Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-03, 19:40   #61
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 234
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87300114]No a to tylko z jednym facetem może być idealnie w łóżku? Z kolejnym już nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Bożeszumiący, czy ja piszę po chińsku?? Naprawdę tak trudno zrozumieć, o co pytam? Koleżanka napisała:


Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Dobrze życzę i kocham jak brata (przy czym jestem pewna że przy sprzyjających warunkach moglibyśmy znów zostać parą- był idealny dla.mnie w łóżku, a charakter nadal ma fajny.
- biorąc pod uwagę pogrubiony tekst, który nie dotyczy jej obecnego partnera, logicznym wnioskiem, który się sam nasuwa jest taki, że to ten wymieniony wyżej był lepszym w łóżku od jej męża, inaczej by tego nie podkreślała specjalnie?? Albo by napisała "był równie dobry jak mój mąż", co nie? Chyba, że czegoś nie kumam....?


Pytam, jak ona się z tym czuje bo zawsze mnie to zastanawiało. Kiedyś przeczytałam wynurzenia jakiejś dziewczyny, że ma męża i jej z nim dobrze ale najlepszy w łóżku był jej eks i że tęskni za takim seksem. Zastanawiałam się, czy taka osoba ma przerąbane, że jej się tak trafiło i czy żyje z jakimś niedosytem w tej dziedzinie, dlatego zadałam koleżance pytanie, bo jestem ciekawa jej punktu widzenia.
9a6d0e95fbc4407ed947e2ef8cea0fb12942fdf4_5e1910028c83c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 19:57   #62
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

[1=9a6d0e95fbc4407ed947e2e f8cea0fb12942fdf4_5e19100 28c83c;87299830]A gdzie ja stwierdziłam, że w ogóle jesteście niedopasowani? Napisałaś, że z tamtym było idealnie, czyli rozumiem, że z mężem nie"idealnie", a tylko "dobrze"? O to mi chodzi. Tak to zrozumiałam.[/QUOTE]Z mężem jest idealnie. To jest dojrzała miłość. Nie myl z nudą czy jakimś przyzwyczajeniem. To jest zaufanie. Dogadywanie się, zrozumienie. Przyjemne rozmowy, drobne uprzejmości jak np.kupienie ulubionego batona dla drugiej połówki itp. Odpowiedzialność za drugą osobę, sex jest bardzo udany, ale nie zajmuje nam 95% życia. Jest stabilnie. Przyjemnie. Ciekawie. Dla mnie to właśnie jest szczęście.

Z tamtym nr 3 było ehm..no strzał pioruna tzn. szaleństwo hormonalne, buzowało jak w kotle, kur.wiki w oczach itp, na dłuższą metę - rozwalilo mnie to hormonalnie tzn tak podejrzewam. Parę miesięcy czułam.sie jak na dobrym speedzie. Mogłam spać po 2 h na dobę, dostałam awans w pracy, nie pamietam czy i co jadlam, cwiczylam jak szalona bo miałam tyle energii, mialam wrażenie, że mnóstwo facetów się za mną ogląda, paru naprawdę.mnie zaczepiło z jakimś tekstami niskiego lotu o seksownych oczach i ☠☠☠☠ikach itp. Wyglądałam jak milion dolarów ale nie chodzi o to, że byłam zrobiona tylko wg mnie tak zadziałały hormony (lepsza cera, błyszczące włosy, wieczny uśmiech). Koleżanka, taka zaufana, powiedziała mi, że zachowywałam się jak kotka w rui.
Wtedy z tamtym facetem mialam coś co się chyba określa mianem sycylijskiego pioruna czy jakoś tak. To nie jest idealna sytuacja do życia, wręcz wykańczająca. To ideał w książkach, filmach, albo na krótki romans. Żeby mieć co powspominać na starość. Żyć się tak nie da. Człowiek dostaje takiego kopa z koktajlu własnych hormonów, że po takim epizodzie jesteś jak ćpun na odwyku. Nie wszystko się pamięta, myślę że podobne wrażenia można mieć po epizodzie manii, albo właśnie ostrym ćpaniu amfetaminy.
Byłam najlepszą możliwą wersją siebie. Ci co mnie znają długo tak twierdzą, zdjęcia z tamtego okresu potwierdzają. Niestety po takim uniesieniu opada się boleśnie i mimo że facet nadal mnie kochał i chciał ze mną być- mi jakby spadły klapki z oczu i po prostu uznałam że tak się nie da żyć na codzień. To było bardzo męczące. Dlatego w końcu zerwaliśmy. To było niesamowite uczucie ale wyniszczające.
Jego trzymało dłużej i w końcu zrobił parę głupot z powodu tej "miłości". Ale tez zrobił podyplomówkę w tym czasie, dostał awans i kupił mieszkanie "Dla nas"- to ostatnie to właśnie jedna z głupot jakie popełnił wg mnie.
Po czasie- udało nam się obojgu znaleźć drugie połówki z którymi jest nam dobrze. Jednocześnie mamy świadomość tego co zaszło i wiemy, że to była raczej kwestia hormonów/ feromonów, w każdym razie czysta chemia, nie jakieś wzniosłe uczucie. Darzymy się sympatią, staramy sie ograniczać kontakt face to face żeby nas do siebie nie ciągnęło, bo cenimy sobie nasze aktualne związki.
Ale jakby nasze aktualne połówki zakończyły z nami związki to zapewne sprobowalibyśmy jeszcze raz ze sobą. Może ten szał hormonów by minął i wyszedł by z tego całkiem fajny związek? To takie gdybanie. Nie planuję tego sprawdzać w każdym razie.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 20:15   #63
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

