UWM - kandydaci i studenci, zapraszam! - ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 13:48   #91
kiniulka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 71
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Trochę? u mnie 219 wzieli zapasu albo i więcej
Dobra, torche to za malo powiedziane musza mies jakies statystyki z ubieglych lat, czyms sie w koncu kieruja ze tyle ponad limit zakwalifikowali.
kiniulka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 13:50   #92
kaaarolina94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

ja dzwoniłam,tak działa system mi pani powiedziała,jeżeli pisze kandydat zakwalifikowany tylko na to patrzeć nic innego się nie lioczy
kaaarolina94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 13:52   #93
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez kaaarolina94 Pokaż wiadomość
ja dzwoniłam,tak działa system mi pani powiedziała,jeżeli pisze kandydat zakwalifikowany tylko na to patrzeć nic innego się nie lioczy
ja na wszelki wypadek screena zrobiłam i jak nie przyjma to będe sie sądzić
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 15:20   #94
justanka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 14
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Więc z kim mogę się spotkać od października na prawie?
justanka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 16:33   #95
kaaarolina94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 11
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

ja prawdopodobnie o ile nie dostanę się na uo lub uwb
kaaarolina94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 17:41   #96
dumna_kicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 26
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Dostalam sie i na prawo i filologie. Podanie o akademik zlozylam na ds 119 wybieram ten bo chce na filologie isc z prawa rezygnuje. Jest ktos kto moze tez na filologie polska?? mam pomysl. Moze zalozymy swoja grupe na facebooku ?i zapiszemy sie . Zobaczymy jak wygladamy tam latwiej bedzie nawet miec xe soba kontakt to tylko moja luzna propozycja z mojej strony . Czekam na opinie na ten temat. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Co do tego ze jest wiecej osob niz miejsc juz tlumacze. Stosunkowo biora deawrazy wiecej poniewaz wiadomo ze po pierwszym roku wiekszosc rezygnuje -bo ciezko albo po prostu nie zdaje egzaminow. A zeby luki nie bylo na drugim roku to wiadomo ze zapas robia podczas pierwszego. Info sprawdzone od pani przez telefon
dumna_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 18:43   #97
wemustrun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

No więc ja również wybieram się na prawo. O ile nie dostanę się na ug, ale nie sądzę bo całkowicie zepsułam mature z polskiego :/
wemustrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 18:47   #98
vet236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

ja też wstępnie administracja, ale czekam jeszcze na wyniki z innego miasta
vet236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 19:33   #99
lizakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Z ciekawości ile masz punktów na ekonomię?
ja dostalam się na gp doradztwo na rynku nieruchomości, ale boję się trochę tam iść, może słyszałyście jak tam jest?
lizakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 19:37   #100
asiccca
Raczkowanie
 
Avatar asiccca
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 112
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez lizakowa Pokaż wiadomość
ja dostalam się na gp doradztwo na rynku nieruchomości, ale boję się trochę tam iść, może słyszałyście jak tam jest?
Mam to samo. Też się dostałam, ale obawiam się, że sobie nie poradzę z rysunkiem i z fizyką... Słyszałam wiele opinii, że łatwo nie jest. Dlatego ciągle się waham co wybrać. Niby można się później przenieść, no ale...
asiccca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 19:56   #101
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez lizakowa Pokaż wiadomość
ja dostalam się na gp doradztwo na rynku nieruchomości, ale boję się trochę tam iść, może słyszałyście jak tam jest?
Hej, ja też dostałam się na gp, na tą samą specjalizację. Myślę, że łatwo nie będzie, podobno GP na UWM to jedna z najlepszych opcji ze szkół wyższych, no i prowadzona w trybie inż, a nie licencjackim, czyli więcej przedmiotów ścisłych. Ale pewnie trudniej jest na drugiej specjalizacji, wydaje mi się, że tam jest więcej fizyki, planowania, rysunku.
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 20:13   #102
mystery_
Zakorzenienie
 
Avatar mystery_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 174
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez aneta12182 Pokaż wiadomość
Hej, ja też dostałam się na gp, na tą samą specjalizację. Myślę, że łatwo nie będzie, podobno GP na UWM to jedna z najlepszych opcji ze szkół wyższych, no i prowadzona w trybie inż, a nie licencjackim, czyli więcej przedmiotów ścisłych. Ale pewnie trudniej jest na drugiej specjalizacji, wydaje mi się, że tam jest więcej fizyki, planowania, rysunku.
Także dostałam się na GP na to samo i również sądzę, że druga specjalizacja ma więcej fizyki, a poza tym nawet jak będzie na tych nieruchomościach to podstawa.
Wiadomo, każdy maturzysta ma obawy... Trzeba próbować...

