Karolina Korwin Piotrowska - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-15, 21:26   #31
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość
A można być brzydką psychicznie?
Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Ale jakich "postów"?
Przecież Korwin-Piotrowska pisze do gazet i prowadzi program publicystyczny. To że Ty ją znasz z jakiegoś bloga(?), to nie znaczy, że to jest jej główna działalność.
Co ty się tak czepiasz.Wiem kim Korwin Piotrowska , bo już siedzi trochę w dziennikarstwie , a przed założeniem wątku przeczytałem o niej jeszcze na wikipedii.
Dla mnie obecnie jest głównie znana z plucia jadem w artykułach , postach nazwij to jak chcesz.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 21:38   #32
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Nie śledzę zbyt uważnie jej wypowiedzi, ale 100 % komentarzy, na które zdarzyło mi się trafić, było zwyczajnym jeżdżeniem po "obiekcie westchnień" i wyśmiewaniem "komentowanego" osobnika. Może padają z jej ust/pióra jakieś pochwały, ale na tyle, na ile ją "znam", a "znam" mało, nie spotkałam się z taką sytuacją. Ktoś kiedyś powiedział, że "co innego jej pozostało, jak nie krytykowanie innych?"... Może coś w tym jest.

Edytowane przez sublime
Czas edycji: 2014-10-16 o 10:17 Powód: koloruje bez powodu - przywróciłam czarny kolor postu
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 21:39   #33
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

no i co że kiedyś coś sobą prezentowała.coś tam o filmach nawijała czy coś.
to było kiedyś
a właściwie to że kiedyś trzymała poziom a dzisiaj pierdzieli trzy po trzy to chyba jeszcze gorzej,nie?
ja magla nie oglądam .prowadzący wyobrażają sobie ze ten program jest bardzo opiniotwórczy
ona mnie tak wnerwia ze nie mogę patrzeć.co ciekawe ten facet co z nią prowadzi mi powiewa.w sensie ze mnie nie drażni

Edytowane przez 201710120930
Czas edycji: 2014-10-15 o 21:40
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 22:04   #34
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
no i co że kiedyś coś sobą prezentowała.coś tam o filmach nawijała czy coś.
to było kiedyś
a właściwie to że kiedyś trzymała poziom a dzisiaj pierdzieli trzy po trzy to chyba jeszcze gorzej,nie?
ja magla nie oglądam .prowadzący wyobrażają sobie ze ten program jest bardzo opiniotwórczy
ona mnie tak wnerwia ze nie mogę patrzeć.co ciekawe ten facet co z nią prowadzi mi powiewa.w sensie ze mnie nie drażni
on już nie prowadzi, teraz to tylko jej program.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 22:12   #35
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

a to jeszcze gorzej
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 22:57   #36
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Myślę, że jej uwagi są celne a ona sama jest osobą raczej inteligentną
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 07:07   #37
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Naprawdę aż tak? Nie wydaje mi się. Dużo osób wypowiada się o niej jak o jakimś kompletnym straszydle, a według mnie wygląda całkiem w porządku, jest przeciętna po prostu, ani piękna ani brzydka. Zresztą ona nie jest od tego żeby wyglądać - czy w mediach każda kobieta musi być Natalią Siwiec, żeby się liczyć? Nie można mieć kilka kilo więcej, niezrobionych piersi i niewypełnionych zmarszczek, bo się "straszy wyglądem"? Jakoś mężczyzn się tak nie ciśnie, żeby wyglądali wszyscy jak Rafał Maślak.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------


