Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-10, 00:00   #151
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

To niesamowite ile macie teorii nt CV, LM, szukania pracy, etc. Pracuję w rekrutacji i zapewniam Was, że to zupełnie nie tak...
1) CV nie powinno być krótkie - CV na 1 stronę to porażka odkąd jest to dokument głównie elektroniczny, nie ma parcia na zwiezlosc, a rekruterzy pracują na slowach-kluczach. Np. Wpiszesz 'pakiet MS Office', a ja przeszukujac bazę wpisze 'Excel' - i mamy klops...
Obowiązki powinny być wypisane szczegółowo, z akcentem na ostatnie stanowisko.

2) konto na LinkedIn to podstawa. Tam szukamy pracowników. Musi być szczegółowo uzupełnione. Jeśli takie masz - średnio raz w miesiącu będziesz dostawać ofertę pracy. Jeśli znasz dodatkowy język zwłaszcza niemiecki - raz w tygodniu.

3) nie wpisujcie w CV języków, w których nie macie 'working proficiency' - to nas irytuje, bo pokazujecie się w wyszukiwarce z waszym 'basic German' gdy my wpisujemy 'German'. Albo możesz pracować w tym języku (tj. z jego rodzimymi użytkownikami, albo go nie wpisujesz).

4) 60-80% aplikacji na daną pozycję jest kompletnie nietrafionych, dopiero sami przyporzadkowujemy ludzi na pasujące stanowiska. Ergo -> skup się na LinkedInie - sami Cię znajdziemy

5) Idąc na rozmowę naprawdę chcę cię zatrudnić - to moje zadanie w mojej pracy. Dlatego moje podejście to: nie spieprz tego. Nie stresuj się i nie popisuj. Wypadnij po prostu tak, jak obiecuje CV - czyli potwierdz to, co tam jest.

6) Odpowiadaj krótko i precyzyjnie na pytania. Schodzenie z tematu działa na nas jak plachta na byka.

7) English is a must.

8) Nie rozwlekaj rozmowy o pieniądzach. Podaj konkretną kwotę lub przedzial kwotowy.

9) Daruj sobie fikusne i kolorowe CV - to zmora. Tendencja jest prosta - im większy profesjonalista, tym prostsze CV. W skrajnych przypadkach prosimy o doslanie normalnej wersji. W najczestszych przypadkach - szkoda nam na to czasu - zamykamy i zapominamy.

10) Listy motywacyjne czyta się tylko w małych firmach. W dużych naprawdę nikt tego nie robi.

11) Nie lekceważ pytania o motywację - Dlaczego ta firma/stanowisko? To jedno z najważniejszych pytan rekrutacyjnych.
Dowiedz się czegoś o firmie - ko niecz nie.

12) Nie mów nic, co się zaczyna od 'mówiąc szczerze...' - najczęściej potem pada coś, czego nie chcę słyszeć. Zrozum: nie masz być szczery, tylko sprytny. Jeśli później wyślę cie do klienta czy managera, musze mieć pewność, że odnajdziesz się w tej sytuacji. Odnajdz się zatem teraz - w sytuacji rozmowy rekrutacyjnej. Oczekuje sprytu, nie szczerości, to złota zasada.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Coffee & Cigaretts

Edytowane przez Wizabelka
Czas edycji: 2014-08-10 o 00:13
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 09:10   #152
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

no dobra, nie ma cisnienia na jedna strone, ale jesli ktos szuka pracy pierwszej powaznej a wczesniej miał "jakies tam drobne" to co ma wpisywac? co wymyslac?
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 09:24   #153
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Wizabelka- dzięki za porady

powiedz nam jak wygląda z punktu widzenia rekrutera wpisywanie w CV poprzednich miejsc pracy zupełnie niezwiązanych ze stanowiskiem na które teraz aplikujemy? wpisywać, czy nie?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 10:57   #154
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

cos tu strasznie cicho:P czyzby wszystkie na rozmowach?:P

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

pytanie do dziewczyn z krakowa. slyszałyscie o firmie Teestar?
pytam poniewaz wlasnie zostalam zaproszona na rozmowe <co smieszne, wszytskie ogłoszenia na jakie aplikuje mam zapisane. tzn robie screeny a tu nie mam tego> po wpisaniu adresu i firmy w google wyskakuje mi ze to praca dla domokrążcy <i to opinie sprzed 2-4 dni>.
kobietka ktora mnie umawiala, nie powiedziala nawet na jakie stanowisko aplikowałam, tylko ze z firmy teestar i ze z gumtree cv.

ktos cos slyszal?
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 11:35   #155
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Firmy nie znam, ale miałam identyczną sytuację - nie kandydowałam, a zaproszono mnie na rozmowę, okazało się, że to pokazy w hotelach i restauracjach z cyklu magiczne garnki i zdrowa pościel
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 11:52   #156
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Wymyslanie doświadczenia na siłę jest zlym pomyslem. Duze firmy bardzo często mają określone strategie zatrudniania na pozycje 'entry level'. Wg szczególowych polityk wybiera się np.tylko te osoby, które mają nie więcej niż 3 mce doświadczenia zawodowego.
Brak doświadczenia po studiach to żaden 'wstyd'. Takich kandydatów bardzo poszukujemy.

