Randki przez Internet cz. 4. - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-15, 17:28   #3451
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
To dopiero naiwne stwierdzenie. Dopóki nie spotkasz człowieka to masz tylko skrawki informacji o nim, zdjęcia i to co sam ci o sobie powie, a raczej napisze. To zupełnie naturalne, że im dużej taka korespondencyjna znajomość trwa tym bardziej ludzie wypełniają przestrzeń między tymi skrawkami swoimi wyobrażeniami, dopóki nie skonfrontują się z rzeczywistością.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

I wiek nie ma tu nic do rzeczy. Starsi ludzie też się zakochują, mają pragnienia, ulegają emocjom.

Chyba nie do końca rozumiesz czym jest dojrzałość


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 17:36   #3452
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Chyba nie do końca rozumiesz czym jest dojrzałość


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeżeli według ciebie o dojrzałości świadczy męczenie buły tygodniami na komunikatorze zanim się łaskawie zgodzisz zobaczyć kogoś na żywo to faktycznie, nie rozumiem takiej "dojrzałości".
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 18:39   #3453
Sharkoon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 47
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

W ogóle nie rozumiem po co czekać nie wiadomo ile i jakoś nie kupuję tekstu z tym brakiem czasu. Pracuję na etacie, po godzinach robię swoją firmę, chodzę na siłownie 3 razy w tygodniu i uważam, że więcej czasu oszczędzę jak wyjdę na godzinę na spacer albo kawę z kims kto mi się potencjalnie podoba i zobaczę jaka jest energia na żywo, niż jak będę inwestował tygodniami w pisanie wiadomości żeby po 15 minutach rozmowy na żywo zobaczyć że to i tak nie klika
Sharkoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 18:42   #3454
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Jeżeli według ciebie o dojrzałości świadczy męczenie buły tygodniami na komunikatorze zanim się łaskawie zgodzisz zobaczyć kogoś na żywo to faktycznie, nie rozumiem takiej "dojrzałości".
Dojrzałość to również kultura wypowiedzi i poszanowanie dla współrozmówcy
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 07:35   #3455
Interceptor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 100
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Raczej niektórzy piszą o sobie to, jacy chcieliby być lub jakie mają wyobrażenia na własny temat, a nie to, jacy naprawdę są. Kiedyś do mojej pracy przyszła nowa dziewczyna i na dzień dobry, w pierwszym dniu, opowiadała (mimo że nikt nie pytał), że ma niesamowitą wiedzę, "ręce rwą się" jej do pracy, a w poprzednim miejscu pracy wszyscy ją uwielbiali. Po czym okazało się, że jest totalnym leserem i wredniejszego człowieka w życiu nie spotkałam. Niektórzy ludzie tacy są. Tworzą w głowie kompletnie odrealniony obraz własnej osoby i jak spotka się kogoś takiego na Tinderze, trudniej to zweryfikować, bo dopiero na spotkaniu widać, że no sorry, ale jest inaczej niż w opisach.

A część osób zwyczajnie "wie" co napisać, żeby dobrze wypaść i wzbudzić sympatię, a potem na spotkaniu prawda wychodzi na jaw.
Napisałyśmy to samo.

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Jasne, to często efekt jakichś nieprawidłowości na poziomie zaburzeń osobowości, natomiast nie należy tego traktować jako okoliczności łagodzącej i wszystko wyjaśniającej. Póki ktoś ma zachowaną świadomość, to jednak decyduje o sobie. Ba, nawet choroba psychiczna nie równa się bycia zwolnionym z odpowiedzialności. Piszę tak na wszelki wypadek, bo dla wielu osób hasło "zaburzenie / choroba" jest wręcz równe "za nic nie odpowiadasz".
Napisałam, że to wina zaburzenia, a nie, że ktoś taki jest niewinny i wolno mu robić, co mu się podoba. To nie są równoznaczne rzeczy. To że ktoś jest zaburzony nie znaczy że mamy pozwalać mu się źle traktować.
Interceptor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 13:08   #3456
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Chyba nie do końca rozumiesz czym jest dojrzałość


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bawi mnie wasze postrzeganie dojrzałości człowieka po czasie jaki chce spędzić na pisaniu.


