Boczki - jak się ich pozbyć? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-06, 17:42   #781
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: sposób na 'boczki'

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
a co myslicie o zamianie jasnego pieczywa, na ciemne?

lżej i zdrowiej
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 18:39   #782
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: sposób na 'boczki'

mhm.. to dobrze (:


aa.. jeszcze jedno pytanie.
jak myślicie, czy jeżeli będę codziennie jadła na kolacje, serek danone /smakowy, to to w jakiś sposób wpłynie niekorzystnie na moją dietę?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 19:07   #783
iwus88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 14
Marzeniatko ja myśle, ze to nie ma żadnego problemu z tym serkiem. Ja chodze do Technikum Zywienia i Gospodarstwa domowego ucze sie duzo o dietach i pomysł z jasnym chlebeb na ciemny jest abrdzo dobry tylko wiekoszsc chelbów jest zabarwiane karmelem i to nazywa sie u nas ciemny chleb zadbaj żeby to był prawdziwy ciemny, a nie zabarwiany ;-* buzki dziewczyny:P

XXXXXXX (edycja)

nie umiem po polskiemu pisać :d wybaczcie:d

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2008-03-10 o 17:58 Powód: post pod postem/ złamanie zakazu sprzedaży
iwus88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 19:23   #784
zooosia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 006
Dot.: sposób na 'boczki'

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
aa.. jeszcze jedno pytanie.
jak myślicie, czy jeżeli będę codziennie jadła na kolacje, serek danone /smakowy, to to w jakiś sposób wpłynie niekorzystnie na moją dietę?
na redukcji nie polecane są smakowe serki/jogurty, najlepiej wybierać naturalne. a na kolacje to już w ogóle bo powinna być białkowa
__________________

zooosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 19:28   #785
iwus88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 14
Dot.: sposób na 'boczki'

ale nie sądze by z przyjemnościa jadła jogurt naturalny wiec moim zdaniem serek może byc..
iwus88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 22:30   #786
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Smile Dot.: sposób na 'boczki'

mhm.. mówicie naturalny.
spróbuję
w sumie nawet takie lubie.
dziękuje za odpowiedź, trzymajcie się
wpadnę tu jeszcze napewno
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 19:32   #787
kennademerkedo
Raczkowanie
 
Avatar kennademerkedo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: kraina deszczowcow
Wiadomości: 421
Dot.: sposób na 'boczki'

witam
przebrnelam przez wszystkie posty, bo zalezy mi bardzo na pozbyciu sie tych dwoch, niechcianych, kompanow
Widze, ze czesto wspominane jest tutaj urzadzenie o nazwie "twister"- brzmi zachecajaco, jednak zanim kupie chcialam Was zapytac, czy sa jakies przeciwwskazania do stosowania twistera przy skrzywieniu kregoslupa?
__________________
valar morghulis
kennademerkedo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 21:21   #788
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: sposób na 'boczki'

Cytat:
Napisane przez kate0109 Pokaż wiadomość
Cwiczenie podane przez Iwus jest rewelacyjne ono jest z serii Ja chce miec taki brzuch Tamille Webb, poza tym to druga seria z tego zestawu jest w sumie poswiecona miesnjom skosnym brzuszka czyli bardzo dobra na nasze nieszczesne boczki.Polecam, wczoraj cwiczylam i dzisiaj tak mnie plecki na dole bola ze szok mam nadzieje ze efekty beda zadowalajace
prosze niech mi ktoś wytłumaczy to ćwiczenie bo nie wiem jak je robić
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 22:21   #789
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
tez mialam problem z tym cwiczeniem, kladziesz sie podobnie jak na tym obrazku z tym ze cala pupa lezy na podlodze i przyciagasz kolana do siebie dotykajac lokciem, tzn. lezac naprawym boku prawa reka sie podpierasz a lewa jak zegniesz nogi tak dotykasz przeciwleglego kolanka. Mam nadzieje ze obrazek ci pomoze

