ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 10:44   #1111
karinka876
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 73
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Super jest ten wątek. Ja nie mam negatywnych wrażeń, więc nie będę się w tym wątku wypowiadać.
karinka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 21:13   #1112
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez WhiteSmile Pokaż wiadomość
KIELCE

Nie polecam dr. Andrzej Zemsta. Chodze po lekarzach od kilu lat ale nikt mnie tak nie potraktował. Byłam u niego w KOMED'ie w Kielcach. Mam podejrzenie PCOS, mam 17 lat więc byłam z mamą. Poziom testosteronu wynosił 3 razy norma, mam widoczny hisrutyzm , otyłość. Wyniki wszystko potwierdziły. Szukałam kogoś kto by się podjął leczenia i wszyscy mówili, żeby iśc do niego. Pan doktorek nawet nie raczył spojrzeć na wyniki, powiedział ze jest wszystko okej i że to MOJA WINA ŻE JESTEM GRUBA BO PEWNIE JEM W FAST FOODACH! Podniosłam głos z moją mamą, a on WZIĄŁ MOJE WYNIKI BADAŃ I WE MNIE RZUCIŁ PRZEZ BIURKO !!! Jak można rzucić wynikami w pacjenta ?! Po czym wyszedł z gabinetu o mało mnie nie zabijając swoją tuszą , poszedł do innego gabinetu , założył NOGI NA BIURKO I POPIJAŁ PIWKO.

Mojej znajomej w ciąży odmówił skierowania na badania prenatalne, wymuszając niemal, aborcję. Koszmar (zmieniła lekarza, zrobiła badania, urodził się zdrowy syn)
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 18:25   #1113
Kamikarze24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 40
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warto wiedziesz.
Kamikarze24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:43   #1114
mankap84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Poznań.
Zdecydowanie nie polecam dr Podsiadło, przyjmuje w swoim gabinecie na Dębcu. Co za okropny koleś! Przyszłam z problemem (krwawiłam, a nie był to okres) a on powiedział, że mnie nie przyjmie! Mam iść do swojego lekarza (mój akurat nie przyjmował w tym dniu), a najlepsze jest to, że ja kiedyś do niego chodziłam i miałam kartotekę. Pewnie był zły, ze już X lat nie byłam u niego więc mam spadać na drzewo. Wyszłam z płaczem, bo nie wiedziałam co mi jest (podejrzewałam poronienie), a on nawet mnie nie zbadał! Jak może lekarz odmówić udzielenia pomocy? Nie polecam bardzo. Moja przygoda skończyła się w szpitalu, gdzie wcale nie przyjmował mnie "mój" lekarz.
mankap84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 12:54   #1115
martus283328
Raczkowanie
 
Avatar martus283328
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 58
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Dzieki za info
martus283328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 16:11   #1116
kasienka2723
Raczkowanie
 
Avatar kasienka2723
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 175
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW

a co myslicie o dr mis-michalek z bulwaru ikara?

zastanawiam sie nad wyborem dobrego lekarza na prowadzenie ciąży...
kasienka2723 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 18:07   #1117
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

KRAKÓW - dr Ramzy
W życiu mnie nikt tak nie nastraszył i upokorzył. Najpierw odmówiła mi wypisania na recepty twierdząc, że przy moich wynikach już nigdy nie będą mi jajniki pracować, co jest absurdem. Trzech innych lekarzy pukało się w głowę patrząc na wyniki i słysząc taką diagnozę. USG przeprowadzała brutalnie, traktując człowieka jak obiekt doświadczalny. Mało tego przez całą wizytę (miałam 21 lat) wygłaszała uwagi typu: teraz to coraz młodsze przychodzą, tak to jest, niedługo to się już od kołyski będzie puszczać z kim popadnie. Zaleciła mi także kalendarzyk małżeński i nawrócenie się na drogę kościoła :O

Edytowane przez theunlikee
Czas edycji: 2014-04-06 o 23:50
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 18:47   #1118
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez mankap84 Pokaż wiadomość
Poznań.
Zdecydowanie nie polecam dr Podsiadło, przyjmuje w swoim gabinecie na Dębcu. Co za okropny koleś! Przyszłam z problemem (krwawiłam, a nie był to okres) a on powiedział, że mnie nie przyjmie! Mam iść do swojego lekarza (mój akurat nie przyjmował w tym dniu), a najlepsze jest to, że ja kiedyś do niego chodziłam i miałam kartotekę. Pewnie był zły, ze już X lat nie byłam u niego więc mam spadać na drzewo. Wyszłam z płaczem, bo nie wiedziałam co mi jest (podejrzewałam poronienie), a on nawet mnie nie zbadał! Jak może lekarz odmówić udzielenia pomocy? Nie polecam bardzo. Moja przygoda skończyła się w szpitalu, gdzie wcale nie przyjmował mnie "mój" lekarz.
ja byłam u tego lekarza prywatnie i byłam zadowolona, ale fakt to było dziwne co opisalas
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 20:18   #1119
mankap84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Może tak jak ktoś pisał wyżej - prywatnie jest ok, a na NFZ już zupełnie inne traktowanie Szkoda, bo przecież nawet jak idziesz na NFZ to lekarz nie pracuje za darmo! To jego praca za którą dostaje wynagrodzenie.
mankap84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 15:52   #1120
przewrotka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 158
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Katowice

