CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-21, 13:20   #2911
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Zielona, oczywiście że jest sens- i tak jak piszą dziewczyny- cała korespondencja ze sobą. I napiętnować tu kto to
(i btw- ja bym nawet 50 zł nie przepuściła, a co dopiero 200)
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 13:31   #2912
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Że zgłosić można,to wiem i mam zamiar,ale czy będzie chciało się im zajmować się takimi drobnymi sprawami?Dla mnie może kwota nie jest drobna,ale w porównaniu z poważnymi oszustwami to ,,mała szkodliwość społeczna'' ?
Wizażanka to princeska69,na forum gazetowym ma ten sam nick.Logowała się ostatnio 5 pażdziernika,na Naszej klasie konta nie ma bo sprawdzałam .W jej profilu wpisała się dziewczyna ,która czeka właśnie na odlewkę bodajże ze wspólnych zakupów,od dwóch miesięcy i pomimo,ze pisała do niej smsy,na gg to do niej też się wiecej nie odezwała.
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 13:41   #2913
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Że zgłosić można,to wiem i mam zamiar,ale czy będzie chciało się im zajmować się takimi drobnymi sprawami?Dla mnie może kwota nie jest drobna,ale w porównaniu z poważnymi oszustwami to ,,mała szkodliwość społeczna'' ?
Wizażanka to princeska69,na forum gazetowym ma ten sam nick.Logowała się ostatnio 5 pażdziernika,na Naszej klasie konta nie ma bo sprawdzałam .W jej profilu wpisała się dziewczyna ,która czeka właśnie na odlewkę bodajże ze wspólnych zakupów,od dwóch miesięcy i pomimo,ze pisała do niej smsy,na gg to do niej też się wiecej nie odezwała.
Zielona, to wcale nie jest "drobna sprawa". Sadze, ze to spoda suma (akurat na meteoryty ). 200 zl to kwota, ktora podpada pod Kodeks Wykroczen. Napewno nikt nie bedzie patrzyl na to w ten sposob, ze to mala szkodliwosc i nie ma sensu. Gdyby Policja zajmowala sie tylko przestepstwami kazdy by mogl krasc do kwoty 250 zl .
Zanim udasz sie na Policje sprobuj znalezc jej nazwisko w internetowej ksiazce telefonicznej. Zadzwon i pogadajcie sobie . Nie jestes Swietym Mikolajem zeby komus obcemu dawac w prezencie pefrumy i jak najbardziej masz prawo ubiegac sie o to, co Twoje. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w sprawie .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-10-21 o 13:45
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 13:53   #2914
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Numer telefonu ma ta druga dziewczyna,ale od niej nie odbiera .Jeśli nie będzie przelewu do tego dnia co jej napisałam to idę zgłosić.Maile ,potwierdzenie nadania mam także z tym problemu nie będzie.
Przykre jest to,że jednak nie można nikomu do końca ufać.Wysyłałam czasami z allegro zupełnie nieznanym osobom coś tam,zanim jeszcze wpłynęły pieniądze i nigdy się nie nacięłam .
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 13:56   #2915
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Przekupka: 32 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Że zgłosić można,to wiem i mam zamiar,ale czy będzie chciało się im zajmować się takimi drobnymi sprawami?Dla mnie może kwota nie jest drobna,ale w porównaniu z poważnymi oszustwami to ,,mała szkodliwość społeczna'' ?
Wizażanka to princeska69,na forum gazetowym ma ten sam nick.Logowała się ostatnio 5 pażdziernika,na Naszej klasie konta nie ma bo sprawdzałam .W jej profilu wpisała się dziewczyna ,która czeka właśnie na odlewkę bodajże ze wspólnych zakupów,od dwóch miesięcy i pomimo,ze pisała do niej smsy,na gg to do niej też się wiecej nie odezwała.
jest sens. najczęściej samo wezwanie na przesłuchanie skutkuje szybciutkim wywiązaniem się z umowy. widuję masę takich spraw. zawsze kończy się umorzeniem bo delikwent/ka ekspresowo płacą bądź wysyłają towar.
EDIT: i błagam, składając zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa nie piszcie "oszustwo internetowe". wystarczy, że opiszecie sytuację, o tym jaki to ewentualnie art. kodeksu zdecyduje Policja/prokurator

