Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-09-21, 02:51   #2671
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Włosy bez prostowania na szczotce:

Może przeproteinowałam? Ale zazwyczaj używam masek E-H, dziś wyjątkowo P, pierwszy raz od miesiąca.
Zamawiam Cynk i Miedź, bo ponoć od tego też włosy tak pieją.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-3901.jpg (126,9 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3903.jpg (92,6 KB, 70 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-21, 06:05   #2672
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani R, jesli wlosy Ci naturalnie faluja, to jest to calkowicie normalne, ze bez stylizacji tak wygladaja jak na zdjeciach, nie zawsze ma sie good hair day niestety. Moje tez tak wygladaja. Ale juz ugniatanie wilgotnych po myciu wlosow nawet bez zadnych "lokujacych" kosmetykow do stylizacji sprawia, ze robia sie naturalne fale.

Jakie fajne halloweenowe gadzety na zalacznikach, bardzo zaluje ze halloween nie jest tu popularne.
Byloby moim ukochanym wyczekiwanym co roku swietem.

Jesienne zakupy ubraniowe podziwiam i jednoczesnie ciesze sie, ze u mnie coraz cieplej i dzien coraz dluzszy. Lubie taka klimatyczna jesien jak w zalaczniku, a tutaj to niestety tak nie wyglada. Wole jak nie marznie mi tylek, lubie dlugie dni i jezdzenie na plaze - co jednak ma wiecej uroku bez zimnego wiatru probujacego urwac glowe.

I dopasowanie brazu to chyba w duzej mierze tez kwestia skory, bo wlosy i oczy mamy w podobnych kolorach, a ja z uwagi na bardzo blada i rozowawa skore wygladam w kazdym brazie jakbym umierala na raka. Podobnie w bezach, lososiach, camelach i szarawych odcieniach khaki, w ogole mi nie pasuja

Wkurzam sie, bo moj koc obciazeniowy dotarl do tej wlasciwej strony Sydney 11 wrzesnia i utknal, mial dotrzec pod koniec zeszlego tygodnia. Moja spodnica zamowiona na koniec lipca tez nadal sie nie ruszyla
Mam nadzieje, ze zamowienie z iHerb nie utknie, bo jest tam tyle rzeczy ktorych nie moge sie doczekac.

Moj ulubiony sklep nawalil z cenami i kupilam dwa kardigany i bluzke za 1/3 ceny
Tez mam nadzieje, ze nie utkna gdzies po drodze

Drogeria mnie kusi promocja -50% na kosmetyki do wlosow Maui Moisture i -40% na SheaMoisture, ale ja naprawde niczego nie potrzebuje Chcialabym maske, ale upatrzylam sobie caly zestaw Coco & Eve - szampon, odzywka, maska, peeling i serum. Drogie ale podobno bardzo dobre do wlosow z tekstura. Tylko na razie mam tyle produktow wlosowych + jeszcze kilka w drodze, ze na pewno nic nie kupie.
https://www.myer.com.au/b/Coco%20%26%20Eve
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-21, 14:06   #2673
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Podobnie jak Kasztanka - zle wygladam w kolorach ziemi, brazu, khaki, bezach...Mdło i nijako, nie lubie i juz. Zwłaszcza brązów.
Zmiana garderoby nadal na mnie czeka...Piatek i sobota mam wyjazdowe, nie wiem, kiedy...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-21, 14:27   #2674
VegeKaro
Raczkowanie
 
Avatar VegeKaro
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 198
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Hej ho
przycupnę sobie u Was
VegeKaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-21, 16:22   #2675
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kasztanka u nas w PL sklepy tak nie nawalają Raz załapałam się na błąd w Tarte, ale anulowali wszystkim zamówienia.

Tak tak, pigment w skórze jest jedną z najważniejszych rzeczy. Ja jestem jasna, ale żółta, stąd wchodzą mi tak te ciepłe brązy i kremy. Za to w żywych kolorach i pastelach wyglądam jak "przepraszam, co tu się właściwie wydarzyło?"

No i weź zrozum strukturę włosa... 5h później miałam jakby taflę
A nosząc długie, za łopatki, siano robiło się od połowy długości...

Ale mam dziwny ból. Zaczął się kilka godzin po @, ale wszędzie gdzie czytam, kieruje mnie do stanów zapalnych ucha albo powiększonych węzłów chłonnych. Za uszami, nie przeszedł po paracetamolu. Plus z jednej strony w karku, jakbym źle spała, ale pojawił się wczoraj kiedy sobie całkiem prosto siedziałam i nie było okazji, żeby mnie przewiało. Budziłam się wręcz z bólu w nocy

Podobno u mnie będzie jeszcze powiew lata, więc znowu siedzę z tą garderobą tak okrakiem na płocie.

Czeka mnie dzisiaj koniecznie sprzątanie, bo zgubiłam gdzieś paczkę tabletek w tym bałaganie
Cześć Karo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-3929.jpg (213,7 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-3908.jpg (77,6 KB, 55 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-09-21 o 16:23
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-21, 16:44   #2676
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani Robot, piekne wlosy

Moj dzisiejszy top kosztowal $12 - a cena na metce to $80. Dwa kardigany po $120 kazdy kupilam za $35 i $55, ten konkretny sklep raz na pare miesiecy nawala z cenami i zazwyczaj staram sie z tego skorzystac Za to jesli sklep Review bezposrednio u nich na stronie nawali, to wiadomo od razu ze wszystkie zamowienia beda anulowane, oni nigdy nie realizuja blednych zamowien. Za to Review za posrednictwem department store - zawsze, co najmniej kilkanascie razy zdarzylo im sie pomieszac ceny i ani razu nie anulowali mi zamowienia. A to idzie z tego samego magazynu przeciez Nie planowalam nic kupowac, ale nie spodziewalam sie takiej okazji
Wklejam zakupy, jeszcze pare dni temu kliknelam spodnice z wyprzedazy.
Wszystko z Review jak zwykle, juz sobie (poza kupowaniem doslownie z 1-2 razy na rok czegos z Kitten D'Amour) calkowicie odpuscilam kupowanie czegokolwiek innego, bo to bez sensu.