dr Puchała. Wypaliła mi nadżerkę macicy, co jak później się okazało absolutnie nie było potrzebne, a wręcz niebezpieczne.
przewrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 16:24   #1121
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez przewrotka Pokaż wiadomość
Katowice

dr Puchała. Wypaliła mi nadżerkę macicy, co jak później się okazało absolutnie nie było potrzebne, a wręcz niebezpieczne.
Dlatego, że nadżerki to bujda - tak słyszałam od wielu lekarzy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 20:32   #1122
Ramija
Raczkowanie
 
Avatar Ramija
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 48
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków.

Uwaga na ginekologa-endokrynologa TOMASZA MILEWICZA.
Pracuje w Szpitalu Klinicznym na Kopernika 23 oraz w gabinetach prywatnych na ul. Sadowej, i ul. Domki 18.
Pomijając fakt tego jakim jest człowiekiem z natury (arogancki, chamski, obcesowy) to już fakt, że swoje pacjentki traktuje jak "maszynki do zarabiania pieniędzy" już jest niefajne. Jedzie na opinii sprzed lat, stąd nadal ma wiele pacjentek. Na wizytach jest często nieprzytomny i zasypia!!! Na 10 wizyt badanie ginekologiczne przeprowadza raz. Piersi nie zbadał mi ani raz w ciągu trzech lat leczenia, mimo że skarżyłam się na ból lewej piersi! Zbagatelizował to.
Leki przepisywał wciąż takie same, mimo że leczenie nie przynosiło skutków, a wręcz szkodziło jak się później okazało. Z choroby, która była do wyleczenia zrobiła się zaawansowana! Dzięki Bogu, że się opamiętałam i poszłam się skonsultować z innym lekarzem. Szkoda tylko, że tak późno i straciłam zdrowie przez tego lekarza. Teraz czeka mnie długotrwałe leczenie, zabieg i zrzucanie 20 kg, które przytyłam po nietrafionym leczeniu hormonalnym. ODRADZAM.
Ramija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 20:45   #1123
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 16:53   #1124
r_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WARSZAWA
Ja mam bardzo złe wrażenie po kontakcie z Panią Małgorzatą Santor-Zaczyńską. Zostałam przez nią bez przyczyny źle potraktowana. Jeżeli chcecie sobie oszczędzić stresu to omijajcie ją szerokim łukiem.

Edytowane przez r_k
Czas edycji: 2014-05-25 o 16:57
r_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 08:44   #1125
ollga25
Raczkowanie
 
Avatar ollga25
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

LUBLIN

Cześć Dziewczyny!
ja niestety też muszę się tutaj do listy dopisać, chodzę do Gina do Przychodni na Nałkowskich. Leczę się całe życie hormonalnie bo mam nawracające się torbiele. Początkowo chodziłam do dr Biernackiej ale ona w ogóle mnie nie słuchała, leki dawał mi z górnej półki. Następnie dr Gawlik , kobieta starej daty, wiecznie tylko uwagi daje na temat a kiedy ciąża ? Jak powiedziałam że nie chcę dzieci i tak postanowiliśmy z mężem to czułam jak mnie wzrokiem zabija. Chore dla mnie jest to że bez wizyty czyt. zaliczenia krzesełka przed biurkiem p.dr nie wypiszą mi recepty ( abym odebrała osobiście od położnej) kiedy NIE mogę być osobiście w godzinach pracy p.dr. Druga sprawa w końcu za tą wizytę płaci NFZ, 70 zł miesięcznie. A za wypisanie recepty nic. Dlatego takie kolejki po recepty, w normalnym kraju recepta jest czasowa ( pół roku, rok itd.) i nikt kto leczy się hormonalnie nie zawraca sobie głowy staniem w kolejce po świstek.

