Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-13, 21:01   #1711
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Jak na kogoś, komu nie pasował wygląd żony, nieźle się krył za tymi różami, szampanami i prezencikami. Szacun, mnie na widok mocno nieatrakcyjnego dla mnie chłopa raczej trzepie z obrzydzenia, padłabym trupem, gdybym miała go całować i komplementować.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 21:03   #1712
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Oglądałam tego live’a (choć nie od początku) i on powiedział, że Iza nie była w jego typie i że to wcale nie chodzi o wagę, a Iza powiedziała, że Kamil nie był w jej typie. I że to się bardzo szybko zmieniło. Na pewno już o tym rozmawiali i mają to między sobą obgadane, że tak swobodnie o tym mówią.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 21:46   #1713
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie widziałam tego live'a, a na pudlu ktoś pisał, że Kamil nie mówił o wadze, tylko ogólnie o wyglądzie, ale dla mnie to bardzo źle to wypadło i tak. Napiszę może za ostro, ale uważam, że Iza po prostu się przy nim marnuje i jeśli chce mieć dzieci - tego nie wiem, więc nie zakładam tego na 100% - to może stracić czas. Nie przypominam sobie, żeby którykolwiek uczestnik tak otwarcie mówił, że żona mu się nie podobała i musiał ją zaakceptować, a szczególnie mówił coś takiego o dniu ślubu, kiedy większość kobiet chce wyglądać ładnie. A jednocześnie trąci mi to hipokryzją, bo sam się do niej kleił i ją adorował. Nie chciałabym być z kimś, kto musi mnie zaakceptować, bo mu się nie podobam. Dla mnie Kamil jest jeszcze bardzo niedojrzały i w ogóle nie pasuje do Izy, która jest wyważona i ma klasę - a do tego jest naprawdę atrakcyjną kobietą i zdecydowanie z tej pary to ona mogłaby mieć jakieś "ale" do wyglądu swojego partnera.

A już o tych ich "walkach" to nie mogę słuchać.
Właśnie wyjęłaś mi coś z ust. Miałam pisać o adoracji. Skoro Iza nie podobała mu się od początku fizycznie to skąd ten nachalny kontakt i adoracja? Nie kumam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 22:10   #1714
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

tak btw - nie podoba mi się Iza z twarzy po tej metamorfozie. Dla mnie zdecydowanie 'ładniej' wyglądała, mając te pare kg więcej.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-13, 22:22   #1715
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 08:45   #1716
darkness_pratt
Human Being
 
Avatar darkness_pratt
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Somewhere Over the Rainbow
Wiadomości: 139
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Kamil zdążył odnieść się w relacjach na insta do artykułu na Pudlu i komentujących tam ludzi nazwał... bydłem z zoo. I, że ludzie, którzy tracą tam czas na komentowanie pewnie mają nudne życie, śmierdzi mi tu sposobem myślenia Igi, że ludzie tracili swój weekend na to, żeby ją hejtować, bo nie mieli nic lepszego do roboty . Czyli jak komentujesz dobrze to spoczko, a jak komentujesz źle to jesteś bydłem...
darkness_pratt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 08:53   #1717
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez darkness_pratt Pokaż wiadomość
Kamil zdążył odnieść się w relacjach na insta do artykułu na Pudlu i komentujących tam ludzi nazwał... bydłem z zoo. I, że ludzie, którzy tracą tam czas na komentowanie pewnie mają nudne życie, śmierdzi mi tu sposobem myślenia Igi, że ludzie tracili swój weekend na to, żeby ją hejtować, bo nie mieli nic lepszego do roboty . Czyli jak komentujesz dobrze to spoczko, a jak komentujesz źle to jesteś bydłem...
Bo został tam zjechany, że czego czepia się wyglądu Izy jak sam żadnym Adonisem też nie jest. Ale tak... widać braki uczestników w obyciu w takich sytuacjach. Z popularnością trzeba umieć sobie radzić (nawet w takich mniej przyjemnych sytuacjach zachować klasę), a nie tylko nabijać obserwatorów i sprzedawać jakieś wybielacze do zębów czy innych części ciała.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-14, 09:16   #1718
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Po pierwsze sorry ale kto normalny by sie przejmował jakimiś komentarzami na durnym portalu, po drugie taka reakcja rodzi kolejna reakcję, bo pewnie Pudel obserwuje i jego profil i nie omieszka znów o nim napisac, byc moze to celowe, moze chodzi o to by pisali dzięki czemu jest zainteresowanie i lajki rosną...
Dla mnie głupie zachowanie .
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 09:53   #1719
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 10:40   #1720
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ale z jednej strony to hejterzy, "nie mają co robić ze swoim życiem" i tak dalej, a z drugiej reklamy, lokowania produktów - i nie są świadomi, że żadna firma nie chciałaby nawiązać z nimi współpracy, gdyby nie mieli obserwatorów i nikt się nimi nie interesował? Sami zazwyczaj to zainteresowanie podsycają.