Nie wykluczalabym zapalenia ucha. W moje ostatnie lato w Polsce mnie tez nie przewialo, bylo goraco, nie sypiam przy otwartym oknie. A najpierw przez 2 dni mialam bol ktory nawet po konskiej dawce aleve nie zmalal, a potem trzeciego dnia jakbym ogluchla, na jedno ucho nie slyszalam wcale i bylam przerazona ze moze ten bol to byla jakas powazna infekcja (po konsultacji z doktorem google podejrzewalam jeszcze zapalenie opon mozgowych czy borelioze - mimo, ze nie mialam kleszcza od ponad 25 lat) ktora zignorowalam i teraz bede glucha. Pani doktor na nocnym dyzurze zrobila mi plukanie ucha i dala antybiotyk i wszystko przeszlo po kilku godzinach.

Mnie z kolei bola wszystkie zeby po jednej stronie twarzy i boje sie, co dalej, bo dentysta do ktorego chodzilam obecnie z uwagi na covid od paru miesiecy w ogole nie otwiera gabinetu i nie przyjmuje pacjentow, a boje sie szukac innego. 95% lekarzy ignoruje moje prosby o kilka zastrzykow przeciwbolowych, a ja naprawde potrzebuje minimum czterech, inaczej nawet odkamienianie to dla mnie nieznosny bol. W Polsce latwiej bylo mi znalezc "otwartych" lekarzy, tutaj jest lipa. Jak 3 lata temu mialam kamienie zolciowe ktore nie dawaly mi w nocy spac z bolu to w pobliskim szpitalu mi powiedzieli zebym poszla do domu, wziela paracetamol i nie zawracala im gitary bo jestem za mloda zeby moje diagnozy z google byly mozliwe (a byly one w 100% prawidlowe) Chyba dopiero trzeci albo czwarty lekarz skierowal mnie na operacje usuniecia pecherzyka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RE21SK096_RENVY026_1.jpg (83,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RE22KW010_REGRN065_4.jpg (133,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RE22KW010_REPNK025_1.jpg (99,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RE22TK013_REBLU006_1.jpg (67,3 KB, 44 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-21, 17:39   #2677
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Fajna spódnica

Z pęcherzykiem miałam w Polsce to samo rok temu. Antydepresanty? Oj, to się Pani pewnie wydaje. Nie jest tak źle, to zapalenie żołądka. I 6 mcy z potwornym bólem od lekarza do lekarza. USG robione dwa razy - pełen pęcherzyk złogów - nie, to na pewno nie od tego boli. To hipochondria
A jak mnie już zoperowano po znajomości, to pęcherzyk był calutki w bliznach, co oznaczało, że stan jest w uj przewlekły. No i ta ratowniczka z pogotowia zainteresowana tylko kotami, która kazała mi iść do ginekologa, albo "sobie pojechać do szpitala". A ja ledwo doszłam do drzwi, żeby im otworzyć. Dyspozytorka w ogóle pierwsze dwa razy odmówiła wysłania karetki

Współczuję bólu zębów. To jest u mnie również ciężki temat. Chciałabym zamknąć leczenie do końca roku. Nic mnie nie boli, ALE.. ale może zaraz zacząć tak, że z bólu ślina będzie mi cieknąć po twarzy Moja stomatolog z powodu Covid najpierw się zamknęła, a później zachowywała bardzo dziwnie i histerycznie, a to jedyny lekarz, któremu ufam. Teraz gdzie indziej idę na RTG, gdzie indziej powtórne kanałowe, gdzie indziej korony i gdzie indziej ekstrakcja. To jest serio z 5 wizyt, a zbieram się jak sójka.

Umówię zaraz wizytę online prywatnie z tym bólem, może uda się na dzisiaj. Wzięłam dwa paracetamole i Poczekam ze 4h, bo chyba tyle trzeba i łyknę ketonal. Za uszami mam jakby mnie imadłem ściskali.

Miałam ogarniać, a chyba będę tylko leżeć. Najchętniej bym ten tył głowy owinęła czymś grzejącym.
Wczoraj jak pytałam doktora Google, to pisał, że mam się nie martwić o nowotwór, bo to może być też udar mózgu
Także leżą 3 sweterki i top do przymiarki, kilka paczek do odesłania, tyle co wydrukować formularze zwrotu i wezwać kuriera, a ja siedzę w trybie stand by na 5% mocy (przypomnienie pika co godzinę), bo bezsenność i spanie po 5h ostatnio mnie dotyka. Wypiłam 5 kaw, litr wody i walczę, żeby się nie kimnąć.
Zaczyna mnie to ucho swędzieć i miałam w nim bóle od ostatnich kilku tygodni chwilę po każdej kąpieli.

Monitoruję we Flo dzięki Mi Fit wagę, a przy okazji długość snu - nauczyłam się "oszukiwać" te słabe Apki od monitoringu. Rozpoznaję moment, w którym zasypiam, więc wystarczy mruknąć i aplikacja "wie, że jeszcze nie śpisz", a później następuje cisza i zapisuje ten moment jako moment zaśnięcia, co ma w moim wypadku dokladnosc 5-10 minut. Pobudkę rejestruje bezproblemowo, bo witam się ze zwierzakami. Wychodzi na to, że anemiczne spanie już za mną Śpię 7-9h, czyli idealnie w normie. Podczas @ 5-6h, a przed są ze dwa dni po 11-12h. Schudłam też w tygodniu 0,5kg. Niby do tych 54-55kg się nie martwię, ale jeśli polecę dalej, to będę zamawiała kaloryczne jedzenie z knajp, bo jak mi telefon przypomina "ten dzień rok/dwa lata temu" w galerii, to widzę chory, wysuszony szkielet z fajnymi nogami
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-22, 00:19   #2678
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Trafiłam na IG na konto wlosylvia.diagnostic - trycholog, która układa pielęgnacje pod klienta, ale tez dzieli się sposobami olejowania konkretnych typów włosa. Jutro postudiuję jej profil, bo czekają mnie odrosty i spróbowałabym znowu ze skrętem.
Teraz wiem do czego są te turbany z mikrofibry Tam włosy siedzą i się utrwalają przed suszeniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-22, 08:24   #2679
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Podobnie jak Kasztanka - zle wygladam w kolorach ziemi, brazu, khaki, bezach...Mdło i nijako, nie lubie i juz. Zwłaszcza brązów.
Zmiana garderoby nadal na mnie czeka...Piatek i sobota mam wyjazdowe, nie wiem, kiedy...
ohh ja tak samo, za to odkrywam (w bluzie TZ ), że nadspodziewanie ładnie jest mi w kolorze rozbielonego niebieskiego, co jest zaskoczeniem, bo nie czuję tego koloru.

