rower stacjonarny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-03-20, 21:57   #1
AnnaW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 62

rower stacjonarny


Może to jest banalne ale jak to jest z tym rowerem? Wszedzie slysze o tym, ze taki trening powoduje rozrost miesni. A moze to zalezy od metody takiego treningu? Czy lepiej ćwiczyć z małym obciązeniem czy je zwiekszyc? Dostalam rower w prezencie i chcialabym go wykorzystac. Ćwicze sama w domu, codziennie po godzince, tradycyjnie, i jazde na takim rowerze chcialabym potraktowac jako rozgrzewke. Jak najlepiej go wykorzystac?
AnnaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-20, 21:57   #2
AnnaW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 62
rower stacjonarny

Może to jest banalne ale jak to jest z tym rowerem? Wszedzie slysze o tym, ze taki trening powoduje rozrost miesni. A moze to zalezy od metody takiego treningu? Czy lepiej ćwiczyć z małym obciązeniem czy je zwiekszyc? Dostalam rower w prezencie i chcialabym go wykorzystac. Ćwicze sama w domu, codziennie po godzince, tradycyjnie, i jazde na takim rowerze chcialabym potraktowac jako rozgrzewke. Jak najlepiej go wykorzystac?
AnnaW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-21, 07:10   #3
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Sama mam taki rowerek i od ponad 6 miesiecy jeżdże na nim CODZIENNIE po ok. 30 min, przeważnie jednym tempem-takim średnim (moge rozmawiać z drugą osobą swobodnie) i widze efekty.Zeszczuplały mi uda i wyzgrabniały ale wcale nie rozrosły się. Zauważyłam tez,że łydki nabrały ładnego kształtu. Po "jeździe" wykonuje jeszcze ćwiczenia rozciągające - ok. 10 min.
Zaznaczam też że nie stosuję żadnej diety - jem wszystko, oczywiście nie objadam się i nie przesadzam ze słodyczami.

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-03-21 o 11:29 Powód: dubel
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-21, 07:40   #4
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Po pierwsze z rozrostem mięśni nie jest tak "łatwo" [img]icons/icon12.gif[/img] trzeba mieć do tego predyspozycje [img]icons/icon7.gif[/img] Jeśli ich nie masz to nic Ci nie grozi. Natomiast jeśli chodzi o używanie takiego rowerka(rowerku? jak to się pisze? [img]icons/icon12.gif[/img] ) tak żeby zminimalizować ryzyko nadmiernego rozrostu mięśni, to zdecydowanie trzeba ćwiczyć z małym obciążeniem, ale za to długo. Wtedy ciało zajmuje sie raczej spalaniem tłuszczyku niż rozbudową czegokolwiek [img]icons/icon7.gif[/img] Pozatym dobrze by było po takiej sesji na rowerku poświęcić chwilę na rozciąganie tych grup mięśni, które pracują podczas jazdy. To pomoże "wydłużyć" mięśnie co także pomaga zapobiec niepożadanemu efektowi [img]icons/icon7.gif[/img]


[img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] czyli dokładnie jak to robi Amelianna [img]icons/icon10.gif[/img]
Tak nawiasem mówiąc to kobiety generalnie nie mają predyspozycji do takiej rozbudowy mięśni jak faceci, więc nie ma sie za bardzo czym martwić, choć to rzecz jasna, jak mówię, zależy też od naturalnych predyspozycji.

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-03-21 o 11:30 Powód: post pod postem
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-21, 12:44   #5
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
W zeszłym roku jeździłam na takim rowerku codziennie 1/2 godziny. Po pewnym czasie zauważyłam, że spotężniały mi uda i łydki [img]icons/icon22.gif[/img] Teraz na diecie (dzięki Aga [img]icons/1cmok.gif[/img] ) i ćwiczeniach - aerobik (to w zasadzie aerobik połączony z callanetiksem) - jest trochę lepiej.
Czy są jakieś ćwiczenia, których powinnam unikać?

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-03-21 o 11:31 Powód: dubel
olencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-21, 15:05   #6
niedźwiadek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
Allegra

JEśli do tej pory nie jeździłaś na rowerku a Twoje nóżki wykonywały jedynie prace w postaci chodzenia to moga zostać lekko rozbudowane.......
Ale to nie jest take umiesnienie jak u kulturystów czy innych sportowców.Jeżdżąc na rowerku w wersji aerobowej robimy to przez dłuższy czas i z minimalnym obciążeniem.
Taki wysiłek nie sprzyja wielkiej rozbudowie miesni gdyż pracuja inne włókna mięśniowe (ale mniejsza o to :-D )
Nogi moga sie od tego lekko wyrzeźbić i utwardzić........Ale chyba takie nóżkia prezentują sie o niebo lepiej od hmmmmmm
nóżek osoby nie ćwiczącej nic. (ofkors to moje zdanie tylko :-P )