Tylko ze ta druga reke nie trzymasz tak jak ona tylko normalnie zalozona za glowe jak przy zwyklych brzuszkach i lokiec ma dotknac kolana ale wytlumaczylam tez nie moglam tego zrozumiec. mam nadzieje ze co nieco zrozumialas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg default.jpg (3,1 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-03-10 o 17:58 Powód: post pod postem
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 12:05   #790
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: sposób na 'boczki'

czesc dziewczynki
gratuluje wszystkim postepow
zazdroszcze wam..
ja mam173cm i 66 kg-czasem 65,5 i starsznie chce schudnac..jeszcze oltorej roku temu wazylam 62 i wyglladalam super- tzn nie mialam brzucha i boczkow, ale zmienilam klimat i przytylam pomozcie mi jak ma zrzucic wstretne boczki i brzuch? jakies dobre cwiczonka i z czego powinnam zrezygnowac w jedzeniu?? plissss... chodze na silownie, ograniczam sie ze slodyczami, chlebemi ziemniakami i nic fakt schudlam poltorej kg ale nic wiecej a boczki i brzych nadal stercza....pomozecie??
sas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 15:04   #791
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: sposób na 'boczki'

Witam kobietki,

jestem b. chuda, moja waga to 41 kg. przy wzroscie 154, aż za bardzo, nogi to dramat: 26 cm w łydce w najgrubszym miejscu, udo trochę ponad 45 cm, aż jest mi niedobrze. Mam bardzo drobne kości, baaardzo. po mamusi. Tylko ten brzuch, nie mam dużo, ok 66 cm, ale bez wody (biorę leki, które gromadzą wodę min. metypred -----> sterydy, mało bo mało, ale jednak). Mam też boczki, zawsze je miałam, od dziecka. Ostatnimi czasy sporo zrzuciła z boczków, z przodu niemal ich nie widać, śa jednak z tyłu. Poczytałam wątku i jestem na diecie i ćwiczę:

* nie jem słodyczy
* staram się jeść więcej chudego mięsa
* nie podjadam

Ćwiczę, 10 minut steppera techniką HITT, 1 minuta szybciej i 1 minuta wolniej (zwiększę ilość minut jak tylko wzmocnią mi się nogi), cwiczenia siłowe na ręce biceps, nadgarstki, ćwiczenia na brzuch skrętoskłony i takie na boczki, kładę się na boku i podnoszę nogi.

Zaczęłam dopiero niedawno, mój cel to: płaski brzuch, 30 cm w łydce i 50 w udzie. Mam problem z ograniczeniem węglowodanów, nie wolno mi schudnąć bo stracę okres i będę wyglądać jeszcze gorzej.

Teraz moje pytanie do moderatorek i tych, co sie na tym znają. Mam sznse zrzucić brzucholca i boczki na takiej małoinwazyjnej diecie?
Może jakieś rady? Ciemnego chleba raczej nie powinnam jeść, przynajmniej na razie, bo mam problem z wątrobą, a on jest ciężko strawny.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 08:30   #792
Jadzior
Raczkowanie
 
Avatar Jadzior
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 238
Dot.: sposób na 'boczki'

Cytat:
Napisane przez iwus88 Pokaż wiadomość
Móże któreś laseczka chetna zakupić rózwa sukienke: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=********


PIĘKNA!!!!!!!:e ek: ja właśnie potrzebuję na wesele, ale nie wiem jeszcze jaki kolor.Może namowie mamę na nią (jak znam życie, to nic nie wyjdzie z tego bo jestem niewymiarowa ;/)

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-03-10 o 18:00 Powód: edycja cytatu
Jadzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 20:39   #793
iwus88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 14
Dot.: sposób na 'boczki'

Jadzior ona ma 10 cm w zapasie:P w gorsecie wiec nie powinno byc problemu ja miałam na styk:P jesli bedziesz zainteresowana to wysle Ci fotki na mnie bo na tej stronie co ja kupiłam ja ( z tad wziełam te fotki) to sa jakies bez koloru. Wiec jakby co to pisz wysle CI moje;p;p
iwus88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 08:23   #794
Jadzior
Raczkowanie
 
Avatar Jadzior
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 238
Dot.: sposób na 'boczki'