Pani Robot ładne masz włosy. Czy możesz napisać czy je podcinałaś? Kojarzę, że jak obcięłam to miałam krótsze od Ciebie, a teraz mam je prawie do ramion i zastanawiam się, czy az tak szybko mi rosną

Idę jutro do fryzjera, dwie wcześniejsze wizyty musiałam odwołać, b praca, zatem mam nadzieję, że jutrzejsza wreszcie dojdzie do skutku. Zapisałam się tez na masaż twarzy Kobido, pamiętam, że Kamlisa o nim pisała. Ja generalnie nie lubię, jak dotykają mnie obcy ludzie, więc ciekawa jestem doznań.

Zarezerwowałam przecudne domki na romantyczny wypad, z drewna, blisko lasu i jedna ściana, ta wychodząca na las, jest całkowicie oszklona. Na zdjęciach wygląda to absolutnie fantastycznie

Chciałabym kupić ładne kozaki, cel taki, żeby były mega wygodne, nieciepłe, i żeby pasowały mi do sukienek. Zaczynam być team Kasztanka, ostatnio 90% moich outfitow to sukienki i spódnice
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-22, 08:34   #2680
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dzień dobry, dziewczyny

Znowu mnie czeka nadrabianie, ale rzuciłam okiem na to co pisałyście. Widzę, że pielęgnacja wlosów ma się ciągle dobrze . Fajnie poczytać co tam z nimi kombinujecie. Ja aktualnie mam Olaplex na wlosach. Wczoraj nalożyłam.

Pani_R, ślicznie te Twoje włosy wyglądają - pełne blasku

Nie wiem czy Joico jest aż tak dobry jak Olaplex, ale też w dalszym ciągu jest to bardzo dobry kosmetyk do włosów i przy dłuższym stosowaniu widać różnicę

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jak tatuś się czuje?
A dziękuję, że pytasz. Nieźle chociaż wiadomo - troche przygaszony tym wszystkim jest. U nas w domu nikt nigdy na nic nie chorował, więc cała rodzina mierzy się z czymś zupełnie dla nas nowym. Rokowania są niezłe. Tak jak pisałam - wszystko zostało wykryte jeszcze w stosunkowo wczesnym stadium. Niestety, czeka go chemia. Trzeba byc dobrej mysli.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Moja sąsiadeczka ma chyba osiemnastkę. Na klatce stali chłopcy i tata z tortem. Kurczę, jakie te dzieciaki stylowe.
Zdecydowanie I mam wrażenie, ze będzie z tym tylko lepiej. Chłopaki teraz naprawdę zwracają uwage na to jak wyglądają i chcą być stylowi - coś czego nie pamiętam u siebie w liceum, z pewnymi wyjątkami.

Nie tak dawno temu jechałam przez Kraków i widziałam tylu fajnie ubranych i stylowych chlopaków, że naprawde nie wyróznialiby się od tych chodzących po New York City czy Mediolanie . Podoba mi się również moda na barberów - świetnie fryzury robią mężczyznom, w dodatku ładnie zajmują sie też brodami + brwiami u meżczyzn - bardzo fajnie, bo to dużo zmienia.

Chociaż młodzi ludzie, chyba od zawsze, z reguły mają to do siebie, że się fajnie i oryginalnie ubierają. Chcą robić wrażenie, nic ich nie ogranicza, chcą się wyrażać i zwracać na siebie uwage. No i przede wszystkim jest to okres poszukiwania drugiej połówki... wiele osób później w związkach się niestety rozleniwia i juz im tak nie zależy. Dlatego jak mi moja koleżanka powiedziała, że mam taki styl, że nie wyszłabym z szafy jej 16-letniej córki, to na początku mnie to troche uraziło, a pózniej przemyslalam to i wzielam za komplement.

To kiedy dokładnie świętujemy Twoje urodziny?

Zastrzezona, mam nadzieje, ze czujesz sie juz lepiej Co do zmian i obaw, to mówią, że życie zaczyna się po wyjściu ze strefy komfortu. Dużo powodzenia ze wszystkim

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Przyszly moje kropelki do skory glowy Davines, oczywiscie w momencie odpakowania przesylki przeszly kocia kontrole jakosci, bo nie moze tak byc, ze ktos otwiera pudelko i Bowie nie sprawdza zawartosci
Haha, rozbawiło mnie to .

Gosiu, piękne zdjęcie. I podpisuje sie pod tym co napisały dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Zarezerwowałam przecudne domki na romantyczny wypad, z drewna, blisko lasu i jedna ściana, ta wychodząca na las, jest całkowicie oszklona. Na zdjęciach wygląda to absolutnie fantastycznie
Ale cudownie Gdzie dokładnie? Czekamy na zdjęcia.

Kama, a wy kiedy lecicie dokładnie na wakacje?

Z serum Origins jestem bardzo zadowolona. Używam już pewnie 2 miesiace - nie robi mi żadnej krzywdy, dobrze nawilza, zmiękcza skóre. Pisalaś, że masz też krem? Jakie jego działanie zauważyłaś? Myśle czy by może nie dokupić, bo nadchodzą chłodne miesiące i dodatkowe nawilżenie się przyda.

Pozdrawiam też Reign i Ave

Ciągle ostatnio słucham: https://www.youtube.com/watch?v=lthf...&start_radio=1

Wpadła mi w ucho ta piosenka jak ją tylko po raz pierwszy uslyszałam.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-09-22 o 09:41
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-22, 09:50   #2681
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Tematy "zebowe" lubia byc bardzo rozciagniete w czasie i bardzo kosztowne. Ja mam takie slabe zeby, ze raz zab trzonowy rozlamal mi sie na pol jak jadlam chipsy Na bank najpozniej kolo piecdziesiatki nie bede miala juz swoich zebow tylko w wiekszosci implanty, podejrzewam, ze wszystkie zeby leczone kanalowo 2-3 razy juz niedlugo trzeba bedzie usunac, bo po ostatnim leczeniu w zeszlym roku zostaly z nich tylko korzenie plus sztuczne korony, a teraz wlasnie te okolice mnie bola, oswajam sie z ta mysla. Zeby z natury zawsze mialam proste i biale, ale mimo dbania o nie byly i sa strasznie, ale to strasznie slabe - takie geny, nie bylo nigdy w mojej rodzinie zadnej osoby ktora mialaby mocne, zdrowe, niewymagajace leczenia zeby.

Strona marki Curlsmith ma fajny test do diagnozowania tekstury wlosa.
https://curlsmith.com/pages/quiz
Test tylko do falowanych i kreconych wlosow, ale diagnozuje tez porowatosc i gestosc.

