Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-01, 16:41   #661
myyszaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

kingaaasz uroczy ten Twój nosek
ja mam takie pytanie dość nietypowe do wszystkich osób, po jakim czasie można już normalnie wyczyścić nos? Czyszczenie patyczkami już weszło mi w krew, ale na dworze, zwłaszcza teraz jeszcze jak zdarza się, że jest chłodniej i pojawia się katar to nie rozstaje się z chusteczką, którą dosłownie trzymam cały czas pod nosem
myyszaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 13:11   #662
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Myja po ściagnieciu gipsu mialas jeszcze delikatny garbek, a teraz nosek masz idealnie prosty, po jakim czasie wsiąknął się garbek? Ja mam tak samo tylko ze jestem juz pół roku po operacji i nic się nie wchłania, doktor mowil zeby jeszcze poczekac, ale ja sie zastanawiam czy juz mi tak nie zostanie
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 23:40   #663
myja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Odnośnie czyszczenia to staram się już to robić w miarę normalnie (smarkać), ale czubek nosa jest jeszcze twardy i sztywny, więc czasem ciężko

Garbek zaczął zanikać jakoś po miesiącu, ale idąc za radą koleżanki, która kilka lat temu robiła operację, naklejałam na noc na miejsce "garbka" plaster. W każdym razie robiłam to na własne ryzyko, więc absolutnie do niczego nie namawiam, najbezpieczniej jest ufać lekarzom
myja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 21:10   #664
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Myja a robiłaś dodatkowo masaż noska, mi lekarz mowił teraz o masażu, ale ja się zastanawiam czy to już nie jest za pozno.
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-03, 23:36   #665
myja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Nie masowałam, tylko jak nakładałam przez pierwszy miesiąc maść to wiadomo, że wtedy siłą rzeczy był jakiś masaż. Poza tym nie
myja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 11:17   #666
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Tobie szybko zniknął garbek, ja jestem pół roku po operacji i myślę ze korekta mnie czeka, ponieważ nic nie znika moj garbek na nosie
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 16:45   #667
myyszaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Malutka12389 Pokaż wiadomość
Tobie szybko zniknął garbek, ja jestem pół roku po operacji i myślę ze korekta mnie czeka, ponieważ nic nie znika moj garbek na nosie
Rozumiem, że się martwisz, ale masz jeszcze całe 6 miesięcy, które mogą przynieść jakieś zmiany. Nie martw się na zapas. Też miałam obsesję ciągłego oglądania i dotykania nosa, ale zdałam sobie sprawę, że to naprawdę nie ma sensu. Ja dzisiaj mam 39. dzień po operacji, czyli trochę ponad miesiąc i wcale nie jest idealne to co widzę w lustrze. Też mam małego garbka, wgniecenia po bokach (tak, jakbym miała okulary założone wcześniej). Ale postanowiłam wrzucić na luz. Dać kościom się zrastać i jak najrzadziej obserwować nos w lustrze. Wiadomo też nie chcę, żeby coś było nie tak, ale teraz w tym momencie nic więcej nie zrobię (Ty też) więc chociaż psychicznie odpocznijmy. Podejrzewam, że nie takiej odpowiedzi się spodziewasz, ale na tą chwilę i tak nic więcej się nie zrobi. Nawet jeśli czeka Cię korekta, to i tak dzieli Cię od niej 6 miesięcy, które możesz spędzić zamartwiając się albo akceptując Twój nos takim jaki jest i jakim się staje. Nie wiem jak wyglądał przed operacją, ale myślę, że nawet jeśli zostałby Ci taki mały garbek to już nie jest tak jak było.
myyszaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-05, 21:03   #668
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Myyszaaa pewnie że nie jest taki jak przed operacja, ale zdecydowałam się na zabieg po to żeby pozbyć się swojego okropnego nosa i chciałabym mieć teraz prosty, wiem że to dużo zależy od gojenia się, ale wiadomo że każda z nas robi operacje po to żeby mieć może nie idealny ale normalny nos.
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 11:53   #669
myyszaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Malutka12389 Pokaż wiadomość
Myyszaaa pewnie że nie jest taki jak przed operacja, ale zdecydowałam się na zabieg po to żeby pozbyć się swojego okropnego nosa i chciałabym mieć teraz prosty, wiem że to dużo zależy od gojenia się, ale wiadomo że każda z nas robi operacje po to żeby mieć może nie idealny ale normalny nos.
Tak wiem, jak każda z nas. I trochę nas to kosztowało, nie tylko pieniędzy. Ja to wszystko wiem, ale nie zmienia to faktu, że możesz przez najbliższe 6 miesięcy przeglądać fora w poszukiwaniu informacji, których nie znajdziesz, bo nikt nie odpowie na Twoje pytanie na forum. A możesz spróbować np. przestać dotykać codziennie nos (pomijam mycie i smarowanie czymś), możesz spróbować przestać co chwilę przeglądać się w lustrze zwłaszcza z profilu. Nie usunie to Twojego problemu, ale może Cie uspokoić trochę. Czy ten garbek się nie wchłonie do 6 miesięcy tego nie wiemy i nikt na forum tego Ci nie powie. Każdy przypadek jest inny. Faktem jest, że nos się goi i zmienia się cały czas. Piszę Ci to tylko po to, żebyś mogła być spokojniejsza, bo idzie się zapędzić w nerwicę w taki sposób.
myyszaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 12:06   #670
martin_cinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Witam, czy ktoś po operacji nosa ma wypychające blizny od środka? Tzn. Na krawędzi nosa czuć pod palcem taka grudkę co się okazuje jest blizna. Z drugiej strony jest to samo ale w innym miejscu. Jak się dokładnie przyjrzeć to przez to nos skręca trochę w jedna stronę pomimo tego ze ogólnie kość jest prosta. Jak ktoś tak miał lub ma to proszę o kontakt. Dzięki
martin_cinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 00:19   #671
martin_cinek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Powiedzcie proszę czy to jest normalne ze kość po operacji nie jest do końca gładka? Tylko są takie grudki? Tego na zewnątrz nie widać ale czuć pod palcem i zastanawiam się czy inaczej się po prostu nie da? 🧐

