Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 16:46   #2971
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Obawiam się że to wałek i zawsze jes275g. Akurat nie mam żadnego w lodówce ale tak kojarzę
moim zdaniem to jest "chłyt martetindody"
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:51   #2972
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Możecie mi coś więcej powiedzieć o tym blenderze co ma być w najbliższym czasie? bo wyszukiwarka nie chce ze mną współpracować
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:56   #2973
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Chciałam wypróbować gotowe danie łazanki a tu zjadłam kęs i patrzę, czarne pióro! jakiegoś ptaka oczywiście całe danie poleciało do kosza

ojej , fuj a takie smaczne te łazanki
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 16:56   #2974
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez malinka 20 Pokaż wiadomość
Możecie mi coś więcej powiedzieć o tym blenderze co ma być w najbliższym czasie? bo wyszukiwarka nie chce ze mną współpracować
Kilka osób polecało. Rok temu kosztował 90 zł. Mam zamiar kupić
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:00   #2975
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Kilka osób polecało. Rok temu kosztował 90 zł. Mam zamiar kupić
Wlaśnie odnalazłam ten post, co był wypisany i po wygooglowaniu ukazała mi się fajny sprzęt do tego z małym kielichem i trzepaczką
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:00   #2976
izus8819
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 15
Smile Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Ta książka z przepisami czytelników rewelka!! Sama wysyłam przepisy do kropki i dwa razy udało się mi znaleźć w gazetce, którą zawsze kupuję, a przeniesienie tyle jakże ciekawych i w dodatku PROSTYCH przepisów w formie książki uznałam za fajny pomysł i kupiłam sobie na MIKOŁAJKI POLECAM ją wszystkim jak najbardziej, zdjęcia same zachęcają do pichcenia
izus8819 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:12   #2977
madeline26
Raczkowanie
 
Avatar madeline26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 355
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez wyzusia1986 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy co prawda każdy ma inny gust ale mam nadzieję, że Tobie również zasmakują Nawet moja mama podczas degustacji kilka razy podkreśliła, że bardzo jej smakują, szczególnie sorbet wiśniowy. Pewnie jest to kolejny z produktów tymczasowych, a szkoda Ogólnie lody w biedronce są w świetnej cenie i bardzo przyzwoitym smaku. Uwielbiam też lody mniami pyszności

Kremy Bielenda dostępne są w 4 wersjach:
KASZTAN (cera naczynkowa) - niezwykle skuteczne kosmetyki wzmacniająco – uszczelniające polecane do całorocznej pielęgnacji cienkiej, delikatnej i wrażliwej skóry naczynkowej.
BAWEŁNA (krem przeciwzmarszczkowy) - Linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała dla skóry suchej i wrażliwej.
AWOKADO (krem przeciwzmarszczkowy) - linia nawilżająco – odżywcza polecana do całorocznej pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej.
OLEJEK ARGANOWY - linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała dla cery bardzo dojrzałej i suchej. Przeznaczony dla osób po 50-tym roku życia.

Szkoda, że nie ma oliwki oraz granatu ale mówi się trudno, za taką cenę nie ma co wybrzydzać
Jest jeszcze CZARNA OLIWKA (ale to masło do ciała)- skóra sucha i bardzo sucha

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
To ptasie mleczko kupilas co pisze na nim Magnetic? Czy te takie duze kosteczki? Bo ja teraz kupowalam to co pisze Magnetic sa normalne kawalki jak np z Wedla nie takie duze. I robi je Otmuchow a oni raczej maja dobre slodycze,przynajmniej nam czekoladowe smakuje bo ten smak mamy
Z tychpoprzednich ptasich mleczek biedronkowych bylo najlepsze waniliowe, cytrynowe zawsze wydają mi sie nie dibre, nawet wedlowskie, a te co sa teraz Magnetica ponoc są wszystkie dobre, ale ja i tak chyba kupię tylko standardowo waniliowe no i moze jeszcze wedlowskie pomarancza z czekoladą
madeline26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 17:18   #2978
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Obawiam się że to wałek i zawsze jes275g. Akurat nie mam żadnego w lodówce ale tak kojarzę
Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
moim zdaniem to jest "chłyt martetindody"
Tak tez mi się wydało w sklepie. Że cos nic a nic nie jest większe te ciasto.
To na mnie ten ich tani chłyt nie zadziałał, za słaby jak widać
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:33   #2979
madeline26
Raczkowanie
 
Avatar madeline26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 355
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką normalnie wagę ma ciastro francuskie w Biedro? Bo chciałam dzisiaj wziąć to niby powiekszone co ma 275 gram, ale coś mnie tknęło. Wracam do domu, zaglądam do zamrażarki gdzie trzymam zapas ciast z Lidla i one maja tez 275g, a kupowąłam je w promocji za 1.99.
To jest teraz te niby większe opakowanie czy nie jest? bo zbaraniałam.
Wisi kartka z ceną, na tej cenie zdjęcie ciasta z napisem XXl. A w lodówce ciasto bez napisu XXl

W ogóle to stałam przy lodówkach, oglądałam sobie różności. Jakies filety śledziowe z pomidorami i bazylią, a cóż to? Ceny nie było, info nie było, nie wiem skąd to, nie znam
Do tego połóżyli w lodówce z napisem "nowość" te paczkowane kopytka co kiedyś były, po 3.49 chyba.

