Panny Młode 2021 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-20, 22:26   #2851
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Ja zapłaciłam 500 zł zadatku za suknię, reszta przy odbiorze. Fryzura o 10.30, makijaż 12.30, ślub o 17.00

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 22:28   #2852
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Ślub o 15. Makijaż o 10.30 a fryzjer przed ale jeszcze nie ustalona konkretna godzina

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 22:43   #2853
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Ja muszę w końcu zabrać się za temat makijażu i fryzury :|

Oglądaliśmy przed chwilą jakis filmik o podróżach na YT i jak się skończył to przełączyło się na jakiś teledysk ślubny. Obrzejrzeliśmy kawałek i tak mi jakoś zrobilo się smutno, że do kwietnia pewnie wirus się nie uspokoi



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 06:03   #2854
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Właśnie zorientowałam się że chodzi o suknię jak już wysłałam posta a nie umiem edytować przez telefon Jestem trochę chora i nie ogarniam.
Ale za suknię też bym nie chciała tak płacić, ale ja jestem z natury bardzo zachowawcza. Chociaż jeśli salon ma ogólnie dobre opinie to może to jest ok...

A dziwna sytuacja mnie dziś spotkała, bardzo długo szukałam wizażystki która by mi się spodobała, w końcu znalazłam, młoda dziewczyna, i nawet tanio w porównaniu z innymi z którymi rozmawiałam, wpisala mnie ale powiedziała że co do godziny to ona sobie to ustali na początku roku kto na jaką godzinę Zdziwiło mnie to szczerze mówiąc, bo mając ślub na 16 nie mam zbytniego pola do popisu i pasuje mi praktycznie tylko godzina 10.
Bardzo dziwne, przecież masz jeszcze fryzjera do ustalenia na konkretną godzinę. Ja u swojej makijażystki zapisałam 5 osób od 7 rano. Ja będę jako przedostania czyli koło 11-12 pewnie a potem fryzjer.

Ślub o 16. Fryzjera nie mam umówionego ani wybranego ale po makijażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2020-11-21 o 06:06
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 08:21   #2855
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Ja muszę w końcu zabrać się za temat makijażu i fryzury :|

Oglądaliśmy przed chwilą jakis filmik o podróżach na YT i jak się skończył to przełączyło się na jakiś teledysk ślubny. Obrzejrzeliśmy kawałek i tak mi jakoś zrobilo się smutno, że do kwietnia pewnie wirus się nie uspokoi



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wg mnie nie ma co się nakręcać. Jeszcze dużo czasu. My robimy zaproszenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 09:58   #2856
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Wg mnie nie ma co się nakręcać. Jeszcze dużo czasu. My robimy zaproszenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak jak mówisz
Jestem przed @, wypiłam wczoraj piwo i wzięło mnie na smutne myśli. Dziś już lepiej

Sami robicie zaproszenia ?
Jeśli pisałaś wcześniej to przepraszam. Czasami mi się miesza co i kto ))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 10:29   #2857
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Tak jak mówisz
Jestem przed @, wypiłam wczoraj piwo i wzięło mnie na smutne myśli. Dziś już lepiej

Sami robicie zaproszenia ?
Jeśli pisałaś wcześniej to przepraszam. Czasami mi się miesza co i kto ))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, sami. Gilotyna, bigownica, kartony 250g na okładkę i granatowo-złote zaproszenia w trakcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-21, 10:41   #2858
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

dziewczyny, może dałoby radę przypiąć ten post z nickami na górę ? Bo ja się szczerze gubię jeszcze, która jest która :P
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 11:04   #2859
Gianna09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 37
Dot.: Panny Młode 2021

U nas ślub o 17, fryzjer na 11 a makijaż na 14. O 16 chciałabym się ubrać, szybkie błogosławieństwo i do kościoła. Myślę, że na spokojnie ze wszystkim zdążymy bo kościół rzut beretem, fryzjer i makijażystka też blisko.
Gianna09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 12:25   #2860
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Pokazesz zdjęcie ich na grupie? 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kotyle? To jak wrócę do mieszkaniach, bo teraz jestem u mamy, to je wyciągnę i wrzucę zdjęcie na grupę.
Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o płacenie za suknie, to pani mówiła, że płatność można rozłożyć i co przymiarkę płacić np 500 zł i tak aż do odbioru. Ale mój salon istnieje prawie 30lat
Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Faktycznie dziwnie z tą płatnością za sukienke ja płaciłam teraz tylko kaucję a reszta przy odbiorze sukienki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Płacę tak samo jak Kat_wisz. Zamawiając suknię wpłaciłam 900 zł, a 2 tysiące zapłacę przy odbiorze.
Nie chciałabym płacić całości z góry. Różnie może być, nawet że względu na koronę - wiadomo, czy salony będą otwarte, czy salon nie nawali z realizacją na czas, bo na przykład pracownicy zachorują. Ale ja mam ślub w kwietniu, więc też patrzę na to inaczej, bo przymiarki będę miała 15 grudnia i jakoś w lutym, więc jeszcze zachorowania się nie skończą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 13:01   #2861
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