Czy wpisywać doświadczenie 'nie na temat'? Tak, ale bardzo krótko, najlepiej tylko firma i stanowisko.
Chyba ze się ma tylko takie.

Pamiętajcie też, że zapisy w cv muszą się zgadzać z dokumentami, które będziemy zobowiązani dostarczyć po zatrudnieniu (dot.5 lat wstecz). Jeśli nie będzie to możliwe, nie przedłuża nam okresu próbnego. Mam tu na myśli świadectwa pracy, referencje, zaświadczenia od pracodawcy. Najczęściej ludzie koloryzuja nazwy stanowisk i naciągaja okres trwania doświadczenia. Jeśli nie masz zaświadczenia, nie umieszczaj pozycji jako 'work experience', tylko stwórz dodatkowa sekcje typu: Volunteering lub Student Activities. Istnieje szansa, ze nie będzie to sprawdzane.

Pisze w biegu, przepraszam za chaos, ale za 8 min mam interview

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 09:24   #157
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Wizabelka dzieki za rady. Chetnie poslucham jeszcze innych Twoich spostrzezen

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 08:42   #158
paula796132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Polska Be
Wiadomości: 214
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Hej dziewczyny! Widzę, że wiele z was miało kontakt z Urzędem Pracy, a ja mam z nim mały problem... Skończyła mi się umowa o pracę (marzec-czerwiec 2014r., umowa o pracę, 1/2 etatu, mam swiadectwo pracy) i zostałam bez ubezpieczenie zdrowotnego... Od padziernika idę na studia (miałam pół roku przerwy, zmieniam kierunek i dlatego poszłam do pracy) i będę ubezpieczona na uczelni oraz u mojej mamy w pracy (teraz nie mogę być u nie ubezpieczona, bo nie mam umowy o pracę, ani się nie uczę).

Wiem, że mogę zarejestrować się jako bezrobotna (bez zasiłku oczywiscie) i ubiegać się o ubezpieczenie zdrowotne. Jednak mam problem... w urzędzie trzeba przedtsawić wszytskie świadectwa pracy i umowy... ja w 2013r. pracowałam na umowe zlecenie (miesiac), ale nie mam gdzies tej umowy...:/ poszłabym do urzędu z samym swiadectwem pracy z pracy z tego roku, ale boję się, że mogą gdzies sparwdzic, że pracowalam w jeszcze jednym miejscu... nie chce miec probemmow ani sie osmieszyc czy ktoras z was wie, czy oni to sprawdzaja jakos?
paula796132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 08:53   #159
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Cytat:
Napisane przez paula796132 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Widzę, że wiele z was miało kontakt z Urzędem Pracy, a ja mam z nim mały problem... Skończyła mi się umowa o pracę (marzec-czerwiec 2014r., umowa o pracę, 1/2 etatu, mam swiadectwo pracy) i zostałam bez ubezpieczenie zdrowotnego... Od padziernika idę na studia (miałam pół roku przerwy, zmieniam kierunek i dlatego poszłam do pracy) i będę ubezpieczona na uczelni oraz u mojej mamy w pracy (teraz nie mogę być u nie ubezpieczona, bo nie mam umowy o pracę, ani się nie uczę).

Wiem, że mogę zarejestrować się jako bezrobotna (bez zasiłku oczywiscie) i ubiegać się o ubezpieczenie zdrowotne. Jednak mam problem... w urzędzie trzeba przedtsawić wszytskie świadectwa pracy i umowy... ja w 2013r. pracowałam na umowe zlecenie (miesiac), ale nie mam gdzies tej umowy...:/ poszłabym do urzędu z samym swiadectwem pracy z pracy z tego roku, ale boję się, że mogą gdzies sparwdzic, że pracowalam w jeszcze jednym miejscu... nie chce miec probemmow ani sie osmieszyc czy ktoras z was wie, czy oni to sprawdzaja jakos?
W Urzędzie Pracy nie przedstawiasz umów tylko świadectwa, a z tego co wiem, to na umowie zlecenie pracodawca nie ma obowiązku wydania świadectwa pracy, więc problem masz z głowy, tu przepis:

Cytat:
Z tytułu zakończenia pracy na umowę-zlecenia nie należy się świadectwo pracy, ponieważ umowa-zlecenia nie podlega regulacjom zawartym w Kodeksie Pracy. Regulują ją natomiast art. 734 i inne Kodeksu Cywilnego.