Ale ja ( My ) musimy

Same lekarki nie kontaktowe, leczę się tam od 2 lat ( na razie unormowałam hormony więc nie muszę robić jakichkolwiek badań, chociaż profilaktyka by się przydała, ale nie ubłagam tych bab o skierowanie. ) . Jeśli znacie jakąś p.dr która z powołania jest ginem to dajcie znać
__________________
pupa: 94
talia: 75
ud0: 51
ramię: 26
WAGA: 61
ollga25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 21:15   #1126
melasnicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Łódź

Dr Elżbieta Król-Leszczyńska

przyjmuje na 10 Lutego 5a

Nie polecam tego lekarza. Chodziłam do niej 2-3 lata. W ciągu tego czasu przebadała mnie jeden raz. Co prawda byłam 2-3 razy na usg w ramach NFZ, ale USG było nie do końca sprawne.
Sama wizyta wygląda jak spotkanie z sąsiadką - pitu pitu o kotach, o pierdołach.

Bardzo chętnie wysłała mnie do endokrynologa - swojej koleżanki ze studiów oczywiście prywatnie. Zarzekała się, że nie ma z tego żadnych profitów, ale wątpię.

Plus był taki, że na wizytę zapisać się tam można było z dnia na dzień, ale tu też problem, bo panie przyjmowane są zgodnie z kolejnością przyjścia, czyli nie wiadomo czy jak się pójdzie to się nie będzie czekać godzinę albo więcej. Ogólnie nie polecam tej poradni, ani tej lekarki.
melasnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 10:27   #1127
jolaaa91
Raczkowanie
 
Avatar jolaaa91
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gru
Wiadomości: 140
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

GRUDZIĄDZ

Nie polecam Dr Aleksandry Przystalskiej-Betin.

Dawno temu trafiłam do niej na swoją pierwszą wizytę u ginekologa (NFZ). Nie mam zbyt miłych wspomnień. Pani doktor niemiła i opryskliwa. Jako, że byłam niepełnoletnia (17 lat), a chciałam zacząć stosować antykoncepcję, udałam się z mamą aby wyraziła zgodę. Badanie wykonane przez Panią Doktor było czymś czego do końca życia nie zapomnę. Dodatkowo wykonała cytologię i zleciła badania krwi. Podczas drugiej wizyty stwierdziła jednak, że nie ma nigdzie zapisanej adnotacji o wyrażeniu zgody przez rodzica oraz, że nie miałam zrobionej żadnej cytologii! Tłumaczenia nie pomogły, dodatkowo Pani Doktor zaczęła mi wmawiać, że pewno mam anoreksję (byłam bardzo szczupła, lecz apetyt mi dopisywał, na prawdę dużo jadłam), jestem za chuda itp. A wszystko przez to, że miałam anemię, a to co innego (zaniżona hemoglobina oraz krwinki czerwone z powodu niedoboru żelaza jak się potem okazało). W dodatku mówiła do mnie to w taki sposób, że po prostu wyszłam z gabinetu z płaczem. Bez tabletek antykoncepcyjnych. Pomijając to, że nie dostałam tego, czego chciałam, uważam, że zgubienie ważnej informacji oraz wyników badania (bo co innego mogło się z nimi stać), to totalny brak profesjonalizmu!

NIE POLECAM, A WRĘCZ ODRADZAM!
__________________
Zbyt wiele tracimy myśląc o tym,
co powiedzą inni.

Edytowane przez jolaaa91
Czas edycji: 2014-06-06 o 10:08
jolaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 09:19   #1128
meeentos
Przyczajenie
 
Avatar meeentos
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez przewrotka Pokaż wiadomość
Katowice

dr Puchała. Wypaliła mi nadżerkę macicy, co jak później się okazało absolutnie nie było potrzebne, a wręcz niebezpieczne.
Ja też chodzę do doktor Puchały, ale chyba zrezygnuje - od prawie roku mam okropne problemy z bolesnością podczas stosunku, byłam u niej już chyba z pięć razy w tej sprawie - nic nie wykryto, ale ona ogranicza się tylko do zalecania mi środków farmakologicznych, które po prostu mam wrażenie reklamuje dla koncernów farmaceutycznych. Nie pomogła mi też za bardzo przy pierwszej grzybicy - ostatecznie sama poszłam do apteki i dostałam Albothyl, który na całe szczęście pomógł jak ręką odjął.
meeentos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 20:00   #1129
zielona naszywka
Raczkowanie
 
Avatar zielona naszywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 107
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Lublin - dr Piotr Olcha

Poszłam do pana doktora prywatnie z nawracającymi upławami. Zadał mi kilka pytań po czym stwierdził, że jestem typową pacjentką grzybiczną. Nawet nie zaprosił mnie na fotel, przepisał leki i kazał się zgłosić jakby nie pomogły. Nie pomogły, poszłam do innego lekarza, zrobiłam wymaz - żadnego grzybka nie wykryto. Straciłam 90 zł na wizytę i 40 na leki.
__________________
So I hold back tears, move in the right direction.
zielona naszywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 15:07   #1130
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez aneczka8 Pokaż wiadomość
bardzo wileu lekarzy wymraża nadżerki przed ciążą... na czym polega ten zamach?? nie wolno wypalać nadżerki przed rodzeniem. Wielu lekarzy takich za 80 zł też wymraża nadżerki o ile to nadżerki a nie co innego.