Faktem jest to, że ciągle mówią o walce, o tym, że mieli poważne kryzysy (roczna znajomość) i wychodzi na to, że sobie fizycznie w ogóle nie leżą, Kamil pisze o żonie per "dobra osoba". Może po prostu do Kamila znacznie bardziej pasowałaby któraś z jego koleżanek z imprez, tak spontanicznych jak on, a Iza spokojnie poznałaby faceta, który pasowałby do niej sytuacją ekonomiczną i był bardziej wyważony. Do tego jak za nią tak latał, adorował, to jawi się sumarycznie jako osoba fałszywa (to całowanie po udzie osoby na weselu, która w ogóle nie jest w guście?). Dodam, że to zazwyczaj niepokojące, jak facet aż tak skacze wokół partnerki na początku, a później nagle ochładza relacje, wbija takie szpileczki; Adrian Anitę adorował, ale też nie było tak, że przesadzał i jej właził nie powiem gdzie.

FBI ŚoP niby znaleźli, że Karol obserwuje przyjaciółkę Laury .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 10:51   #1721
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-14, 10:55   #1722
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ale Adrianowi Anita sie bardzo podobała od poczatku, i zwyczajnie ją adorował jak facet zauroczony kobietą.

Ale nie słyszłam tego lajfa nie czytałam Pudla (zakladam ze mogły być tam zdania mocno wyrwane z kontekstu bo oni chyba tak lubią) czytam Was i czasami grupę.

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2021-06-14 o 10:59
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 11:23   #1723
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ale Adrianowi Anita sie bardzo podobała od poczatku, i zwyczajnie ją adorował jak facet zauroczony kobietą.

Ale nie słyszłam tego lajfa nie czytałam Pudla (zakladam ze mogły być tam zdania mocno wyrwane z kontekstu bo oni chyba tak lubią) czytam Was i czasami grupę.
Tak, nie mówił podobno o wadze, tylko ogólnie, że Iza nie była w ogóle w jego guście. Dlatego dziwi mnie to zdanie w kontekście jego zachowania - kwiatki, czekoladki, szampan, niespodzianki. Po prostu nie wydaje mi się to naturalne, że skoro Iza mu się nie podobała, to tak się do niej kleił i tak ją adorował. Do tego pewne rzeczy można przemilczeć z czystej klasy, "walka o akceptację" brzmi źle.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Hmm jak wrzesień, to tym bardziej naprawdę króciutko i nie rozumiem specjalnie, o co oni chcą walczyć, ale to ich decyzja. Niemniej ta relacja wydaje się bardzo wymuszona i asekurancka z obydwu stron, a jak Kamil chciałby innego odbioru, to proponuję mu zastanowić się, co i jak mówi.

Widziałam, że ludzie pisali, że ich widzieli z tam chyba w miarę wiarygodnych kont. Z drugiej strony mogło się komuś pomylić i to mogły być podobne do nich osoby. W każdym razie, czy się spotykają, czy nie, to raczej nie mają ochoty tego ujawniać, choć Karol widziałam, że na komentarze nie odpisuje ani "tak", ani "nie" i lubi niektóre o Laurze. Też nie rozumiem ekspertów, sądzę, że to byłaby jedna z najbardziej udanych par ze wszystkich edycji, które były.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 11:31   #1724
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 11:34   #1725
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
WOW nie mów że Laura Cię na swój instagram przyjeła, znajomosci masz czy co
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 11:44   #1726
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Właśnie też miałam pisać, że jest kilka komentarzy , że widziano ich razem w Krakowie. No tego. Wczoraj Laura pokazywała, że jest w górach , a w tym samym czasie Karol wrzucał relacje, że spędza czas z rodzinką. Dziwne też to było. Ale to już moja nadinterpretacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 11:49   #1727
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 11:49   #1728
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

No właśnie, mnie nie zaakceptowała . Choć akurat to uważam, że fajne, że nie reklamuje jakiegoś badziewia i się nie lansuje.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 12:23   #1729
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Na samym poczatku miala konto otwarte bo byłam na nim, po jakimś czasie jakoś w połowie sezonu chciałam wejść to prywatne, i chciałam ją obserwowac i nic do dziś zero odzewu, przynajmniej jest jakąs konsekwencja w tym, ma prywante bo chce pozostac prywatna nie przyjmuje takich fejków bez fot jak ja Nie to co Iga chyba w minutę miałam akceptacje jak zrobiła prywatne, ale na szczęsśie zrobiła otwarte to przestałam jej swoim fejkiem obserwatorów nabijac
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-14, 12:49   #1730
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez darkness_pratt Pokaż wiadomość
Kamil zdążył odnieść się w relacjach na insta do artykułu na Pudlu i komentujących tam ludzi nazwał... bydłem z zoo. I, że ludzie, którzy tracą tam czas na komentowanie pewnie mają nudne życie, śmierdzi mi tu sposobem myślenia Igi, że ludzie tracili swój weekend na to, żeby ją hejtować, bo nie mieli nic lepszego do roboty . Czyli jak komentujesz dobrze to spoczko, a jak komentujesz źle to jesteś bydłem...
Tak samo on traci czas na czytanie głupich komentarzy i jeszcze przytaczanie ich, więc pewnie tez "ma nudne życie". 🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 15:26   #1731
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 15:48   #1732
Yennefer219
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 70
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Rowniez w moim odczuciu Iza sie marnuje przy Kamilu - zrobila na mnie super wrazenie w programie - ogarnieta zawodowo i zyciowo, obrotna, jasno komunikujaca swoje zdanie i potrzeby. Niejeden facet marzy o takiej kobiecie. A ten opowiada przed cala Polska, ze musial walczyc o zaakceptowanie jej… łaskę jej robił?



