Anglia cz. III - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 10:20   #4231
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Dzien Doberek!!

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Moja mama Bardzo dobry wychodzi. Zgarne od niej przepis w tym tygodniu i podam. Reszte tez podam, ale nie teraz, bo lece do domku!
Vedma - dobry pasztet nie jest zly

Peorth - mniam pasztecik
musze zdobyc dobre punkty u meza bo cos sie ostatnio skarzy ze go nie lubie

maatra - czemu masz mieszane uczucia do aqua? myslalam ze wrocisz cala w skowronkach ze tak super.... a te cwiczenia z pilka masz na mysli 'core'? taki pilates z pilka - jesli tak to - pelna podziwu jestem - wcaaaaaale nie latwe

kofika - milego wyjazdu i wesolych swiat!!!

moja wycieczke do bath szlag trafil, za zimno i mokro zeby jechac, wiec chlopaki pewnie wodeczke otworza do jajeczka (dziewczynki na winie) i bedziemy sie obzerac przez 2 dni...
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:34   #4232
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
maatra - czemu masz mieszane uczucia do aqua? myslalam ze wrocisz cala w skowronkach ze tak super.... a te cwiczenia z pilka masz na mysli 'core'? taki pilates z pilka - jesli tak to - pelna podziwu jestem - wcaaaaaale nie latwe


moja wycieczke do bath szlag trafil, za zimno i mokro zeby jechac, wiec chlopaki pewnie wodeczke otworza do jajeczka (dziewczynki na winie) i bedziemy sie obzerac przez 2 dni...
faktycznie pogoda psuc sie zaczyna....

Po pierwsze muzyka za cicho i ta woda ruchy mi ogranicza mialam wrazenie,ze wszystko robie za wolno. Pojde jeszcze jutro, moze sie przekonam.

Tak mam na mysli Core Condition Ty nie podziwiaj, bo ja jeszcze wczoraj nie wiedzialam na czym te zajecia polegaja Pojde i zobacze czy mi sie podoba. dzisiaj zaspalam na Strech&Relax
Koncze sniadanko. pojde na damska silownie na pol h , pozniej basen ,sauna i sonarium(nigdy na tym 2 nie bylam)
__________________
-7kg

Edytowane przez maatra
Czas edycji: 2010-03-30 o 10:38
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:10   #4233
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

DZIEWCZYNY - JESLI DOSTALYSCIE JAKIKOLWIEK EMAIL Z HM REVENUE AND CUSTOMS, NIE WCHODZCIE NA LINKI JAKIE PODANO.

Pelno emaili przyszlo do ludzi twierdzac ze maja tax rebate refund i link prowadzi do falszywej strony HM Revenue & Customs i online assesment. Jesli dostalyscie jakis email od nich przeczytajcie na poczatek tutaj i przeslijcie to do phishing@hmrc.gsi.gov.uk

http://www.hmrc.gov.uk/security/examples.htm

Kilka znajomych nabralo sie juz i dzisiaj do mnie przyszlo.

W kazdym badz razie uwazajcie!!!!
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:12   #4234
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1822452 9]http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ng-salons.html [/QUOTE]

I dlatego pieczemy swiezy chlebek w domu - i dokladnie wiemy, co sie do niego dodaje

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
hej
kochane
chce Wam tylko życzyc Radosnego Wolengo Czasu Swiatecznego
nie gotujcie zbyt wiele ....
Za pierwsze dziekuje serdecznie, drugiego nie moge obiecac

PS. Mam nastepujace przepisy od Mamusi: sernik krakowski, mazurek kajmakowy, pasztet miesny ze sliwkami i rodzynkami i pasztet selerowo-brokulowy (wegetarianski). Wkleje wieczorem - wszytkie zainteresowane prosze o cierpliwosc

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Koncze sniadanko. pojde na damska silownie na pol h , pozniej basen ,sauna i sonarium(nigdy na tym 2 nie bylam)
Solarium poprawia humor, ale trzeba uwazac, zeby sie nie "przypiec". No i ponoc fatalnie wplywa na skore - bardzo postarza ale to chyba generalnie z opalaniem tak jest...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.