Kupilam sukienke - limitowana edycja, kilkadziesiat egzemplarzy sukienki z 2015 roku zrobione do sprzedania w pelnej cenie, jakzeby inaczej Na przedsprzedaz w marcu sie nie zalapalam, wzielam dwa inne modele, teraz musialam dokupic Honolulu bo ciagle do niej wzdychalam
https://www.review-australia.com/au/from-the-archives
Teraz to juz naprawde musze zaczac wyprzedawac szafe, bo z miejscem na nowe rzeczy i tym bardziej z kasa na nie (zwlaszcza jak sa wylaczone ze wszystkich promocji) jest bardzo krucho

Obejrzalam caly sezon Hacks i bardzo mi sie podobalo, polecam

Soso - sukienki to zycie, nie trzeba sie martwic o to, co do czego pasuje, bo sukienka to caly outfit

Cinde, bardzo dobrze, ze rokowania sa pomyslne, wszystkie tutaj trzymamy kciuki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 67290913e033c8898f3c4ab7296259d1.jpg (75,1 KB, 43 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-22, 11:22   #2682
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Cinde, bardzo dobrze, ze rokowania sa pomyslne, wszystkie tutaj trzymamy kciuki
Dziękuję, Kasztanko. To bardzo miłe. Czuje tutaj wsparcie i doceniam dobre słowo od kazdej z Was

Sukienki bardzo do Ciebie pasujące

Ja małosukienkowa, ale to już wiecie. Nawet ostatnio chciałam sprzedać tą z Sabo Skirt, którą kupiłam jakiś czas temu. Wystawiłam na Vinted, ktoś się zainteresował, poprosił o dodatkowe zdjęcia, zrobiłam i dostałam second thoughts. Rozmyśliłam się, zostaje jeszcze ze mną

Wybaczcie syf w pokoju

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-09-22 o 11:25
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-22, 11:53   #2683
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88914264]Dziękuję, Kasztanko. To bardzo miłe. Czuje tutaj wsparcie i doceniam dobre słowo od kazdej z Was

Sukienki bardzo do Ciebie pasujące

Ja małosukienkowa, ale to już wiecie. Nawet ostatnio chciałam sprzedać tą z Sabo Skirt, którą kupiłam jakiś czas temu. Wystawiłam na Vinted, ktoś się zainteresował, poprosił o dodatkowe zdjęcia, zrobiłam i dostałam second thoughts. Rozmyśliłam się, zostaje jeszcze ze mną

Wybaczcie syf w pokoju [/QUOTE]

Bardzo ladnie na Tobie sukienka wyglada, nie sprzedawalabym
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-22, 17:20   #2684
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde mnie się Twoje nogi bardzo podobają, pamiętam, że parę razy wspominałeś, że są za szczupłe. Moim zdaniem są idealne

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-22, 18:48   #2685
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Cinde mnie się Twoje nogi bardzo podobają, pamiętam, że parę razy wspominałeś, że są za szczupłe. Moim zdaniem są idealne

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Prawda? Zawsze jak Cinde coś wrzuca, to na dłuższą chwilę zawieszam oko na jej figurze, bo ta wydaje mi się naprawdę świetna Nogi są super. Sukienka też jest super. Na początku myślałam, że chwalisz się nowym nabytkiem

Cinde nie sprzedawaj jeśli dobrze się w niej czujesz. Dziękuję za włosowy komplement Urodziny mam we wtorek, 28 września.

Dzisiaj przyszło trochę rzeczy do obejrzenia ode mnie dla mnie, a w paczkomacie siedzą chyba słuchawki bluetooth i czesadełka dla bombelków. Bombelki puch mają nawet na nosach i w oczach, więc dzisiaj muszę się za to wziąć, ale jeszcze czekam, aż głowa wyluzuje.

Neruś ma znowu dni, że nie wstaje Tak to już z tymi dziadkami jest - lepsze i gorsze dni. Zamawiam mu kulę węchową, żeby się nie nudził. Mamy matę i ją uwielbia, ale kula jest trochę bardziej wymagająca, bo ucieka Myślę też nad czymś w stylu dmuchany materac +koc, bo nasze piankowe teraz się już nie sprawdzą.

Ależ miałam dzień... My mieszczuchy, to bez prądu wyginęlibyśmy w kilka dni Panowie od naprawy elewacji uszkodzili sieć. Wstałam - lodówka, bo okno na noc otwarte - ani kawy, ani cieplego tosta, nawet kuchenki nie odpalę Jedyne co miałam do jedzenia na zimno, to kilka herbatników. Grzejnika nie włączę, koca nie włączę, a głowa rozbolała mnie za cały zaległy tydzień. Na szczęście przespałam 5h do naprawy instaliacji, a po dwóch tabletkach czoło już tylko ćmi.
Brama sparaliżowana - ani wjechać, ani wyjechać. Kurier się nie dostał, ale gdzieś wykopałam klucz od furtki. Jeszcze dobrze, że drzwi do klatki miały zepsuty zamek, bo zostałabym rano w szlafroku na dworze.
Osoby na wsiach, którym potrafią naprawić sieć po 2-3 dniach są już oblatane jak przetrwać, a u nas usterka raz na rok-dwa i prądu nie ma zazwyczaj max dwie godziny, więc jesteśmy jak dzieci we mgle.

Zastanawiam się od czego głowa tak bolała. Wzięłam nowe suplementy na włosy - spore dawki cynku i miedzi. Muszę o nich poczytać, bo takiego nasilenia to dawno nie miałam. Jak w najgorszym kacu.


Kasztanka zęby... jakbym czytała o sobie. Jeden z trzonowców poszedł mi na kurczaku w McDonaldzie, trójka z przodu na patyczku od lizaka. Teraz czeka mnie powtórne kanałowe właśnie. W czterech zębach mam już same przeleczone korzenie i teraz chcę założyć korony, jeden nie do odratowania. Kilka udało sie odbudować, bo np została jedna ściana. Moja matka mając 35 lat miała już protezkę. Babcia też szybko straciła zęby, a jej drugi mąż pierwsza plomba po 50-tce. Nie psują mi się jedynie zalakowane w podstawówce czwórki i większość siekaczy. 5-6-7 - dramat Do tego mój szczękoscisk. 8 natomiast wyrosly od razu zepsute i ukosem Co sobie miały żałować.