I tak sobie stojąc przy lodówkach byłam świadkiem sceny co mi ciśnienie podniosła Dwie kobiety, chyba matka z córką, dorosłe stoja i jedna mówi "chodź weźmiemy śledzie". I wzięła taki duzy słój, a ta matka "Weź bo się jeszcze otrujemy, to biedronka, wiadomo co tam siedzi". A córa na to "Zaryzykujmy, może się nie otrujemy" i wzięły.
Bosz

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------



fuuu
No wlasnie tez dzis zauwazylam ze to ciasto to zadne XXL Myslalam ze sobie na zapas kupie a tu oj nie ładnie Biedronko tak nabijać ludzi w butelkę niby 20gr taniej ale to zadna rewelacja jak robi sie zakupy czesto w Biedronce, liczyłam ze XXL to przynajmniej 50% więcej ciasta będzie
Dziś troszkę późno wybrałam się do Biedry i już niestety wszystko przebrane Obrusy tylko 4 zostały i tylko jakieś koszmarne, a chciałam ten z fioletową kratką czy jakoś tak, latarenek nie bylo juz, ale kupię w innym upatrzonym miejscu za 10zł Tylko ciekawa jestem czy te latarenki były metalowe czy takie porcelanowe jakby? Lampki zadne mnie nie urzekły Tak więc dziś nic nie kupiłam WOW
madeline26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:47   #2980
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Ja dzisiaj nabyłam pierogi z kapustą i grzybami (ale te z zamrażarki, po 6 zł) i niestety muszę stwierdzić, że bleeee.... Tych grzybów i kapusty to tam w ogóle nie czuję;/ Pierogi (te z lodówki) o niebo lepsze.
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:07   #2981
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Czytam już któryś raz o tej sałatce z makreli i nie widzę jej w mojej B. Czy możecie pokazać jak ona wygląda?

wygląda tak http://produktyzbiedronki.blogspot.c...y-amerigo.html



obecnie nie ma jej w sprzedaży na półkach, można natrafić na nią w koszach
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 18:13   #2982
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez madeline26 Pokaż wiadomość
No wlasnie tez dzis zauwazylam ze to ciasto to zadne XXL Myslalam ze sobie na zapas kupie a tu oj nie ładnie Biedronko tak nabijać ludzi w butelkę niby 20gr taniej ale to zadna rewelacja jak robi sie zakupy czesto w Biedronce, liczyłam ze XXL to przynajmniej 50% więcej ciasta będzie
No właśnie widziałam napis że specjalnie na święta ciasto o 36% większe.
Oszusty
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:21   #2983
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Lulu Mortese Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nabyłam pierogi z kapustą i grzybami (ale te z zamrażarki, po 6 zł) i niestety muszę stwierdzić, że bleeee.... Tych grzybów i kapusty to tam w ogóle nie czuję;/ Pierogi (te z lodówki) o niebo lepsze.
dla mnie wszystkie pierogi z zamrażalki są wstrętne. Nie da się tego jeść.
Jeśli już muszę to kupuję pierogi z półek chłodniczych, ale nie te z Biedronki. U mnie jest tylko firma Vritu a ja zdecydowanie bardziej wolę U Jędrusia.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:38   #2984
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
wygląda tak http://produktyzbiedronki.blogspot.c...y-amerigo.html



obecnie nie ma jej w sprzedaży na półkach, można natrafić na nią w koszach
u mnie w dwóch biedronkach stoi normalnie na półkach tam gdzie puszki ze śledziami itp.
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 18:47   #2985
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
jako, ze nie jestes ode mnie z miasta to Ci napisze

żartuje, ale serio jak je pokochalam, to zaczely znikac, nieraz sie trafily, to potem z małzem pod wszytskie je chowalismy by nikt nie znalazl

oto one

http://www.google.pl/imgres?q=noblis...92&tx=94&ty=75
U mnie rodzina zgodnie orzekła, że one mają chemiczny posmak i zostaliśmy przy czekoladowych i z orzechami włoskimi ()


Dziewczyny, które kupiły płyn micelarny: czy już możecie o nim coś powiedzieć? Kończy mi się bourjois i może tego po taniości wezmę, ale jak nie radzi sobie z makijażem to bym spasowała...