A tak jeszcze Was spytam, bo czekam na wyniki na PB i chcę wiedzieć jak tam jest z gosp. przestrzenną. Nie wiecie czy tam wybiera się specjalizację? jak to jest?
__________________

04.08.2009 r.


[...] twoje blizny są twoją siłą

Edytowane przez mystery_
Czas edycji: 2013-07-09 o 20:15
mystery_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 20:38   #103
asiccca
Raczkowanie
 
Avatar asiccca
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 112
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez mystery_ Pokaż wiadomość
Także dostałam się na GP na to samo i również sądzę, że druga specjalizacja ma więcej fizyki, a poza tym nawet jak będzie na tych nieruchomościach to podstawa.
Wiadomo, każdy maturzysta ma obawy... Trzeba próbować...

A tak jeszcze Was spytam, bo czekam na wyniki na PB i chcę wiedzieć jak tam jest z gosp. przestrzenną. Nie wiecie czy tam wybiera się specjalizację? jak to jest?
To już jest nas 4, jeśli chodzi o GP. Co do PB to niestety nie pomogę..
asiccca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 20:47   #104
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 21:22   #105
mystery_
Zakorzenienie
 
Avatar mystery_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 174
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dzięki bardzo chyba mimo wszystko UWM stoi lepiej przynajmniej z GP.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

A na jakim profilu dziewczyny byłyście w LO bądź technikum? ALBO INACZEJ... co brałyście pod uwagę w czasie rekrutacji?
__________________

04.08.2009 r.


[...] twoje blizny są twoją siłą
mystery_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 21:47   #106
asiccca
Raczkowanie
 
Avatar asiccca
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 112
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez mystery_ Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo chyba mimo wszystko UWM stoi lepiej przynajmniej z GP.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

A na jakim profilu dziewczyny byłyście w LO bądź technikum? ALBO INACZEJ... co brałyście pod uwagę w czasie rekrutacji?
Ja byłam na profilu mat-geo-ang i te 3 przedmioty wzięłam do rekrutacji
asiccca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 21:55   #107
elajnaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Hej!
Ktoś może będzie studiował technologie żywności i żywienia człowieka?

A tak poza tym. Jeśli było, że kandydat niezakwalifikowany to nie ma szans z żadnego naboru ? : <<<<
elajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 21:57   #108
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 22:19   #109
ononx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Jest tu ktoś kto dostał się/będzie się starał na techniczne kierunki?
ononx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 06:46   #110
kiya09
Raczkowanie
 
Avatar kiya09
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 72
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez elajnaaa Pokaż wiadomość
Hej!
Ktoś może będzie studiował technologie żywności i żywienia człowieka?

A tak poza tym. Jeśli było, że kandydat niezakwalifikowany to nie ma szans z żadnego naboru ? : <<<<
Hej! Ja będę studiowała technologię żywności i żywienia człowieka.

Wydaje mi się, że musisz czekać na wyniki drugiej tury.
kiya09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 07:20   #111
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez mystery_ Pokaż wiadomość
A na jakim profilu dziewczyny byłyście w LO bądź technikum? ALBO INACZEJ... co brałyście pod uwagę w czasie rekrutacji?
Ja technikum profil ekonomiczny a zdawałam maturę na podstawach + wos podstawowy
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 07:31   #112
Olcia2402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 185
GG do Olcia2402
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Dziewczyny!! Ja studiuje GP na UWMie, spec. DnRN. Zaraz rozwieję wszelkie wątpliwości:
A więc... NIE BAĆ SIĘ! Nie ma podstaw. Rysunek, fizyka- są do przejścia, warunki mają pojedyncze przypadki ( z fizyki- jak kogo komputer wylosuje u Pana K. nikt-lepiej być u niego i nie tylko dlatego, u Pana M. - jak się ktoś nie spodoba ; z rysunku- jeśli będzie z Panem L. to stawia mnóstwo 2 i w czasie sesji dopytuje mimo,że nie ma z tego egzaminu,ale w końcu przepuszcza jeśli ktoś chodził nawiasem stary zboczeniec... xD )
Generalnie na "naszym" wydziale jest bardzo baaaardzo fajnie
Przestrzegam jedynie przed jednym- myśleniem,że ukończenie studiów to wszystko. Polecam za to angażowanie się,praktyki, wyrobienie, uprawnień, zainteresowanie nauczanymi przedmiotami ( oczywiście np. socjologie można sobie darować... ). 3/4 osób tylko chla i nie kontaktuje... Co kto woli, tylko potem nie płakać po zakończeniu edukacji
W razie pytań, zapraszam na PRIV. Pozdrawiam
Olcia2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 07:52   #113
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Akademik czy stancja, stancja czy akademik o to jest pytanie
Akademik kosztuje od 320 do 385. 320 zł za 4 osobowy czyli kiś się z 3 innymi dziewczynami na małym metrażu, nawet nie wiem jak wyglądaja te pokoje bo na stronie akademików ładnie wyglądają ale jednak mało miejsca jest.
A pokój można znaleźć za 380 zł za osobę dwuosobowy ze wszystkimi opłatami.


