Mamy marzec 2016 epizod 2 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 15:09   #1291
ania578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 171
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Była u mnie koleżanka, mówi do mnie ze nic nie kupila malemu Ale kupi następnym razem, może mleko w proszku (dobrze wie ze karmie piersia)..
Potem posadziła małego na kolanach, oczywiście zagotowalo się we mnie i musiałam powiedzieć że on jeszcze nie siedzi i zwrócić jej uwagę, masakra
ania578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 15:42   #1292
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Ania-też zagotowałabym się.

Dark- to ja właśnie za wysoko motam, bo mi się w pachy chusta wpija:/fajna ta Twoja doradczyni. Moja na wstępie powiedziała, że pokazuje jedno wiązanie. Jak zapytałam dlaczego to powiedziała,bo tak



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 16:12   #1293
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Generalnie z kółkami mamy się wstrzymać bo przy asymetrii i wzmożonym napięciu (nawet takim lekkim jak ma Liwia) nie są wskazane bo wymuszają pozycje która może zaszkodzić
O dzięki, dobrze wiedzieć ja powoli przymierzałam się do kółkowej, ale w takim razie też się wstrzymam.

Super, że spotkanie się udało. Mam nadzieję, że wyjścia będą dla Was łatwiejsze teraz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 17:01   #1294
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez ania578 Pokaż wiadomość
Była u mnie koleżanka, mówi do mnie ze nic nie kupila malemu Ale kupi następnym razem, może mleko w proszku (dobrze wie ze karmie piersia)..
Potem posadziła małego na kolanach, oczywiście zagotowalo się we mnie i musiałam powiedzieć że on jeszcze nie siedzi i zwrócić jej uwagę, masakra
Oj chyba więcej bym jej nie zaprosila...

Dark a co to za myk? Też za luźno zawsze mam przy szyi Wydaje mi się ze jest ok ale jak juz zwiaze na plecach to okazuje się ze jest za luźno
Tez na początku maly byl za wysoko Na pewno musze jeszcze dużo poćwiczyć ale Szymon i tak zbyt długo nie wytrzymuje w chuście On z tych co lubią dużo machac nogami i rękami ;-) otulanie i spowijanie to nie dla niego ;-)
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 17:11   #1295
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cześć dziewczyny mam pytanie co mogę wziąść przeciwbolowego? byłam dziś u chirurga wycinal mi paznokcia bo mi wrosl po chrzcinach i mam założone 3 szwy a boli jak diabli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 17:24   #1296
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pytanie co mogę wziąść przeciwbolowego? byłam dziś u chirurga wycinal mi paznokcia bo mi wrosl po chrzcinach i mam założone 3 szwy a boli jak diabli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paracetamol na pewno możesz tylko nie pamiętam maksymalnej dawki
Może Monia podpowie
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 17:25   #1297
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Paracetamol brałam ale nic nie daje. Będzie ciężka noc:-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 18:02   #1298
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kurde tak mi się wygodnie pisze na fb, że coraz rzadziej tu zaglądam ale poprawię się

Kinga ściskam i przytulam, na pewno sobie poradzisz, jesteś silną babka!
Co do spania na brzuchu, to ja przy wypisie zr szpitala zostałam pouczona, że dziecko do roku absolutnie nie może spać na brzuchu. Leżeć tak, ale tylko jak ma się je cały czas na oku.

I konieczne wstawcie na fb zdjęcie ze spotkania!
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:25   #1299
Kiinga26
Zadomowienie
 
Avatar Kiinga26
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 226
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez kallina_2014 Pokaż wiadomość
Kurde tak mi się wygodnie pisze na fb, że coraz rzadziej tu zaglądam ale poprawię się

Kinga ściskam i przytulam, na pewno sobie poradzisz, jesteś silną babka!
Co do spania na brzuchu, to ja przy wypisie zr szpitala zostałam pouczona, że dziecko do roku absolutnie nie może spać na brzuchu. Leżeć tak, ale tylko jak ma się je cały czas na oku.