[/COLOR]A powiedzcie najpierw macie fryzjera czy makijaż? I na która godzinę te usługi i o której ślub
Ja jeszcze nie mam ani tego ani tego Ale najpierw będę chciała fryzurę, a potem makijaż. Wydaje mi się, że tak jest bezpieczniej, bo przy fryzurze czasem trzeba czymś popsikać, twarz może się zmoczyć, przy upinaniu włosów fryzjerka może niechcący twarzy dotykać, poza tym fryzurę chyba łatwiej zrobić trwałą i wytrzyma dłużej, a makijaż wolałabym mieć "na świeżo", żebym po paru godzinach nie zaczęła się błyszczeć czy coś Tym bardziej, że mam wesele w czerwcu i może być już gorąco co też nie pomoże dla makijażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-21, 14:02   #2862
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

emocja - ja miałam płatność za suknie tak samo. Przy podpisaniu umowy część i do końca kolejnego miesiąca reszta. Ale Pani powiedziała, że dlatego, że to egzamplarz wystawowy. Przy kupowaniu normalnie kiecki to płatność wygląda inaczej. Może w Twoim przypadku to ten sam case.
Ja nie mam jeszcze fryzjera i makijażystki 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 14:04   #2863
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Moja makijażystka w końcu dała znać, że otwiera kalendarz 30 listopada. Do tego czasu narzeczony musi zaklepac godzinę w kościele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 15:59   #2864
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie mam ani tego ani tego Ale najpierw będę chciała fryzurę, a potem makijaż. Wydaje mi się, że tak jest bezpieczniej, bo przy fryzurze czasem trzeba czymś popsikać, twarz może się zmoczyć, przy upinaniu włosów fryzjerka może niechcący twarzy dotykać, poza tym fryzurę chyba łatwiej zrobić trwałą i wytrzyma dłużej, a makijaż wolałabym mieć "na świeżo", żebym po paru godzinach nie zaczęła się błyszczeć czy coś Tym bardziej, że mam wesele w czerwcu i może być już gorąco co też nie pomoże dla makijażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam całkiem odwrotnie. Mam taką cerę że makijaż trzyma mi się długo bez poprawek, raczej cera sucha i będę musiała się postarać żeby była w idealnym stanie na ślub. Pryskania lakierem się nie boje bo to dodatkowe utrwalenie dla makijażu, jeśli będzie używać innych specyfików to zasłonie twarz np gazeta.
Zaś fryzurę będę miała na pewno rozpuszczoną i raczej loki, które jeśli się ich u mnie dobrze nie przygotuje to trzymają się krótko, więc wolę fryzurę potem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 19:25   #2865
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

No mnie moja fryzura ślubna przyprawia o zawrót głowy Nie mam zielonego pojęcia jak to rozegrać. Najlepiej czułabym się w rozpuszczonych i pofalowanych. Ale takie są najmniej praktyczne. No i podobają mi się luźne upięcia ale za to nigdy takiego nie miałam tylko zawsze jakieś upięcia na bok ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 20:20   #2866
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Mi podoba się fryzura w tym stylu, na lekko 🙂
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 5DB63851-A938-4F83-8B60-6602988157E7.jpeg (909,0 KB, 42 załadowań)
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 10:56   #2867
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Ja definitywnie spinam włosy, bo inaczej będą mnie wkurzać będąc wszedzie...