Suma sumarum pedłauj bez żadnych obaw . Małe obciazenie i co najmniej 30 minut. (najlepiej 1h)

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-03-21 o 11:32 Powód: dubel
niedźwiadek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-21, 17:55   #7
AnnaW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 62
Ze mna nie jest tak zle [img]icons/icon7.gif[/img]. Raczej sporo ćwicze, tyle ze to jest tradycyjna gimnastyka. Dzieki za wszystkie rady, zastosuje sie do nich [img]icons/icon7.gif[/img]

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-03-21 o 11:33 Powód: dubel
AnnaW jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-15, 21:08   #8
kkarolinaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 352
Ile taki rower kosztuje? Wiem ze ceny napewno sa rozne ale ile moze kosztowac taki nienajgorszy?

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-03-21 o 11:36 Powód: dubel
kkarolinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-04-16, 08:15   #9
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Ja kupiłam w sierpniu zeszłego roku za 300 zł - był w promocji, cena spadła z 500 zł. Jeżdże na nim do dziś codziennie i jak na razie jeszcze działa [img]icons/icon7.gif[/img].Nie pamiętam dokładnie firmy ale ma coś w nazwie "bike"

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-03-21 o 11:35 Powód: dubel
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-04-18, 10:00   #10
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Na jakie mięśnie działa jezda na rowerze??
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-03-21 o 11:35 Powód: dubel
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-04-18, 19:01   #11
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
generalnie na łydki, uda(ale zależnie od tego, czy jeździsz w noskach lub z pedałami spd, to działasz albo kompleksowo na mięsnie całych ud, albo głównie na te z przodu uda(jeśli jeździsz na tradycyjnych pedałach)), a także na pośladki, ale w mniejszym stopniu.

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-03-21 o 11:34 Powód: dubel
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-29, 14:00   #12
złośnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 73
GG do złośnica
Poranny rower :-)

Czy tak jest dobrze...codziennie rano przed śniadaniem godzinka na rowerku stacjonarnym (przy najmniejszym obciążeniu)+ brzuszki + roziąganie oczywiście, po godzinie od treningu śniadanie...dietka 1200-1500 kcal. W zalezności od czasu wieczorkiem podobny trening. Chodzi mi oczywiście o zrzucenie kilku kg i wyszczuplenie nóg i pośladków. Smoczku i nie tylko....myślicie, że będą zadowalające efekty? No i po jakim czasie? Chociaż taki styl życia to czysta przyjemność, ale ładna sylwetka bylaby dobrą nagrodą
złośnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-29, 14:41   #13
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Poranny rower :-)

Plan jest całkiem fajny. Przepisowe aeroby przed śniadaniem uwzględniłaś (a to bardzo ważne przy spalaniu tłuszczu). Wydaje mi się jednak że nie powinnaś schodzić poniżej 1500 kcl, bo codziennie masz przynajmniej godzinę ruchu. Jeśli jemy za mało zwalnia się przemiana materii. Musisz pamiętać o dostarczaniu wszystkich składników w diecie, nie jeść węglowodanów wieczorem (Smoczek napewno napisze wszysko, ja tylko tak nieśmiało wtrącam [img]icons/icon7.gif[/img] ) Co do rowerka to jeźdź z jak najmniejszym obciążeniem, ale żebyś czuła jak pracują mięśnie i abyś się trochę zmęczyła. Ja nigdy nie umiem dokładnie zmierzyć tętna (ma ono być 60-80 % tętna max jeśli dobrze pamiętam). Ja zawsze jeżdżę tak abym bez przerwy wytrzymała np. pół godziny i abym mogła powiedzieć parę zdań, jak zchodzę czuję że się wypociłam to znaczy że jest dobrze [img]icons/icon7.gif[/img]
Wiesz, podoba mi się twoje podejście do całej sprawy. Masz racje że sylwetka będzie miłym dodatkiem i nagrodą, a nie celem pierwoszorzędnym. Wiele osób myśli odwrotnie i jeśli nie widzą efektów zaprzestają treningów. Przecież efekty nie pojawią się z dnia na dzień i niestety nikt nie może przewidzieć jak na danego człowieka wpłynie określony trening i po jakim czasie nastąpi zadowalająca zmiana sylwetki. Sport powinien być przyjemnością [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-29, 14:43   #14
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Poranny rower :-)

Wiwat sport!
Wiwat zdrowe życie!!!
Wiwat Smoczek!!!!! [img]icons/icon10.gif[/img]

Jeżeli ćwiczysz, efekty będą na pewno. [img]icons/icon7.gif[/img] A za ile, to zależy od Twoich uwarunkowań... [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-29, 14:53   #15
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: Poranny rower :-)