Problem w tym że mam mały biust i głupio będzie wyglądało
Jadzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 22:32   #795
iwus88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 14
Dot.: sposób na 'boczki'

ja też zbyt duzego nie mam a byłam bez stanika wiec Ty jakbys miała jakis usztywniany to by było ok. pozdrawiam ;*
iwus88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 10:47   #796
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: sposób na 'boczki'

walczyć moje okropniaste "boki".
przejrzę ten wątek i wtedy coś postanowie.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 18:39   #797
kuna1005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 77
GG do kuna1005
Dot.: sposób na 'boczki'

Cytat:
Napisane przez Verena Pokaż wiadomość
Jak osoba uzależniona od hula-hop - polecam właśnei ten sprzęcik działa!

też bym chciala, ale już nie umiem kręcić jak kiedyś !! aaa
__________________
never be the same again ..
kuna1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 18:46   #798
kuna1005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 77
GG do kuna1005
Dot.: sposób na 'boczki'

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk Pokaż wiadomość
Molly_20, mi też na początku to nie wychodziło, ale w końcu znalazłam sobie optymalne ułożenie, żeby nic się boleśnie nie odgniatało.

Megg, oto te ćwiczenia. Nie mam już tego "Glamour'a", żeby go zeskanować, wiec musiałam znów wykazać się talentem artystycznym.
Do ćwiczeń potrzebne są hantle. Ja miałam po 3kg każdy, potem zmieniłam na 1,4kg, ale wydawały mi się za lekkie i wróciłam do 3kg.

Każde ćwiczenie należy wykonywać powoli i dokładnie!

1. Ćwiczenie:
Stajemy pochylone, jedną nogę wyciagamy do tylu. Jeśli ciężko nam złapać równowagę, mozna delikatnie podpierac sie o krzesło, do momentu jak już ją złapiemy. Przyciągami hantle do siebie. Wykonujemy 10 powtórzeń na kazdej nodze.

2. Ćwiczenie:
Kładziemy się na brzuchu "krzyżem". Rece w bok, trzymamy hantle. Powoli unosimy tułów i ramiona do góry, wytrzymyjemy i powoli opuszczamy. 10 powtórzeń.

3. Ćwiczenie:
Stajemy przy krześle (lub czym kolwiek innym, o co mozemy się oprzeć), unosimy jedną nogę, a drugą uginamy w kolanie (tą od strony krzesła) - jak najniżej. Robimy to powoli i powoli unosimy się. 10 powtórzeń na każdej nodze.

4. Ćwiczenie:
Tzw. "damskie pompki". Ręce nawygodniej oprzeć na hantlach - nadgarstki sa mniej obciążone. Opuszczamu tułów powoli 5cm nad ziemię i powli go unosimy. 10 powtórzeń. Ćwiczenie świetne na ujedrnienie biustu!

5. Ćwiczenie:
Hantle w dłoń, ręce wzdłuż tułowia, jedna noga oparta palcami o krzesło. Robimy wypady do przodu, jednocześnie podciągają do siebie hantle. Jak każde ćwiczenie, wykonujemy je powoli. 10 powtórzen na każda nogę.

6. Ćwiczenie:
Kładziemy się na plecach, jena noga ugieta. Podnosimy biodra do góry, nieodrywjąc rok od podłogi. Drugą nogę unosimy razem z biodrami, napinamy mięsnie pośladków. Wytrzymujemy i powli opuszczamy biodra i nogę. 10 powtórzen na każdej nodze.

7. Ćwiczenie:
Kładziemy się na brzuchu, nogi ugiete, ręce wyciagniete za głowę, trzymamy hantle. Podciagmy tułów do góry, ręce przekładamy górą, nad głową. Powoli opusczamy. 10 powtórzeń.

8. Ćwiczenie:
To włąsnie ćwicznie na te "boczki". Kładziemy sie na boku (trzeba trochę sie powiercić, zeby było nam wygodnie) i unosimy wyprostowane nogi. Opuszczamy powli. 10 razy na koązdym boku.


