Praca i myslenie logiczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-04, 14:18   #1
Carinka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1

Praca i myslenie logiczne


Witajcie! Mam taki problem, w sumie juz to zauwazylam dawno, ale dlugo to ignorowalam. Chodzi o to, ze w dziecinstwie bylam czesto krytykowana, porownywana do innych- glownie przez rodzine. Teraz jestem dorosla kobieta i nie potrafie myslec logicznie. Wyglada to mniej wiecej tak, ze ide do nowej pracy i nie potrafie skumac prostych rzeczy, jak ktos mnie zapyta o cos czego nie wiem to od razu sie bardzo denerwuje i juz totalnie nie potrafie pomyslec. Tydzien temu zaczelam nowa prace i codziennie mysle tylko o tym, kiedy zostane zwolniona. Czesto unikam nowych rzeczy bo wydaje mi sie ze wyjde na durnia. Jak ktos mnie chwali to zwykle uznaje ze na pewno klamie, zeby mi poprawic humor. Czasami mam takie przeblyski pewnosci siebie, ale Zaraz ktos cos powie i Moj mozg to odczytuje jako krytyke i znowu pewnosc siebie spada na sam dol. Bardzo zalezy mi na obecnej pracy (ubezpieczenia) ale mam ochote uciec jak najdalej. Ktos cos poradzi? Dziekuje!
Carinka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-05, 10:11   #2
Alekto123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 213
Dot.: Praca i myslenie logiczne

Psychoterapia, to nie jest brak logicznego myślenia, tylko nieprzepracowane problemy a z dzieciństwa.
Alekto123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 11:11:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.