[1=9a6d0e95fbc4407ed947e2e f8cea0fb12942fdf4_5e19100 28c83c;87300663]Bożeszumiący, czy ja piszę po chińsku?? Naprawdę tak trudno zrozumieć, o co pytam? Koleżanka napisała:



- biorąc pod uwagę pogrubiony tekst, który nie dotyczy jej obecnego partnera, logicznym wnioskiem, który się sam nasuwa jest taki, że to ten wymieniony wyżej był lepszym w łóżku od jej męża, inaczej by tego nie podkreślała specjalnie?? Albo by napisała "był równie dobry jak mój mąż", co nie? Chyba, że czegoś nie kumam....?


Pytam, jak ona się z tym czuje bo zawsze mnie to zastanawiało. Kiedyś przeczytałam wynurzenia jakiejś dziewczyny, że ma męża i jej z nim dobrze ale najlepszy w łóżku był jej eks i że tęskni za takim seksem. Zastanawiałam się, czy taka osoba ma przerąbane, że jej się tak trafiło i czy żyje z jakimś niedosytem w tej dziedzinie, dlatego zadałam koleżance pytanie, bo jestem ciekawa jej punktu widzenia.[/QUOTE]

Ale po co miała podkreślać jak jest jej w łóżku z meżem skoro w tamtym miejscu pisała o swoim eksie?
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 21:59   #64
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Z mężem jest idealnie. To jest dojrzała miłość. Nie myl z nudą czy jakimś przyzwyczajeniem. To jest zaufanie. Dogadywanie się, zrozumienie. Przyjemne rozmowy, drobne uprzejmości jak np.kupienie ulubionego batona dla drugiej połówki itp. Odpowiedzialność za drugą osobę, sex jest bardzo udany, ale nie zajmuje nam 95% życia. Jest stabilnie. Przyjemnie. Ciekawie. Dla mnie to właśnie jest szczęście.