zanieś tylko świadectwo pracy z miejsca gdzie miałaś umowe o pracę
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 08:55   #160
paula796132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Polska Be
Wiadomości: 214
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Osttanio pani mi pwoiedziala, ze jesli umowa zlecenie to mam przyniesc umowe i ksero umowy, a jelsi o prace no to swiadectwo pracy :/
paula796132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 08:57   #161
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Cytat:
Napisane przez paula796132 Pokaż wiadomość
Osttanio pani mi pwoiedziala, ze jesli umowa zlecenie to mam przyniesc umowe i ksero umowy, a jelsi o prace no to swiadectwo pracy :/
pewnie dlatego, ze jest to dla nich jakiś papier, którym mogą się podeprzeć, by wystawić ci decyzję czy ci się przysługuje zasiłek czy nie...
a nie możesz poprosić tego pracodawcy, by zrobił ci ksero umowy zlecenie?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 09:04   #162
paula796132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Polska Be
Wiadomości: 214
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

ale ja własnie nie chcę zasi łku, chcę tylko ubezpieczenie zdrowotne... no chyba nie bedzie wyjscia, ale znajac go to zajmie jakis miesiac wiec nie wiem czy jest sens :/ no trudno, mam nadzieje, ze nic mi sie nie stanie..
paula796132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 09:28   #163
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Cytat:
Napisane przez paula796132 Pokaż wiadomość
ale ja własnie nie chcę zasi łku, chcę tylko ubezpieczenie zdrowotne... no chyba nie bedzie wyjscia, ale znajac go to zajmie jakis miesiac wiec nie wiem czy jest sens :/ no trudno, mam nadzieje, ze nic mi sie nie stanie..

no ale ja wiem, że nie chcesz zasiłku ale oni mają takie a nie inne procedury..

Może idź do UP i powiedz, ze zwyczajnie zgubiłaś to świadectwo pracy... Ja miałam taką sytuację i pani w UP mi po prostu kazała napisać oświadczenie, ze w okresie od tego do tego byłam tam i tam...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 09:34   #164
paula796132
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Polska Be
Wiadomości: 214
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

ooo okej, dzieki
paula796132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 22:54   #165
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Cytat:
Napisane przez Wizabelka Pokaż wiadomość

2) konto na LinkedIn to podstawa. Tam szukamy pracowników. Musi być szczegółowo uzupełnione. Jeśli takie masz - średnio raz w miesiącu będziesz dostawać ofertę pracy. Jeśli znasz dodatkowy język zwłaszcza niemiecki - raz w tygodniu.
kurcze ja mam studia, jakies doswiadczenie, 4 jezyki i jeszcze nigdy nie dostalam, zednej prpozycji z linkedin a slyszalam wlasnie od wielu osob, ze to dobre miejsce na szukanie pracy :/
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 23:22   #166
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Szukamy po lokalizacji. Wpisz sobie jakieś duże miasto. Profil powinien być uzupełniony po angielsku - i szczegółowo o obowiązkach. Języki muszą być na poziomie 'working proficiency'. Hmmm. Nie wiem co jeszcze.

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Szukamy po lokalizacji. Wpisz sobie jakieś duże miasto. Profil powinien być uzupełniony po angielsku - i szczegółowo o obowiązkach. Języki muszą być na poziomie 'working proficiency'. Hmmm. Nie wiem co jeszcze.

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 23:27   #167
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

no mam wszystko szczegolowo i po angielsku... jedyy problem to moze male miasto..... moze zmienie na inne i zobacze czy cos sie zmieni
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 21:13   #168
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Podbijam.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 07:05   #169
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Syklamen, jak długo szukasz pracy? Na jakie konkretnie stanowisko? Jak się trzymasz w trakcie poszukiwań?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 09:57   #170
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Syklamen, jak długo szukasz pracy? Na jakie konkretnie stanowisko? Jak się trzymasz w trakcie poszukiwań?
Nie chciałabym pisać w jakiej branży szukam. Na razie około trzy miesiące. Niby w porównaniu do tego, ile czasu inni szukają to jest mało, ale potrzebuję własnych pieniędzy i zaczynam się już niepokoić. Boję się, że bez znajomości, sama sobie nie poradzę.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 11:25   #171
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Nie chciałabym pisać w jakiej branży szukam. Na razie około trzy miesiące. Niby w porównaniu do tego, ile czasu inni szukają to jest mało, ale potrzebuję własnych pieniędzy i zaczynam się już niepokoić. Boję się, że bez znajomości, sama sobie nie poradzę.
Poradzisz sobie, spokojnie ja akurat jak szukałam pracy wtedy, co się tu udzielałam i znalazłam w branży, gdzie nie wierzyłam w pracę bez znajomości niedługo minie mi rok, tak że głęboki wdech - i do przodu
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 18:46   #172
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Poradzisz sobie, spokojnie ja akurat jak szukałam pracy wtedy, co się tu udzielałam i znalazłam w branży, gdzie nie wierzyłam w pracę bez znajomości niedługo minie mi rok, tak że głęboki wdech - i do przodu
Fajnie, że Ci się udało.
Niestety ja nie mam doświadczenia więc wątpię, że sama sobie poradzę.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 19:59   #173
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz III

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Fajnie, że Ci się udało.
Niestety ja nie mam doświadczenia więc wątpię, że sama sobie poradzę.
Nie od razu Rzym zbudowali, każdy jakoś doświadczenie na rynku zyskał i nie każdy z polecenia. Wielu porządnych pracodawców bardzo sobie ceni świeżynki, bo może je przeszkolić na modłę firmy, korzystnie.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 20:59:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.