Mam takie samo zdanie Bombę nabyłam i przeczytałam, niezbyt mnie porwała, ale lubię jej słuchać nawet jeśli nie zawsze się zgadzam z tym co mówi. Ma dużą wiedzę w dziedzinie, która mnie również interesuje.
Mam chyba inne poczucie estetyki... P.S. Siwiec też nie stawiałabym za wzór, ale bez sensu ciągnąć ten temat.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 07:18   #38
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

ale ona przecież jest ...zrobiona jak inne gwiazdy.
zawsze ma tonę make-up ,włos zrobiony-wyprostowany
no ale wiadomo ze pewnych rzeczy nie przeskoczy, i nie będzie wyglądać Jak Justysia S czy inna Górniak
nikt nie może zarzucić ze ona jest tylko yntelektualystką bo baba stara się jak może
no okej jest w telewizji więc o to bym się nie czepiała
tylko ze ona wygląd innych też nieźle komentuje
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 08:10   #39
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
ale ona przecież jest ...zrobiona jak inne gwiazdy.
zawsze ma tonę make-up ,włos zrobiony-wyprostowany
no ale wiadomo ze pewnych rzeczy nie przeskoczy, i nie będzie wyglądać Jak Justysia S czy inna Górniak
nikt nie może zarzucić ze ona jest tylko yntelektualystką bo baba stara się jak może
no okej jest w telewizji więc o to bym się nie czepiała
tylko ze ona wygląd innych też nieźle komentuje
Otóż to, właśnie dlatego tak mi się źle kojarzy, bo wytyka innym, a sama nie lepiej wygląda. W innym wypadku pewnie by mnie to tak nie drażniło, chociaż podtrzymuję to, że pięknością nie jest.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 08:36   #40
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Z tym komentowaniem wyglądu, to spotkałam się w tym przypadku gdy ktoś stara się za bardzo (czyt. ingeruje w swój wygląd osiągając kuriozalny efekt), a nie gdy np. urodził się z odstającymi uszami albo dużym nosem. Tak że nie wiem czy można to stawiać na równi, chyba że faktycznie pojechała komuś, kto jest po prostu mniej urodziwy.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 09:13   #41
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Z tym komentowaniem wyglądu, to spotkałam się w tym przypadku gdy ktoś stara się za bardzo (czyt. ingeruje w swój wygląd osiągając kuriozalny efekt), a nie gdy np. urodził się z odstającymi uszami albo dużym nosem. Tak że nie wiem czy można to stawiać na równi, chyba że faktycznie pojechała komuś, kto jest po prostu mniej urodziwy.
Ja tez nie kojarze wysmiewania wygladu. Wysmiewa sie z tlumaczen gwiazd, ze to zmiana diety zmienila im rysy twarzy, a ewidentnie byla ingerencja chirurga.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 13:55   #42
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Przeciez ona nie smieje sie z kogos bo np ma za duzy nos, ludzie. Nie bede wiecej pisac bo najwyrazniej nie ma sensu o losie.

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 15:48   #43
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Za bardzo lubi zajmować się cudzym życiem. Liczę, że ktoś wykona kontratak i będzie jej zaglądał po łóżkiem. I nazwie to "publicystyką".
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 20:27   #44
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
no i co że kiedyś coś sobą prezentowała.coś tam o filmach nawijała czy coś.
to było kiedyś

a właściwie to że kiedyś trzymała poziom a dzisiaj pierdzieli trzy po trzy to chyba jeszcze gorzej,nie?
ja magla nie oglądam .prowadzący wyobrażają sobie ze ten program jest bardzo opiniotwórczy
ona mnie tak wnerwia ze nie mogę patrzeć.co ciekawe ten facet co z nią prowadzi mi powiewa.w sensie ze mnie nie drażni
Napisałam to w takim kontekście, żeby pokazać, że nie wzięła się znikąd, jak to autor zasugerował, że nie jest znana tylko z zajmowania się show biznesem albo że nie jest kimś na wzór celebrytek. Poza tym bez przesady, jak kogoś oceniać, to jego całokształt Chociaż jej udziału w TM też nie za bardzo rozumiem, ale w końcu zawsze w jury w talent show czy innych show jest ktoś zupełnie od czapy, pewnie miała robić za tego "złego policjanta".
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 08:28   #45
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