Teraz inaczej podchodzi sie do nadzerkek, dzieli sie je na " rzekome", których nie nie wymraza, nie wypala, ale uznaje za fizjologiczne i najlepiej obserwuje, często maja one tendencje to powstawania i zanikania. Niewielka ilośc nadżerek to " prawdziwe" i te należy zlikwidować najlepiej wcześniej wykonać badanie histopatologiczne.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 07:59   #1131
goszka__
Raczkowanie
 
Avatar goszka__
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 150
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Sosnowiec

Serdecznie nie polecam Dr Henryka Dzedzyka. Przyjmuje na wawelu, i prywatnie na ul.Odrodzenia 6. Moze i jest mily, ale niestety na tym koniec. Bardzo łasy na pieniądze, przepisuje drogie leki, oraz domaga sie aby placic mu za L4 w ciazy, i robi to w panstwowym gabinecie . Dodatkowo kazdej pacjentce w ciazy wmawia w prywatnym gabinecie, ze ma zagrozona ciaze, i wysyla do szpitala nr 1, poniewaz tam tez urzeduje. Bedac w 19tc poszlam do niego, ponieważ mialam silne bole brzucha. Pan doktor zbadal mnie, stwierdzajac, ze mam skracajaca sie szyjke, i twardy brzuch. Wypisal skierowanie do szpitala, w ktorym lezalam 3 dni na obserwacji. Badalo mnie tam 3 ginekologow, zaden nie stwierdzil skracajacej sie szyjki. Jest mily i sympatyczny tylko wtedy, kiedy nie ma problemow, i gdy wszystko idzie po jego mysli. Gdy natomiast cos jest nie tak, potrafi sie wydrzec. Co do warunkow panujacych w jego gabinecie (prywatnym!!) na Odrodzenia- tragedia :szok: Dzedzyk posiada 10! kotow , ktore biegaja luzem po posesji,i wlaza do poczekalni. W calym gabinecie i korytarzu smierdzi strasznie kotami, jest chlodno, brudno, i niehigienicznie. Malo tego oszukal mnie mowiac ze na wawelu nie ma aparatury usg i polecil mi swoj gabinet, ktory miesci sie w obskurnej "willi"Za kazde usg zyczy sobie 60zl, i smieje sie zadowolony, gdy wrecza mu sie pieniadze. Zaluje ze ten lekarz prowadzi moja ciaze, i z checia bym go zmienila, ale jest juz za pozno bo rodze we wrzesniu.
goszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 13:04   #1132
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez melasnicka Pokaż wiadomość
Łódź

Dr Elżbieta Król-Leszczyńska

przyjmuje na 10 Lutego 5a

Nie polecam tego lekarza. Chodziłam do niej 2-3 lata. W ciągu tego czasu przebadała mnie jeden raz. Co prawda byłam 2-3 razy na usg w ramach NFZ, ale USG było nie do końca sprawne.
Sama wizyta wygląda jak spotkanie z sąsiadką - pitu pitu o kotach, o pierdołach.

Bardzo chętnie wysłała mnie do endokrynologa - swojej koleżanki ze studiów oczywiście prywatnie. Zarzekała się, że nie ma z tego żadnych profitów, ale wątpię.

Plus był taki, że na wizytę zapisać się tam można było z dnia na dzień, ale tu też problem, bo panie przyjmowane są zgodnie z kolejnością przyjścia, czyli nie wiadomo czy jak się pójdzie to się nie będzie czekać godzinę albo więcej. Ogólnie nie polecam tej poradni, ani tej lekarki.
czyli nic się u tej Pani nie zmienilo. to była moja pierwsze gin i nie zdawalam sobie sprawy jak powinna wizyta wygladac. zawsze były to długie i głupie pogawędki, a badanie raz na huhuhu...z wypisywaniem tabletek nie było problemu, zawsze wypisywala na pol roku albo więcej. ale zero badan!
nie warto wybierac się na pogawdke, kiedy potrzebna pomoc ginekologa.
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 18:12   #1133
wikti
Raczkowanie
 
Avatar wikti
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 255
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wrocław Joanna Kulpa-Snopek