Edytowane przez Vedma
Czas edycji: 2010-03-30 o 11:19 Powód: Pasztet
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:26   #4235
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. III

Dziewczyny ja tu w tej Anglii jeszcze nie moge sie odnaleść mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie


Jak sie jest w ciazy to trzeba isc do lekarza rodznnego i on wysyła do mnie położną czy kieruje mnie do ginekologa??? I czy ktoraś zna moze jakas strone gdzie mogłabym znaleść polskiego ginekologa lub położna ?? bo nie moge znalesc.
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:34   #4236
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
faktycznie pogoda psuc sie zaczyna....

Po pierwsze muzyka za cicho i ta woda ruchy mi ogranicza mialam wrazenie,ze wszystko robie za wolno. Pojde jeszcze jutro, moze sie przekonam.

Tak mam na mysli Core Condition Ty nie podziwiaj, bo ja jeszcze wczoraj nie wiedzialam na czym te zajecia polegaja Pojde i zobacze czy mi sie podoba. dzisiaj zaspalam na Strech&Relax
Koncze sniadanko. pojde na damska silownie na pol h , pozniej basen ,sauna i sonarium(nigdy na tym 2 nie bylam)
Jak chodze na pilates (co mniej wiecej jest jak core bez pilki, chcociaz czasami i pilke uzywaja) to mowia o tym, ze styl cwiczen ostatnio sie zmienil i 'powinno' sie je robic wolno, nie wazna ilosc powtorzen ale jakosc wykonywanego cwiczenia. Poza tym bylas pierwszy raz , daj sobie szanse
Natomiast strasznie mi sie podoba to Stretch&Relax - cos dla mnie. Jak moj Body Balance. Rozciagamy sie przez 45min a pozniej spimy Moje ulubione

Fajny masz dzien holender, ja od rana na telefonie z councill valuation office - wcale nie fajnie

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość

PS. Mam nastepujace przepisy od Mamusi: sernik krakowski, mazurek kajmakowy, pasztet miesny ze sliwkami i rodzynkami i pasztet selerowo-brokulowy (wegetarianski). Wkleje wieczorem - wszytkie zainteresowane prosze o cierpliwosc

Solarium poprawia humor, ale trzeba uwazac, zeby sie nie "przypiec". No i ponoc fatalnie wplywa na skore - bardzo postarza ale to chyba generalnie z opalaniem tak jest...
czekam cierpliwie - dziekuje z gory

Ja tez nie przepadam za solarium, moze dla tego ze i tak koncze czerwona z piegami - ale slonka mi brakuje, naladowac baterie (albo bakterie )

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tu w tej Anglii jeszcze nie moge sie odnaleść mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie


Jak sie jest w ciazy to trzeba isc do lekarza rodznnego i on wysyła do mnie położną czy kieruje mnie do ginekologa??? I czy ktoraś zna moze jakas strone gdzie mogłabym znaleść polskiego ginekologa lub położna ?? bo nie moge znalesc.
Sysunia, moze NHS stronka pomoze..
http://www.nhs.uk/Planners/pregnancy...natalhome.aspx


masz dostep do tych polskich gazet 'Panorama' na przyklad? Tam jest co tygodniowy artykul na temat ciazy w UK. Gdzie ty w anglii jestes, to moze pogrzebie i znajde cos na temat polskich przychodni...
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:39   #4237
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

wlasnie dostalismy koszyk czekoaldowych jajek i czekoladowego zajaca wielkosci bilki fuutballowej od firmy u ktorej zalamwiamy sprzet AV. Juz wiem co mam na lunch

Moja stacje metra mi dzis zamkneli wiec musialam wysiasc jedna wczesniej i biec w deszczu do pracy. znaczy sie wiosna w pelni

robila ktoras samam zakwas z maki razowej do zurka?
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska

Edytowane przez wiolqn
Czas edycji: 2010-03-30 o 11:40
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 11:52   #4238
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------



Sysunia, moze NHS stronka pomoze..
http://www.nhs.uk/Planners/pregnancy...natalhome.aspx


masz dostep do tych polskich gazet 'Panorama' na przyklad? Tam jest co tygodniowy artykul na temat ciazy w UK. Gdzie ty w anglii jestes, to moze pogrzebie i znajde cos na temat polskich przychodni...