Może któraś by była chętna na wynajęcie pokoiku?Jestem bezproblemowa

Edytowane przez mansikkaa
Czas edycji: 2013-07-10 o 07:54
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 08:01   #114
Olcia2402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 185
GG do Olcia2402
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Ja mieszkam na stancji i powiem Ci- zależy jak komu leży. Dużo zależy od DSu do jakiego Ciebie przydzielą- niektóre są naprawdę ok, ale niektóre to np. łazienki na korytarzach , 2 na całe piętro i takie tam cuda... Za miejsce w pokoju 2-osobowym 350-400 zł na stancji, zależnie od odległości od Kortowa. Skłaniałabym się raczej ku stancji być może dlatego,że ja tak mieszkam i sprawdziłam tę opcję
Olcia2402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 08:11   #115
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez Olcia2402 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam na stancji i powiem Ci- zależy jak komu leży. Dużo zależy od DSu do jakiego Ciebie przydzielą- niektóre są naprawdę ok, ale niektóre to np. łazienki na korytarzach , 2 na całe piętro i takie tam cuda... Za miejsce w pokoju 2-osobowym 350-400 zł na stancji, zależnie od odległości od Kortowa. Skłaniałabym się raczej ku stancji być może dlatego,że ja tak mieszkam i sprawdziłam tę opcję
Ja mam do wyboru ds 2 lub 10. Ale nie chce trafić do pokoju 4 osobowego. Stancja była by lepsza dlatego lepiej wynając pokój z inną dziewczyną bo to ten sam koszt co akademik a łazienka i kuchnia jest na 5 czy 6 osób czyli komfortowo by było.

Edytowane przez mansikkaa
Czas edycji: 2013-07-10 o 08:27
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 09:43   #116
alex1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 472
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

No w akademiku to jest loteria. Niektórzy są zadowoleni, a niektórzy czym prędzej się wynoszą.
Ja zdecydowanie jestem za szukaniem pokoju czy stancji. Właśnie od sierpnia będę czegoś szukać
alex1231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 10:07   #117
kiniulka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 71
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez mystery_ Pokaż wiadomość
A na jakim profilu dziewczyny byłyście w LO bądź technikum? ALBO INACZEJ... co brałyście pod uwagę w czasie rekrutacji?
W liceum wzielam na rozszerzeniu polski, historie i wos, ale na maturze roz zdawalam tylko polski i wos. Do rekrutacji wybralam polski, wos i mate.
kiniulka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 10:11   #118
lizakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez mystery_ Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo chyba mimo wszystko UWM stoi lepiej przynajmniej z GP.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

A na jakim profilu dziewczyny byłyście w LO bądź technikum? ALBO INACZEJ... co brałyście pod uwagę w czasie rekrutacji?
Ja jestem po humanie... i idę na gp xd nie wiem jak to będzie ryzykuję a zdawałam roz geografię i liczyłam do rekrutacji jeszcze matmę i angielski
lizakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 10:18   #119
mystery_
Zakorzenienie
 
Avatar mystery_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 174
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez lizakowa Pokaż wiadomość
Ja jestem po humanie... i idę na gp xd nie wiem jak to będzie ryzykuję a zdawałam roz geografię i liczyłam do rekrutacji jeszcze matmę i angielski
ja byłam na ekologicznym czyli mieć kierunek powiązany z geografią to jest to czego szukam no i stawiam na GP . ewentualnie jeśli zajdą jakieś zmiany wyląduję w Białymstoku
__________________

04.08.2009 r.


[...] twoje blizny są twoją siłą
mystery_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 10:19   #120
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: UWM - studenci od października 2013 r. zapraszam ! ;) tych studiujących już też

Cytat:
Napisane przez alex1231 Pokaż wiadomość
No w akademiku to jest loteria. Niektórzy są zadowoleni, a niektórzy czym prędzej się wynoszą.
Ja zdecydowanie jestem za szukaniem pokoju czy stancji. Właśnie od sierpnia będę czegoś szukać
Podanie złoże o ds 10 bo tam są tylko pokoje dwuosobowe ale stancji tez poszukam. Może znajde jakiś fajny pokoik
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-23 21:08:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.