Jak zapuszczać cienkie włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-17, 11:44   #1
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67

Jak zapuszczać cienkie włosy


Jakich kosmetyków używać do pielęgnacji cienkich włosów podczas zapuszczania. I jakie cięcie jest dla nich najlepsze - wszystkie włosy równej dlugości, czy może cieniowane. Chciałabym żeby były do pasa, w tej chwili są do łopatek. Jedyny problem to trochę łamliwe i rozdwajające się koncówki ok. 3-4 cm. Poza tym mimo, że wlosy są proste, to są puszyste. Co z nimi robić ?
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 14:29   #2
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Re: Jak zapuszczać cienkie włosy

Nikt mi nie odpowie, nikt nie zapuszcza dzisiaj włosów ? Co robić ?
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 15:32   #3
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Re: Jak zapuszczać cienkie włosy

Cześć, Ulu
Nie załamuj się, ktoś Ci odpowie
Ja zapuszczałam włosy prawie rok temu, z całkiem krótkich (od grudnia do połowy sierpnia, kiedy to ściełam je znów na krótko). Zanim pierwszy raz ścięłam włoski na krótko miałam wciąż długie, gdzieś do łopatek. Ich wadą były rozdwojone końcówki, z którymi nie mogłam sobie poradzić. Zapuszczając rok temu włosy, postanowiłam temu zapobiec. Po pierwsze: nie zmieniałam szamponu oraz (po drugie) używałam odżywki z tej samej serii, (po trzecie) regularnie. Szampon, na który się zdecydowałam to GLISS KUR regeneracyjny (żółty kolor, do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach), a do tego kupiłam odżywkę, też żółtą. Włoski myłam codziennie, ale to dlatego, że gdy są krótkie, to rano nie ma na nie lepszego sposobu niż mycie; a odżywkę stosowałam co drugi-trzeci dzień.
Muszę przyznać, że praktycznie włoski przed ścięciem (koniec wakacji) nie były ani zniszczone, ani rozdwojone.
Jeśli chodzi o ścięcie, to u fryzjera nie byłam.. tylko raz, na początku, by podciąć z tyłu włosy, nad karkiem, bo się odkręcały we wszystkie strony. Zanim się zdecydowałam na wizytę u fryzjera celem PODCIĘCIA włosów, przyszła tęsknota za włoskami krótkimi, przy których prawie nie ma problemów.. I znów mam krótkie.
Życzę powodzenia i wytrwałości!
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 18:18   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Jak zapuszczać cienkie włosy

wiesz , wlasciwie to nie wiem co mam Ci doradzic , przecież jesteś zadowolona z ze swoich wlosow.Zawsze powinno sie dobrac kosmetyków do pielegnacji takich , ktore sa odpowiadaja stanowi swoich wlosow.Do wlosow cienkich swietna seria jest seria Amply.. Matrix. nie wiemczy napewno masz cienki wlosy i co rozumiesz przez cienkie? bo moze sa normmalnej grubosci, a naprawde cienkie nie wygladaja ladnie jak sa lugie , wiec jezeli Twoje sa ladne to napewne nie sa cieniaski. Lekkie wycieniowanie dlugich wlosow nadaje im zawsze lekkosci
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 06:59   #5
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Re: Jak zapuszczać cienkie włosy

Pani Grażynko, byłam wczoraj w salonie fr. po zakup szamponu i przy okazji pani fryzjerska sprawdziła jakie mam wlosy - jednak cienkie, tyle że dosyć gęste i trochę puszące się, w każdym razie po umyciu głowy nie są zupełnie proste.Wyglądają tak jak by zeszla z nich trwała- dlatego żeby je jakoś ułożyć muszę je zawijać na papiloty. To czym je pielęgnować ? polecono mi Kerastase Bain Volume ..., a może coś innego z tej serii ? Pozatym chciałabym je koloryzować szamponem ale mam problem z kolorem - rubinowa czerwień czy tycjan. Naturalny mój kolor to popielaty średni blond, cerę mam bladą a oczy niebieskie. A może doradzi mi pani jakiś inny kolor ?
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 11:21   #6
ladybird
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 27
Wyślij wiadomość przez ICQ do ladybird GG do ladybird
Re: Jak zapuszczać cienkie włosy