Bede wdzieczna ja mieszkam w Witney koło oxfordu .
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:06   #4239
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Anglia cz. III

Sysunia tu masz link do forum o ciazy w uk, tam znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania, moja siostra jest teraz w ciazy, ona poszla do GP, ten poinformowal midwife i ta pozniej sie kontaktuje z ciezarna, tutaj, z tego co wiem, nie ma ginekologow jako takich, to midwife sie zajmuje cala ciaza, oczywiscie, jesli nie ma komplikacji

powinnam gratulowac???
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:14   #4240
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
Sysunia tu masz link do forum o ciazy w uk, tam znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania, moja siostra jest teraz w ciazy, ona poszla do GP, ten poinformowal midwife i ta pozniej sie kontaktuje z ciezarna, tutaj, z tego co wiem, nie ma ginekologow jako takich, to midwife sie zajmuje cala ciaza, oczywiscie, jesli nie ma komplikacji

powinnam gratulowac???
Dziekuje pocztam sobie. Hmm robiłam test i wyszedł pozytywny 3+ jesli dobrze odczytuje to niby okolo 5 tyg tylko bylam w PL u ginekologa 18 marca i ta nic mi nie powiedziala czyli chyba nie widziała.
Kilka dni potem zaczeły dziac mi sie cuda zgaga, chciwosc na jedzenie , bol brzucha jak na okres , brak okresu 43 d itp i teraz w czwarek bedzie 2 tyg od wizyty zrobilam test a taka nowina . Zrobie w pon jeszcze jeden dla potwierdzenia .Wiec chyba mozna
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:40   #4241
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Dziekuje pocztam sobie. Hmm robiłam test i wyszedł pozytywny 3+ jesli dobrze odczytuje to niby okolo 5 tyg tylko bylam w PL u ginekologa 18 marca i ta nic mi nie powiedziala czyli chyba nie widziała.
Kilka dni potem zaczeły dziac mi sie cuda zgaga, chciwosc na jedzenie , bol brzucha jak na okres , brak okresu 43 d itp i teraz w czwarek bedzie 2 tyg od wizyty zrobilam test a taka nowina . Zrobie w pon jeszcze jeden dla potwierdzenia .Wiec chyba mozna
a wiec gartuluje!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
dzidzia bedzie grudniowa, mojej siostry listopadowa, a wiec podam Ci jeszcze link do mamus listopoadowo-grudniowych (link)
jakbys miala jakies pytania to smialo pytaj, zapytam sie siostryzreszta mysle, ze Vedma tez z checia pomoze
jeszcze raz gratuluje
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:21   #4242
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
cieszyc ?? 2h cwicze,wracam glodna jak wilk. oczywiscie wiem,ze trzeba cos zjesc po silowni,ale co wybierzesz ? swiezy chleb, czy serek wiejski ??
no wiadomo... wybrala bym swiezusienki chlebek skusilas sie??

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

moja wycieczke do bath szlag trafil, za zimno i mokro zeby jechac, wiec chlopaki pewnie wodeczke otworza do jajeczka (dziewczynki na winie) i bedziemy sie obzerac przez 2 dni...
my tez wlasnie mamy w planach Bath, ale jak patrze na ta pogode to juz nie mam takich pozytywnych mysli co do wycieczki... zobaczymy w piatek jak bedzie i zdecydujemy..