Z moich doświadczeń im dłużej z kimś pisałam tym bardziej nic nie wychodziło. Jak najbardziej tworzymy sobie czyjeś wyobrażenie w głowie. Potem przychodzi rzeczywistość. Facet może pięknie pisać, mówić o książkach i sztuce, a na randkę przychodzi zalatujący potem i ma problem z wysławianiem. I czar pryska.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 13:11   #3457
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Interceptor Pokaż wiadomość
(...)
Napisałam, że to wina zaburzenia, a nie, że ktoś taki jest niewinny i wolno mu robić, co mu się podoba. To nie są równoznaczne rzeczy. To że ktoś jest zaburzony nie znaczy że mamy pozwalać mu się źle traktować.
Jasne, chciałam to tylko podkreślić, bo teraz jest swoista moda na to, że każdy coś "ma". Już nie ma po prostu kłamców, ale zaraz diagnozowanie, że pewnie zaburzony, że coś tam. A czy to ważne? Liczy się rezultat: ktoś świeżo poznany kłamie, nagła zmiana o 180 stopni? Wiać i następny proszę. Nie ma się tu za bardzo co zastanawiać co on może mieć, a czego nie w głowie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-17, 13:05   #3458
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Randki przez Internet cz. 4.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89648465]Bawi mnie wasze postrzeganie dojrzałości człowieka po czasie jaki chce spędzić na pisaniu.


.[/QUOTE]

Przeczytaj sobie jeszcze raz dokładnie co pisałam
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2023-08-17 o 13:12
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-17, 13:56   #3459
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Przekaz pisany zawsze podlega interpretacji odbiorcy, to chyba jasne. Na żywo też interpretujemy co druga osoba mówi, ale widząc czyjąś mimikę, słysząc ton głosu trudniej o fałszywy odbior.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-17, 14:50   #3460
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89648465]Bawi mnie wasze postrzeganie dojrzałości człowieka po czasie jaki chce spędzić na pisaniu.


Z moich doświadczeń im dłużej z kimś pisałam tym bardziej nic nie wychodziło. Jak najbardziej tworzymy sobie czyjeś wyobrażenie w głowie. Potem przychodzi rzeczywistość. Facet może pięknie pisać, mówić o książkach i sztuce, a na randkę przychodzi zalatujący potem i ma problem z wysławianiem. I czar pryska.[/QUOTE]Zgadzam się. Chociaż czekanie tydzien lub dwa na spotkanie też nie uważam za jakieś długie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-17, 18:00   #3461
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 448
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-10 o 18:25
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-17, 19:10   #3462
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Przekaz pisany zawsze podlega interpretacji odbiorcy, to chyba jasne. Na żywo też interpretujemy co druga osoba mówi, ale widząc czyjąś mimikę, słysząc ton głosu trudniej o fałszywy odbior.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
mi nawet nie o to chodzi, po prostu poznalam facetow, z ktorymi fajnie sie pisalo, a na zywo to byli troche inni ludzie, zupelnie inny vibe niz mogloby wynikac z tego jak pisali
nie chodzi o klamstwa, tylko po prostu na zywo bali sie spojrzec w oczy albo byli jacys tacy wycofani, nie czulam chemii, no po prostu duzo ludzi online jest bardziej smialych i naturalnych niz w realu i ja wole to zweryfikowac wczesniej, zreszta no po prostu przez klikanie w klawiature nie czuc czlowieka i dynamiki

