Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-03, 09:52   #1021
mawik0
Raczkowanie
 
Avatar mawik0
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 186
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Tak. "Pana Adama Okę" też jest poprawne.
A państwo, którzy mają na nazwisko Sowa? Zapraszam państwa Sowów?
mawik0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 09:54   #1022
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
To jak odmienić Krystynę Jajko czy Katarzynę Chmiel?
https://plus.nto.pl/prof-jan-miodek-...iac/ar/4161843




Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
I co jak ktoś sobie nie życzy, jak profesor Bańko na przykład.
"Genialny matematyk i świetny aforysta Hugo Steinhaus powiedział takim, którzy nie życzyli sobie odmieniania ich nazwiska: "Pan jest właścicielem swojego nazwiska tylko w mianowniku liczby pojedynczej. Pozostałymi przypadkami rządzi gramatyka!"."
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 09:55   #1023
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez mawik0 Pokaż wiadomość
invisible pisała akurat o jedzeniu, ale ja to rozszerzam na inne rzeczy, jak np. zatrudnienie kogoś do sprzątania, opieki nad dzieckiem, wykonania niedużych prac remontowych (np malowanie) itd.

Co roku mam tę samą dyskusję z bratową dot. sprzątania przed Świętami. Ja płacę znajomej pani za sprzątnięcie, moja bratowa urobi się, bo sama zrobi to najlepiej. Ja nie rozumiem po co się urabiać i potem narzekać, że ledwo się wyrobiła i jest zmęczona, ona nie rozumie jak można wydawać na to pieniądze.
Nie rozumiem po co się tak męczyć, to chyba sport narodowy, żeby się umęczać i potem narzekać przez miesiąc. U mnie w domu rodzinnym było tak samo.
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Co do samodzielnego robienia jedzenia wylacznie z oszczednosci, to uwazam, ze moj czas jest wart wiecej, niz kupienie jedzenia na lunch czy ciasta dla gosci, nie mam obsesji, ze musze byc perfekcyjna pania domu i wszystko sama gotowac, a w zyciu, nie chcie mi sie. Ale jestem w stanie zrozumiec, ze ktos ma faktycznie ciezka sytuacje finansowa i naprawde nie moze sobie pozwolic wydac 10 zl na lunch, zamiast zjedzenia domowego, do ktorego skladniki beda kosztowaly polowe tych 10 zl, albo i mniej. Albo ze ktos ma jakies choroby czy alergie pokarmowe i musi jesc jedzenie, co do ktorego ma pewnosc, ze wszystkie skladniki sa bezpieczne.
Ja kupuję obiady od obwoźnego cateringu, bo nie chce mi się gotować dla siebie samej, bo nie dość że mogę jeść to samo na obiad maksymalnie 2 dni, no może 3 gdy coś jest wyjątkowo pyszne, czyli musiałabym gotować praktycznie codziennie, to jeszcze z tego gotowania na jedną osobę zostaje sporo niewykorzystanych produktów, które marnowałam, bo jestem średnią kucharką i nie umiem czarować czegoś dobrego z przypadkowych składników. W sezonie jesienno zimowym mam co najwyżej zupę (z mrożonek xD), żeby nie jeść wiecznie kanapek. Śniadania i II śniadania sama przygotowuję, najczęściej jakaś sałatka, kanapka albo tortilla, a na drugie wegański jogurt z orzechami i bakaliami - moje ostatnie odkrycie, syci mnie nieźle.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 09:55   #1024
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez mawik0 Pokaż wiadomość
A państwo, którzy mają na nazwisko Sowa? Zapraszam państwa Sowów?
a co w tym dziwnego?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:05   #1025
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
To jak odmienić Krystynę Jajko czy Katarzynę Chmiel?
Krystyna Jajko - w liczbie pojedynczej - zapraszam Krystynę Jajko.
Ale gdyby pani Krystyna Jajko miała męża, Jana Jajko, to nie zapraszamy Państwa Jajko, tylko Państwo Jajków.
Katarzyna Chmiel - zaprasza Katarzynę Chmiel. Ale gdyby przyszła z mężem, to zapraszamy państwo Chmielow.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:07   #1026
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a co w tym dziwnego?
Paskudztwo.