I konieczne wstawcie na fb zdjęcie ze spotkania!
Są już na fb
Ja też byłam przestrzegana przy pierwszym dziecku żeby absolutnie nie układać do snu na brzuszku, a jeśli samo się ułoży to przekładać, dla bezpieczeństwa malucha.
Kiinga26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:28   #1300
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kinga-fajnie miałyście z tym spotkaniem

Kalina-tak popraw się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:45   #1301
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Gwiazdka możesz ibuprofen. Dark dzięki za info czyli cóż. Cisza i spokój i spokojna mama. Ech chciałabym. Nie wiem czemu ale jestem chodzącym nerwem ostatnio...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 18:51   #1302
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Nina nie wyciąga rąk z buzi, a je tyle co nic. 10 minut przy cycku to max.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 19:05   #1303
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

32 - u mnie to samo. Szkoda ze nawet żadnych ziołowych nie można wziąć...


Moonunit - załączam kiepskie zdj ale mam nadzieje, ze zrozumiesz. Jak masz już dziecko w chuście - zaczynasz dociagac od strony bliższej pleców (jakby wewnętrzna część w tym X na plecach) - bo jak sobie od tej zaczniesz to będzie łatwiej.
Zsuwasz sobie jedną część poły z ramienia na bark - ta część przy główce - u mnie kolor czerwony - i ciągniesz do zewnątrz POZIOMO - bo tak przecież jest ta chusta przy karku nie w dol, nie w gore - w bok od siebie. Na zdjęciu robie to do przodu ale tylko po to żeby było lepiej widać. Ruch ręką ma iść do boku. I taka mocno napięta wkładasz z powrotem na ramie, trzymasz napięcie i dociagasz pasmo po pasmie. Mam nadzieje, ze wyjaśniam.
I dala mi jeszcze myk na nadmiar chusty przy nozkach ale to musze z powrotem zamotać misia haha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1468001017538.jpg (27,7 KB, 32 załadowań)
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 19:10   #1304
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

ooo dark i ja skorzystam, dzięki spróbuję jutro tak dociągnąć, fajny misiek
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 19:39   #1305
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Jeśli chodzi o dociaganie dołu - czyli zaczynasz od strony bliższej pleców - dociagasz najpierw wewnętrzna stronę jak na zdjęciu przy karku, zakładasz poły na ramiona i jedziesz pasmo po pasmie aż dojdziesz do ostatniego który trzyma napięcie przy nozkach. Załóżmy że dociagasz lewy swój bok. Podajesz chustę do prawej ręki i lewa ręka siegasz do tylu najdalej jak potrafisz i sobie ten materiał zbierasz i dociagasz dopiero z przodu. To spowoduje że ten materiał przy nozkach Ci się fajnie naprostuje. Wiem ze w teorii to fajnie brzmi ale na żywo to nie takie proste :-P
Generalnie zasada jest prosta czy przy kieszonce czy plecaku - materiał zbierasz zawsze zza siebie. I pracujesz ta sama ręką który bok dociagasz. Jeśli dociagasz lewa stronę to pracujesz lewa ręka a prawa trzyma napięcie, nigdy nie na skos.
Nie wiem czy te rady są pomocne ale mnie ułatwiły. No i najważniejsze że zaczynamy wiązać niżej, nawet na wysokości biustu bo podczas dociaganie dzidziuś zawsze idzie do góry. No i jako komfort nie mieć chusty wżynającej się pod pachami.. :-P
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 19:43   #1306
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Dark-niestety nie widzę zdjęć, ale pięknie to opisałaś. Skorzystam z tych rad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 20:09   #1307
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Dark obejrzę zdjęcie na tablecie później ale bardzo bardzo dziękuję za super opis Na pewno skorzystam

Dziewczyny jakie wiazanie stosujecie najczęściej? Oprócz kieszonki?
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 20:11   #1308
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość
Dark obejrzę zdjęcie na tablecie później ale bardzo bardzo dziękuję za super opis Na pewno skorzystam