Fajnie macie z sukienkami. Ja muszę zadzierać nogi i siedzieć okrakiem. MU-SZĘ Jak ładnie siedzę w restauracji, to na bank mam weltschmerz w środku.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-22, 19:16   #2686
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

co mnie cały czas zadziwia - to te gabinety pozamykane z powodu covida Sorry, nie rozumiem. Nasz gabinet był otwarty cały czas. Przychodnia była zamknieta 2 tygodnie w kwietniu ubiegłego roku - i to dlatego, ze pacjenci nie przychodzili. Przyjecia w ramach funduszu staja sie jeszcze bardziej nieopłacalne, gdy drozeja leki, materiały i srodki ochrony osobistej, ale to finansowy powod zamykania przychodni. A strach...? Nie zaraził sie u nas zaden lekarz i zadna asystentka. Zamykanie sie na zapas, juz po szczepieni - to dla mnie absurd. No ale ja mam bardzo niski poziom panikarstwa
Cinde, 22.10, co prawda zmieniony hotel, ale na pewno bedzie dobrze. Musi.
Kasztanka, te po leczeniu kanałowym sa słabe, to fakt. U mnie gora sie trzyma , co z tego, jak juz wdrugim trzonowcu strzelił korzen... Teraz bedziemy sie zastanawiac nado odbudowa tej połowy, ktora została...
Weszłam na wage, zbluzgałam siebie, zeszłam z wagi...Pozazdrościłam pani R, no ale z kolei mnie głowa nie boli, a przynajmniej rzadko...NIkt nie ma wszytskiego...
Chorobowo - dołaczyło mi sie cos, co zdiagnozowałam sobie jako zwezenie przełyku Nieprzyjemna rzecz - ma sie poczucie, ze cos tam sie cały czas , powoli i uparcie, przeciska przez waska skarpete w klatce piersiowej, nawet łyk wody...Nigdy nie miałam problemow z układem trawiennym, nie istniał, a teraz niestety... Zapisałam sie do lekarza na konsultacje i powtorze profil zelaza, bo brałam pare miesiecy...Mysle jednak, ze nadal sie nei wchłania, bo zajady maja sie swietnie... I tak wychodzi z mojej włąsnej diagnozy, ze mam zapalenie zanikowe sluzowki zoładka, ktore powoduje jej scienczenie, zatem niedokwasnosc, zatem zabuirzenie trawienie i zwiekszona fermentacje, potem zaburzenie wchłaniania zelaza i witamin, zwłaszcza b, a wtornie moze byc refluks na przełyk, powodujacy jego zwezenie...Nie mam włąsciwie po co jechac do lekarza, prawda...? No ale pojade...TYle, ze tu nie ma leczenia

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2021-09-22 o 19:20
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-22, 19:25   #2687
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama i chyba żelazo + zapalenie blony sluzowej czy to przelyku, czy żoladka razem to nie ten, nie? Ja mam tak w ulotce Sorbiferu Durules, łącznie z tym, że powoduje zwężenie przełyku. Miałam te gule i problemy z łykaniem pierwsze tygodnie brania, więc biorę go na noc. Pisałam Ci o tym leku, endokrynolog mi kazał brać na anemię twierdzac, ze to jedyne żelazo, jakie działa. I faktycznie wróciłam do spania te 7- 8h z 12h, więc chyba działa. Nawet były rzuty energii.


Waga zmienia się całe życie, raz ważymy mniej raz więcej, nie wyrzucaj sobie. Pomyśl, że każdy cm budowany był na czymś wyjątkowo pysznym, co sprawiło ci radość
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-22, 20:36   #2688
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

pani R, pomyslałam sobie własnie, czemu do cholery waga choc raz nie zacznie SPADAĆ przed @, ze stresu, po pysznym ciescie, po weekendzie, ot tak, by było przyjemnie...?! Nie, to zawsze one way ticket
Nie ma w ulotce preparatu z zelazem nic o zwezeniu przełyku, zreszta, biore to od kilku miesiecy...
Tak ogolnie poczułam, ze jestem i chora i gruba i mocno popsuło mi to humor...
Kasztanka, sliczna sukienka.
Cinde, swietnie wygladasz Krem z origins juz skonczyłam, 30 ml z jakiegos zestawu, bardzo przyjemny, bogaty, ale nie ciezki czy tłusty, uzywałam zreszta na noc. W cenie z sephory jednak pełnowymiarowego nie kupie.
Jade, jak wspomniałam, 22.10 i do tego hotelu( poprzedni sie nei otworzy w pazdzierniku)
https://www.itaka.pl/wczasy/wyspy-zi...a,SIDOASS.html
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-22, 20:49   #2689
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cześć dziewczyny, napisałam wczoraj dłuuuuugi post, przywitałam się z VegeKaro i mi go wcięło

Dzisiaj krótko: pieję nad Waszymi zdjęciami i zchwycam się figurą Cinde i lśniącymi włosami Pani R, łobuzem Bowie, fajna spódnica Kasztanko powtórzę się

Ja chcę iść stacjonarnie do sklepu, poprzymierzać, pobuszować

Czuję się już lepiej, wróciłam do stałych aktywności, szybko choroba odpuściła, może to jednak nie covid

Kurczę Kama to Ci się przyplątało no... daj jednak znak, co z rokowaniem? Jak się to leczy? Trzymam kciuki, zeby odpuściło i za zdrowie Twojego taty Cinde

Spadam spać dziewczyny, żyję na za wysokich obrotach, choć wolałabym napisać, że żyję na wysokich obcasach

Dobrej nocy dla Was
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-22, 21:47   #2690
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Kama tak, tego nie piszą w ulotce suplementu typy zelazo plus kwas foliowy... a piszą w ulotce leku, ktory sklada sie... z żelaza i kwasu foliowego. Może zatem chodzi o dawkę?
Po prostu proponowałabym Ci na niego zerknąć, ale mi czaszkuje link do doz .pl. Suple mi w ogóle nie pomagały, a ten preparat tak i to już po tygodniu. Niemniej, jak się zdiagnozowałaś, to obecnie masz przeciwwskazania.
Może medonetu nie wyczaszkuje:
https://www.medonet.pl/leki-od-a-do-...l,1727790.html

Hotel wieczorem nad basenem wygląda na mocno sprzyjajacy wypoczynkowi. Super

Zastrzeżona jutro zaczyna się weekend zniżek z Twój Styl bodajże, możesz sobie skoczyć popatrzeć na to i tamto Dobrze, że to nie Covid!