Ufff...! Ja dodałam do tego jeszcze po 30 tradycyjnych brzuszków.
Przyznaję, ze ćwiczenia na nogi wykonywałam mniej dokładnie, bardziej skupiłam się właśnie na tych na brzuch i ramiona.
Po jakimś czasie ćwiczenia na brzuch i ramiona wykonywałam w trzech seriach i zwiekszyłam ilość powtórzen do 15.
Ćwiczyć należy co 2-3 dni, nie częściej! Mięśnie muszczą mieć czas na regeneracje. Po pierwszym dniu, jesli pojawią się zakwasy, to trzeba poczekać, aż całkowicie ustąpią, zanim znów zacznie się ćwiczyć.

Co do diety, to 1000kcal. Ja na początku jadłam bardzo mało, ale to było straszne, byłam ciagle zmęczona i głodna, metabolizm mi się prawie zatrzymał, przez to przestałam chudnąć i się sama wystraszyłam.
Jak przeszłam na 1000kcal, dopiero miałam siły by ćwiczyć, metabolizm wrócił do normy (a nawet lepiej), zaczęłam chudnąć i czułam się świetnie.

co do ćwiczeń to takich czytanych nie umiem wykonywać. wolę z plyty no i zaniedlugo się wezmę żeby do czerwca zgubić
__________________
never be the same again ..
kuna1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:38   #799
Agataaa320
Raczkowanie
 
Avatar Agataaa320
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 202
GG do Agataaa320
Dot.: sposób na 'boczki'

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
walczyć moje okropniaste "boki".
przejrzę ten wątek i wtedy coś postanowie.
Zrobię to samo.

zdecydowałam, zrobię te ćwiczenia na boku z podnoszeniem nóg do góry, co ewka.mnk.
__________________
Ruchy, kluchy leniwe !
Maksyma dobrze znana, a nie robię nic ...
Agataaa320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 11:27   #800
chicago60606
Raczkowanie
 
Avatar chicago60606
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 42
Boczki

Hej!
Słuchajcie...mam pewien problem. Niby ćwicze te boczki ale w żaden sposób nie mogę się ich pozbyć.
Doradźcie mi jakieś ćwiczenia Prosze

PS. Czy steper pomaga na pozbyciu się boczków?
chicago60606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 11:29   #801
joshuam
Raczkowanie
 
Avatar joshuam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 194
Dot.: Boczki

6 waidera, hula hop ;0
joshuam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 20:53   #802
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Boczki

Cytat:
Napisane przez chicago60606 Pokaż wiadomość
Hej!
Słuchajcie...mam pewien problem. Niby ćwicze te boczki ale w żaden sposób nie mogę się ich pozbyć.
Doradźcie mi jakieś ćwiczenia Prosze

PS. Czy steper pomaga na pozbyciu się boczków?
Wyszukiwarka

http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=7922171
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:09   #803
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: sposób na 'boczki'

No to ja się od dziś zabieram za siebie, bo już nie mogę w lustro patrzeć...
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:54   #804
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: sposób na 'boczki'

Ja od jakis trzech dni wykonuje te cwiczenia , co leżąc podnosi się nogi wyprostowane, przyznam , że są ciężkie!
ale nie mogę już patrzec na te okropniaste BOKI
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 11:04   #805
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: sposób na 'boczki'

Cytat:
Napisane przez iwus88 Pokaż wiadomość
byłam na jakimś innym forum i wypowiadała sie jakaś laska że robiła jakieś dwa ćwiczenia i znikło jej 11 cm po miesiącu wiec chyba super efekt.. Chyba to zacznę już wam pisze na czym to polega ( a raczej skopiuje od niej tak jak ona to napisała) a więc:

kładziesz sie na lewym boku,lewa reką sie podpierasz- ( lewy łokieć oparty na podlodze ) druga reka oparta na głowie ( tak jak zakładasz ręce przy robieniu brzuszków -ważne aby kciuk dotykał dolnego płatka ucha a lokieć odegnij jak najbardziej w tył ) nogi podnosisz z 15 cm nad podłoge i uginasz zblizając je do klatki piersiowej , i zaczynasz ćwiczyc -zasada podobna jak przy zwykłych skrętoskłonach tylko bardziej wydajna.
kiedy uginasz nogi wtedy rękę którą masz za głową starasz sie dotknąć przeciwleglego kolana .
co ważne robiąc to ćwiczenie nie możesz w miedzy czasie odkładać nóg na ziemie .
zginasz nogi i prostujesz ,zginasz i prostujesz i tak z 15 razy na jedna stronę!! gwarantuje efekty !!