Z tamtym nr 3 było ehm..no strzał pioruna tzn. szaleństwo hormonalne, buzowało jak w kotle, kur.wiki w oczach itp, na dłuższą metę - rozwalilo mnie to hormonalnie tzn tak podejrzewam. Parę miesięcy czułam.sie jak na dobrym speedzie. Mogłam spać po 2 h na dobę, dostałam awans w pracy, nie pamietam czy i co jadlam, cwiczylam jak szalona bo miałam tyle energii, mialam wrażenie, że mnóstwo facetów się za mną ogląda, paru naprawdę.mnie zaczepiło z jakimś tekstami niskiego lotu o seksownych oczach i ☠☠☠☠ikach itp. Wyglądałam jak milion dolarów ale nie chodzi o to, że byłam zrobiona tylko wg mnie tak zadziałały hormony (lepsza cera, błyszczące włosy, wieczny uśmiech). Koleżanka, taka zaufana, powiedziała mi, że zachowywałam się jak kotka w rui.
Wtedy z tamtym facetem mialam coś co się chyba określa mianem sycylijskiego pioruna czy jakoś tak. To nie jest idealna sytuacja do życia, wręcz wykańczająca. To ideał w książkach, filmach, albo na krótki romans. Żeby mieć co powspominać na starość. Żyć się tak nie da. Człowiek dostaje takiego kopa z koktajlu własnych hormonów, że po takim epizodzie jesteś jak ćpun na odwyku. Nie wszystko się pamięta, myślę że podobne wrażenia można mieć po epizodzie manii, albo właśnie ostrym ćpaniu amfetaminy.
Byłam najlepszą możliwą wersją siebie. Ci co mnie znają długo tak twierdzą, zdjęcia z tamtego okresu potwierdzają. Niestety po takim uniesieniu opada się boleśnie i mimo że facet nadal mnie kochał i chciał ze mną być- mi jakby spadły klapki z oczu i po prostu uznałam że tak się nie da żyć na codzień. To było bardzo męczące. Dlatego w końcu zerwaliśmy. To było niesamowite uczucie ale wyniszczające.
Jego trzymało dłużej i w końcu zrobił parę głupot z powodu tej "miłości". Ale tez zrobił podyplomówkę w tym czasie, dostał awans i kupił mieszkanie "Dla nas"- to ostatnie to właśnie jedna z głupot jakie popełnił wg mnie.
Po czasie- udało nam się obojgu znaleźć drugie połówki z którymi jest nam dobrze. Jednocześnie mamy świadomość tego co zaszło i wiemy, że to była raczej kwestia hormonów/ feromonów, w każdym razie czysta chemia, nie jakieś wzniosłe uczucie. Darzymy się sympatią, staramy sie ograniczać kontakt face to face żeby nas do siebie nie ciągnęło, bo cenimy sobie nasze aktualne związki.
Ale jakby nasze aktualne połówki zakończyły z nami związki to zapewne sprobowalibyśmy jeszcze raz ze sobą. Może ten szał hormonów by minął i wyszedł by z tego całkiem fajny związek? To takie gdybanie. Nie planuję tego sprawdzać w każdym razie.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Niesamowite, myślałam że to bajki. Chciałabym czegoś takiego doświadczyć
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 22:09   #65
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

typ nr 1. Dominik Buhahaha

2.Tomek nr 1
Bylam w nim mega zauroczona. Coś jak opisała la'Mbria ale nie z taką intensywnością. Zostawił mnie dla byłej (mają 3 dzieci teraz) aczkolwiek później żałował. Ja nie.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 22:57   #66
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;87301000]Niesamowite, myślałam że to bajki. Chciałabym czegoś takiego doświadczyć[/QUOTE]

Nie chciałabyś. Miałem podobnie. Fajnie jest do czasu.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 23:19   #67
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Nie mam jakiegoś bogatego doświadczenia, bo dośc długo byłam singlem z wyboru (jakichś przelotnych znajomości nie licząc), no ale...

1. Z panem nr 1 rozstałam się na skutek pewnych traumatycznych wydarzeń w jego życiu, po których totalnie zmienił się o 180 i nie był to już człowiek, którego pokochałam a zupełnie ktoś inny.

2. Pan numer 2 okazał się kłamcą i zdrajcą. Więc nie było się nad czym zastanawiać.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-04, 00:12   #68
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;87301000]Niesamowite, myślałam że to bajki. Chciałabym czegoś takiego doświadczyć[/QUOTE]
Nie, raczej byś nie chciala.
W trakcie jest cudownie- uczucie, że możesz wszystko(zakochanie i motyle w brzuchu to taki przedsmak tego stanu). Jak się kończy ten hormonalny haj, to dosłownie fizycznie boli. Masz dreszcze jak przy grypie, zakwasy (możliwe że z przetrenowania- ja ćwiczyłam wtedy jak szalona bo miałam tyle energii), mój ex musiał leczyć depresję farmakologiczne, mi zaczęły wpadać włosy, zawaliłam jedną rzecz w pracy jak się nie widzieliśmy przez kilka dni+ mialam dół jak rów marianski, on- rzucił bardzo dobrą pracę, gdy mu powiedziałam, że to koniec. Siedział w domu patrzac w sufit o zupkach chińskich, a jak przyjechałam w końcu do niego (znajomych nie wpuszczał- w koncu kolega mnie ublagał, zebym do niego pojechała+ mialam klucze do jego mieszkania więc i tak bym weszla) to umył się pierwszy raz od tygodnia i nie wiedział jaki jest dzień (tak twierdzi).Nie pił wtedy ani nie zazywal żadnych środków odurzających, po prostu wpadl w taki stan odrętwienia. No ogólnie naprawdę nie do życia takie coś. Nikomu nie polecam.
Jak sie z tego wyjdzie w miarę z twarzą i po dłuższym czasie- fajnie można powspominać, ale to naprawdę nie jest coś czego bym życzyła np.wlasnym dzieciom.
To chyba gorsze od uzależnienia od narkotyków czy alkoholu, bo tak naprawdę własny mózg cię wprowadza w taki stan.
No i po latach nadal nas fizycznie do siebie ciągnie(mimo że się dosc mocno zmienilismy-on wyłysiał, ja urodziłam drugie dziecko i nadal mam kilka kilogramow na plusie względem wagi z czasów gdy się z nim spotykałam, nie wrocilam do tak intensywnych treningow silowych wiec muskulatura tez nie taka, mialam też uraz który powoduje, że czasem lekko kuleję, on mial wypadek i trochę fizycznie sie zmienił, mniej ćwiczy, nie spasł się, ale też nie jest odcięty jak kiedyś), dlatego dużo gadamy, mamy kontakt, ale raczej wirtualny. Bez sensu byłoby stracić fajne związki, ustabilizowane i ułożone życie dla takiego szaleństwa, a wiem, ze moglibyśmy się zatracić.
No i kopa masz na początku. Potem zdarzało nam się zawalac istotne sprawy.


Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2019-11-04 o 00:22
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 06:32   #69
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Z tamtym nr 3 było ehm..no strzał pioruna tzn. szaleństwo hormonalne, buzowało jak w kotle, kur.wiki w oczach itp, na dłuższą metę - rozwalilo mnie to hormonalnie tzn tak podejrzewam. Parę miesięcy czułam.sie jak na dobrym speedzie. Mogłam spać po 2 h na dobę, dostałam awans w pracy, nie pamietam czy i co jadlam, cwiczylam jak szalona bo miałam tyle energii, mialam wrażenie, że mnóstwo facetów się za mną ogląda, paru naprawdę.mnie zaczepiło z jakimś tekstami niskiego lotu o seksownych oczach i â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠ikach itp. Wyglądałam jak milion dolarów ale nie chodzi o to, że byłam zrobiona tylko wg mnie tak zadziałały hormony (lepsza cera, błyszczące włosy, wieczny uśmiech). Koleżanka, taka zaufana, powiedziała mi, że zachowywałam się jak kotka w rui.
Wtedy z tamtym facetem mialam coś co się chyba określa mianem sycylijskiego pioruna czy jakoś tak. To nie jest idealna sytuacja do życia, wręcz wykańczająca. To ideał w książkach, filmach, albo na krótki romans. Żeby mieć co powspominać na starość. Żyć się tak nie da. Człowiek dostaje takiego kopa z koktajlu własnych hormonów, że po takim epizodzie jesteś jak ćpun na odwyku. Nie wszystko się pamięta, myślę że podobne wrażenia można mieć po epizodzie manii, albo właśnie ostrym ćpaniu amfetaminy.
Byłam najlepszą możliwą wersją siebie. Ci co mnie znają długo tak twierdzą, zdjęcia z tamtego okresu potwierdzają. Niestety po takim uniesieniu opada się boleśnie i mimo że facet nadal mnie kochał i chciał ze mną być- mi jakby spadły klapki z oczu i po prostu uznałam że tak się nie da żyć na codzień. To było bardzo męczące. Dlatego w końcu zerwaliśmy. To było niesamowite uczucie ale wyniszczające.
Jego trzymało dłużej i w końcu zrobił parę głupot z powodu tej "miłości". Ale tez zrobił podyplomówkę w tym czasie, dostał awans i kupił mieszkanie "Dla nas"- to ostatnie to właśnie jedna z głupot jakie popełnił wg mnie.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Pięknie takie coś czytać, ale prawda jest taka, że dobry związek daje niesamowitego speeda nie wiem czy u mnie jest AŻ tak jak było u Ciebie, w każdym razie na pewno poprawiło się moje zdrowie, nie mam już problemów z cerą czy mogłam sobie pozwolić na długie włosy (a od lat musiałam ścinać)
za taką historię

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2019-11-04 o 08:46
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 12:07   #70
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. Rozstaliśmy się bo miał nierówno pod sufitem, toksyczny człowiek który chciał żeby wszystko było zawsze po jego myśli.Do tego miał dla mnie mało czasu i był chyba największym skąpcem jakiego poznałam w życiu. Męczył mnie psychicznie strasznie i cieszę się że zdecydowałam się go zostawić
2. Za bardzo lubił sobie wypić, a później odstawiał akcje.
Do tego miał kilka "przyjaciółeczek" i siostrę które nim manipulowały i zawsze nagadaywały na mnie jaka to jestem zła i niedobra

Teraz jestem w szczęśliwym związku i jak tak myślę o swoich byłych, to gdzie ja miałam oczy
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 14:13   #71
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

U mnie bylo kilka przykladow mocno standardowych: bo uczucie sie wypalilo, bo facet okazal sie toksycznym control-freakiem itd.