Dzięki
martin_cinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-04, 14:25   #672
sylwia_cuber
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej wszystkim. Ja jestem drugi dzień po zdjęciu gipsu i jestem średnio zadowolona.. Mój nos wygląda jakby wychodził z czoła. Myślałam, że będzie on bardziej spilowany w tym miejscu a teraz jest gruby i tak jakby za dużo jest tam kości. Modlę się, żeby to była opuchlizna i nos jeszcze wklesnie i odpadnie do środka.. Jeśli nie to nie wiem co zrobię 😭
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20210204_152012.jpg (160,4 KB, 80 załadowań)
sylwia_cuber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-04, 23:21   #673
myja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Spokojnie! Po zdjęciu gipsu miałam to samo, to była opuchlizna. Właśnie między oczami zawsze jest największa. Z tego co wiem to większość osób tak ma po zdjęciu gipsu musisz czekać cierpliwie na efekt końcowy.
myja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-05, 11:49   #674
sylwia_cuber
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Mam nadzieję 😣 choć jak się dotykam w tym miejscu to jest ono twarde jak kość.. Oby to była tylko opuchlizna bo nie wygląda to ciekawe 😐
sylwia_cuber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-06, 00:12   #675
RosZa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Jest śliczny 😍możesz dac zdjęcie przed?

P.s dziewczyny mam pytanie, nie stać mnie jeszcze na operacje i myślałam ostatnio czy nie iść na zabieg nićmi aptos

Słyszał ktoś coś o tym ? Na zdjęciach efekty są spore zawsze to jakaś alternatywa, choć niestety nie na stałe
RosZa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 13:40   #676
Kanzas22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Cześć dziewczyny. Ja jestem ponad 2 lata po operacji. Udzielałam się kilka stron wcześniej. Jeśli ktoś wybiera się na operację do tego dr... To szczerze się zastanówcie. Poprawka po nim będzie mnie srogo kosztować. Odradzam z całego serca! Poszkodowanych osób jest naprawdę dużo.
Kanzas22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 23:16   #677
Izabella_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja również jestem 2 lata po operacji i aktualnie chodzę na terapie żeby zaakceptować swój wygląd w przeciwnym razie musiałabym iść na poprawkę.

Nos opadł (wasz prawdopodobnie tez opadnie) mam papuzi i orli nos, do dnia dzisiejszego nie mogę oddychać.

Zanim zrobicie gdziekolwiek nos dodajcie się na grupy na fb o operacjach.

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Kanzas... gdzie planujesz robić poprawkę? I czy jest aż tak złe ze musisz iść poprawiać?

