająca dziewczyna, na oko rozmiar 36, która po prostu się zgarbiła siedząc i przez to ma fałdkę na brzuchu, jak każdy normalny człowiek, to ulaniec i z czym do ludzi.
Ci chłopcy przypisują kobietom cechy, według których sami oceniają ludzi i nawet zrobili z tego ruch pokrzywdzonych



No ale kogo obchodzi, ze jakaś grupa ludzi tak gada?
tacy ludzie byli zawsze, przed internetem też.
Po prostu sie ignoruje, niech se każdy gada co se chce, nie ma obowiązku słuchać/czytać/brać do wiadomości.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 09:05   #215
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez olennnkaaaa Pokaż wiadomość
Eghm, które to żart? Jak rozumiem, to drugie?


Mnie autentycznie dołuje Wykop i ichniejsze watki typu #projektKlaudiusz czy #Tinder, bo z nich wynika, że jak kobieta przy 160 cm nie waży 39 kg, a 53, to już jest gruba, zwykłe, ładne dziewczyny to 4/10, a modelki takie 6-7/10, normalnie wyglądająca dziewczyna, na oko rozmiar 36, która po prostu się zgarbiła siedząc i przez to ma fałdkę na brzuchu, jak każdy normalny człowiek, to ulaniec i z czym do ludzi.
Ci chłopcy przypisują kobietom cechy, według których sami oceniają ludzi i nawet zrobili z tego ruch pokrzywdzonych
No ale po co czytasz wysrywy frustratów skoro cię dołują? Wykop jest specyficznym miejscem, a żeby prowadzić jakąś internetową krucjatę to trzeba mieć siano w głowie.
Ich teksty są tak samo chamskie jak facet zaczyna się od... i tu lista cech.
A tinder to drugie bagno, seks apka udająca randkową, a zresztą jedno się wiążę z drugim więc widziały gały na co się pisały. I normalne jest, że w takim miejscu zdjęcia/wymiary grają kluczowe role.
Nie szkoda ludziom czasu na takie wojenki?

Edytowane przez dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Czas edycji: 2021-06-15 o 09:06
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 09:09   #216
olennnkaaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 554
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

[1=dfa92456d73d4ef7a78ce23 27709265e19ebf5a3_60cd257 269584;88759331]No ale po co czytasz wysrywy frustratów skoro cię dołują? Wykop jest specyficznym miejscem, a żeby prowadzić jakąś internetową krucjatę to trzeba mieć siano w głowie.
Ich teksty są tak samo chamskie jak facet zaczyna się od... i tu lista cech.
A tinder to drugie bagno, seks apka udająca randkową, a zresztą jedno się wiążę z drugim więc widziały gały na co się pisały. I normalne jest, że w takim miejscu zdjęcia/wymiary grają kluczowe role.
Nie szkoda ludziom czasu na takie wojenki?[/QUOTE]

Nie udzielam się tam i nie dyskutuję, ale dołuje mnie to, że tak myśli duża część mężczyzn, nawet jeśli bezpośrednio na żywo o tym nie mówią, zwłaszcza że jakoś tak z wieloma przedstawicielami tego typu poglądów miałam do czynienia.
olennnkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 09:12   #217
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez olennnkaaaa Pokaż wiadomość
Nie udzielam się tam i nie dyskutuję, ale dołuje mnie to, że tak myśli duża część mężczyzn, nawet jeśli bezpośrednio na żywo o tym nie mówią, zwłaszcza że jakoś tak z wieloma przedstawicielami tego typu poglądów miałam do czynienia.
Nie, duża część mężczyzn tak nie myśli. Nie masz się czym przejmować, bo wykop to wylęgarnia deb*li, więc i tak tam wartościowego mężczyzny nie znajdziesz
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-15, 09:14   #218
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
A kończąc temat wzrostu, bo się pojawiły ciekawe komentarze. Nie oddałbym swoich 173 cm za nic..
To w końcu ile masz wzrostu, bo jeszcze niedawno pisałeś, że nasz ponad 180 cm?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 09:52   #219
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez olennnkaaaa Pokaż wiadomość
Eghm, które to żart? Jak rozumiem, to drugie?
Chyba nie rozumiem.
Cytat:
Napisane przez ManillaLatte Pokaż wiadomość
To w końcu ile masz wzrostu, bo jeszcze niedawno pisałeś, że nasz ponad 180 cm?
Nie? Nie wiem, może źle zinterpretowałyście mojego pierwszego posta w tej dyskusji, ale moim zdaniem wyraźnie z niego i kontekstu dyskusji wynika, że mam 173 cm.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 09:57   #220
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Nie? Nie wiem, może źle zinterpretowałyście mojego pierwszego posta w tej dyskusji, ale moim zdaniem wyraźnie z niego i kontekstu dyskusji wynika, że mam 173 cm.
No widocznie aż tak wyraźnie nie wynika. W każdym razie przez konstrukcję zdania zrozumiałam, że masz ponad 180, ale mniejsza z tym, bo sprawa się wyjaśniła