Byłam pacjentką dr Snopek przez 3 lata. Ona była moim pierwszym ginekologiem - bardzo bałam się pierwszej wizyty.. na początku wydawała mi się miłą i kompetentną osobą. Jednak odkąd zmieniła gabinet zrobiła się bardziej nowoczesna i światowa. Cena wizyty 150zł, cytologia 50zł.
Zapisała mi tabletki antykoncepcyjne Yasmin.
Niestety z biegiem czasu zorientowałam się, że ona głównie specjalizuje się w bezproblemowych przypadkach.. Bardzo boleśnie robi cytologię w czasie wizyty bajeruje o kosmetykach, pudrach, o wystroju gabinetu etc. nie zainterweniowała po zauważeniu u mnie wyraźnego zaczerwienienia ścianki pochwy... chyba czekała aż to się pogłębi i rozpocznę u niej leczenie liczone w tysiącach złotych.
Poszłam do przychodni na nfz - lekarz pobrał mi cytologię (bezboleśnie!), zrobił USG i rozpoczęłam leczenie. Był mega zdziwiony, że nie zostało nic z tym wcześniej zrobione..
wikti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 09:38   #1134
Monyyczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 107
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Poznań Wojmir Ziętkowiak

Prywatnie przyjmuje na Litewskiej. Poczytajcie opinie na gazeta.pl. Został zwolniony ze szpitala na Polnej za łapówki i wmawianie chorób. Ja niestety dowiedziałam się po fakcie, a zachęciły mnie opinie ze znany lekarz itp.

Koszt wizyty 200zł –samo usg. Byłam 2 razy. Trafiłam w panice, dzień po spodziewanym okresie. 2 dni wcześniej w dni niepłodne (wiem,ze zawodne są metody wyliczania, niemniej cykle mam regularne, niemalże jak w zegarku, a objawy PMS miałam dokładnie takie jak co mc i dokładnie w tej samej fazie cyklu)uprawiałam sex, z prezerwatywą, z która nic się nie stało. Po prostu pierwszy raz zdarzyło mi się opóżnienie i spanikowałam.Nie spytał mnie nawet o to, czy przesunięcia w cyklu mi się zdarzały czy nie i jaki mam zazwyczaj długi cykl., stwierdził, że endometrium grube 14mm w tej fazie cyklu to dramat i powinno być poniżej 10( akurat, to by oznaczało ze owulacja była przed kilkoma dniami i jest duże ryzyko ciąży, taka grubość wskazywała na to, że stosunek miał miejsce długo po owulacji a wiec ryzyka nie było). Mimo użycia prezerwatywy, która nie pękła ani się nie zsunęła dostałam escapelle (na moje pytanie czy ryzyko jest tak duże skoro nic się nie stało pan doktor z oburzeniem spytał czy wiem co to jest preejakulat. Powiedziałam, że wiem, ale do momentu założenia prezerwatywy chłopak mnie nie dotknął wiec jakim sposobem ten preejakulat miał się we mnie znaleźć? Odpowiedzi nie dostałam). Nie poinformował mnie ani jak tabletka działa ani jakie ma skutki uboczne. 2 dni później przyszłam na kontrolę kolejne 200zł. dowiedziałam się po 10s badaniu (już bez tłumaczenia co widać, pewnie się zorientowal,ze wszystko jest ok ale wtedy nie byłoby już więcej wizyt a więc i pieniążki by uciekły), że tabletka nie działa! . tymczasem ulotka mówi o 5 dniach spóźnienia, ponadto lek ten nie działa na zasadzie wywołania okresu.(wizyta była w sb, dobę później dostałam okresu, a przecież pan dr stwierdził, że już nie dostanę!). Dostałam propozycje założenia spirali (nigdy nie rodziłam, a wiem, że nie ma jednoznacznej opinii ginekologów o takiej sytuacji). a kiedy spytałam o skutki uboczne założenia spirali ( a przecież są. Nie tylko „zwykłe” nudności ale np. możliwość perforacji macicy!) zaczął na mnie niemal krzyczeć, czy sugeruję, że chce mi zrobić krzywdę albo uzyć czegoś nielegalnego! Na proste pytanie, wypowiedziane uprzejmie „czy to ma skutki uboczne?” zareagował bardzo nerwowo.…Szanowny doktor może niech przeczyta ulotkę takiej spirali bo w pierwszej lepszej z brzegu o tym wspominają.
Wyszłam spanikowana, ale z wątpliwością czy aby nie jestem naciągana na kolejne wizyty. (koszt spirali i kontroli to 900zł!)Zastanowiło mnie zdenerwowanie gdy zaczęłam zadawać pytania.Mam wrażenie ze podczas drugiej wizyty pan doktor zauważył, że nie miał racji ale to oznaczało, że nie przyszłabym na kolejną wizytę a tym samym by nie zarobił, więc już nic nie tłumaczył, a usg trwało jakieś 10s bez podania szczegółów.
Poza tym rozumiem, że prezerwatywa nie daje 100% pewności, ale jeśli nie pękła ani się nie zsunęła to jednak chyba zmniejsza ryzyko ciąży, tymczasem doktor wyszedł z założenia,że to w ogóle nie zmienia postaci rzeczy. Tymczasem escapelle stosuje się przecież po niezabezpieczonym stosunku.
Jeśli bierze się 200zł za wizytę to należałoby odpowiadać na pytania pacjentek i informować o tym co im się zapisuje , jak działa i jakie może mieć konsekwencje. Widocznie panu się nie spodobało,że zaczęłam pojmować, że ktoś mnie nabija w butelkę i chciałam wiedzieć za dużo.
Może inne pacjentki sa zadowolone bo odbierają częste wizyty jako wyraz troski, ale ja nie zamierzam wydawać 1000zł co mc i co 2 dzień stawiać się na wizyty.
Ogólnie nie polecam. Rozumiem,że ryzyka nie ma jak nie ma seksu, ale w moim przypadku można było powiedzieć „gwarancji ze ciązy nie będzie nie mogę pani dać, ryzyko jest małe ale jeśli pani chce mieć 100% pewności proszę zrobić to i to” tymczasem doktor potraktowal mnie, jak gdyby nie podjęcie tych kroków skutkowało MUROWANĄ ciążą.
Ok ja sama spanikowałam i niepotrzebnie zrobiłam alarm ale po to jest lekarz żeby ocenić czy coś jest możliwe i albo zaradzić albo uspokoić. Dzięki bogu chłopak zaczął myśleć racjonalnie, ostudziła moją panikę koleżanka-lekarka, bo wydałabym kolejne 900zł (!) bez potrzeby narażając się na ryzyko.