I jeszcze pytanie o nowe drożdże: któraś je piła już? Różnią się in minus od babuni? Powinnam zrobić kolejną 3miesięczną kurację, ale jak sądo kitu to przeczekam zimę i będę do lidla po sprawdzone jeździć :P
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:00   #2986
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
obecnie nie ma jej w sprzedaży na półkach, można natrafić na nią w koszach
Czemu nie ma w sprzedaży? U mnie od dawien dawna stoi na półce tam gdzie puszki rybne.
Nie wiem czy to jakaś zapowiedź że zniknie czy coś? No póki co normalnie jest.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
u mnie w dwóch biedronkach stoi normalnie na półkach tam gdzie puszki ze śledziami itp.
O, dopiero doczytałam że to samo już wczesniej napisałaś
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:06   #2987
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
U mnie rodzina zgodnie orzekła, że one mają chemiczny posmak i zostaliśmy przy czekoladowych i z orzechami włoskimi ()


Dziewczyny, które kupiły płyn micelarny: czy już możecie o nim coś powiedzieć? Kończy mi się bourjois i może tego po taniości wezmę, ale jak nie radzi sobie z makijażem to bym spasowała...
no kazdy ma inny smak, moze te banany tak czuc jak w nektarach dziwnie troche

a co do płynu, moj ulubiony to tez bourjois i mialam wiele, to zawsze do niego jednak wracam, niestety ten z biedronki jeszcze stoi nie ruszony, wiec nie pomoge
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:19   #2988
malinka 20
Raczkowanie
 
Avatar malinka 20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 279
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
U mnie rodzina zgodnie orzekła, że one mają chemiczny posmak i zostaliśmy przy czekoladowych i z orzechami włoskimi ()


Dziewczyny, które kupiły płyn micelarny: czy już możecie o nim coś powiedzieć? Kończy mi się bourjois i może tego po taniości wezmę, ale jak nie radzi sobie z makijażem to bym spasowała...
Ja mam ten płyn. Jest nawet w miarę jak za ponad 4 zł. Makijaż zmywa nieźłe, tusz trzeba chwilkę rozmoczyc jak każdy, ale schodzi. tyle, że mam wrażenie, że ściąga buzię od razu po zmyciu muszę coś zrobić i nalożyć, bo mam wrażenie, że skóra jest sucha jak pieprz.

A zielone płatki już nie zostawiają tego ohydnego osadu co fioletowe
malinka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:34   #2989
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
u mnie w dwóch biedronkach stoi normalnie na półkach tam gdzie puszki ze śledziami itp.
Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Czemu nie ma w sprzedaży? U mnie od dawien dawna stoi na półce tam gdzie puszki rybne.
Nie wiem czy to jakaś zapowiedź że zniknie czy coś? No póki co normalnie jest.

ja jej na półkach ostatnio nie widziałam a jedynie w koszach, może coś się zmieniło
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 19:42   #2990
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez StarFromHell Pokaż wiadomość
Tak?!?!??!?!??! a kto tu jeszcze jest z naszych okolic? Torun/Lipno/Włocławek?!?!??!?! :P nic mi o tym nie wiadomo
Ja z Torunia!
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 19:47   #2991
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

ja mam do Torunia dobre 100km heh
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:51   #2992
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Chciałam wypróbować gotowe danie łazanki a tu zjadłam kęs i patrzę, czarne pióro! jakiegoś ptaka oczywiście całe danie poleciało do kosza

O fuuuu, w takim razie w życiu tego nie kupię.
Btw panie rozprawiające o tym "co siedzi w produktach z Biedronki" mnie rozbroiły, jacy ludzie potrafią być uprzedzeni
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 21:04   #2993
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Widzialyście może lampki gwiazdki? chodliwe są czy nikt się nie rzuca? jak z ich jakością? Są jakieś kolory do wyboru :p ?
__________________

Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 22:01   #2994
dystopia
Rozeznanie
 
Avatar dystopia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 787
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość


Dziewczyny, które kupiły płyn micelarny: czy już możecie o nim coś powiedzieć? Kończy mi się bourjois i może tego po taniości wezmę, ale jak nie radzi sobie z makijażem to bym spasowała...
ja uzywam tego micela i gorąco polecam. pasuje mi znacznie bardziej niż przereklamowana bioderma, która podrażniała mi oczy, ładnie pachnie, skład ok (wyciągi roślinne itd), radzi sobie ze zmywaniem makijażu. i to wszystko za 5 zł
dystopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 23:48   #2995
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Dopiero dziś otworzyłam pierwszą z ciasteczkowych czekolad - padło na ciasteczka waniliowe. Jaka słodka Normalnie jestem w stanie wrąbać całą tabliczkę w 20 minut, a tu zjadłam rządek i mnie wykręciło
Miałam te same odczucia, po dwóch rządkach wysiadłam choć uwielbiam słodkie
Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ja też Ale postanowiłam, że kupię dopiero przed świętami, bo do świąt nie doczeka
Obawiam się, że jak będziemy się czaić do samych świąt to już jej nie uświadczymy Wezmę ją trochę wcześniej..o ile jeszcze jest