Ja tez mam cienkie wlosy.. a najgorsze jest to ze sa bardzo delikatne i lekkie. Czytajac wypowiedzi wiudze ze dziewczyny zalecaja Tobie wlosy krotkie. Hmmm... to nie zawsze tak jest ze wlosy cienkie wygladaja gorzej jak sa dlugie. To zalezy jakie sa dlugie...
Przez kilka lat scinalam wlosy do ucha.. mialam rozne krotkie fryzurki bo zawsze kazdy mi powtarzal ze wlosy cienkie wygladaja lepiej jak sa krotkie. Tylko ze zawsze mialam problem jak wychodzilam na zewnatrz bo kazdy najmniejszy wiatr robil z moimi wlosami co chcial. Nie pomagaly mi nawet zadne lakiery itp. (zreszta staram sie nie uzywac takich rzeczy bo i tak mi nie pomagaja a wlosy wygladaja gorzej)
Pozniej zaczelam zapuszczac wlosy i odkrylam ze wygladaja one o wiele lepiej jak sa dlugie. Wydaje sie ze mam ich wiecej poniewaz jakos sie "rozkladaja" na plecach tez mam puszyste wlosy dlatego lepiej chyba wygladaja jak sa dlugie. Tylko dlugosc tez musi byc rozsadna. najlepiej wygladaja wlosy do ramion lub troche dluzsze. Przynajmniej tak zauwazylam u siebie. Jezeli sa za lopatki wtedy wygladaja na ciensze.
Ja radze Tobie zapuscic wlosy. Z dlugimi jest na pewno mniej problemu niz z krotkimi ktore musisz ciagle ukladac.
A jak je zapuscic? Ja niestety zrobilam blad i w ogole nie podcinalam koncowek. Pamietaj o tym
Tez polecam Tobie szampony i odzywki Gliss Kur, wella vivality.. mi nawet sluza timotei pomaranczowy. Tak wiec tez polecam
ladybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 13:27   #7
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Re: Jak zapuszczać cienkie włosy

Witam. ja rowniez mam wlosy bardzo cienkie,rozdwajaja mi sie koncowki, sa suche i zniszczone przez farbe,uzywam palleta xxl kolor:mrozny blond..Widzialam duzo kobiet, ktore maja farbowane wlosy na blond a maja zdrowe wloski, tez chcialabym takie miec i wkoncu zapuscic, moja standardowa dlugosc jest do ramion (czyli nie za dlugie). Tu na forum wypowiadaly sie takie osoby co chyba nie farbowaly wlosow, wiec moj temat jest troszke inny. Z gory dziekuje za odpowiedz
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 16:57   #8
justinka19
Raczkowanie
 
Avatar justinka19
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: LBL, LZA, LU
Wiadomości: 195
Dot.: Jak zapuszczać cienkie włosy

po pierwsze to ich nie prostowac bo wiadomo ze lamia sie koncowki no i wtedy nici ze wszystkiego....ja nie prostuje juz prawie od roku , uzywam odzywek no i nie narzekam bo w koncu sie ruszyly
__________________
Patrz komu ufasz.
_________________________ ________
włoski 12.03.2013- 45 cm
12.07.2013- 49cm

cel: 60 cm
justinka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 09:54   #9
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Jak zapuszczać cienkie włosy

po pierwsze ściąć rozdwojone konce
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 14:44   #10
purefit255
Przyczajenie
 
Avatar purefit255
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 24
GG do purefit255
Dot.: Jak zapuszczać cienkie włosy

Justinka19 ale masz prześlicze włosy!! Cudowne ; )

Edytowane przez purefit255
Czas edycji: 2013-07-16 o 14:45
purefit255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.