Dziewczyny jakie wiazanie stosujecie najczęściej? Oprócz kieszonki?
czasem robię kangura, ale gorzej mi wychodzi
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 20:13   #1309
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość
Lewek co u Ciebie? Jak tam na froncie z tz? Jak chlopcy?
Dzięki ze pytasz. Z tż nieciekawie. Nie gadamy w ogóle. Teraz mamy okazję żeby odpocząć od siebie bo pojechał na jakieś targi i nie ma go do niedzieli. Chłopaków wywiozlam do cioci. Jestem sama ze Staskiem.
Kinga dzięki za wskazówki. Ale gdybyśmy potrafili tak ze sobą rozmawiać to by tej awantury nie było. Nie wiem czy będziemy umieli tak podejść do tematu... Jakoś nie umiem się cieszyć z tego wolnego mając w perspektywie taką niewiadomą.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 20:39   #1310
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Dzięki ze pytasz. Z tż nieciekawie. Nie gadamy w ogóle. Teraz mamy okazję żeby odpocząć od siebie bo pojechał na jakieś targi i nie ma go do niedzieli. Chłopaków wywiozlam do cioci. Jestem sama ze Staskiem.
Kinga dzięki za wskazówki. Ale gdybyśmy potrafili tak ze sobą rozmawiać to by tej awantury nie było. Nie wiem czy będziemy umieli tak podejść do tematu... Jakoś nie umiem się cieszyć z tego wolnego mając w perspektywie taką niewiadomą.
Rozumiem ale może mimo wszystko ten wyjazd pozwoli wam złapać dystans do tej kłótni i spróbujecie jednak porozmawiać Mój tz uważa że nie ma sensu ciągle rozmawiać o tym samym i ze to nie przynosi efektu Ja natomiast uważam ze jeśli nie chce się rozmawiac to znaczy ze juz nie zależy na tej drugiej osobie Chyba do niego to dotarlo i wtedy podgadalismy po ostatnim starciu Jesteśmy już dość długo ze sobą ale mimo wszystko jeszcze spiecia sie konkretne zdarzaja
Trzymam kciuki żeby jednak udało się wam porozumieć Przytulam mocno i ciesz sie spokojem z jednym maluchem To super ze masz taka pomoc
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 20:51   #1311
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

O tak. W cioci mam ogromną pomoc i wsparcie.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Ech padło tyle przykrych słów ze zupełnie nie wiem jak teraz normalnie ze sobą rozmawiać
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 20:58   #1312
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Lewek przykro mi, że tak to wygląda dobrze, że macie ten weekend osobno, łatwiej będzie pomyśleć w spokoju.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 21:00   #1313
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Pieknie się dzień zaczyna, po godzinie znów wolała o cycka.
Staskowi tez się zmieniło. Jeszcze 2 tygodnie temu robił przerwy nawet 5h. A teraz potrafi po pół godzinie zawołać.
Cytat:
Napisane przez ania578 Pokaż wiadomość
U nas to samo, w nocy okolo 3 pobudki a nad ranem co pol godziiny potrafi się budzić
O tak. U nas co 2-3 a od godziny 4 to co chwilę. I wtedy albo cyc albo bujam na rękach.
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Na pewno dluzej niz w wanience, ale ciezko mi dokladnie powiedziec, moze do 20min?


Ja mam taka lampe http://allegro.pl/lampa-led-ccfl-uv-...042913823.html a lakiery semilaca.
Teraz wszedzie widze neonail, ale jeszcze ich nie ogladalam. Ja bez hybryd sobie zycia nie wyobrazam, tym bardziej przy dzieciach, meeeega wygoda!

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja też lubiłam Haha


Lewek, ja mam zwykłą lampę tunelową. Hybrydy Dla mnie najlepsze Indigo, NeoNail też spoko. Mam też kilka kolorów semilac, ale boje sie używać, bo co chwile słyszę o reakcji alergicznej po semilakach.
Dzięki Dziewczynki za odpowiedzi. Ja słyszałam że te neonail są fajne bo gęste.
Byłam w czwartek u koleżanki która mi zrobiła hybrydy i postanowiłam sama nabyć taki zestaw. Faktycznie bardzo to wygodne.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 21:22   #1314
Kiinga26
Zadomowienie
 
Avatar Kiinga26
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 226
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Lewek Wy wręcz musicie odbyć taką rozmowę.I dobrze o tym wiesz. Przecież nie można tak żyć. Szkoda życia, Waszych dzieci i Was...

