Co z takimi włosami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-15, 10:21   #1
Uszatek_z_kartonu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 1

Co z takimi włosami?


Nigdy nie byłam ładna, takie jest życie.
Lecz nie radzę sobie z włosami. Zapuszczam je po nieudanym farbowaniu - miał być blond z różowymi pasemkami, fryzjerka zrobiła na całości i pocięła włosy na czeskiego piłkarza.
Z przodu wyglądają na brudne, sterczą po myciu, a po bokach potrafią robić się sprężyny. Czy muszę poczekać, aż cały przód odrośnie? Czy to zafarbować na naturalny kolor?
Jak już pokazuje swoją facjatę, to proszę o szczere uwagi. Czy przy takiej urodzie można zrobić makijaż, w którym nie wygląda się gorzej? Chodziłam na makijaże i było gooorzej.
Zrobiłam botoks, to opadły powieki. Może tu trzeba zrobić jakąś operację plastyczną?
Jestem po przykrym związku z klamczuszkiem, więc proszę o szczere opinie! Wiem, że można żyć z dziwną urodą - ja nawet z domu czasem wychodzę, mimo home office.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P_20230615_105646.jpg (104,5 KB, 157 załadowań)
Uszatek_z_kartonu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-17, 06:04   #2
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 647
Dot.: Co z takimi włosami?

Ajjj dziewczyno, zacznij wierzyć w siebie i kochać siebie.
Jak na zdjęcie, które jest robione z takiej odległości - bardzo niekorzystna dla każdego - to wyglądasz uroczo. I masz piękne oczy i super nosek itd. Nie będę Ci prawić wielu komplementów bo pytasz o włosy. Ale myślę, że ktoś też zabił twoją pewność siebie - chyba potrzebujesz terapii/pomocy, żeby znów poczuć się sobą, piękna.
Włosy są super, sama bym chciała mieć tak mocny skręt. Ja bym aktualnie nic już nie kombinowała - jest fajnie jak jest, włosy może nawilżyła bo są nieco słabe po farbowaniu. Podejrzewam, że ten typ fryzury będzie ciężko zapuszczać.
Zrób sobie test dla swojej twarzy, nie pamiętam jak to wylicza, ale chodzi w nim o to, że krótkie twarze dobrze wyglądają z krótkimi fryzurami, podłużne twarze lepiej z długimi. Tu masz grzywkę, zdjęcie obrócone, więc ciężko ocenić.
Jeśli Ci wyjdzie, że najkorzystniejszą opcją są fryzury krótkie to myślę, że obecna wygląda fajnie. A jeśli korzystniej będziesz wyglądać w długich - to spróbuj zapuszczać.
c6b6756720a205d307becdde1d052a7f45362f96_64ed273165c68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-18, 00:58   #3
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Co z takimi włosami?

Jesteś piękną kobietą o łagodnych, świeżych i dziewczęcych rysach twarzy oraz wielkich, sarnich oczach. Masz kształtne, pełne usta, bardzo ładne, geste brwi i zdecydowanie nie opada Ci powieka. Ma idealny łuk do pokazowych makijaży i sesji beauty. Nos jest zgrabny, nie za duży, owal twarzy symetryczny, w korzystnym kształcie, a włosy, to cudne, luźne loki.

Całkiem uczciwie powiedziałabym, że wygrałaś na genetycznej loterii, a Twoja uroda jest ponadprzeciętna.

Kojarzysz mi się z Joanną Glogazą, ona też ma oczy jak sarna
Co do makijażu, to myślę, że makeup no makeup. Nie potrzebujesz mocnego podkreślania urody, wcale się nie dziwię, że "wymalowanie" daje niekorzystny efekt.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-22, 13:11   #4
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Co z takimi włosami?

Przyszłam tu tylko powiedzieć, że masz przepiękną twarz, a włosy to już w ogóle czad, ja Cię od razu zobaczyłam w rudych.
Makijaż każdy będzie wyglądał świetnie - wszystko masz mega foremne. Idealna twarz do "francuskich" make upów - gołe oko i czerwone usta, tusz i piegi, co sobie tam wymarzysz.
No jak możesz myśleć, że nie jesteś ładna! Ogarnij się!

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jesteś piękną kobietą o łagodnych, świeżych i dziewczęcych rysach twarzy oraz wielkich, sarnich oczach. Masz kształtne, pełne usta, bardzo ładne, geste brwi i zdecydowanie nie opada Ci powieka. Ma idealny łuk do pokazowych makijaży i sesji beauty. Nos jest zgrabny, nie za duży, owal twarzy symetryczny, w korzystnym kształcie, a włosy, to cudne, luźne loki.

Całkiem uczciwie powiedziałabym, że wygrałaś na genetycznej loterii, a Twoja uroda jest ponadprzeciętna.


Kojarzysz mi się z Joanną Glogazą, ona też ma oczy jak sarna
Co do makijażu, to myślę, że makeup no makeup. Nie potrzebujesz mocnego podkreślania urody, wcale się nie dziwię, że "wymalowanie" daje niekorzystny efekt.
o to to.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-01, 22:20   #5
Harmonia_95
Raczkowanie
 
Avatar Harmonia_95
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 317
Dot.: Co z takimi włosami?

jesteś piękną kobietą!
__________________
Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.

Eckhart Tolle
Harmonia_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-18, 07:13   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co z takimi włosami?

Faktycznie malo trafiona fryzura.

A myslalas by czesac je do tylu na czas zapuszczania?

Wlosy po nieudanym farbowaniu zregeneruj olaplexem np
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-18 08:13:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.