nie znoszę tej kobiety, nie mogę na nią patrzeć, a tym bardziej słuchać. Jej praca polega na grzebaniu w czyimś życiu, ocenianiu go i krytykowaniu.... aż się ma ochotę powiedzieć: "zajmij się wreszcie babo w końcu swoim życiem, co cię obchodzi co inni robią , jak wyglądają i co mówią". Nie interesuje mnie jej inteligencja, przez to czym się zajmuje wyłania się obraz kobiety zakompleksiałej, wszechwiedzącej i dającej sobie prawo do grzebania w najmniejszym szczególe życia wszystkich osób.
Może by tak przyjrzała się sobie?
Niestety, ludzie lubią to robić i tego słuchać. To chyba takie wybitnie polskie.

Aż niedobrze się robi.

A propos jej ciągłego mrugania - kobieta ma uciekające oko (coś a la zez) i mrugając odwraca uwagę widza od tego.
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 09:05   #46
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

nie lubię jej, ale Agnieszki Szulim Badziak i jej napompowanych ust i wytrzeszczu oczu i perwersyjnej przyjemności z plotkowania chyba nic nie przebije
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 09:14   #47
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

ona jest przeciez DZIENNIKARKA, a na pudlu ja tylko cytuja, albo z jej felietonow, albo z fejsa. W moim odczuciu jej zdanie jest w 95% trafne. A wyglada jak wyglad, nie jest modelka, wiec to jej sprawa.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 11:41   #48
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Nie uwielbiam jej jakoś szczególnie, ale też mi nie przeszkadza, uważam, że często jej uwagi są bardzo trafne i inteligentne, a celebryci jako osoby publiczne muszą liczyć się z tym, że będą krytykowani - tym bardziej, że swoim stylem bycia sami się o to proszą.
Nie wiem, czemu to akurat na nią tak ludzie najeżdżają - bo jest nieatrakcyjna? Mam wrażenie, że już tutaj wspominana Szulimowa to dużo gorsza zołza niż KKP, ale bardzo atrakcyjna - jakoś nie widać wszechobecnego najazdu na nią, wiec podejrzewam, że chodzi o brak urody u Karoliny.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 12:07   #49
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
a celebryci jako osoby publiczne muszą liczyć się z tym, że będą krytykowani - tym bardziej, że swoim stylem bycia sami się o to proszą.
sękw tym, że to ja, nie-celebrytka piszę o tym, że mnie osobiście to razi, tzn. to, że ona tak najeżdża na wszystkich. Nie wiem co mają do powiedzenia osoby zainteresowane, pewnie też im się to nie podoba (a może jednak tak? bo nieważne co mówią, byleby mówili) chodzi jednak o to, że np. mnie to kompletnie nie interesuje co i jak robią gwiazdy, jak żyją, jak się ubierają, z kim się spotykają, co jedzą itp.
No, ale pewnie ja jestem odosobnionym przypadkiem
I w moim własnym odczuciu taka plotkarska osoba, która znajdują dziką przyjemność w wyszydzaniu innych, traci w moich oczach szacunek.
Szulim nie widzialam w akcji, ale jeśli robi to samo, to przypuszczalnie miałabym podobne zdanie.
A co do urody- Szulim, mimo, że ma inny typ urody też mi się nie podoba. Ale jakie to ma znaczenie?
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 12:07   #50
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
Jej praca polega na grzebaniu w czyimś życiu, ocenianiu go i krytykowaniu....
Serio?
Z tego, co zauważyłam, to ona głównie grzebie w innych mediach, w innych gazetach, w innych programach, w innych publikacjach. Jak w Fakcie napiszą, że Edzia G. nie lubi Justyny S., bo na nią spojrzała raz, a nie dwa razy i Korwin-Piortowska to skomentuje, to znaczy, że to ona "grzebie w życiu" Edzi G.?

Czy poprzez "grzebaniu w czyimś życiu" masz na myśli wszystkie wywiady, które zaczęła przeprowadzać laaaaata temu, jeszcze w radiu?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 12:14   #51
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

coffee, czytaj proszę ze zrozumieniem.