kto zaczyna ze mną??;p
przyznam, że nie zrozumialam tego cwiczenia.. moze ktos da obrazek albo filmik?
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:58   #806
ewuniek91
Przyczajenie
 
Avatar ewuniek91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: sposób na 'boczki'

ćwiczenie super,ale ciężkie ;p trzeba się pomęczyć .... Może ułożymy sobie wspólną serie ćwiczeń żeby codziennie ćwiczyć ... Robiłam 6AW ,ale niestety nie skończyłam , ponieważ mam kontuzję uda i boli przy pierwszych dwoch ćwiczeniach strasznie Efekty i tak są po 20 dniu już ... Teraz się wezme za mięśnie skosne i moze jakies zwykle brzuszki ...
Wiec jesli ktos ma pomysl na opracowanie treningu na ok 25 min to bardzo fajnie ;D
__________________
..By z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów! x3
ewuniek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 16:35   #807
aguska27
Przyczajenie
 
Avatar aguska27
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 8
Dot.: sposób na 'boczki'

Ja wczoraj zaczełam robić to ćwiczenie przy którym trza podnieśc obie nogi do góry leżac na boku. Śmiać mi sie przy tym chciało bardzo bo nie umiałam utrzymać równowagi i sie chwiałam na wszystkie strony:P Myśle że po kilku dniach uda mi sie utzrymać równowage. Robię po 3 serie po 10 razy na każda strone. Czy ktoś wie po ilu dniach czy tygodniach bedzie widac efekty? Czy to jedne ćwiczenie pomoże sie pozbyć boczków? Jeszcze zaczne robic skręty przy ścianie po 20 razy na kazda strone i kupiłam dzisiaj sobie zabawkowe hula-hop ale dobre takie niz żadne:P pokrece sie po 40 razy:P
aguska27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 17:28   #808
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: sposób na 'boczki'

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
przyznam, że nie zrozumialam tego cwiczenia.. moze ktos da obrazek albo filmik?
wkleilłam kilka stronek wczesniej zdjecie jak wykonywac to cw bo tez nie kumalam to przejrzyj sobie jak chcesz ten watek
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 17:28   #809
Ultrafiolet
Raczkowanie
 
Avatar Ultrafiolet
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 32
GG do Ultrafiolet
Dot.: sposób na 'boczki'

"kładziesz sie na lewym boku,lewa reką sie podpierasz- ( lewy łokieć oparty na podlodze ) druga reka oparta na głowie ( tak jak zakładasz ręce przy robieniu brzuszków -ważne aby kciuk dotykał dolnego płatka ucha a lokieć odegnij jak najbardziej w tył ) nogi podnosisz z 15 cm nad podłoge i uginasz zblizając je do klatki piersiowej , i zaczynasz ćwiczyc -zasada podobna jak przy zwykłych skrętoskłonach tylko bardziej wydajna.
kiedy uginasz nogi wtedy rękę którą masz za głową starasz sie dotknąć przeciwleglego kolana .
co ważne robiąc to ćwiczenie nie możesz w miedzy czasie odkładać nóg na ziemie .
zginasz nogi i prostujesz ,zginasz i prostujesz i tak z 15 razy na jedna stronę!! gwarantuje efekty !! "


nic nie kumam kto będzie łaskawy i zrobi jakiś rysunek, albo wytłumaaczy mi to jakośtak... po mojemu?
Ultrafiolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 07:53   #810
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: sposób na 'boczki'

mam pytanko, zastanawiam sie nad zakupem TWISTERA: ktory lepszy:
http://allegro.pl/item340595784_figu...i_zobacz_.html
http://allegro.pl/item344715795_supe...alo_tanio.html i jak sie na nim cwiczy bo jakos nie bardzo moge to sobie wyobrazic eheh
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-15 11:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.