Jak wyjadę i zrzucą na Polskę atomówkę to nawet mi nie będzie przykro z tą gównianą odmianą nazwisk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
https://plus.nto.pl/prof-jan-miodek-...iac/ar/4161843






"Genialny matematyk i świetny aforysta Hugo Steinhaus powiedział takim, którzy nie życzyli sobie odmieniania ich nazwiska: "Pan jest właścicielem swojego nazwiska tylko w mianowniku liczby pojedynczej. Pozostałymi przypadkami rządzi gramatyka!"."
No i co? Genialny matematyk niech se gada, co uzna za stosowne, ja go słuchać nie muszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:08   #1027
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Paskudztwo.

Jak wyjadę i zrzucą na Polskę atomówkę to nawet mi nie będzie przykro z tą gównianą odmianą nazwisk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

No i co? Genialny matematyk niech se gada, co uzna za stosowne, ja go słuchać nie muszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to są reguły gramatyki języka polskiego.
może Ci się nie podobać, że ktoś odmienia Twoje nazwisko, a ten ktoś może mieć to daleko w d***

a jak komuś tak bardzo przeszkadza brzmienie swojego nazwiska po odmianie, to zawsze może sobie zmienić na ładniejsze
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-03, 10:14   #1028
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87388075]Okropnie, ale to przeokropnie nie podobają mi się bonetki u małych dziewczynek i nie umiem pojąć mody na nie.[/QUOTE]

Mi też. Wglądają w nich jak stare maleńkie albo kloszardzi

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87388095]Pracowałam chwilę w sklepie z ciuchami. Do moich obowiązków należało m.in. sprzątanie ich. I no sorry, ale wolałam utrzymać jako pracownica porządek żeby nie nastąpiła taka lawina niż później zbierać tę lawinę. Nie tylko ja się tak zachowuję. Bardzo dużo ludzi jak widzi syf to będzie się zachowywać jak na miejsce przystało. A jak pracownikowi się nie chce ogarnąć 2 bluzek na podłodze tylko sobie radośnie czeka na lawinę to serio nic mi do tego. Ja jakoś pozbierać umiałam i miałam porządek, a jak koleżanka miała zmianę to nie sprzątała i miała syf. Jak kto woli. Ja się zachowuję adekwatnie do miejsca. Skoro mnie sklep nie szanuje jako klienta i mnie zaprasza do syfu to ja mu przecież nie przyjdę tego syfu sprzątać i też nie widzę powodu, aby okazywać temu sklepowi szacunek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No, ale to świadczy tylko o tych ludziach, że tak się zachowują. Takie trochę szkolne myślenie 'mamo, ale wszyscy dostali jedynki, jak wszyscy skoczą z okna to ty też?' Nawet jak wszystko leży, to ja swoje powieszę, bo nie jestem ciemną masą idącą za tłumem. Mi od tego nie ubędzie. Poza tym bałagan w sklepie rzadko kiedy ma związek z lenistwem pracowników. Też pracowałam w sklepie, więc wiem co mówię.

Cytat:
Napisane przez mawik0 Pokaż wiadomość
invisible pisała akurat o jedzeniu, ale ja to rozszerzam na inne rzeczy, jak np. zatrudnienie kogoś do sprzątania, opieki nad dzieckiem, wykonania niedużych prac remontowych (np malowanie) itd.

Co roku mam tę samą dyskusję z bratową dot. sprzątania przed Świętami. Ja płacę znajomej pani za sprzątnięcie, moja bratowa urobi się, bo sama zrobi to najlepiej. Ja nie rozumiem po co się urabiać i potem narzekać, że ledwo się wyrobiła i jest zmęczona, ona nie rozumie jak można wydawać na to pieniądze.
Ludzie są różni i mają różne podejścia. Co do sprzątania to wydaje mi się, że niektórzy myślą, że to nadal kosztuje nie wiadomo ile i że tylko bogacze sobie mogą na takie coś pozwolić. Co do jedzenia ja wolę zrobić sama, ale dla tego, że przywiązuję wagę do tego co jem i jak zrobię sama po prostu bardziej mi smakuje i przede wszystkim wiem z jakich składników zostało to zrobione.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:14   #1029
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Krystyna Jajko - w liczbie pojedynczej - zapraszam Krystynę Jajko.
Ale gdyby pani Krystyna Jajko miała męża, Jana Jajko, to nie zapraszamy Państwa Jajko, tylko Państwo Jajków.
Katarzyna Chmiel - zaprasza Katarzynę Chmiel. Ale gdyby przyszła z mężem, to zapraszamy państwo Chmielow.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Ale może po prostu chodziło im, że w formie żeńskiej się nie odmienia?


Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:15   #1030
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Ja mojego nazwiska nie odmieniam i w sumie nikt go nie odmienia. Odmieniane brzmi dziwnie, ale to mało ważne chyba. Inni ludzie nie odmieniają, bo pewnie nie wiedzą nawet jak, ja nie odmieniam, bo nie nazwisko w mianowniku jest już dla Polaków zbyt trudne, a co dopiero odmienioną. I tak je prawie zawsze literuję, jakbym mówiła do totalnych debili. Nikt by przy odmianie nie ogarnął, jak się w sumie nazywam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:22   #1031
mawik0
Raczkowanie
 
Avatar mawik0
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 186
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a co w tym dziwnego?
Nic, po prostu pytam.
mawik0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-03, 10:23   #1032
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87388095]Pracowałam chwilę w sklepie z ciuchami. Do moich obowiązków należało m.in. sprzątanie ich. I no sorry, ale wolałam utrzymać jako pracownica porządek żeby nie nastąpiła taka lawina niż później zbierać tę lawinę. Nie tylko ja się tak zachowuję. Bardzo dużo ludzi jak widzi syf to będzie się zachowywać jak na miejsce przystało. A jak pracownikowi się nie chce ogarnąć 2 bluzek na podłodze tylko sobie radośnie czeka na lawinę to serio nic mi do tego. Ja jakoś pozbierać umiałam i miałam porządek, a jak koleżanka miała zmianę to nie sprzątała i miała syf. Jak kto woli. Ja się zachowuję adekwatnie do miejsca. Skoro mnie sklep nie szanuje jako klienta i mnie zaprasza do syfu to ja mu przecież nie przyjdę tego syfu sprzątać i też nie widzę powodu, aby okazywać temu sklepowi szacunek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dla mnie to dalej robienie syfu i usprawiedliwianie się. Poza tym też pracowałam w różnych miejscach, również w handlu i wiem, że czasem choć ciągle byłam w ruchu, chodziłam, poprawiałam i dokladałam - zdarzało się, że zwyczajnie nie było czasu ogarnąć wszystkiego, jak było nas na zmianie za mało albo przyszło sporo klientów na raz.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:25   #1033
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Tak mi się teraz przypomniało. Zdziwił mnie kiedyś jeden nauczyciel w LO, który na pierwszej czy drugiej lekcji czytając listę obecności zatrzymał się przy nim nazwisku i spytał, jak się to czyta.
Bez przesady, aż tak trudne to nazwisko nie jest.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:29   #1034
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Nie rozumiem używania w kuchni kostek rosołowych albo kucharka albo maggi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:29   #1035
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Ja tam rozumiem, że dla kogoś odmiana nazwisk brzmi dziwnie. Jak czytam książkę, to mnie niesamowicie irytuje przymus odmiany zagranicznych imion i zastosowanie wołacza. Brzmi to dla mnie okropnie. Jak czytałam Harry'ego Pottera, to widząc "Draconie, podejdź" miałam ochotę siąść i płakać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:33   #1036
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Wiem, o co chodzi, ale właśnie z wizażu dowiedziałam się, że niektóre kobiety tak zapinają stanik. Dla mnie to też niewygoda, poza tym mam na linii biustonosza różne znamiona i nie chciałabym codziennie tak po nich "jeździć". Dla mnie samodzielnie zapięcie stanika z tyłu to była pierwsza oznaka tego, że po złamaniu ręka dochodzi do siebie Nawet nie wiecie jak się cieszyłam, że mogą sama założyć biustonosz tak jak zawsze

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------




A nie jest tak, że nazwiska zakończone na "ko" w formie żeńskiej się nie odmieniają? Kiedyś coś czytałam na ten temat, ale nie jestem pewna czy nie pokręciłam.