A poza tym, wyraziłam swoje zdanie, Ty jak widzę masz zupełnie inne.
Super.
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 13:21   #52
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
Szulim nie widzialam w akcji, ale jeśli robi to samo, to przypuszczalnie miałabym podobne zdanie.
A co do urody- Szulim, mimo, że ma inny typ urody też mi się nie podoba. Ale jakie to ma znaczenie?
Dla Ciebie nie ma to znaczenia i bardzo dobrze , ale jednak coś w tym jest, bo to Korwin-Piotrowską bardzo często oskarża się o kompleksy i zazdrość/zawiść w stosunku do tych, których krytykuje i kompleksy podaje się jako przyczynę jej krytykanctwa, natomiast innych dziennikarzy, którzy działają w podobny sposób - np. Szulim, Wojewódzkiego nikt o kompleksy i zazdrość nie oskarża - dlaczego?
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 14:00   #53
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

wiesz co, Wojewódzkiego bardzo lubię
Wszystko można o nim powiedzieć, że cham, że prostak, że nie szanuje wartości itp.itd. ale to, że z takim jadem wyszydza innych? Nie zauważyłam. Owszem, na czymś w końcu buduje te swoje programy, ale robi to na wesoło, tak, że często sami zainteresowani się z tego śmieją. I naprawdę nie zauważyłam takiego grzebania w czyimś życiu i z taką złością jak robi to KKP.
Można go nie lubić, jasne, można wiele złego o nim mówić, też prawda... ale on zajmuje się wg mnie zupełnie czymś innym.
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 16:40   #54
weyda12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 121
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Ona jest znana z tego że jej wypowiedzi są kontrowersyjne i uszczypliwe. Gdyby takie nie były to pewnie nikt by o niej nie wiedział.
weyda12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 17:19   #55
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Dokładnie Zabrzmię może jak dinozaur, ale pamiętam czasy, kiedy pani Karolina była szczupłą brunetką o krótkich włosach i prowadziła program o filmach Jakby ktoś nie wiedział, to z wykształcenia jest historykiem sztuki i pracowała jako krytyk filmowy. Lubiłam też jej audycje w RadioZet. Więc nie wzięła się znikąd jak celebrytki Początki Magla Towarzyskiego podobały mi się, bo to była taka nowość na rynku. Fajny też był jej autorski program na TVN Style o filmach, żałowałam, że tak krótko trwają odcinki, a potem chyba już w ogóle zdjęli go z programu.
No samo miałam właśnie pisać. Bomba miejscami spoko, ale ćwiartka raz jest świetną pozycją - dla mnie, rocznik `91, świetna forma dokumentacji ostatnich 25 lat w kulturze, sztuce i mediach.
Czasami coś palnie na antenie lub swoim profilu na fb, ale generalnie wolę ją, od Szulim w na językach przykładowo
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 18:20   #56
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Karolina Korwin Piotrowska

Od razu napiszę że, nie jestem jakąś jej wielką fanką, ale czasami niestety ma bardzo trafne uwagi, ostatnio dotyczące Anny Muchy. Można Piorowskiej nie lubić, ale nie można jej odmówić racji. Jest kontrowersyjna, krytykuje, to może się nie podobać czy drażnić wrażliwych. W życiu prywatnym celebrytów nie grzebie bo oni sami się przecież sprzedają w prasie brukowej, umawiają na ustawki z paparazzi. Proszę zauważyć, że o prawdziwych gwiazdach zawsze jest cicho. Im ktoś ma mniej dokonań zawodowych tym więcej robi szumu wokół swojego życia prywatnego. Są wywody w różnych galach itp. o kolejnych mężu, ciąży, rozwodzie, dzieciach i tak bez końca. Piotrowska zna realia showbiznesu i wytyka celebrytom ich hipokryzję i obłudę. A, że im to się nie podoba to jest kontratakt z ich strony.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-19 19:20:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.