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Chociaż czekanie tydzien lub dwa na spotkanie też nie uważam za jakieś długie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no, tylko ze zaczelo sie od tego, ze jak to mozna chciec marnowac czas po 5 dniach pisania, mi to by sie nie chcialo specjalnie myc wlosow dla jakiegos randoma, dla mnie tydzien to tak spoko, wiec
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-17, 22:58   #3463
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89648465]Bawi mnie wasze postrzeganie dojrzałości człowieka po czasie jaki chce spędzić na pisaniu.
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Przekaz pisany zawsze podlega interpretacji odbiorcy, to chyba jasne. Na żywo też interpretujemy co druga osoba mówi, ale widząc czyjąś mimikę, słysząc ton głosu trudniej o fałszywy odbior.
Mam wrażenie, że zwyczajnie nie chce Ci się sprawdzić, co naprawdę napisałam.

Tam nigdzie nie ma założenia korelacji stopnia dojrzałości z długością rozmowy, więc i ciężko o taką interpretację.
Dojrzałość wspomniana jest w kwestii zakochiwania się w swoim wyobrażeniu osoby, której na oczy się nie widziało i tyle
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-18, 07:50   #3464
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że zwyczajnie nie chce Ci się sprawdzić, co naprawdę napisałam.

Tam nigdzie nie ma założenia korelacji stopnia dojrzałości z długością rozmowy, więc i ciężko o taką interpretację.
Dojrzałość wspomniana jest w kwestii zakochiwania się w swoim wyobrażeniu osoby, której na oczy się nie widziało i tyle
Nic o czasie nie pisałam. Ale tak, jak najbardziej można się zauroczyć w wyobrażeniu, bo tekst podlega interpretacji – jakiej, zależy to od indywidualnych doświadczeń i wrażliwości danej osoby (Ty to pewnie nazywasz dojrzałością, ja nie jestem taka pewna).

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-19, 12:11   #3465
herbata_z_miodem
Raczkowanie
 
Avatar herbata_z_miodem
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 158
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez marolek12 Pokaż wiadomość
To dlatego, że z tych wiadomości wynika, że ludzie nie są jej wcale niezbędni do życia.
To chyba nawet dobrze, że nie jest zdesperowana i nie szuka zwiazku tylko dlatego, że nie chce być samotna. Zbyt wiele osób tkwi w nieudanych zwiazkach, bo boją sie samotnosci.

Mam koleżankę w wieku ok. 30 lat, która miała za sobą tylko jeden poważny i drugi krótki związek, po których uznała, że w sumie to woli być sama. Oboje byli typami zazdrośnika, ale tą zazdrosć okazali dopiero po dłuższym czasie trwania zwiazku. Nie chce mieć w przyszłości dzieci, a głównie trafiała na takich, którzy chcieli lub nie byli zbyt zdecydowani.

Jeździ sama na wakacje w góry czy za granicę. Czasem z kolegą czy koleżanką. Ale sama stwierdziła, że nie będzie czekać czy szukać na siłę, aż znajdzie kogoś (kolegę czy koleżankę) na wspólne wakacje, może zarówno sama i jak z kimś, bo urlop tak czy owak trzeba wykorzystać.

Masz wątpliwości i zastanawiasz się, czy taka kobieta byłaby w stanie stworzyć długotrwały zwiazek. Nie wiem, ale dodam, że moja koleżanka, to wierząca i praktykująca katoliczka, więc rozumiecie, wspólne zamieszkanie najwcześniej po zaręczynach, a seks najlepiej tylko po ślubie. Na pewno dużej czesci facetom by to przeszkadzało. I jej było cieżko znaleźć kogoś, bo jeśli znajdzie kogoś "ze swojego kręgu" (chodzi o katolików), to zazwyczaj każdy chciał mieć dzieci.
herbata_z_miodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 01:53   #3466
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ale chyba zgodnie z wiarą katolicką po zawarciu sakramentu małżeństwa trzeba mieć dzieci (nie można się zabezpieczać), więc jak ona to sobie wyobraża?
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 02:16   #3467
herbata_z_miodem
Raczkowanie
 