Z mniej standardowych : przestalam sie spotykac z facetem, poniewaz jadl wszystko lyzka
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-04, 15:55   #72
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. Od początku nie było tego czegoś, czas spędzało Nam się fajnie, ale gdy zrozumiałam że nie pokocham odeszłam.
2. Facet coś ściemniał, odwoływał spotkania, przestawał nagle pisać, nie odbierał, czasem czułam że czeka tylko na moment kiedy Nasze spotkanie się skończy . Nie wiedziałam co jest grane. Miał iść ze mną na ważne wydarzenie i nie przyszedl... Byłam tak rozczarowana że go zostawiłam mimo że mi na nim zależało. Po latach dowiedziałam się że cały związek przegrywałam z alkoholem
Wiele lat zajęło mu wyjście na prostą.
3. Wybrał inną.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 18:13   #73
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
U mnie bylo kilka przykladow mocno standardowych: bo uczucie sie wypalilo, bo facet okazal sie toksycznym control-freakiem itd.

Z mniej standardowych : przestalam sie spotykac z facetem, poniewaz jadl wszystko lyzka
Wygrałaś
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 18:19   #74
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
U mnie bylo kilka przykladow mocno standardowych: bo uczucie sie wypalilo, bo facet okazal sie toksycznym control-freakiem itd.

Z mniej standardowych : przestalam sie spotykac z facetem, poniewaz jadl wszystko lyzka

Ale że jak, był super facetem, wszystko było ekstra, ale jadł wszystko łyżką, co przeważyło nad resztą?
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 18:49   #75
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;87303586]Ale że jak, był super facetem, wszystko było ekstra, ale jadł wszystko łyżką, co przeważyło nad resztą? [/QUOTE]No też mnie to zdziwiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 19:35   #76
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 531
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Cytat:
Napisane przez colii Pokaż wiadomość
Jest wątek o rozstaniu z facetem, to może podzielmy się DLACZEGO doszło do tego rozstania, co beznadziejnego robił ten facet albo kobieta, jakie mieli głupie zachowania, co was drażniło?
1. brak poczucia bezpieczeństwa- poczucie ,ze nie będzie dla mnie dobrym człowiekiem , ze jest ze mna korzyści,ze w razie problemów nie mogę na niego liczyc, myslenie o sobie, egoizm- brak oparcia..
2. brak empatii, serca- ,myslenie zerojedynkowe, zbytnie racjonalizowanie, nie umiejetnosc wyrazania uczuc, brak uczuć...
3. inne cele na przyszlosc i proba wymuszania na swoje
4. podejście do pieniędzy- przesadzanie w wartościowaniu pieniadza i chec trzymania forsy w skarpecie
5 . nie widziałam w nim mężczyzny, tylko chłopca....
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2019-11-04 o 19:38
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 11:31   #77
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

To po kolei, relacje, ktore konczylam ja:
-Bo byl maminsynkiem i wszystkie decyzje podejmowala za niego MAMA.
-Bo byl agresywny po alkoholu.
-Bo byl nieodpowiedzialnym Piotrusiem Panem, ktory nietraktowal zycia powaznie.
-Bo nie potrafilam wytrzymac w zwiazku na odleglosc.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 20:56   #78
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Wiecznie zdradzający psychopatyczny Piotruś Pan. 10 lat związku. Przynajmniej o 9 lat za długo.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 21:15   #79
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Spotykałam się kiedyś z facetem, który twierdził, że jest po rozwodzie. Kilka spotkań, było miło Przez przypadek dowiedziałam się, że on normalnie żyje z żoną, żaden rozwód itp. Mieszkaliśmy od siebie ok 70km. Chłopak później jeszcze nalegał na spotkania, ale z wiadomych względów nie chciałam.

Świat jest mały, on nawet nie przypuszczał, że mamy wspólną znajomą z którą on kiedyś pracował.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-04, 14:39   #80
Misthios
Raczkowanie
 
Avatar Misthios
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 212
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Traktował mnie gorzej niż zeszłoroczny śnieg.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misthios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 14:47   #81
Myshqa
Raczkowanie
 
Avatar Myshqa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 276
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Pierwszy przypadek to chroniczne oszustwo. Probowalismy to ciagnac, ale nie dalo sie juz odbudowac zaufania i zle sie to skonczylo.