Edytowane przez istari
Czas edycji: 2009-10-21 o 14:08
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:24   #2916
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Dzięki.Poczekam do poniedziałku,może jednak wpłaci .
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 17:52   #2917
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Princes? ta sama, co ma zabroniony wstęp na Targowsko, bo jej niby siostra bliźniaczka (,a`propos widziała którś ta siostre? ) jakiś machloj na ciuszkowym porobila? hmmmm..................
zielona i mam nadzieje, że sprawa zost. wyjaśniona .200zł to duża kwota, ile kurczaczków miały by Twoje zołzy
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 18:22   #2918
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Prosze o wystawienie Mn1s1ek odpowiednie przekupki
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 18:46   #2919
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
GG do irsin
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Zielona30 Pokaż wiadomość
Dzięki.Poczekam do poniedziałku,może jednak wpłaci .
Ja składałam.
Potraktowali mnie bardzo dobrze i uprzejmie - nie było żadnych problemów.
Złóż zawiadomienie - niczego nie tracisz, a zyskać mogą wszyscy - któraś z nas także może na nią trafić
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 07:13   #2920
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
Princes? ta sama, co ma zabroniony wstęp na Targowsko, bo jej niby siostra bliźniaczka (,a`propos widziała którś ta siostre? ) jakiś machloj na ciuszkowym porobila? hmmmm..................
zielona i mam nadzieje, że sprawa zost. wyjaśniona .200zł to duża kwota, ile kurczaczków miały by Twoje zołzy
Tak,to właśnie ta sama princeska69.Nie wiem dokładnie o co tam chodziło z tą jej siostrą,bo pamiętam ,ze była przyblokowana ale parę dziewczyn się za nią wstawiało,ona sama chciała wysyłać skany dowodów itp(szczegółowo nie znam przebiegu tej sprawy).
Nie mam zamiaru odpuszczać na pewno,bo nie zaliczam się do bogatych szczęściar mających w zwyczaju robić obcym drogie prezenty.Wolałabym faktycznie kupić moim kudłatym zołzom za tę sumę kurczaczków z rożna
Wczoraj w nocy zajrzała na wizaż,ale odpowiedzi zero.
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:17   #2921
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Prosze o zgłoszenie wszystkich dziewczyn czekających
na paczki od Idiaminki

Lista:

Spook 20 ml 'Coco Mademoiselle' w atomku

majka242007 20ml Casmir Choparda

Edytowane przez virtual_reality
Czas edycji: 2009-11-02 o 13:44
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 18:14   #2922
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Nadal czekam na paczuszkę z zapachem
(dostałam tą ostatnio co była po 3czy 4 miesiącach ale była "niepełna" więc Idiaminka miała mi 6 października dosłać zapach) Nie dosłała
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:45   #2923
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Prosze o zgłoszenie wszystkich dziewczyn czekających


na paczki od Idiaminki


Lista:




Virtual, może rozszerzyć listę osób o rzeczy, co dla kogo, np. Spook - coś tam, Majka - dosłać perfumy, paczka niepełna i w ten sposób, to będzie jakoś pomocne i dla Idiaminki, bo prawdę mówiąc, to ja podejrzewam, że może mieć po kilkanaście tych pw i lepiej byłoby jakby tak w jednym miejscu all together co Ty na to? ja jestem przekonana, że Idiaminka się rozliczy, tylko może trzeba to ująć w jakieś ramy.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 22:33   #2924
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

To ja dopiszę, że mam dostać 20ml Casmir Choparda
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 07:24   #2925
Spook
Raczkowanie
 
Avatar Spook
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 317
Przekupka: 44 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Witajcie
Ja czekam na 20 ml 'Coco Mademoiselle' w atomku , która sama dołożyłam do wysłanych w oryginalnym flakonie z pudełkiem Hypnose Lancome.Z perspektywy czasu uwazam,ze to była jedna z najgorszych moich wymianek- nie dość,że zgodziłam sie na wysłanie flakona perfum,dołozyłam do niego atomek na odlewkę to jeszcze moim zdaniem zostałam totalnie zleceważona.Przeleciałam sobie jeszcze raz wątek dot.Idiaminki i tak sobie myślę,że jeżeli Idiaminka potrafiła 02 pazdziernika napisać,że następnego dnia wysle do mnie przesyłkę,ponieważ musi kupić atomek i nie wysyła,a do 05 pażdziernia dyskutuje sobie z dziewczynami na tym wątku,wiedząć ,że jeszcze nie wszystko zostało uregulowane - to dla mnie jest to świństwo.A ja głupia czekam i czekam, moze poczta nawala,bo przeciez Ini na pewno się wywiązała z obietnic składanych na tym forum.Czekałam cierpliwie od początku kwietnia,rozumiałam jej sytuację,ale jeżeli po tylu miesiącach oczekiwania stara sie uregulować zaległe sprawy to może warto zrobić to do końca i wyjść ze wszystkich wymianek z twarzą.Powiem jedno,że w tym momencie jakie by nie były tłumaczenia Idiaminki nie jestem w stanie jej uwierzyć.Juz nie chodzi o tą nieszczęsna odlewkę,ale o samą sytuację,ze ktoś może tak lekko podchodzić do zawartych transakcji i tak lekko traktować osoby z którymi zawarł umowę.Nawet jeżeli jakiś cudem przesyłka do mnie dotrze, dla mnie w tej chwili Idiamince nalezy się negatywna przekupka
Dziewczyny,przepraszam,że sie rozpisałam,wylałam troche swoich żali,ale naprawde czuję sie zle ze swiadomościa,że ktoś, komu szczerze współczułam tak mnie olał,nie warta byłam nawet słowa wyjaśnienia
pozdrawiam
kasia
__________________
Jestem za, a nawet przeciw...