Avatar herbata_z_miodem
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 158
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez NatalieMcCool Pokaż wiadomość
Ale chyba zgodnie z wiarą katolicką po zawarciu sakramentu małżeństwa trzeba mieć dzieci (nie można się zabezpieczać), więc jak ona to sobie wyobraża?
Nie wiem, chyba dlatego zdecydowała się, że nie będzie nikogo juz szukać, skoro podjęła decyzję, ze nie chce mieć dzieci. Wczesniej nie była zbyt tego pewna. Mi teraz przyszło do głowy, ze chyba musiałaby trafić na kogos bezpłodnego, zeby wszystko było "po bożemu", ponieważ Kościół nie uznaje białych małżeństw ani antykoncepcji.
herbata_z_miodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 04:48   #3468
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez herbata_z_miodem Pokaż wiadomość
Nie wiem, chyba dlatego zdecydowała się, że nie będzie nikogo juz szukać, skoro podjęła decyzję, ze nie chce mieć dzieci. Wczesniej nie była zbyt tego pewna. Mi teraz przyszło do głowy, ze chyba musiałaby trafić na kogos bezpłodnego, zeby wszystko było "po bożemu", ponieważ Kościół nie uznaje białych małżeństw ani antykoncepcji.
Pomijając antykoncepcję, to już na samym ślubie katolickim małżonkowie składają deklarację o chęci posiadania potomstwa. Także to nie do końca jest tak, że miałaby bezpłodnego szukać czy coś, jeśli chce wszystko zgodnie z zasadami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 16:28   #3469
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Pisałam z gościem na Tinderze i w rozmowie mówię, że szukam związku, ale nic na siłę. Jeśli spotkam odpowiednią osobę super,a jeśli nie to trudno. Na to on do mnie: no przecież lata lecą.chcesz być sama?a dzieci? Dla mnie tacy goście od razu out.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-20, 19:29   #3470
herbata_z_miodem
Raczkowanie
 
Avatar herbata_z_miodem
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 158
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89651463]Pomijając antykoncepcję, to już na samym ślubie katolickim małżonkowie składają deklarację o chęci posiadania potomstwa. Także to nie do końca jest tak, że miałaby bezpłodnego szukać czy coś, jeśli chce wszystko zgodnie z zasadami.
[/QUOTE]

Ach, rozumiem. To już ma sens, ze zdecydowała sie juz nikogo nie szukać i powoli juz mówić, ze w sumie to nie chce chyba już mieć.


Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
no przecież lata lecą.chcesz być sama?a dzieci? Dla mnie tacy goście od razu out.
Nie wiedziałabym, jak na takie pytanie odpowiedzieć. No co z tego, że latka lecą. Nikomu nie dogodzę. Jak powiem, że, noo wiem, latka lecą i dlatego aktywnie szukam kogos i że chciałabym być w związku i miec dzieci, to facet pomyśli "oo, desperatka" i pójdzie dalej, a jak powiem "jak kogoś znajdę, to super, ale nic na siłę", to już się dziwi i pomyśli, że pewnie jakaś zagorzała feministka i też sobie pójdzie.
herbata_z_miodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 19:52   #3471
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Też nie wiedziałam jak odpowiedzieć to sobie darowałam. Inny z kolei stwierdził, że skoro alkohol mi smakuje to coś jest nie tak, bo to powinno się pić towarzysko raz na jakiś czas. Inaczej tzn, że człowiek ma problem. Terapeuta się znalazł😀.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 20:00   #3472
herbata_z_miodem
Raczkowanie
 