Edytowane przez Monyyczka
Czas edycji: 2014-09-23 o 10:02
Monyyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 20:24   #1135
pacjentka_niezadowolona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

zdecydowanie odradzam dra Andrzeja Krajewskiego przyjmującego na Elekcyjnej nawet nie chciało mu się postawić diagnozy, wprost powiedział żebym sobie nie zawracała głowy teraz moim problemem tylko brała sobie antykoncepcję może ona mi pomoże! Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu. Niewałaściwy czlowiek na stanowisku ginekologa! Odradzam!
pacjentka_niezadowolona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 21:08   #1136
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Biala Podlaska
dr Teresa Zychon-Jezior


Moja cierpliwosc do tej pani stanowczo sie wyczerpala.

Mam 28 lat i nie planuje w tym momencie dziecka, wiec postanowilam zaczac brac tabletki antykoncepcyjne. Na swoje nieszczescie postanowilam skorzystac z uslug tej pani ginekolog Dzieki temu z tematem pigulek 'bujam sie' juz od wrzesnia i nadal nie mam recepty.
Na pierwszej wizycie pani przebadala mnie bardzo dokladnie (to, oczywiscie, na plus)-zrobila cytologie, usg, badanie na fotelu.
Jednak gdy poprosilam o rozmowe o tabletkach zaczela mowic wylacznie o ich negatywnych skutkach, a potem, nie pytajac mnie nawet o zdanie rozrysowala mi kalendarzyk i oznajmila, ze 'mezczyzni to koguciki i moga uprawiac seks caly czas, a jesli pani im odmowi w dniach, kiedy pani nie moze-to nabiora do pani szacunku' Z grzecznosci nie skomentowalam, powiedzialam, ze moge sprobowac prowadzic kalendarzyk, ale gdy wroce po wynik cytologii i bedzie on okej to chcialabym jednak recepte.
Na nastepnej wizycie pani udawala, ze nie wie o co chodzi, ponownie kazala mi wejsc na fotel i znow zaczela mnie badac ( ), oznamila, ze cytologia jest prawidlowa po czym... zaczela mi opowiadac o negatywnych skutkach pigulek Powiedzialam, ze zastanawialam sie juz nad tym po ostatniej wizycie i jednak jestem zdecydowana. Na to ona wyciagnela blankiecik i wypisala mi badania krwi, bo 'ona tak OD RAZU nie moze mi tabletek wypisac'
W tym momencie trace cierpliwosc. Przeciez na to badanie mogla mnie skierowac ostatnio. Nie mam czasu biegac do niej co 1,5 miesiaca, skoro nie przynosi to zadnego efektu. Mam wrazenie, ze jesli pojde teraz z prawidlowymi wynikami krwi-to ona wymysli kolejna rzecz, z powodu ktorej nie otrzymam recepty.
W trakcie obu wizyt pani komentowala to, ze w wieku 16 lat przez jakis czas bralam tabletki (zbrodnia!) oraz to, ze w tym wieku nie bylam jeszcze w ciazy i jej nie planuje (tez zbrodnia).