Kurde a ja dalej się rozklejam! Włączyłam filmiki z dziećmi w podobnym wieku do Dominika, któe mają autyzm. Miałam nadzieję,że zobacze, że Dominikowi daleko do nich...Ale niestety...Tak jakbym widziała moje dziecko. Ja chyba pierwszy raz w życiu mam problem, którego nie potrafię przeskoczyć. Ogrom jego choroby jest dla mnie tak wielki, że czuję się bezsilna. ..
We wtorek zbiera się komisja orzekająca. Mogę być przy obradach...I teraz nie wiem, czy jeżeli tam pójdę, to moja obecność pomoże czy raczej zaszkodzi...Takie komisje to z byle gów** odrzucają wnioski, a u nas wielką rolę gra teraz czas, w którym Dominik otrzyma pomoc.
Kiinga26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 21:46   #1315
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Kinga ja wiem ze musimy ją odbyć. Ja nawet bardzo chce rozmawiać. Ja czuję ogromny niedosyt rozmów. Niestety mój tż jest bardzo trudnym rozmowcą...

Kingus a będziesz miała prawo głosu na tej komisji? Może Twoja obecność pozwoli im potraktować sprawę poważnie? Współczuję Ci kochana. Nie wyobrażam sobie chyba nawet tego co teraz czujesz.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Leżę juz w łóżku. Boję się być sama w pustym domu. Pierwszy raz jestem tu sama. Ale jak uslyszalam przed chwila głosy sąsiadów to jakoś mi się raźniej zrobiło idę spać. Dobranoc.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 07:36   #1316
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Serio nikt tu w nocy nie zajrzał?
Dzień dobry.
U nas paskudnie bo pada deszcz.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 07:43   #1317
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Boże dziewczyny umrę przez ten ból palca:-(
Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 07:57   #1318
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Serio nikt tu w nocy nie zajrzał?
Dzień dobry.
U nas paskudnie bo pada deszcz.
Ja zajrzalam nad ranem ale przeczytalam i zaraz poszłam spać ;-)

Też nie lubię być sama z dziećmi w domu ale najgorzej było jak jeszcze dzieci nie było i zostawalam sama Brrr nie lubie :-(

U nas też pogoda paskudna Wieje i pada Nic tylko położyć się i zasnąć :-( Całe szczęście nie mam zbyt wiele do zrobienia dzisiaj także będzie chyba dziś dzień lenia ;-)
Szymona właśnie wybujalam i spi na mnie M ma katar Musze zrobić jej inhalacje i mam nadzieje ze do piątku przejdzie bo ona tez ma mieć szczepienie

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdka997 Pokaż wiadomość
Boże dziewczyny umrę przez ten ból palca:-(
Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna a może zimny oklad zrób?
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 08:06   #1319
201610051940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 585
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Najgorsze jest to ze cholernie mnie boli a Tz dziś jedzie na kawalerskie a ja zostaje z małą i bolem:-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201610051940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 08:32   #1320
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 2

Cześć
Faktycznie takiej ciszy wcześniej nigdy nie było, żeby przez noc nikt nie napisał. Ja w nocy robię wszystko przy córce pieszy zgaszonym świetle, więc nie biorę nawet ze sobą telefonu.

Lewek-już to kiedyś pisałam, ale coś widzieliście w sobie, że postanowiliście być ze sobą. Może warto poszukać nawzajem dobrych cech i postanowić co dalej dla dobra Was wszystkich.

Gwiazdka-współczuję bólu. Mogę sobie to wyobrazić tylko. Mąż miał też taki problem i pamiętam, że ketonal nie dawał rady. A przy kp to już w ogóle niewskazane. Może masz kogoś kto do Ciebie przyjdzie i pomoże?

Aha i też boję się zostawać sama na noc w domu. Dziwne to, bo mam swoje lata, ale raźniej jest być w domu z mężem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-03 21:49:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.