Avatar herbata_z_miodem
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 158
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Też nie wiedziałam jak odpowiedzieć to sobie darowałam. Inny z kolei stwierdził, że skoro alkohol mi smakuje to coś jest nie tak, bo to powinno się pić towarzysko raz na jakiś czas. Inaczej tzn, że człowiek ma problem. Terapeuta się znalazł😀.
Hah, ja za to nie piję alkoholu za bardzo i też niedobrze, bo sztywniara ze mnie i nie umiem imprezować.
herbata_z_miodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 20:04   #3473
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Ten chyba byłby zadowolony, bo dla niego nawet wypicie piwa, czy wina kilka razy w miesiącu dla smaka jest niedopuszczalne😀.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 20:04   #3474
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Też nie wiedziałam jak odpowiedzieć to sobie darowałam. Inny z kolei stwierdził, że skoro alkohol mi smakuje to coś jest nie tak, bo to powinno się pić towarzysko raz na jakiś czas. Inaczej tzn, że człowiek ma problem. Terapeuta się znalazł.
Haha, pic towarzysko i najlepiej pewnie z obrzydzeniem.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 21:12   #3475
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Tylko z obrzydzeniem, bo inaczej jesteś alkoholikiem😁.W ogóle od pewnego czasu poznaje jakichś bardzo "poważnych" facetów na Tinderze. Nie ma w nich luzu, humoru, spontaniczności. Czasem nawet mam wrażenie jakby to automat odpisywał a nie człowiek po drugiej stronie.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-20, 21:43   #3476
Sharkoon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 47
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez herbata_z_miodem Pokaż wiadomość
To chyba nawet dobrze, że nie jest zdesperowana i nie szuka zwiazku tylko dlatego, że nie chce być samotna. Zbyt wiele osób tkwi w nieudanych zwiazkach, bo boją sie samotnosci.

Mam koleżankę w wieku ok. 30 lat, która miała za sobą tylko jeden poważny i drugi krótki związek, po których uznała, że w sumie to woli być sama. Oboje byli typami zazdrośnika, ale tą zazdrosć okazali dopiero po dłuższym czasie trwania zwiazku. Nie chce mieć w przyszłości dzieci, a głównie trafiała na takich, którzy chcieli lub nie byli zbyt zdecydowani.

Jeździ sama na wakacje w góry czy za granicę. Czasem z kolegą czy koleżanką. Ale sama stwierdziła, że nie będzie czekać czy szukać na siłę, aż znajdzie kogoś (kolegę czy koleżankę) na wspólne wakacje, może zarówno sama i jak z kimś, bo urlop tak czy owak trzeba wykorzystać.

Masz wątpliwości i zastanawiasz się, czy taka kobieta byłaby w stanie stworzyć długotrwały zwiazek. Nie wiem, ale dodam, że moja koleżanka, to wierząca i praktykująca katoliczka, więc rozumiecie, wspólne zamieszkanie najwcześniej po zaręczynach, a seks najlepiej tylko po ślubie. Na pewno dużej czesci facetom by to przeszkadzało. I jej było cieżko znaleźć kogoś, bo jeśli znajdzie kogoś "ze swojego kręgu" (chodzi o katolików), to zazwyczaj każdy chciał mieć dzieci.

No to pewnie komuś podpadnę ale dla mnie z definicji jeśli ktoś jest katolikiem i tak bardzo wierzy w jakiegoś wymyślonego boga że rezygnuje z tego powodu np. z życia seksualnego, które daje przecież mnóstwo spełnienia, satysfakcji i przyjemności, to w mojej skromnej i nic nie znaczącej opinii, z tym kimś JEST COŚ NIE TAK
Sharkoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 00:03   #3477
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Cytat:
Napisane przez Sharkoon Pokaż wiadomość
No to pewnie komuś podpadnę ale dla mnie z definicji jeśli ktoś jest katolikiem i tak bardzo wierzy w jakiegoś wymyślonego boga że rezygnuje z tego powodu np. z życia seksualnego, które daje przecież mnóstwo spełnienia, satysfakcji i przyjemności, to w mojej skromnej i nic nie znaczącej opinii, z tym kimś JEST COŚ NIE TAK
No ale tak na logikę... jak ktoś wierzy w Boga, to dla niego nie jest wymyślony, jak być może dla ciebie. A to mało jest takich sytuacji, że ludzie się poświęcają i z jakiegoś powodu rezygnują z rzeczy, które dają im przyjemność i satysfakcję? A mało jest np. ludzi, co się boją samotności i są z kimkolwiek, żeby nie być samemu? I rezygnują szansy na prawdziwą miłość, która daje przyjemność i satysfakcję?