Lekarz nie spelnia moich oczekiwan, odwleka to, po co do niego przyszlam. Nie polecam.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza

Edytowane przez czarna_maciejka
Czas edycji: 2014-12-11 o 21:11
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 11:57   #1137
laHobbitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

KATOWICE

Ja nie polecam Pani doktor D. K.-P. - przyjmuje na Ligocie i Pani doktor E.P. przyjmuje w centrum i na osiedlu ptasim.

Edytowane przez laHobbitka
Czas edycji: 2018-09-30 o 19:15
laHobbitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 21:48   #1138
kasiuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez trick2 Pokaż wiadomość


Również odradzam leczenie się u tego dr
Schellenberga!!! prostak a do tego kompletnie nie zna się na tym co robi. Urodziłam dwoje dzieci i chodziłam do różnych lekarzy ale takiego typa jeszcze nie spotkałam.
Pierwszą wizytą byłam zszokowana tak jak opisała koleżanka zwracał się na "ty" i używał słów i określeń których lekarz nie powinien używać min"jazda po bandzie, bzykanie, o moim mężu koleś"mimo wszystko poszłam do niego znowu bo stwierdziłam, że niech sobie mówi co chce i zwraca jak chce byle by mi pomógł.
Na drugiej wizycie po badaniu stwierdził, że jak dla niego to jest wszystko ok mimo, że nadal miałam stan zapalny, nawet wąchał wydzielinę co było dosyć krępujące, wogóle jego zachowanie i sposób badania jest zastanawiający, dostałam po raz drugi Gynalgin do tego jakieś nowe z ulotki tabletki które miały pomóc w zachowaniu naturalnej flory dosyć drogie i zalecił (co normalne u tego lekarza) irygacje Tantum Rosa.
Na trzeciej wizycie na moją prośbę zrobił mi cytologię informując go jednocześnie, że nie czuję poprawy, pytając go czy może mieć to związek z moją nadżerką, odpowiedział, że najpierw trzeba się zająć stanem zapalnym a skoro go mam to napewno popełniam jakieś błędy tzn. "koleś się nie myje albo zdradza, bzykanie raz tu raz tu" i wiele innych. Wysłuchałam go do końca i powiedziałam no dobrze skoro popełniłam jakiś błąd i mam już ten stan zapalny to przyszłam tu po to aby się wyleczyć a on na to, że od tego mamy układ odpornościowy a z nadżerką to co z tego, że mi coś tam zrobi jak i tak za pół roku przyjdę do niego ze stanem zapalnym.
Na tym etapie zakończyłam z nim dyskusję, zabrałam recepty których nie wykupiłam (była to jakaś szczepionka uodparniająca za 60PLN, która nie wiadomo czy zadziała bo jak stwierdził dr on ich nie produkował, czopki doodbytnicze dla rozluźnienia wiązadeł bo coś tam wyczuł podczas badania i tabletki antykoncepcyjne bo może one pomogą przy stanie zapalnym) wiedziałam już wtedy że jest słaby
i napewno do niego już nie przyjdę.
Dr Schellenberg wypisuje bezsensownie recepty, bada tylko wtedy kiedy nie ma stanu zapalnego a jeśli już coś dolega to każe opisać objawy i tylko tym się sugeruje przy wypisaniu recepty, do tego strasznie długo trwa cała wizyta widocznie koleś lubi towarzystwo kobietek.
Ja też odradzam ginekologa dr Schellenberga z Lublina! Jest odrażający i traktuje pacjentkę jak prostaczkę i idiotkę. To straszne, że tak krzywdzi kobiety! Myślałam, że tylko ja czułam się tak upokorzona i "zmolestowana" po wizycie u niego. Wróciłam do domu i wypłakałam się mężowi. Badanie ginekologiczne i badanie piersi były bardzo bolesne. Jak nigdy wcześniej! Badanie piersi wyglądało jakby się nimi zabawiał, przy okazji niewybrednie komentując całą sytuację. On nie powinien pracować z kobietami! Radzę unikać go jak wszystkich zaraz razem wziętych!!!!
kasiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 10:01   #1139
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Biala Podlaska
dr Teresa Zychon-Jezior


Moja cierpliwosc do tej pani stanowczo sie wyczerpala.