Włączyłam oczyszczacz na pełną ku... i mi wieje Ale nie czuc, że chłopaki żują żwacze. Niemniej ze spaceru, mimo 10*C wróciłam z podciągnietymi rękawami i nogawkami od dresu, a kurtką w ręku. Od kilku lat przeokrutnie się przegrzewam. Koszulka zdjęta po wejściu do domu, bo mokra Czy to jest jeden z objawów menopauzy? Bo przy moim schorzeniu one mogą występować ot tak se, bo niedobór hormonów. Rano przy 19*C dygocę z zimna, a teraz 10*C i płynę

Zaraz zrobię unboxing i pochwalę się prezentami urodzinowymi, które sobie kupiłam, jeśli będzie czym

EDIT:
Godek jak co roku z nowym projektem w sejmie - tym razem przymus rodzenia przy zagrożeniu życia i gwałcie, kara więzienia dla ciężarnej i osób pomagających oraz kontrola poronień.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-09-22 o 22:17
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-23, 02:36   #2691
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pani R, bardzo przykro mi z powodu Nero, mam nadzieje, ze wkrotce mu sie poprawi i bedzie chodzil

Brak pradu nawet przez kilka godzin brzmi jak koszmar - ani zjesc, ani wypic herbaty czy kawy, ani nawet wziac prysznica nie mozna - chyba ze przy swiecach. A my nawet nie mamy w domu innych swiec niz zapachowe.
Chyba tylko raz sie zdarzylo, ze nie mielismy przez kilka godzin pradu, wczesniej w tym roku.
Juz nawet nie pamietam z jakiej okazji to bylo, mam nadzieje ze sie szybko nie powtorzy.

Moja matka tez jakos majac 30-pare lat miala proteze, ja protezy nie rozwazam, chyba ze bede grubo po szescdziesiatce. W mlodszym wieku bede robic implanty, bo boje sie zaniku kosci.

Kama, u mnie moja ulubiona japonska restauracja zamknela sie w sumie bez powodu przy pierwszych zarazeniach covidem w Sydney w lutym zeszlego roku, pamietam jak sie wkurzylam, bo mialam rezerwacje na walentynki i rano dostalam maila, ze sorry, ale rezerwacja anulowana bo zwijamy biznes.
Ludzie tutaj dziela sie na dwie grupy - fanow teorii spiskowych ze covid to manipulacja spoleczenstwem - oczywiscie oni sa tez absolutnie przeciwni lockdownowi, testom i szczepionkom. I druga grupa, ktora sie panicznie boi covida. Zona najlepszego przyjaciela Charliego, dziewczyna w moim wieku, mloda, zdrowa - ani razu nie wyszla z mieszkania od poczatku lockdownu, juz ponad 3 miesiace. Zakupy zamawiaja z dostawa i wszystko po kolei dezynfekuja. Zostawiaja torby z zakupami na balkonie na 3 dni, a potem zakladaja rekawiczki, maski, przylbice i kazdy jeden malenki produkt po kolei wycieraja srodkami dezynfekujacymi. Ja jestem gdzies pomiedzy, zaszczepilam sie w pierwszym mozliwym terminie, przestrzegam obostrzen, ale nie widze potrzeby robienia kwarantanny zakupom spozywczym ani za bardzo nie widze ryzyka w wyjsciu po te zakupy z zachowaniem ostroznosci. Niedawno kilka osob w moim pobliskim szpitalu mimo zaszczepienia dwiema dawkami i noszenia odziezy ochronnej zarazilo sie covidem. Takie newsy sprawiaja, ze ludzie sie boja i wielu lekarzy w ogole nie przyjmuje pacjentow, sporo gabinetow dentystycznych czy okulistycznych sie pozamykalo, a lekarze pierwszego kontaktu "przyjmuja" tylko przez telefon.


Sukienka juz w drodze, wlasnie zobaczylam w apce, ze mialam za nia cashback 10.5%, bardzo spoko, jakos latwiej przebolec placenie pelnej ceny kiedy dostane z powrotem te $31.49 - zawsze cos.
I co do przesylek w drodze, wlasnie spedzilam dwie godziny na czacie z pracownica poczty, nikt nie wie dlaczego moje paczki sa az tak opoznione - jedna juz o prawie 2 miesiace. Moj kocyk tez mial dotrzec tydzien temu, a nie wiadomo co to sie stalo i gdzie on dokladnie utknal, normalnie rece opadaja. Taca pod swiece tez miala dotrzec najpozniej dzisiaj, ale nie, w porannej dostawie tylko tonik, a w popoludniowej tylko ta granatowa spodnica w kwiaty.

Moja ulubiona bardziej fancy drogeria ma darmowa dostawe od $25 i korzystam z tego, wiekszosc produktow zamawiam pojedynczo Zamowienia przychodza w takich ladnych pudelkach ktore wykorzystuje potem w lazience do segregowania rzeczy w szufladach i szafkach, uzbieralo mi sie ich ostatnio chyba z 10 z ostatnich paru tygodni i w ostatni weekend zrobilam z nich uzytek.

Zastrzezona, dobrze, ze juz lepiej sie czujesz, super wiesci

Kaja Godek jest chorym z nienawisci wstretnym babskiem ktore za wszelka cene chce uprzykrzyc innym zycie.Inaczej nie umiem tego ujac, malo kto powoduje u mnie takie wrecz obrzydzenie.
Kontrola poronien zalatuje Korea Polnocna dosc mocno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg online-packaging-1.jpg (180,8 KB, 49 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.

Edytowane przez kasztanka3
Czas edycji: 2021-09-23 o 02:42
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-23, 06:02   #2692
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Albo Wenezuelą. To ewenement na skalę światową... TVP już przygotowało propagande pod wyjście z unii. Oni się wcale nie szczypią tym, że przedstawiają dane z , ktore nigdy nigdzie koło prawdy nie leżały A ciemny lud przeczyta ile tośmy stracili przez pobyt w Unii... Nie zweryfikuje tej wiedzy, bo przecież w telewizji mówili, wykresy ładne pokazali.

Ostatnio nakryli posłów PiS, Solidarna Polska, KO, Konfederacja na wspólnej imprezie przy wódeczce Dla mnie to naprawdę w Sejmie wart jest tylko coś Sterczewski z tego całego KO. On jeden robi, zamiast urabiać. Poza tym dziewczyny i wiking z Partii Razem. One wspierały kobiety na protestach. Fizycznie, a nie dobrym słowem i fotką do gazety. Jeszcze pewnie są warte wspomnienia jakieś pojedyncze nazwiska, ale nie jestem aż tak oblatana.