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Dziekuje pocztam sobie. Hmm robiłam test i wyszedł pozytywny 3+ jesli dobrze odczytuje to niby okolo 5 tyg tylko bylam w PL u ginekologa 18 marca i ta nic mi nie powiedziala czyli chyba nie widziała.
Kilka dni potem zaczeły dziac mi sie cuda zgaga, chciwosc na jedzenie , bol brzucha jak na okres , brak okresu 43 d itp i teraz w czwarek bedzie 2 tyg od wizyty zrobilam test a taka nowina . Zrobie w pon jeszcze jeden dla potwierdzenia .Wiec chyba mozna
gratulacje !!!
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:22   #4243
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Bede wdzieczna ja mieszkam w Witney koło oxfordu .
tu jeszcze znalazlam cos po polsku

http://www.infolinia.org/forum/ciaza-w-uk-vt203.htm

szukam kolo oxfordu ale chyba nie ma, pelno szukajacych tak jak ty....

moze w szpitalu polozna bedzie znala polskiego lekarza/pielegnarke, masz prawo zeby ci asystowali przy wizytach..

W kazdym badz razie GRATULACJE!!! i trzymaj sie cieplo
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:31   #4244
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Solarium poprawia humor, ale trzeba uwazac, zeby sie nie "przypiec". No i ponoc fatalnie wplywa na skore - bardzo postarza ale to chyba generalnie z opalaniem tak jest...
SONARIUM kochane,SONARIUM na solarium, to ja bylam
SONARIUM,to cos jak sauna,ale z lampami

************************
Sysunia gratuluje dlaczego szukasz polskiej poloznej
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:37   #4245
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. III

dziekuje dziewczyny wiedziałam ze moge na was liczyc.

Maatra bo sie boje ze sie nie dogadam Jak narazie to jestem w szoku .
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:37   #4246
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
my tez wlasnie mamy w planach Bath, ale jak patrze na ta pogode to juz nie mam takich pozytywnych mysli co do wycieczki... zobaczymy w piatek jak bedzie i zdecydujemy..
wlasnie o tym samym myslalam, nie chce mi sie zwidzac bath po parasolka, a do tego zapowiadaja silne deszcze i wiatry. U was podobno snieg ma spasc?
W tamtym roku byla taka ladna wielkanoc!!!
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:45   #4247
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

kofi jeszcze raz udanej zabawy w Paryzu! Zawojujesz Francuzow tym plaszczem

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
wlasnie dostalismy koszyk czekoaldowych jajek i czekoladowego zajaca wielkosci bilki fuutballowej od firmy u ktorej zalamwiamy sprzet AV. Juz wiem co mam na lunch
miam mniam, ja mam od kilku tygodni ciag na czekolade!

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Bede wdzieczna ja mieszkam w Witney koło oxfordu .
Pieknie jest w Witney!

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Dziekuje pocztam sobie. Hmm robiłam test i wyszedł pozytywny 3+ jesli dobrze odczytuje to niby okolo 5 tyg tylko bylam w PL u ginekologa 18 marca i ta nic mi nie powiedziala czyli chyba nie widziała.
Kilka dni potem zaczeły dziac mi sie cuda zgaga, chciwosc na jedzenie , bol brzucha jak na okres , brak okresu 43 d itp i teraz w czwarek bedzie 2 tyg od wizyty zrobilam test a taka nowina . Zrobie w pon jeszcze jeden dla potwierdzenia .Wiec chyba mozna
gratulacje!!!!!
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:55   #4248
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. III

Koculek byłaś ????
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:08   #4249
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
wlasnie o tym samym myslalam, nie chce mi sie zwidzac bath po parasolka, a do tego zapowiadaja silne deszcze i wiatry. U was podobno snieg ma spasc?
W tamtym roku byla taka ladna wielkanoc!!!
no ponoc jutro ma byc snieg z deszczem szczerze to w to watpie ale napewno bedzie padac
ja bedzie brzydka pogoda to zrobimy sobie romantyczna kolacje zamiast zwiedzac Bath w deszczu
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:44   #4250
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Koculek byłaś ????


Witneh, Cotswolds -taka jednodniowa wycieczka. Bardzo urokliwe miejsca.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:49   #4251
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość


Witneh, Cotswolds -taka jednodniowa wycieczka. Bardzo urokliwe miejsca.