Drugi to po prostu rozejscie sie dróg życiowych - wyobrazalismy sobie zupelnie inne zycie w zupelnie innych miatsach, rozeszlismy sie w zgodzie.

Trzeci zwiazek trwa w najlepsze :P
Myshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 16:32   #82
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. Zbyt nachalny
2.Toksyk
3. Odleglosc
4. Nudny jak flaki z olejem
5. Stwierdzil ze nie pasujemy do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 20:58   #83
Ilfirin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 104
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Cytat:
Napisane przez colii Pokaż wiadomość
Jest wątek o rozstaniu z facetem, to może podzielmy się DLACZEGO doszło do tego rozstania, co beznadziejnego robił ten facet albo kobieta, jakie mieli głupie zachowania, co was drażniło?

1. Po 4 latach, miesiąc przed ślubem stwierdził, że mnie już nie kocha.
2. Był socjopatą, uzależnionym od adrenaliny i seksu. Mówił, że lubi wzbudzać we mnie poczucie winy. Ostatecznie z dnia na dzień oznajmił, że poznał dziewczynę z którą zaręczył się po 24h znajomości. Po pół roku wzięli ślub.
Ilfirin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-11, 00:03   #84
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. Zerwal ze mną. Zdziwil się jak powiedziałam na jego "To koniec ", zwykłe "okej,spoko ". Nie wiedział że wiem,że pukał inną na boku więc totalnie mi już nie zależało.

2. Kochałam typa bardzo ale po pół roku powinno się to zakończyć, skończyło się po około 3 latach. I dobrze, krzyżyk na drogę.

3. Koszmar nie facet, zagłaskał by na śmierć więc zerwałam. Niestety okazało się że nie przyjął do wiadomości i wyczyniał takie cuda... łącznie z szantażem emocjonalnym, straszenie sądem i policją A najlepsze było jak powiedział,że naskarży na mnie mojej Matce. Mojej mamie która jest osobą która jest w stanie jednym napisanym przez samą siebie wyrokiem, wsadzić kogoś za źle czyny do więzienia. Rozumiecie paradoks mam nadzieję. Jezu najśmieszniejsze było kiedy straszył mnie że jego znajoma która pracuje w Orange na jego prośbę sprawdzi moje billingi czy aby przypadkiem nie zerwałam z nim bo kogoś sobie znalazłam. Mógł śmiało sprawdzać w Orange , co mu powiedziałam. Nigdy w tej sieci numeru nie miałam. Totalny poyeb,szczęście że zrozumiałam szybko że to nie to i trzeba uciekać.

4. Obecny chlopak - zastanawiam się czy się nie rozstać, więc jak się rozstane i jeśli to zrobię, to dam znać co było przyczyną.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-11, 23:47   #85
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

1. Oboje byliśmy niedojrzali, a on dodatkowo był dobrym manipulatorem i wpędzał mnie w absurdalne poczucie winy. Ostatecznie mnie zostawił dla dużo młodszej dziewczyny (różnica wieku była dość szokująca, bo on był na 4 roku studiów a ona w 8 klasie podstawówki.
2. Rozjechały nam się plany na przyszłość. Powinniśmy byli się rozstać po półtora roku a przeciągnęliśmy to do 3 lat i praktycznie do znienawidzenia się nawzajem. Finalnie to ja podjęłam decyzję o rozstaniu, on mnie jeszcze dość długo dręczył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-12, 15:53   #86
czytelniczka60L
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 38
Dot.: Dlaczego rozstaliście się z drugą połówką?

Dawne czasy, niby inni ludzie, ale myślę, że podobne sytuacje zdarzają się i dzisiaj.


1. Zaraz po szkole średniej. Przystojny mężczyzna, któremu zaufałam , będąc przekonana , że jestem jedyna dla niego, a on w międzyczasie obracał dwie inne. Bardzo sie zawiodłam.



2. Obywatel dawnej Jugosławii. Nie byłam nigdy w jego stronach, to on starał się przyjeżdżać do Polski tak często jak tylko mógł. Pisanie listów, nie to co teraz SKype, messangery, ale jednak związek na odległość nie zdał egzaminu i podziękowałam za wspólny czas.



3, Jeszcze mąż, chociaż proponuje oficjalnie zakończenie związku. Długa historia małżeństwa, ale już dawno nie ma 'porywu;
czytelniczka60L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-12 16:53:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.