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
U mnie rodzina zgodnie orzekła, że one mają chemiczny posmak i zostaliśmy przy czekoladowych i z orzechami włoskimi ()
Te są właśnie moje ulubione..do tej pory nie pobite przez żadne inne

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Ja z Torunia!


Star byłam dziś w wyprzedażowej na Dziewulskiego, pytaj jak coś bo miałam chwilę to pospacerowałam trochę między koszami, a towaru dużo. Zdziwiłam się, że sporo tych kaw rozpuszczalnych Ekwador czy Kolumbia było jeszcze..kosmetyków trochę, takie zestawy kominek z olejkami zapachowymi i świeczkami przecenione także..to z tego, co mi tam wpadło w ręce. Ach, jeszcze zestaw naczyń z melaminy Disney z Kubusiem jak potrzebujesz na prezent.
Wzięłam za to żelowe gwiazdeczki na okno i książkę z baśniami świata, bardzo ładnie wydana i ilustrowana

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2012-12-06 o 23:50
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 03:16   #2996
madeline26
Raczkowanie
 
Avatar madeline26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 355
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez malinka 20 Pokaż wiadomość
Ja mam ten płyn. Jest nawet w miarę jak za ponad 4 zł. Makijaż zmywa nieźłe, tusz trzeba chwilkę rozmoczyc jak każdy, ale schodzi. tyle, że mam wrażenie, że ściąga buzię od razu po zmyciu muszę coś zrobić i nalożyć, bo mam wrażenie, że skóra jest sucha jak pieprz.

A zielone płatki już nie zostawiają tego ohydnego osadu co fioletowe
Czy moglabys wrzucic fotke tych platkow (bede wdzieczna), bo u mnie ich nigdzie nie ma albo przez nieznajomosc wygladu opakowania nie moge ich znalezc. U mnie niestety wszedzie tylko niebieskie i fioletowe
madeline26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 03:35   #2997
Ketamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Ketamina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 731
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
I jeszcze pytanie o nowe drożdże: któraś je piła już? Różnią się in minus od babuni? Powinnam zrobić kolejną 3miesięczną kurację, ale jak sądo kitu to przeczekam zimę i będę do lidla po sprawdzone jeździć :P
Ja - okropne są! Nie chcą się rozpuszczać i dziwnie smakują :/
Muszę się w Netto zaopatrzać

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość

Te są właśnie moje ulubione..do tej pory nie pobite przez żadne inne
Moje z Lidla też
Ketamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 06:35   #2998
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
wygląda tak http://produktyzbiedronki.blogspot.c...y-amerigo.html

obecnie nie ma jej w sprzedaży na półkach, można natrafić na nią w koszach
u mnie też normalnie stoi na półce pyszna, chyba dzisiaj znowu kupię

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które kupiły płyn micelarny: czy już możecie o nim coś powiedzieć? Kończy mi się bourjois i może tego po taniości wezmę, ale jak nie radzi sobie z makijażem to bym spasowała...
ja ze swojej strony takżę mogę polecić - zwykły dzienny makijaż usuwa bardzo dobrze, ja oczyszczam nim oczy, twarz z grubsza przeciągam płatkiem i myję żelem jak za tę cenę warto wypróbować bo płyn nie podrażna
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:04   #2999
jo@n@
Zakorzenienie
 
Avatar jo@n@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 496
GG do jo@n@
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

Cytat:
Napisane przez aniolek880402 Pokaż wiadomość
czy są u was te radiobudziki które miały być od dzisiaj? nie wiem czy do mnie nie dowieźli, czy wykupili
Przeszłam dwa razy całą Biedronkę i szukałam w koszach i nie było. W kącie gablotki stały i pani mi z zaplecza przyniosła.
Dziękuję za opinie bo rzeczywiście radio daje radę. Nie to co sprzęt firmy Denver, który w Biedronce kupiłam i tego radia się słuchać nie da po prostu
__________________

If you're out on the road
Feeling lonely and so cold
All you have to do is call my name
And I'll be there on the next train

jo@n@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 08:37   #3000
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVII

No dobra, ja chcę już nową gazetkę

Tymczasem znikam do Biedronki na łowy, bo wszystko mi się w domu pokończyło.
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.