No to szkoda ze nie wiedziałam , bo może bys znalazła chwilke na kawe hMM chociaz jak ci sie podobało to może jeszcze odwiedzisz te okolice a wtedy gorąco zapraszam
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:51   #4252
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
No to szkoda ze nie wiedziałam , bo może bys znalazła chwilke na kawe hMM chociaz jak ci sie podobało to może jeszcze odwiedzisz te okolice a wtedy gorąco zapraszam
jak wroce to sie zglosze

podekscytowana testem??
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:57   #4253
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

sysunia gratulacje, jak nic mamusiowo sie nam tu robi.

czekolady juz prawie nie ma
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:08   #4254
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Jak sie jest w ciazy to trzeba isc do lekarza rodznnego i on wysyła do mnie położną czy kieruje mnie do ginekologa??? I czy ktoraś zna moze jakas strone gdzie mogłabym znaleść polskiego ginekologa lub położna ?? bo nie moge znalesc.
Pierwsza wizyta powinna byc u GP on Ci powie dalej, co robic. Polski ginekolog jest ponoc w Swindon, poszukaj na Google. Ale ja jestem baaaardzo zadowolona z opieki NHSowej, az za czesto mam te wszystkie badania i spotkania, nie chce mi sie ciagle do przychodni latac
O, popatrz, akurat jak Ci urosnie brzuszek ja bede chciala sie pozbyc moich ciazowych ubran

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
SONARIUM kochane,SONARIUM na solarium, to ja bylam
SONARIUM,to cos jak sauna,ale z lampami
Aaaa, to trzeba tak bylo od razu W zyciu o czyms takim nie slyszalam

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Jak narazie to jestem w szoku .
Tez bylam. Niewazne, czy sie planuje, czy nie, te dwie kreski na tescie to zawsze szok, prawda? GRATULUJE z calego serca!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:37   #4255
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
no ponoc jutro ma byc snieg z deszczem szczerze to w to watpie ale napewno bedzie padac
ja bedzie brzydka pogoda to zrobimy sobie romantyczna kolacje zamiast zwiedzac Bath w deszczu
na taka pogode to tylko w kocyk sie zawinac z herbatka i ksiazke czytac...
no chyba ze romantycznie z TZ ... - ale trzeba uwazac bo tu mamusiowo sie rozwija - moze byc zarazne , a ja jeszcze chwilowo nie moge!!!

chociaz holender chyba powinnam - latka leca, a dzidzi nie ma.....

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2010-03-30 o 15:51
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:02   #4256
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

siedze i sie smieje bo juz inaczej nie mozna. TaZowi HSBC zablokowalo karte. Oczywiscie bez poinformowania, dzwoni do nich aby sie dowiedziec czemu.
Okazalo sie ze wyslali mu nowa karte wiec te zablokowali i on ma sobie aktywowac nowa. Tylko zeby bylo zabawnie to mu ja wyslali do .... Polski. Bo to przeciez oczywiste ze skoro od 3 lat mieszka w UK i ani razu nie zmienil adresu to nalezy ja wyslac nie na adres zamieszkania, ani adres do korespondencji tylko na adres gwarancyjny z innego kraju. I teraz oni nie moga mu drugiej wyslac tylko musi odebrac w banku, w godzinach gdy sam pracuje i nei moze tam pojsc.
Siedze i sie smieje ale TaZik to tam pewnie hiperwentyluje