Pojawiły sie glosy, ze Iza z nim jest z rozsadku, bo latka leca a ona moze chciec miec dzieci. Tylko czy to by bylo madre z takim Sebkiem robic sobie dzieci…? Skoro juz teraz ich zwiazek to walka?
Yennefer219 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 05:47   #1733
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 07:22   #1734
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ponoć 6 edycja nagrana i nawet Mosak tak komuś w komentarzach napisał. Chyba chcą dobić ten program robiac 2 edycje rocznie, albo próbuja szybko zatrzeć złe wrazenia i rozczarowanie fanów programu po mega słabej 5 edycji. Ale czy zatrą, 5 ewidetnie pokazała ze bardziej chodzi o show , przede wszystkim grono grono ekspertów powinno ulec zmianie, ale niestety bedzie takie samo.

A jeszcze dodam ze marzec i kwiecień to czas najwiekszych obostrzeń w zwiazku z pandemią, poluzowania sie od maja zaczeły. Także był zakaz wesel, a w urzędach ograniczenia co do liczby gosci na ceremoni bo same śluby mogły być. To już nie wiem co z tego wyjdzie, hotele w PL pozamykane, dziwne że krecili...

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2021-06-15 o 07:26
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 07:56   #1735
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ponoć 6 edycja nagrana i nawet Mosak tak komuś w komentarzach napisał. Chyba chcą dobić ten program robiac 2 edycje rocznie, albo próbuja szybko zatrzeć złe wrazenia i rozczarowanie fanów programu po mega słabej 5 edycji. Ale czy zatrą, 5 ewidetnie pokazała ze bardziej chodzi o show , przede wszystkim grono grono ekspertów powinno ulec zmianie, ale niestety bedzie takie samo.

A jeszcze dodam ze marzec i kwiecień to czas najwiekszych obostrzeń w zwiazku z pandemią, poluzowania sie od maja zaczeły. Także był zakaz wesel, a w urzędach ograniczenia co do liczby gosci na ceremoni bo same śluby mogły być. To już nie wiem co z tego wyjdzie, hotele w PL pozamykane, dziwne że krecili...
Mnie się wydaje też, że robią tak szybko, bo chyba zdają sobie sprawę z tej edycji i nie chcieli stracić kandydatów przed samym ślubem chociażby. Poprzednia edycja mogła zachęcić ludzi, jeszcze chyba nie było wiadome, że Oliwia i Łukasz się rozstali przed castingami do tej edycji, co ma być jesienią.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 08:39   #1736
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ciekawe czy 6 seria może być gorsza od 5?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 11:36   #1737
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 13:28   #1738
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

No nie, ja tej wersji nie kupuję zupełnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 22:34   #1739
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Trochę cie poniosło z ta teoria spiskowa moim zdaniem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-16, 09:55   #1740
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ponoć 6 edycja nagrana i nawet Mosak tak komuś w komentarzach napisał. Chyba chcą dobić ten program robiac 2 edycje rocznie, albo próbuja szybko zatrzeć złe wrazenia i rozczarowanie fanów programu po mega słabej 5 edycji. Ale czy zatrą, 5 ewidetnie pokazała ze bardziej chodzi o show , przede wszystkim grono grono ekspertów powinno ulec zmianie, ale niestety bedzie takie samo.

A jeszcze dodam ze marzec i kwiecień to czas najwiekszych obostrzeń w zwiazku z pandemią, poluzowania sie od maja zaczeły. Także był zakaz wesel, a w urzędach ograniczenia co do liczby gosci na ceremoni bo same śluby mogły być. To już nie wiem co z tego wyjdzie, hotele w PL pozamykane, dziwne że krecili...
Pod koniec 5 edycji mocno obserwowałam Chorzewską na insta i około połowy maja mówiła, że są już po decyzjach/finale 6 edycji i tak jak sobie wyliczyłam to śluby faktycznie musiały być koniec marca do połowy kwietnia czyli okres największych wzrostów zakażeń i zamknięcia wszystkiego. Nie mam pojęcia jak w takich warunkach to nagrali. Znowu będą jakieś bieda śluby bo ile osób wtedy mogłobyć? a wesela gdzie? sale weselne były zamknięte a ludzie robili obiad ślubny w domach wtedy. O podróżach poślubnych nawet nie wspomnę. Bardzo się zdziwiłam, że nagrywali w takim czasie ale może faktycznie chcieli zatrzeć złe wrażenie po ostatniej edycji. Wcześniej była chyba 1 edycja na rok a teraz będą robić 2 to ten format wykończą szybciej niż później.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.