Aaa ten z Konfederacji, co się domagał dużych cycków u animowanego królika w bajce dla dzieci ogłosił, że z dumą w Światowy Dzień Bez Samochodu uda się swoim autem na zlot samochodowy. Myślę, że oni naprawdę nieźle kombinują w ten swój elektorat zbuntowanych nastolatków... Ja się na to łapałam wiedząc o polityce absolutne nic, mając te 20 lat i prawa wyborcze Ale głosowałam jak dzieciak właśnie... "heHe o ci są fajne kozaki!!!11" Pamiętam, że część ze znajomych chadzała na wybory kompletnie naćpana

Zawsze przez @ rozwali mi się zegar dobowy

Pudełka bardzo fajne Też zbieram te ładniejsze na sprzęty typu "zestaw do robienia rzęs", "zestaw do paznokci", "zestaw do robienia brwi" itd. W ozdobnym, sztywnym Sephory mam lampki choinkowe np.

Zrobiłam sesję przymiarkową. Albo jestem trudnym modelem, albo wyjątkowo wymagającym, choć myślę, że to pierwsze

No i nadal mi sie nie chce spać, a już jest rano
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-23, 08:20   #2693
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pamietam jedynie, ze jak mialam niewiele ponad 20 lat to w polityce imponowal mi Palikot.
Nie wiem, co sie z nim stalo, dziala jeszcze w polityce czy zniknal?
Poza tym jest sporo tych samych twarzy od X lat, najwyzsza pora na zmiany.
Tylko nie na takie, jakie sie marza Kai Godek Slowo daje, w kazdym cywilizowanym kraju gdyby wladza cos zaczela przebakiwac o zabraniu kobietom praw to by zostali wyniesieni poza granice panstwa na taczkach i widlach, to co sie w Polsce dzieje to jest jakis kosmos, to jest jak jakis zly sen.

Te pudelka sa wlasnie takie sztywne, bo wkladam dno w srodek wieka - co daje 4 warstwy kartonu w sumie. Jezeli Bowie ich nie zezre to sie nie zniszcza, bo nawet woda ich za bardzo nie rusza.

Po raz pierwszy w historii moich czteroletnich zakupow w Myerze anulowali mi (i wszystkim innym osobom z mojej grupy sukienkowej na facebooku) zamowienie z uwagi na niewlasciwe ceny. Nawet kurtke za $11 (ktora powinna kosztowac $180) i sukienke za $15 (z cena na metce $350) dostalam w zeszlym roku, a teraz jednak dostalam maila z przeprosinami za anulowanie zamowienia i kodem na $20 znizki na kolejne zakupy z Review robione u nich. Ostatnio nawalili z cenami jakos kolo kwietnia czy maja i wtedy tez wszystkie zakupy dostalam bez problemu - a kupilam chyba z 10 roznych rzeczy z Review. A, i jeszcze chyba w czerwcu kupilam dwa plaszcze w niewlasciwych na moja korzysc cenach. Potem im sie juz nie zdarzalo pomieszac cen, teraz byl pierwszy raz i niestety nie zrealizowali nikomu zamowien.

I w Melbourne wczoraj bylo trzesienie ziemi, i to takie dosc konkretne - podobno tak mocne ze bylo czuc az w Canberze i niektorych rejonach Sydney. Ja nic nie czulam, dowiedzialam sie z wiadomosci.
https://s.w-x.co/util/image/w/GettyI...1341763648.jpg
https://s.w-x.co/util/image/w/GettyI...1341765730.jpg
https://s.w-x.co/util/image/w/GettyI...1341763619.jpg
https://s.w-x.co/util/image/w/GettyI...1235413468.jpg
https://s.w-x.co/util/image/w/GettyI...1235413427.jpg
https://s.w-x.co/util/image/w/GettyI...1235413736.jpg
https://s.w-x.co/util/image/w/AP21265024019235.jpg
https://s.w-x.co/util/image/w/AP21265251047888.jpg
https://s.w-x.co/util/image/w/AP21265250891022.jpg
https://s.w-x.co/util/image/w/AP21265024355013.jpg
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-23, 08:58   #2694
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ja zagłosowałam kiedyś na Korwina Chyba dlatego, że koledzy mi mówili, że jest fajny, a ciężko było znaleźć nagrania jego wypowiedzi i jego wyznawcy utrzymywali, że media manipulują i "on tak wcale nie powiedział". Teraz wszystko jest na bieżąco podawane dalej w social media, więc i świadomość społeczna powinna być większa. I jest... u młodego pokolenia.
No nic, przynajmniej mam namacalny dowód, że jednak się rozwijam
Kurczę, mój tydzień urodzinowy, a tu dzisiaj żadnej paczuszki... Przyszedł tylko zapas żeli pod prysznic, dzięki którym mycie mnie przynajmniej nie boli.

Szkoda takiego ładnego budynku Czy nikomu nic się nie stało?
U nas co jakiś czas się jakaś tak sama z siebie zawali i zabije dzikich lokatorów.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-23, 09:15   #2695
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

A to nie w przyszlym tygodniu masz urodziny? Cos mi sie zle kojarzy, ze we wtorek?

Z tego co wyczytalam, to nikt nie doznal zadnych wiekszych obrazen na szczescie.

O istnieniu Korwina to ja nawet nie wiedzialam dopoki na moze 2-3 lata przed moja emigracja nie wpadlam na jego watpliwej wartosci madrosci z tylka. Nie wiem, czy on zawsze taki byl, ale on, Bosak i Godek to osobistosci ktorych pogladow i wartosci w zaden sposob nie jestem w stanie usprawiedliwic ani zaakceptowac.

Dla poprawy nastroju wklejam zachod slonca sprzed chwili i moje piekne kocie dziecko ktore caly dzien czeka na wypuszczenie na balkon. Boje sie go wypuszczac w pelnym sloncu, bo sie naczytalam o raku skory u przebywajacych czesto na zewnatrz kotow z jasnymi nosami. Szkoda ze nie ma kremow z spf dla zwierzat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8478.jpg (69,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8481.jpg (110,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8484.jpg (158,8 KB, 58 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-23, 09:51   #2696
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Pewnie by i tak zaraz zlizał.
Ja też chucham na dziadki. Jak były młodsze, to szybka sikupa w upał była, a teraz wolę, żeby zrobiły w domu jak jest 30*C niż fundować im wysiłek i ryzyko udaru. Szczególnie, że na ulicy w tych godzinach nie ma cienia, więc dochodzi ultra gorący beton. Dla Nero pokonanie schodów to trening siłowy, a Felek ma chore serce. Jednak komfortowa temperatura psia, to ta, kiedy my rozglądamy się za czapką.

