Nie wiem co mam zrobic?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-04, 17:57   #1
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941

Nie wiem co mam zrobic??


Dziewczyny, nie wiem już co mysleć i co robić. W tym roku zaczełam LO dla dorosłych , idzie mi naprawde słabo ucze sie i nie umiem potem wykorzystac tej wiedzy , ogólenie nie chce mi sie uczyc jak cholera ! moja tesciowa strasznie chciała bym zaczeła LO , ale ja poprostu nie potrafie n zmusic sie do tej szkoły nie mam teraz ochoty na nauke ,nie wiem jak jej powiedziec to ze odchodze ze szkoły , poprostu teraz nie daje rady , wogole to nie wiem czy znowu zaczne , pisze moze troche nizrozumiale ale poprostu wylewam to z siebie .Jak mam jej to powiedziec i czy to koniec swiata ze ja nie skończe LO?? Boze poprostu mam doła.
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 18:08   #2
inna_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 156
Dot.: Nie wiem co mam zrobic??

jeśli teraz przerwiesz, to już ponownie nie zaczniesz..
skoroto dół, to może warto poczekać, nie rezygnować i później mieć satysfakcję, że jednak dałaś radę?
inna_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 18:09   #3
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Nie wiem co mam zrobic??

Powiadasz teściowa ??? A czy sama sie zastanowiłaś nad tym czy chcesz chodzic do szkoły ?? jezeli Ty nie masz serio na to ochoty i ZAMIARU to zrezygnuj i powiedz jej to wprpst , ale zastanów sie dobrze ... Bo szkoła średnia przydaje sie w przyszłości
Pozdrawiam
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 18:58   #4
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Nie wiem co mam zrobic??

Kiedy to piszesz mam uczucie, że szkoła nie jest dla Ciebie ważna, a myślę że to wielka szkoda, bo zdobywając lepsze wykształcenie nie poprawisz w peszyszłości teściowej jakości życia tylko robisz coś przedewszyskim dla siebie. /Warto by było się zastanowić dlaczego idzie Ci zle nauka, może poświęcasz za mało czasu na przyswojenie materiału, a może masz inne powody. Być może ktoś może Ci jakoś pomóc jeśli powesz czemu łaśnie idzie Ci gorzej
Pozdrawiam i życzę powodzenia
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 19:12   #5
ViViean
BAN stały
 
Avatar ViViean
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 261
Dot.: Nie wiem co mam zrobic??

wiesz, ja tez chodzę do LO dla dorosłych (PCKD - oddział w Brzesku) i jestem zadowolona. Na egzaminy muszę tylko jeździć do Szczecina, a to dla mnie drugi koniec Polski, ale ogólnie nie narzekam. Owszem, trzeba za to płacić, ale nie zauważyłam jakichs trudności w tej szkole. Za egzaminy płacisz, ale cos musisz mieć w głowie, a nie wydaje mi sie, zeby z przyswojeniem minimalnej ilości materiału były problemy. Prawda jest taka, że na zajęcia chodzi minimalna liczba osób. Niektórzy siedzą cały semestr za granicą, przyjeżdżają tydzień przed egzaminami, kserują notatki i normalnie zdają egzaminy. Nie ma się co martwić. No chyba że w Twojej szkole jest inaczej.
ViViean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 20:10   #6
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Nie wiem co mam zrobic??

Dziękuje za pocieszenie , co do mojej szkoły to jest tak ; mam z kazdego przedmiotu po dwa testy , które to potem sa biletem do zaliczenia ustnego na półrocze , problem tez lezy w tym ze jak dostaje ocene mierna to nie umiem tego zniesc tzn. jest mi wstyd przed nauczycielami i uczniami nie mam pojecia jak to zwalczyc i te ciagłe odpytywanki z chemi przy tablicy koszmar wrrrr czuje sie jakbym była głabem , z matematyki zaliczyłam test i to bardzo prosty ,ale tylko dzieki dziewczynie , która mi pomogła nie wiem co bedzie jak bedą ustne egzaminy z matematyki, chemi i fizyki , tak jak widze to jestem 3-kową uczennica i to mnie dołuje ze naprawde się ucze i ledwo 3 , nie mam pojecia co robic mam za małą wiare w siebie i ciagle sie wacham jestem tez przy tym osobą leniwą i mało wymagajacą od zycia , czy to się kiedys zmieni??? .
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 20:18   #7
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nie wiem co mam zrobic??

Musisz zmienic podejście. Polecę teraz starym ramolem, ale wiedz, ze każdy uczy się dla siebie, nie dla nauczycieli, tesciowych. Ja tez jestem leniwa, ale staram się z tym walczyc i udaje mi sie calkiem nieźle, bo skonczylam szkole i teraz studiuję. Chce po prostu mieć dużą wiedzę, żeby móc lepiej rozumieć świat, potrafic "coś" zrobic samemu, nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyć, po prostu chcę wiedzieć i już. Nie chodzi nawet o sam papierek ukonczenia szkoly, choć w przyszłosci bardzo sie przydaje, gdybys chciala kontynuowac naukę, chodzi o to, żeby nie być pustym jak bęben, nieoczytanym, wierz mi, że to kiedyś się na Tobie odbije, bo będziesz tak tkwila w martwym punkcie. Najważniejsze, to uwierzyć w siebie, trochę wysilku i zobaczysz, ze sie uda
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 20:41   #8
ViViean
BAN stały
 
Avatar ViViean
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 261
Dot.: Nie wiem co mam zrobic??

odpytywanie przy tablicy w szkole dla dorosłych u mnie są tylko egzaminy. Może to też zależy od tego w jakim tempie wszystko bierzecie i iluletnia jest ta szkoła. Ja robię liceum w jeden rok, więc wszystko jest raczej tłumaczone szybko i tutaj przydały mi sie informacje z dziennego LO, na kończenie którego zabrakło mi ochoty. Na kazdych zajęciach (a są one co drugi tydzień w sobotę i niedzielę) piszemy tylko, bo na nic innego nie starcza czasu.
ViViean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 20:44   #9
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Nie wiem co mam zrobic??

Boze mam nadzieje ze mi się to uda ale , z ta wiara w siebie jest strasznie trudno kiedy to nie rozumiesz czasami najprostszych rzeczy ze scisłych przedmiotów , no i moze za bardzo się przejmuje ocenami , bo chyba nie na tym polega nauka mam nadzieje ze nie zrezygnuje , ale to jest takie trudne kiedy się siedzi w cholernym dołku.
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.