Ja też makijaż staram się jak najpóźniej bo do kościoła mamy 5 minut na nogach, plus mam cerę mieszana z bardzo tłusta strefa t, więc nie chce się za bardzo swiecic (aczkolwiek może uda się opanować łojotok do tego czasu... Jak na razie mam pogorszenie cery na aktualnym leczeniu od dermatologa. A już było tak ładnie po maści z antybiotykami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 12:08   #2868
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
emocja - ja miałam płatność za suknie tak samo. Przy podpisaniu umowy część i do końca kolejnego miesiąca reszta. Ale Pani powiedziała, że dlatego, że to egzamplarz wystawowy. Przy kupowaniu normalnie kiecki to płatność wygląda inaczej. Może w Twoim przypadku to ten sam case.
Ja nie mam jeszcze fryzjera i makijażystki 🤷♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo ja też mam suknię wystawową, bo da się na mnie zmniejszyć i nie widziałam większego sensu płacić prawie 2 razy więcej za szycie takiej samej od nowa, skoro wyglądałaby identycznie to chyba rozwiązałaś moją zagwozdkę, dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Mi podoba się fryzura w tym stylu, na lekko
Piękna fryzura Myślę o czymś podobnym, żeby ta fryzura była jak najbardziej lekka, a nie taka "na sztywno". Boję się tylko, czy będę miała taki efekt, o jakim marzę, bo do tej pory jak miałam robione jakieś upięcia to zawsze miałam traumę bo to nie było to, czego chciałam wgl najlepiej to czuję się w rozpuszczonych, coś takiego jak mówi Ciri, ale boję się, że wyszłoby to u mnie niepraktycznie - szybko się rozwali, włosy będą przeszkadzały w tańcu, będzie od nich gorąco... No i w sukni mam głęboki ozdobny dekolt na plecach, w sumie to nie chciałabym ich zakrywać włosami

P.S. mam głupie pytanie techniczne - jak w aplikacji cytować parę postów naraz??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 12:11   #2869
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Ooo ja też mam suknię wystawową, bo da się na mnie zmniejszyć i nie widziałam większego sensu płacić prawie 2 razy więcej za szycie takiej samej od nowa, skoro wyglądałaby identycznie to chyba rozwiązałaś moją zagwozdkę, dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Piękna fryzura Myślę o czymś podobnym, żeby ta fryzura była jak najbardziej lekka, a nie taka "na sztywno". Boję się tylko, czy będę miała taki efekt, o jakim marzę, bo do tej pory jak miałam robione jakieś upięcia to zawsze miałam traumę bo to nie było to, czego chciałam wgl najlepiej to czuję się w rozpuszczonych, coś takiego jak mówi Ciri, ale boję się, że wyszłoby to u mnie niepraktycznie - szybko się rozwali, włosy będą przeszkadzały w tańcu, będzie od nich gorąco... No i w sukni mam głęboki ozdobny dekolt na plecach, w sumie to nie chciałabym ich zakrywać włosami

P.S. mam głupie pytanie techniczne - jak w aplikacji cytować parę postów naraz??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klikaj raz zaznaczając posty do wielocytowania, a później odpowiedź. Tak u mnie w apce wygląda, tylko ja mam ciągle te starą, nie Tapatalka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-22, 13:09   #2870
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Mi podoba się fryzura w tym stylu, na lekko
Też mi się takie podobają
Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Ooo ja też mam suknię wystawową, bo da się na mnie zmniejszyć i nie widziałam większego sensu płacić prawie 2 razy więcej za szycie takiej samej od nowa, skoro wyglądałaby identycznie to chyba rozwiązałaś moją zagwozdkę, dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Piękna fryzura Myślę o czymś podobnym, żeby ta fryzura była jak najbardziej lekka, a nie taka "na sztywno". Boję się tylko, czy będę miała taki efekt, o jakim marzę, bo do tej pory jak miałam robione jakieś upięcia to zawsze miałam traumę bo to nie było to, czego chciałam wgl najlepiej to czuję się w rozpuszczonych, coś takiego jak mówi Ciri, ale boję się, że wyszłoby to u mnie niepraktycznie - szybko się rozwali, włosy będą przeszkadzały w tańcu, będzie od nich gorąco... No i w sukni mam głęboki ozdobny dekolt na plecach, w sumie to nie chciałabym ich zakrywać włosami

P.S. mam głupie pytanie techniczne - jak w aplikacji cytować parę postów naraz??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po prostu klikam na wiadomości które chcę zacytować i góry pojawia się takie trzy kropeczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 14:36   #2871
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021