No i jeszcze bym dodała, że niektórzy ludzie nie lubią po prostu seksu, niskie libido, białe związki, no ludzie są różni. A jak ktoś bardzo nie chce dzieci, to może w ogóle już stwierdził, że nie będzie próbować seksu i ryzykować ciąża? Niektórym jest po prostu dobrze samemu, bo mają złe doświadczenia z facetami i nie chcą związku. Jest wiele przyczyn.

Dla mnie, to coś nie tak jest z terrorystą, który krzywdzi innych, bo wiara mu "nakazuje" prowadzenie świętej wojny. A nie z człowiekiem, który sam z wlasnej sobie z czegoś rezygnuje i nie krzywdzi tym innych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 00:34   #3478
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89652020]No ale tak na logikę... jak ktoś wierzy w Boga, to dla niego nie jest wymyślony, jak być może dla ciebie. A to mało jest takich sytuacji, że ludzie się poświęcają i z jakiegoś powodu rezygnują z rzeczy, które dają im przyjemność i satysfakcję? A mało jest np. ludzi, co się boją samotności i są z kimkolwiek, żeby nie być samemu? I rezygnują szansy na prawdziwą miłość, która daje przyjemność i satysfakcję?

No i jeszcze bym dodała, że niektórzy ludzie nie lubią po prostu seksu, niskie libido, białe związki, no ludzie są różni. A jak ktoś bardzo nie chce dzieci, to może w ogóle już stwierdził, że nie będzie próbować seksu i ryzykować ciąża? Niektórym jest po prostu dobrze samemu, bo mają złe doświadczenia z facetami i nie chcą związku. Jest wiele przyczyn.

Dla mnie, to coś nie tak jest z terrorystą, który krzywdzi innych, bo wiara mu "nakazuje" prowadzenie świętej wojny. A nie z człowiekiem, który sam z wlasnej sobie z czegoś rezygnuje i nie krzywdzi tym innych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

A dla mnie wiara katolicka (w sumie jakakolwiek) jest mocno szkodliwa. Zarówno dla wierzącego, jak i jego otoczenia.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 10:03   #3479
dawoj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 28
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89652020]No ale tak na logikę... jak ktoś wierzy w Boga, to dla niego nie jest wymyślony, jak być może dla ciebie. A to mało jest takich sytuacji, że ludzie się poświęcają i z jakiegoś powodu rezygnują z rzeczy, które dają im przyjemność i satysfakcję? A mało jest np. ludzi, co się boją samotności i są z kimkolwiek, żeby nie być samemu? I rezygnują szansy na prawdziwą miłość, która daje przyjemność i satysfakcję?

No i jeszcze bym dodała, że niektórzy ludzie nie lubią po prostu seksu, niskie libido, białe związki, no ludzie są różni. A jak ktoś bardzo nie chce dzieci, to może w ogóle już stwierdził, że nie będzie próbować seksu i ryzykować ciąża? Niektórym jest po prostu dobrze samemu, bo mają złe doświadczenia z facetami i nie chcą związku. Jest wiele przyczyn.

Dla mnie, to coś nie tak jest z terrorystą, który krzywdzi innych, bo wiara mu "nakazuje" prowadzenie świętej wojny. A nie z człowiekiem, który sam z wlasnej sobie z czegoś rezygnuje i nie krzywdzi tym innych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Logika i Bóg? Logika i Bóg dla kogoś nie jest wymyślony? Niewidzialni przyjaciele nie są logiczni, chyba że weźmiemy aspekt psychiatryczny.
Religie na ogół nie są logiczne.
dawoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 14:52   #3480
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 4.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-10 13:43:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.