Nie myślałaś o ich usunięciu? Jeśli są codziennie drażnione stanikiem, to nie ma ryzyka że coś się zacznie dziać?


Też miałam odstający pieprzyk, wycięłam go i poza okresem gojenia po zabiegu, to nic już mnie nie interesowało, a właśnie przestałam się denerwować że może się zezłośliwić





Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie tyle dla nie to kwestia wyglądu, ale też praktyczności. Nie lubię ganiać za dzieciakami, które ściągają czapki zimą
Kominiarki lepsze

Teraz są ładne czapki dziecięce z ociepleniem na uszach- coś jakby uszanki, ale po prostu linia czapki na wysokości ucha jest obniżona- według mnie w sam raz


Cytat:
Napisane przez mawik0 Pokaż wiadomość
invisible pisała akurat o jedzeniu, ale ja to rozszerzam na inne rzeczy, jak np. zatrudnienie kogoś do sprzątania, opieki nad dzieckiem, wykonania niedużych prac remontowych (np malowanie) itd.

Co roku mam tę samą dyskusję z bratową dot. sprzątania przed Świętami. Ja płacę znajomej pani za sprzątnięcie, moja bratowa urobi się, bo sama zrobi to najlepiej. Ja nie rozumiem po co się urabiać i potem narzekać, że ledwo się wyrobiła i jest zmęczona, ona nie rozumie jak można wydawać na to pieniądze.

Panią do sprzątania bym kiedyś przygarnęła a już na pewno do prasowania









Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
mnie też to zawsze dziwi. przez prawie 20 lat noszenia stanika mam już taką pamięć mięśniową, że zapięcie to jakieś 2 sekundy.



w języku polskim nazwiska się odmieniają. wszystkie.
Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
https://plus.nto.pl/prof-jan-miodek-...iac/ar/4161843



"Genialny matematyk i świetny aforysta Hugo Steinhaus powiedział takim, którzy nie życzyli sobie odmieniania ich nazwiska: "Pan jest właścicielem swojego nazwiska tylko w mianowniku liczby pojedynczej. Pozostałymi przypadkami rządzi gramatyka!"."

Dziwi mnie, że skoro z tylu stron jest informacja, że odmieniają się wszystkie nazwiska, to niektórzy twardo idą w zaparte że nie... mam znajomych o nazwisku typowo polskim- dla przykładu Chabrowicz. I oni twierdzą, że ich nazwisko jest nieodmienne
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:35   #1037
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

No, ale to, że komuś "dziwnie" to nie znaczy, że nie trzeba nazwiska odmieniać.
Dla mnie żądać i rząd też brzmią dziwnie, bo tak samo się zaczynają, i w sumie moglby być żąd i żądać, bo co to za różnica?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:44   #1038
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
to są reguły gramatyki języka polskiego.
może Ci się nie podobać, że ktoś odmienia Twoje nazwisko, a ten ktoś może mieć to daleko w d***

a jak komuś tak bardzo przeszkadza brzmienie swojego nazwiska po odmianie, to zawsze może sobie zmienić na ładniejsze

Oczywiście, że tak.


Ot, jeden dodatkowy do miliona powodów, dla których wykorzystałabym jedno z życzeń do złotej rybki na zniesienie tego kraju i języka z powierzchni planety.


Ponarzekać jeszcze chyba można.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:44   #1039
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak.


Ot, jeden dodatkowy do miliona powodów, dla których wykorzystałabym jedno z życzeń do złotej rybki na zniesienie tego kraju i języka z powierzchni planety.