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 10:00   #221
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez ManillaLatte Pokaż wiadomość
No widocznie aż tak wyraźnie nie wynika. W każdym razie przez konstrukcję zdania zrozumiałam, że masz ponad 180, ale mniejsza z tym, bo sprawa się wyjaśniła


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja będę się upierał, że jednak wynika , ale no, w takim razie na wszelki wypadek prostuję.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-15, 10:10   #222
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Wiem, że mój post ma narcystyczny wydźwięk, ale uważam, że mam pełne prawo bardzo lubić swoje ciało, więc w sumie whatever.
No totalnie, jak nie ponadprzeciętne zainteresowania i intelekt to znowu wybitne ciało xD strasznie jesteś zadufany w sobie i to odstrasza pomimo tych wszystkich zalet. Podejrzewam, że jesteś bardzo młody.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 11:08   #223
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No totalnie, jak nie ponadprzeciętne zainteresowania i intelekt to znowu wybitne ciało xD strasznie jesteś zadufany w sobie i to odstrasza pomimo tych wszystkich zalet.
Albo to urojenia
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 11:15   #224
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Ale w sumie co w tym złego, ze ktoś jest zadowolony z siebie?
I bardzo dobrze. I oby jak najwięcej ludzi lubiło to jakimi są, podobało się sobie, czuło się akceptowanymi i pożądanymi.


Po co od razu kminić ze młody, zmyśla, kłamie, a w ogóle to pewnie paszczur i jak śmie być zadowolony i jeszcze o tym pisać skoro :
- jest mężczyzną a nie ma minimum 195 cm wzrostu i 5 willi z 8 samochodami w wieku 28 lat.

- jest kobietą a wazy więcej niż 50 kilo, albo ma za małe cycki, za wystający brzuch albo beznadziejne zainteresowania

- dowolne.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 11:18   #225
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

To dobrze że jest zadowolony z siebie, ale chodzi o sposób w jaki to wyraża. To już nie pierwszy jego post w tym tonie.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 11:23   #226
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
To dobrze że jest zadowolony z siebie, ale chodzi o sposób w jaki to wyraża. To już nie pierwszy jego post w tym tonie.



Serio nie widzę tam nic negatywnego.
No nie pisze w tonie przepraszającym, że ma czelność się sobie podobać, ale to akurat mało ze nic złego, to nawet pozytywne że nie ściemnia i nie lawiruje i nie udaje skromnisia.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 11:25   #227
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ale w sumie co w tym złego, ze ktoś jest zadowolony z siebie?
I bardzo dobrze. I oby jak najwięcej ludzi lubiło to jakimi są, podobało się sobie, czuło się akceptowanymi i pożądanymi.


Po co od razu kminić ze młody, zmyśla, kłamie, a w ogóle to pewnie paszczur i jak śmie być zadowolony i jeszcze o tym pisać skoro :
- jest mężczyzną a nie ma minimum 195 cm wzrostu i 5 willi z 8 samochodami w wieku 28 lat.

- jest kobietą a wazy więcej niż 50 kilo, albo ma za małe cycki, za wystający brzuch albo beznadziejne zainteresowania

- dowolne.

Jest różnica między byciem pewnym siebie a byciem zadufanym w sobie. Można mieć wysokie mniemanie o własnej osobie i zachować przy tym klasę.
Teksty w stylu jak to on „rozdaje wszystkie karty” w relacjach z kobietami są poniżej poziomu i ocierają się o śmieszność.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 11:33   #228
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez ManillaLatte Pokaż wiadomość
Teksty w stylu jak to on „rozdaje wszystkie karty” w relacjach z kobietami są poniżej poziomu i ocierają się o śmieszność.
Napisał tak, bo w rzeczywistości nie rozdaje ani jednej karty Podstawy psychologii. Mike Tyson nie musi sie przechwalać, że potrafi wszystkich zbić. Spielberg nie będzie Ci tłumaczył, że jest jednym z najlepszych reżyserów na świecie
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 11:43   #229
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez ManillaLatte Pokaż wiadomość
Teksty w stylu jak to on „rozdaje wszystkie karty” w relacjach z kobietami są poniżej poziomu i ocierają się o śmieszność.
Ponownie kontekst. Odpowiadałem na wiadomości gościa głoszącego wykopowe teorie, więc pozwoliłem sobie na hiperbolizację odpowiedzi. Uprzedzam więc również, że nikogo nie dyskryminuję, a już na pewno nie ze względu na wzrost.

Co do śmieszności czy bycia poniżej poziomu, to – jak już zaznaczyłem – whatever wizażu.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-15 12:43:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.