A poza tym nawet jeśli nie schudniesz, to ciałko będzie ładniej wyglądało i w ogóle będziesz się sobie bardziej podobać [img]icons/icon10.gif[/img]
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-29, 15:02   #16
złośnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 73
GG do złośnica
Re: Poranny rower :-)

Co się tyczy tętna to mój licznik praktycznie zawsze wskazuje 70 [img]icons/icon12.gif[/img] Po dzisiejszej godzinnej jeździe na najmniejszym obciążeniu czułam lekkie zmęczenie...a pedałowałam "ostro" [img]icons/icon12.gif[/img] To znaczy,że trening był nieefektywny?
złośnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-29, 15:36   #17
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Poranny rower :-)

W trakcie jazdy trzeba móc prowadzić rozmowę na granicy możliwości (mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi [img]icons/icon7.gif[/img] ) Ja zawsze tak pedałuję aby czuć lekkie obciążenie i żeby się spocić, można też zmieniać natężenie. Raz bardzo szybko raz wolno. Ważne aby nie jeździć z dużym obiążeniem, gdyż mięśnie mogą się za dużo rozbudować. [img]icons/icon7.gif[/img]
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-29, 15:49   #18
złośnica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 73
GG do złośnica
Re: Poranny rower :-)

Spoczko...ja w czasie jazdy podśpiewuję sobie razem z radyjkiem [img]icons/icon12.gif[/img] Nie sprawia mi to problemu więc rozmowa tym bardziej [img]icons/icon7.gif[/img]
złośnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-05-29, 21:41   #19
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Poranny rower :-)

A cóż ja mogę dodać [img]icons/icon10.gif[/img] Wszystkie uwagi jak najbardziej ok [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-03, 10:43   #20
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Rower

Od dłużeszego czasu niemal codziennie jeżdżę na rowerze przynajmniej 1-1,5 godziny. Jeżdżę dla przyjemności, ale ucieszyłabym się gdyby efektem ubocznym było np jakieś schudnięcie niestety jakoś tego nie zauważam, waga stopi w miejscu Mam pytanie , na jakie mięsnie szczególnie wpływa rower, i czy w ogóle można od niego schudnąć, skoro może np. przybywać masa mięśniowa? Czy np. brzuch nie powinien robić się bardziej płaski A może na efekty trzeba czekać kilka miesięcy? I jeszcze jedna ważna dla mnie rzecz: dotychczas myślałam że jak baaardzo zmęczę się na rowerku (tzn. szybka jazda ) to da to lepszy efekt.Tymczasem spotkałam się z opinią, iż spalanie kalorii nie zależy od jakości jazdy tylko od długości dystansu. Czy to prawda?

Dziewczyny, które czynnie jedździcie na rowerkach, podzielcie się proszę ze mną doświadczniami ok? Oczywiście chodzi o zwykły górski rowerek a nie taki domowy co to w miejscu jeździ
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-03, 11:21   #21
Nadia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 17
Re: Rower

Witaj, Gratuluje po pierwsze samozaparcia jesli chodzi o codzienna jazde rowerkiem. Ale do rzeczy: jazda na rowerku gorskim bardzo pieknie rzezbi łydki, uda i posladki. te partie mieśni pracują najmocniej i nabieraja odpowiedniego szlifu. Jeżeli zależy ci na płaskim brzuszku to musisz nauczyć sie kontrolować swoją postawę podczas jazdy ... tzn. gdy jedziesz to opierasz rączki na kierownicy [ zazwyczaj ], postaraj się napinać brzuszek i nie opierać całego ciężaru ciała na rękach ,tylko pracować brzuchem...to tak jakbyś chciała dotykać rękoma kierownicy bardzo ale to bardzo delikatnie, co by nie stracić równowagi na wertepach .
Co do spadku ciężaru ciała to może być trochę trudno.Po pierwsze dlatego że rozwijasz sobie mięśnie nóg, wzrasta ci ciężar masy mięśniowej.Po drugie kwestia diety: pij dużo wody mineralnej, rano ciepła póżniej o temp. pokojowej - nie zimna. Rano spożywaj konkretne śniadanko /węglowodany, mleko i tłuszcze/ wieczorkiem jedz białko - a za to zrezygnuj z owoców/niepotrzebne cukry na noc/.
"...I jeszcze jedna ważna dla mnie rzecz: dotychczas myślałam że jak baaardzo zmęczę się na rowerku (tzn. szybka jazda ) to da to lepszy efekt.Tymczasem spotkałam się z opinią, iż spalanie kalorii nie zależy od jakości jazdy tylko od długości dystansu. Czy to prawda?..."
Tak, to prawda - szybkość jazdy jest istotna np. w kolarstwie, ale na rowerze gorskim ...nie bardzo.
Staraj się jeżdzić 1,5 godziny dziennie po różnym terenie. Oddychaj SPOKOJNIE - nie ma sensu się męczyć. Staraj się jeździć w takim samym tempie choć przez 30 minut/np.18 km/h/; pij dużo wody i baw się jazdą na rowerku. Ja sama mam ogromną radochę kiedy jeżdze popołudniami na moim bike'u. Pozdrawiam i życzę spełnienia marzeń o spadku wagi. Tylko prosze pamietaj ze to troszke potrwa, ale obiecuje przyniesie efekty! Powodzenia.
Nadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-03, 11:28   #22
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Rower