Jak zakladalam tam konto to najpierw wyslali karte do domu a pin niby do odbioru w banku. Jak poszlam po niego to okazalo sie ze go nei maja, tzn mieli ale nie mogli znalezc. Potem znalezli ale musieli zniszczyc bo za dlugo go trzymali. Kolejny wyslali do kompletnie innego oddzialu, wiec podali mi date kiedy trzeci ma przyjsc. Cos mnei tknelo i poszlam tam wczesniej i dobrze bo okazalo sie ze pin juz czekla a gdybym czekala do podanej daty to znowu by go zniszczyli.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:05   #4257
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Maatra bo sie boje ze sie nie dogadam Jak narazie to jestem w szoku .
Moze najpierw spróbuj? jak zaczniesz chodzic do pl ginekologa, to gdzie pozniej bedziesz rodzila? w pl czy angielskim szpitalu ? mysle, ze to dobry czas zeby podszlifowac jezyk w tej tematyce.
w zadnym razie nie jestem zlosliwa,ale pomysl,jesli cala ciaze poprowadza Ci polscy lekarze i polozne ,to jak Ty sobie poradzisz pozniej w angielskim szpitalu. masz 9 miesiecy na opanowanie slownictwa,uwierz mi to jest mozliwe.
Moze na poczatek znajdz sobie kolezanke ,ktora mowi dobrze i chetnie z Toba pojdzie, na probe. ( ja tak chodzilam z dziewczynami,ale okazywalo sie,ze po 2 wizytach nie bylam im potrzebna.panikowaly.)

Jeszcze raz gratuluje
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:20   #4258
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
siedze i sie smieje bo juz inaczej nie mozna. TaZowi HSBC zablokowalo karte. Oczywiscie bez poinformowania, dzwoni do nich aby sie dowiedziec czemu.
Okazalo sie ze wyslali mu nowa karte wiec te zablokowali i on ma sobie aktywowac nowa. Tylko zeby bylo zabawnie to mu ja wyslali do .... Polski. Bo to przeciez oczywiste ze skoro od 3 lat mieszka w UK i ani razu nie zmienil adresu to nalezy ja wyslac nie na adres zamieszkania, ani adres do korespondencji tylko na adres gwarancyjny z innego kraju. I teraz oni nie moga mu drugiej wyslac tylko musi odebrac w banku, w godzinach gdy sam pracuje i nei moze tam pojsc.
Siedze i sie smieje ale TaZik to tam pewnie hiperwentyluje

Jak zakladalam tam konto to najpierw wyslali karte do domu a pin niby do odbioru w banku. Jak poszlam po niego to okazalo sie ze go nei maja, tzn mieli ale nie mogli znalezc. Potem znalezli ale musieli zniszczyc bo za dlugo go trzymali. Kolejny wyslali do kompletnie innego oddzialu, wiec podali mi date kiedy trzeci ma przyjsc. Cos mnei tknelo i poszlam tam wczesniej i dobrze bo okazalo sie ze pin juz czekla a gdybym czekala do podanej daty to znowu by go zniszczyli.
a jak milo - conajmniej jak u mnie w Barclays

Zadzwonilam ze mi karta nie dziala, powiedzieli ze chetnie kurierem wysla. Ja mowie super ale kiedy, a oni w Pn - Pt od 9.00-5.00. Great, tylko mnie w domu nie ma, czy mozecie wyslac do pracy. Nie nie moga ze wzgledu na 'safety and security of my account' ale jak nikogo w domu nie ma to moga zostawic z sasiadem . Pytam sie czy moga wyslac do banku, oni bardzo chetnie, wysla na Hammersmith, ja podziekowalam i powiedzialam ze wole na Kensington, bo na Hammersmith sie nie pojawiam, a oni ze wzgledu ne 'safety and security of my account' nie moga wyslac na kensington. Wiec sie pytam czy to znaczy ze Hammesmith jest bardziej secure niz Kensington, jesli tak to czy wogole bezpiecznie trzymac u nich pieniadze Wscieklam sie i rzucilam sluchawka.
2 dni pozniej karta przeslana zostala do domu poczta, wrzucona od tak sobie w skrzynke....
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:32   #4259
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

najlepsze jest to ze karta byla wazna do lipca wiec nei rozumiem dlaczego uwazali ze musza ja anulowac 4 miesiace wczesniej
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:47   #4260
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
najlepsze jest to ze karta byla wazna do lipca wiec nei rozumiem dlaczego uwazali ze musza ja anulowac 4 miesiace wczesniej
ja nie wiem, to jakby zupelnie inny swiat, i sa bardzo zdziwieni ze mozesz sie wsciekac na to - 'stupid android'!

wlasnie dostalam podziekowania z HMRC za wyslanie im tego scamowatego emaila.. ladnie z ich strony
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.