Dzięki
Izabella_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 08:04   #678
Kanzas22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Współczuję Ci bardzo, że nos zrujnował Ci życie. Ja mam duże ubytki w kości i luke po środku. Po prostu źle złożył mi nos. Jest krzywy. Całe szczęście, że nie chciałam zbyt małego, to w tej chwili jest jeszcze z czego poprawić . Zabieg poprawkowy będę miała w grudniu tego roku i nawet się nie zastanawiam, nie chcę tak chodzić do końca życia. Jest wiele osób poszkodowanych. Dziewczyny odradzam z całego serca!

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Izabella, pisz na maila, jak chcesz się czegoś więcej dowiedzieć. Pozdrawiam kanzas15@o2.pl
Kanzas22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-04, 14:46   #679
88moon88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Patusiek czy mogłabyś dać zdjęcie przed i po
88moon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-11, 10:45   #680
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Ja też jestem po korekcie u dr Wilgusa i nos dalej nie jest ok, mam straszne blizny widoczne na zewnątrz i do tego nie mogę normalnie oddychać i mam cały czas katar.
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 07:59   #681
Kanzas22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Malutka, a czy konsultowałaś się z innym Dr odnośnie Twojego nosa? Bo nie móc normalnie oddychać to już dramat.
Kanzas22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 10:01   #682
Malutka12389
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 32
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Kanzas, nie konsultowałam się z innym doktorem, nie wiem o co chodzi że lekarz z taką renomą tak wszystkich partaczy.
Malutka12389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 22:40   #683
Kanzas22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

No niestety to prawda,co piszesz...jest nas naprawdę dużo.. Poszkodowanych. Długo się zastanawiałam jak to możliwe, taki niby dobry dr... Ale szczerze... To on do masarni powinien się przyjąć, a nie... Rujnować ludziom życie. Dramat!
Kanzas22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 17:53   #684
sylwia_cuber
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej! U mnie juz opuchlizna znika i nosek jest coraz ładniejszy 😍 na początku byłam załamana a teraz jest super 👌 to między oczami to faktycznie była opuchlizna, teraz nos tak jakby wklesnal bardziej i jest ekstra. Jestem mega zadowolona 😍
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg inCollage_20210319_145435228.jpg (110,8 KB, 77 załadowań)
sylwia_cuber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-28, 11:10   #685
Patka408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej dziewczyny, jestem nowa na forum

Czekam właśnie na konsultacje u doktora, która mam ba 17.09.

Czy jest tutaj jeszcze ktoś, czy temat już umarł?

Pozdrawiam
Patka408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-28, 23:19   #686
Izabella_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Hej!

Ja jestem prawie 3 lata po operacji. ODRADZAM, nie idź do niego. Mój nos jest zniszczony, każdy po operacji u doktora albo godzi się na życie z takim zniszczonym nosem (opada, są ubytki, skruszone kości) albo płaci 40 tys zł za poprawkę...

ODRADZAM!!!!

jedz do Turcji, w Polsce nie polecam.
Izabella_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-29, 10:18   #687
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Popieram koleżankę powyżej.Ja także odradzam z całego serca.Jestem 3 lata po operacji..ubytki,krzywy i do poprawy.Zdecydowałam się na kolejny zabieg u innego dr.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Popieram koleżankę powyżej, także odradzam z całego serca...
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-29, 17:13   #688
Patka408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Zalamalyscie mnie A czy możecie polecić innego, dobrego plastyka w Katowicach czy okolicach?
Patka408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-30, 06:49   #689
Izabella_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Nie ma nikogo na Śląsku... w Polsce jest może 3 dobrych lekarzy od nosów (gdzie jeden ma najbliższe terminy w 2025) na pewno nie idź na sile bo będziesz naprawdę tego żałować! Nie warto, a poprawka gdziekolwiek to ok 30-40 tys zł wiec się dobrze zastanow ...



Kanzas mogę jakiś kontakt do Ciebie?
Izabella_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-30, 07:43   #690
Kanzas15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 76
Dot.: Dr Jerzy WILGUS - zbiorczy!

Mój mail kanzas15@o2.pl.W Katowicach nie ma dobrego chirurgia...Ja idę do dr Wysockiego, 2lata czekania.W grudniu tego roku będę mieć poprawkę.Nie idź na siłę, lepiej poczekać niż potem płakać,a naprawdę dużo jest osób poszkodowanych.
Kanzas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-09 17:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.