Mam 28 lat i nie planuje w tym momencie dziecka, wiec postanowilam zaczac brac tabletki antykoncepcyjne. Na swoje nieszczescie postanowilam skorzystac z uslug tej pani ginekolog Dzieki temu z tematem pigulek 'bujam sie' juz od wrzesnia i nadal nie mam recepty.
Na pierwszej wizycie pani przebadala mnie bardzo dokladnie (to, oczywiscie, na plus)-zrobila cytologie, usg, badanie na fotelu.
Jednak gdy poprosilam o rozmowe o tabletkach zaczela mowic wylacznie o ich negatywnych skutkach, a potem, nie pytajac mnie nawet o zdanie rozrysowala mi kalendarzyk i oznajmila, ze 'mezczyzni to koguciki i moga uprawiac seks caly czas, a jesli pani im odmowi w dniach, kiedy pani nie moze-to nabiora do pani szacunku' Z grzecznosci nie skomentowalam, powiedzialam, ze moge sprobowac prowadzic kalendarzyk, ale gdy wroce po wynik cytologii i bedzie on okej to chcialabym jednak recepte.
Na nastepnej wizycie pani udawala, ze nie wie o co chodzi, ponownie kazala mi wejsc na fotel i znow zaczela mnie badac ( ), oznamila, ze cytologia jest prawidlowa po czym... zaczela mi opowiadac o negatywnych skutkach pigulek Powiedzialam, ze zastanawialam sie juz nad tym po ostatniej wizycie i jednak jestem zdecydowana. Na to ona wyciagnela blankiecik i wypisala mi badania krwi, bo 'ona tak OD RAZU nie moze mi tabletek wypisac'
W tym momencie trace cierpliwosc. Przeciez na to badanie mogla mnie skierowac ostatnio. Nie mam czasu biegac do niej co 1,5 miesiaca, skoro nie przynosi to zadnego efektu. Mam wrazenie, ze jesli pojde teraz z prawidlowymi wynikami krwi-to ona wymysli kolejna rzecz, z powodu ktorej nie otrzymam recepty.
W trakcie obu wizyt pani komentowala to, ze w wieku 16 lat przez jakis czas bralam tabletki (zbrodnia!) oraz to, ze w tym wieku nie bylam jeszcze w ciazy i jej nie planuje (tez zbrodnia).

Lekarz nie spelnia moich oczekiwan, odwleka to, po co do niego przyszlam. Nie polecam.
Dodam tylko, ze gdy poszlam do pani doktor po raz ostatni, z wynikami badan krwi i stanowcza prosba o wypisanie tabletek, skoro to juz nie wiem ktora wizyta, a zadne z badan nie jest nieprawidlowe ta zgodnie z przewidywaniami zaczela wymyslac dziwne rzeczy.
Spytala mnie ile czasu zamierzam brac tabletki, bo spodziewa sie, ze nie wiecej niz 2-3 miesiace To byla moja trzecia wizyta u niej. Zbadala mnie po raz trzeci ginekologicznie, po raz drugi zrobila mnie USG przez pochwe (!), jakby nie wiem co starala sie tam znalezc, zeby tylko pigulek nie wypisac.
W koncu z ogromnym ociaganiem i laska zaczela szukac jakie tabletki moze mi dac, przy czym wydawala sie byc kompletnie nie zorientowana w temacie!
Wypisala mi Varenelle, dwa opakowania. Na moja sugestie, ze na wizyte u niej czekam zazwyczaj ponad dwa miesiace i byc moze potrzebuje trzech opakowan, zanim dostane sie do niej znowu-nie zareagowala w ogole. Najwyrazniej uwaza, ze dwa miesiace brania pigulek jest wystarczajace i wcale organizmowi taka zabawa hormonami nie zaszkodzi.
Po wizycie tradycyjnie poszlam zapisac sie od razu na kolejna i zgodnie z moimi przewidywaniami dostalam termin na za dwa i pol miesiaca.
Moja noga wiecej tam nie postanie, chcialam tylko dopiac swego i zmusic ta pania do tego, aby wypisala mi recepte. Teraz szukam innego lekarza, ktory bedzie dalej prowadzil moja antykoncepcje.

Po raz kolejny bardzo odradzam pania doktor. Pod koniec wcale juz nie byla mila, traktowala mnie troche jak natreta i osobe, ktora wymaga od niej nie wiadomo czego, a przeciez, o zgrozo, nawet dziecka nie urodzila
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 12:42   #1140
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

BIAŁA PODLASKA

DR MAŁGORZATA ŁUKOMSKA


Omijać szerokim łukiem

Bardzo bolesne badanie,opryskliwa,chamsk a.
Kiedys przyszłam z zapaleniem pochwy i poprosiłam o pomoc bo nazajutrz wyjezdzalam zagranice a ona na to: a co to ja jestem pogotowie ginekologiczne? ;/
Ostatnio bedac w szpitalu na badaniach endo skierowano mnie do gin. Trafiłam na nią, byłam przerażona, wiedzialam ze bolesnie mnie badala juz jako dziecko.
Nic nie powiedzialam,sparalizowan a, grzecznie usiadłam na fotel.Mimo ze widziala zmiane w tomografii w prawej miednicy mniejszej 6 cm-torbiel, zbadała tak boleśnie ze juz nie wrocilam o własnych nogach do sali.

Edytowane przez lune1992
Czas edycji: 2015-03-06 o 08:12
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.