Ponarzekać jeszcze chyba można.
Czemu się nie wyprowadzisz z pl?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-03, 10:45   #1040
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87388364]Nie rozumiem używania w kuchni kostek rosołowych albo kucharka albo maggi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie tylko Ciebie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=571390
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:45   #1041
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie tyle dla nie to kwestia wyglądu, ale też praktyczności. Nie lubię ganiać za dzieciakami, które ściągają czapki zimą
Kominiarki lepsze
Właśnie te bonetki to zwykle widuję w pogodę, kiedy w ogóle nie trzeba zakładać czapki, ot taka ozdoba małego łebka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:47   #1042
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja tam rozumiem, że dla kogoś odmiana nazwisk brzmi dziwnie. Jak czytam książkę, to mnie niesamowicie irytuje przymus odmiany zagranicznych imion i zastosowanie wołacza. Brzmi to dla mnie okropnie. Jak czytałam Harry'ego Pottera, to widząc "Draconie, podejdź" miałam ochotę siąść i płakać.

Jakbym się nazywała Draco albo Hugo w Polsce, to zostałabym mordercą, jestem tego pewna.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Czemu się nie wyprowadzisz z pl?

Bo mam sprawy do zamknięcia, a potem mnie nie ma i zmieniam obywatelstwo i imię z nazwiskiem najszybciej jak się da i udaję, że nie wiem, gdzie Polska leży.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:55   #1043
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
(...)
Bo mam sprawy do zamknięcia, a potem mnie nie ma i zmieniam obywatelstwo i imię z nazwiskiem najszybciej jak się da i udaję, że nie wiem, gdzie Polska leży.
bardzo dorosłe...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 10:58   #1044
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
bardzo dorosłe...

Wiele rzeczy tutaj o sobie powiedziałam. Nigdy nie twierdziłam, że jestem dojrzała.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 11:07   #1045
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Nie myślałaś o ich usunięciu? Jeśli są codziennie drażnione stanikiem, to nie ma ryzyka że coś się zacznie dziać?

Też miałam odstający pieprzyk, wycięłam go i poza okresem gojenia po zabiegu, to nic już mnie nie interesowało, a właśnie przestałam się denerwować że może się zezłośliwić

Usunęłam już 3 i po każdym mam bliznę, więc żeby usunąć wszystkie to miałabym plecy jak ser szwajcarski. Usunęłam tę najbardziej groźne i podejrzane, resztę kontroluję u lekarza. Zresztą mam tendencję do znamion w dziwnych i intymnych miejscach, więc wolę dwa razy w roku pokazać je lekarzowi niż myśleć jak ogarnąć wycinanie i szwy.


Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
bardzo dorosłe...

Ciekawe czy z wizażu też zniknie
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 11:16   #1046
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87387707]

To samo z toaletami. Jeżeli gdzieś jest czysto to po sobie sprzątam, ale jak wejdę i jedyny kibel jest umazany w czyimś kale, no to sorry, robię swoje i wychodzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
O fuj, w życiu bym się takim kiblu nie załatwiła
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 11:22   #1047
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
O fuj, w życiu bym się takim kiblu nie załatwiła
Lepiej jakby po nogach pociekło
No sytuacje są różne. Czasem nie ma wyboru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 11:24   #1048
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87388579]Lepiej jakby po nogach pociekło
No sytuacje są różne. Czasem nie ma wyboru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Nie mialam nigdy tak, ze siku trzymam, ze mi po nogach leci

a rzadsze sprawy grubsze to miewam baaardzo rzadko i to sporadycznie , pojedynczo, wiec ja tak moge zrobic i unikac.

malo kiedy korzystam z toalety poza domem po prostu
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 11:32   #1049
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Po przyjściu do domu zostaję tylko w majtach
Ja tez, choc czasem i majty ida w odstawke, kiedy ledwo co zamkne drzwi i jestem pod prycznicem
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-03, 11:32   #1050
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Nie mialam nigdy tak, ze siku trzymam, ze mi po nogach leci

a rzadsze sprawy grubsze to miewam baaardzo rzadko i to sporadycznie , pojedynczo, wiec ja tak moge zrobic i unikac.

malo kiedy korzystam z toalety poza domem po prostu
A no widzisz a ja jak przetrzymuję zbyt długo mocz to później mam zapalenie pęcherza. Wolę oddać mocz do obs*anej toalety niż później bujać się z zapaleniem pęcherza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-20 08:38:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.