Trymer hakowy jest genialnym i tanim urządzeniem. Stary nigdy nie był tak dobrze wyczesany to raz, a dwa, że trwało to o połowę krócej i wcale mnie nie zmęczyło. Było zabawnie, bo był płacz, więc podsypywałam pod nos smaczki... Wcinał i płakał Teraz mam pół psa, druga połowa lezy obok w kartonie. Zgrzebło z automatycznym czyszczeniem też się mega sprawdza, również na kocie. Niestety rękawica do czesania to jakaś porażka, a najbardziej zła jestem na siebie o furminator. Wzięłam mały - na kota i on jest o kant Najdroższy i najgorszy. Może mam nieodpowiedni rodzaj kota? Może to jest dla długowłosych?

Neruś już chodzi. Cieszymy się, póki możemy
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-23, 10:12   #2697
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Dziękuję Wam bardzo, dziewczyny Nie chcę tu zabrzmieć jak ofiara, ale fakty są faktami - w życiu pare razy usłyszałam, że "ale ty masz chude te nogi" - wypowiedziane w taki sposób, że nie było to miłe. Raz nawet mama koleżanki dodała do tego "fuj" A że ja wrażliwiec... no to trzyma się to głowy. Pewnie powinnam być mądrzejsza i olewać.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Neruś ma znowu dni, że nie wstaje Tak to już z tymi dziadkami jest - lepsze i gorsze dni. Zamawiam mu kulę węchową, żeby się nie nudził. Mamy matę i ją uwielbia, ale kula jest trochę bardziej wymagająca, bo ucieka Myślę też nad czymś w stylu dmuchany materac +koc, bo nasze piankowe teraz się już nie sprawdzą.
Bardzo smutno się to czyta. Biedak. W tym wszystkim, dobrze, że ma ciepły, stabilny dom i fajną panią, która na pewno nie oszczędza mu na miłości.

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Cinde, 22.10, co prawda zmieniony hotel, ale na pewno bedzie dobrze. Musi.
Na pewno będzie A z tą wagą już przestań, bo Cię kopsnę... Wrzucałaś tu niedawno fotki z wakacji, bardzo ładnie wyglądasz i wszystkie z nas to potwierdziły. Współczuję problemów zdrowotnych, dużo na Ciebie teraz spadło.

Ja już się boję odczytywać wiadomości na messenger od mojej przyjaciółki, bo ciągle coś - niedawno urodziła, w międzyczasie policja u nich w domu, że niby jej partner (Anglik) był nieobecny podczas kontroli na kwarantannie (a przesiedział w domu cały ten czas, tylko coś im się pop...), chwile po tym przesiedziała z dzieckiem tydzień w szpitalu, które miało operacje, pare dni temu z rodzicami miała wypadek samochodowy (nos złamany), a teraz znowu wiadomość, że z dzieckiem w szpitalu jest, bo ma początki zapalenia płuc. Za dużo na raz.

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Czuję się już lepiej, wróciłam do stałych aktywności, szybko choroba odpuściła, może to jednak nie covid
To super

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Kaja Godek jest chorym z nienawisci wstretnym babskiem ktore za wszelka cene chce uprzykrzyc innym zycie.Inaczej nie umiem tego ujac, malo kto powoduje u mnie takie wrecz obrzydzenie. Kontrola poronien zalatuje Korea Polnocna dosc mocno
Przepraszam za wyrażenie, ale jeżeli chodzi o jej osobe - debil, to mało powiedziane Brzydko z mojej strony używać takich słów, przepraszam, ale tylko to ciśnie mi się na usta.

Ale mi się podoba ta piosenka: https://www.youtube.com/watch?v=ZmUM...&start_radio=1 Filmu nie oglądałam, ale wygląda interesująco.

Nie wiem czy mi się jakiś wczesny kryzys wieku średniego nie przyplątał . Po wielu latach siedzenia w domu, czuje od srodka, że znowu zaczyna mnie nosić... Mam ochote wychodzić, bawić się, poznawac nowych ludzi, wyciskac z kazdego dnia i momentu. To chyba raczej dobra rzecz, ale nie wiem skąd mi się wzięla taka nagła potrzeba tego.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-09-23 o 10:39
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-23, 10:54   #2698
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cinde, bardzo mi przykro, ze uslyszalas takie teksty. Akurat w Twoim przypadku jestem pewna, ze to z zazdrosci. Ale zazdrosc zazdroscia - co trzeba miec w glowie zamiast mozgu, zeby mowic "fuj" o czyjejs aparycji?

Pani R, w ktorym watku wpisywalas swoj dzien urodzin? Myslalam, ze to bylo w kosmetycznym, ale nie widze. W zakupowym? Bo mnie teraz drazni to, ze nie zapamietalam albo zle zapamietalam

Furminator nigdy mi sie u zadnego kota nie sprawdzil, ani u krotkowlosego, ani u Bowiego. Obecnie uzywam szczotki takiej jak do wlosow na cale cialo: https://www.kmart.com.au/product/pet...ristle/3378359 A na puchaty tylek kupilam grzebien jakim sie wyczesuje wszy, bo nic innego nie daje rady kiedy sobie gowniarz obsika tylek i przyczepia sie do tego kawalki zwirku
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-23, 11:12   #2699
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Pani R, w ktorym watku wpisywalas swoj dzien urodzin? Myslalam, ze to bylo w kosmetycznym, ale nie widze. W zakupowym? Bo mnie teraz drazni to, ze nie zapamietalam albo zle zapamietalam
Tutaj . 28 września. Zrobimy impreze

Kama, jeszcze Ci chciałam napisać, że pomimo, że wiem, że wychowałaś się i żyłaś w czasach kiedy były inne trendy (ja też), to teraz bycie jakimś super szczupłym wcale się jakoś wybitnie ludziom nie podoba. Z moich obserwacji teraz naprawdę wszystko się może ludziom spodobać, nie ma reguły. Wszystkie sylwetki są piękne, no chyba, ze mówimy o otyłości albo anoreksji, która zagraża życiu - to wtedy, wiadomo, to fajne nie jest.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2021-09-23 o 11:14
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-09-23, 11:22   #2700
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Ludziom sie rozne ksztalty podobaja na szczescie, beauty comes in all shapes and sizes

Zreszta nie wyobrazam sobie czepiania sie ze ktos ma nogi za chude czy za grube, cycki za male czy za duze. Chcialabym zeby kazdy sie zajal wylacznie soba, dobrze by to wszystkim wplynelo na psychike i samoocene.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 13:30:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.