Orsi
Bardzo , bardzo Ci dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź

Widzę, że się znasz w temacie , więc zadam jeszcze jedno pytanko, chyba też istotne
Otóż w moim rowerku siodełko mam podniesione na max (przy wzroscie 166 ) i mąż mówi mi że to dużo za wysoko i że siodełko nie powinno być wyżej niż kierownica (a jest mninimalnie wyzej) ale mi sie tak bardzo fajnie jeździ , czy to także coś zmienia, czy można jak się chce ?

pozdrawiam
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-03, 12:06   #23
Nadia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 17
Re: Rower

Kochana, siodełko powinnaś mieć na takiej wysokości aby siedząc na nim móc wyprostować nóżki i mieć je mniej więcej 5cm nad ziemią albo ... siedząc na siodełku wyprostuj nóżki, oprzyj na pedale jedną z nich - niech mąż przytrzyma ci rower! bo możesz spaść próbując utrzymać równowage ;-( - i lekko skieruj piętę oparnej nogi w dół. Jeżeli masz bardzo mocno zgięte kolano to - siodełko jest za nisko - jeżeli nie możesz dotknąć pedału wyprostowaną nogą to - siodełko jest za wysoko.
Generalnie prawidłowa postawa na rowerze jest taka by mieć siodełko na takiej wysokości aby nogi wyprostowane były nieco nad ziemią, kierownica powinna być nieco wyżej od siodełka / 4-6cm / . Jeździć należy z tułowiem nieco pochylonym do przodu .... napinając mięśnie brzuszka . I proszę nie garb sie na rowerku - wtedy twoje mięsnie nie pracują, kręgosłup woła o pomstę do nieba i wogóle cała sylwetka wygląda dość nieestetycznie. A niestety często dziewczyny, nawet szczupłe jeżdzą tak jakby ważyły z 90kg z kompletnym brakiem gracji. A szkoda, bo ładnie się wygląda na rowerku gdy pierś wypięta jest do przodu, brzuszek napięty i gdy jest uśmiech na twarzy. Pozdrawiam
Nadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-03, 12:11   #24
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Rower

Dzięki Orsi
Zaraz się poprzymierzam do tego siodełka i zobaczę czy zmienić wysokość, jeszcze raz dzięki
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-03, 12:17   #25
Nadia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 17
Re: Rower

OK
Z ciekawosci zapytam, gdzie jedzisz na rowerku? Na asfalcie, po lesnych bezdrozach czy po pagorkach? Bo ja staram sie laczy wszystko na raz - zawsze to troche urozmaica czas i jakosc podrozy
Nadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-03, 12:36   #26
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: Rower

no wiec siodełko musi być obniżone jakieś 4 cm

A gdzie jeżdźę? Dosłownie wszedzie, bo po pierwsze lubię urozmaicenie a jedna trasa w kółko by mi się znudziła. Jedżę i po asfalcie i po lasach i pod górkę i z górki Nie lubię tylko jak mnie złapie deszcz
czasem staram się wyciagnoąć jakąś koleżankę ale najczęściej i tak chodzę sama na rower (mój mąż to już w ogóle sie nie da wyciągnąć a taaki brzuch ogromny zaczyna mu rosnąć )

pozdrawiam
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-10-05, 20:48   #27
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
rower magnetyczny

Czym się różni treningowy rower magnetyczny od niemagnetycznego? Warto więcej zainwestować?
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-10-05, 21:20   #28
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: rower magnetyczny

Ja niedawno kupiłam w promocji magnetyczny Podobno lepszy bo działa na magnesikach i wytrzymalszy

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-10-05, 21:52   #29
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Re: rower magnetyczny

No właśnie, tyle teraz tych promocji Zatęskniłam za rowerkiem, pół godziny dziennie a i kalorie się spalą i samopoczucie lepsze i zaczyna się przecież okres pogodowo niesprzyjający...
Miałam kiedyś taki przedpotopowy, z jednym kołem ale dostał go chłopiec chory na zanik mięśni.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-10-05, 21:53   #30
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: rower magnetyczny

I zapomniałam dodać, że jest cichszy w uzytkowaniu chociaż większy

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.