Jesteście wielkie, faktycznie tak to działa z tym cytowaniem, dziękuję człowiek uczy się całe życie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 14:40   #2872
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Udało się nam mailowo zaklepac kościół, godzina 15.
Rozmawialiśmy o alkoholu i stwierdziliśmy, że czekamy na rozwój wydarzeń, więc kupimy przed weselem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 16:52   #2873
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Udało się nam mailowo zaklepac kościół, godzina 15.
Rozmawialiśmy o alkoholu i stwierdziliśmy, że czekamy na rozwój wydarzeń, więc kupimy przed weselem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje mamy taką samą godzinę 🥰

My alkohol chcemy jeszcze kupić w tym roku jak sie uda najwyżej będzie leżeć albo sprzedamy albo co gorsza wypijemy wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 18:48   #2874
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Narzeczony chciał 14, ja 16, więc 15 to kompromis i teraz uważam, że bardzo dobra godzina.
Tez się zastanawialiśmy, bo po nowym roku ma iść w górę, poza tym w okresie świąteczno - sylwestrowym są na ogół jakieś promocje, ale jak przeliczyliśmy, to narzeczony stwierdził, że to zbyt mała różnica. Zostawimy to na kwiecień/maj, jak będzie wiadomo czy w ogóle będzie miał kto pić.
PS. Na optymistyczne zakończenie poniżej wrzucam podpis mailowy księdza:
"Wysłane z wielebnego iPhone'a"



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 19:40   #2875
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Narzeczony chciał 14, ja 16, więc 15 to kompromis i teraz uważam, że bardzo dobra godzina.
Tez się zastanawialiśmy, bo po nowym roku ma iść w górę, poza tym w okresie świąteczno - sylwestrowym są na ogół jakieś promocje, ale jak przeliczyliśmy, to narzeczony stwierdził, że to zbyt mała różnica. Zostawimy to na kwiecień/maj, jak będzie wiadomo czy w ogóle będzie miał kto pić.
PS. Na optymistyczne zakończenie poniżej wrzucam podpis mailowy księdza:
"Wysłane z wielebnego iPhone'a"



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mamy 15 i też uważam że to fajna godzina

Hahahha ojej ale fajny podpis

No my wódkę kupiliśmy już rok temu gdy jeszcze nikt nie pomyślałby o pandemi Ale dzięki temu naprawdę fajną cenę dostaliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 19:54   #2876
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Narzeczony chciał 14, ja 16, więc 15 to kompromis i teraz uważam, że bardzo dobra godzina.
Tez się zastanawialiśmy, bo po nowym roku ma iść w górę, poza tym w okresie świąteczno - sylwestrowym są na ogół jakieś promocje, ale jak przeliczyliśmy, to narzeczony stwierdził, że to zbyt mała różnica. Zostawimy to na kwiecień/maj, jak będzie wiadomo czy w ogóle będzie miał kto pić.
PS. Na optymistyczne zakończenie poniżej wrzucam podpis mailowy księdza:
"Wysłane z wielebnego iPhone'a"



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 20:26   #2877
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Jedynie jeszcze wpadło mi do głowy, że ewentualnie mogę kupić wina i whisky, bo w razie czego, to się na pewno nie zmarnuje.
Ale to zobaczymy w grudniu, jakie będą oferty. Poza tym muszę na spokojnie usiąść, żeby wybrać wina.
I zamówiłam buty!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 20:44   #2878
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ksiądz miszcz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 21:12   #2879
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

A my mamy w planach w sobotę pójść zobaczyć obrączki Mam nadzieję że od razu uda nam się coś wybrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 09:11   #2880
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gianna09 Pokaż wiadomość
U nas ślub o 17, fryzjer na 11 a makijaż na 14. O 16 chciałabym się ubrać, szybkie błogosławieństwo i do kościoła. Myślę, że na spokojnie ze wszystkim zdążymy bo kościół rzut beretem, fryzjer i makijażystka też blisko.
Tez planuje Slub na 17, fryzjer blisko, jesli na makijaż bede musiala dojechać, to umowie sie na 13 najwcześniej

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
No mnie moja fryzura ślubna przyprawia o zawrót głowy Nie mam zielonego pojęcia jak to rozegrać. Najlepiej czułabym się w rozpuszczonych i pofalowanych. Ale takie są najmniej praktyczne. No i podobają mi się luźne upięcia ale za to nigdy takiego nie miałam tylko zawsze jakieś upięcia na bok ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja włosy będę mieć właśnie rozpuszczone i pofalowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2020-11-23-10-05-28.jpg (104,7 KB, 35 załadowań)
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.