Edytowane przez Spook
Czas edycji: 2009-11-02 o 07:30
Spook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 22:50   #2926
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

I cio? Nadal nic nie wiadomo o Idi?
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 06:07   #2927
Spook
Raczkowanie
 
Avatar Spook
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 317
Przekupka: 44 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
I cio? Nadal nic nie wiadomo o Idi?
Niestety nie na odezwu.W moim wypadku temat został zakończony
Nie zamierzam przez kolejne 8 czy 9 miesięcy prosić sie o kontakt,przesyłkę,danie znaku życia.
kasia
__________________
Jestem za, a nawet przeciw...
Spook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 22:29   #2928
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Spook Pokaż wiadomość
Niestety nie na odezwu.W moim wypadku temat został zakończony
Nie zamierzam przez kolejne 8 czy 9 miesięcy prosić sie o kontakt,przesyłkę,danie znaku życia.
kasia
To trudno. Szkoda.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:05   #2929
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Przekupka: 131 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Dnia 12.11 (czw) wymienilysmy sie adresami. Napisalam jej, ze wysle w pon (16.11), co tez uczynilam. Do dnia dzisiejszego nie dostalam paczki od niej. Pisalam PW, ale Wizazanka stwierdzila (dnia 30.11), ze jest chora od 1,5 tyg i ze NIE WIE czy zdazyla wyslac do mnie paczke, i ze ma 3 awiza do odebrania. Dalej nie dostalam zadnego info czy odebrala paczke, czy wyslala swoja.

obawiam sie, ze moja paczka moze wrocic, jesli rzeczywiscie jej nie odebrala, bo przeciez PP trzyma 2 tyg, to juz minelo raczej

czy da sie cos z ta sprawa zrobic? nie chce podawac nicka na razie, bo moze rzeczywiscie cos sie stalo i nie moze, no ale bez przesady, tyle czasu? zaznacze tez, ze od dnia 30.11 sie nie logowala.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-03, 21:28   #2930
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
Dnia 12.11 (czw) wymienilysmy sie adresami. Napisalam jej, ze wysle w pon (16.11), co tez uczynilam. Do dnia dzisiejszego nie dostalam paczki od niej. Pisalam PW, ale Wizazanka stwierdzila (dnia 30.11), ze jest chora od 1,5 tyg i ze NIE WIE czy zdazyla wyslac do mnie paczke, i ze ma 3 awiza do odebrania. Dalej nie dostalam zadnego info czy odebrala paczke, czy wyslala swoja.

obawiam sie, ze moja paczka moze wrocic, jesli rzeczywiscie jej nie odebrala, bo przeciez PP trzyma 2 tyg, to juz minelo raczej

czy da sie cos z ta sprawa zrobic? nie chce podawac nicka na razie, bo moze rzeczywiscie cos sie stalo i nie moze, no ale bez przesady, tyle czasu? zaznacze tez, ze od dnia 30.11 sie nie logowala.
Bez podania nicka to nie wiem, sprobuj jej poszukac na NK i tam zapytac o wysyłke i o skan nadania jesli sie nie loguje na wizaz.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 06:04   #2931
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
Dnia 12.11 (czw) wymienilysmy sie adresami. Napisalam jej, ze wysle w pon (16.11), co tez uczynilam. Do dnia dzisiejszego nie dostalam paczki od niej. Pisalam PW, ale Wizazanka stwierdzila (dnia 30.11), ze jest chora od 1,5 tyg i ze NIE WIE czy zdazyla wyslac do mnie paczke, i ze ma 3 awiza do odebrania. Dalej nie dostalam zadnego info czy odebrala paczke, czy wyslala swoja.

obawiam sie, ze moja paczka moze wrocic, jesli rzeczywiscie jej nie odebrala, bo przeciez PP trzyma 2 tyg, to juz minelo raczej

czy da sie cos z ta sprawa zrobic? nie chce podawac nicka na razie, bo moze rzeczywiscie cos sie stalo i nie moze, no ale bez przesady, tyle czasu? zaznacze tez, ze od dnia 30.11 sie nie logowala.
zadzwoń do poczty doręczenia, czyli do jej UP (ustalisz w ten sposób, że dzwonisz do jakiekogokolwiek UP w jej miejscu zamieszkania, proisz o właściwe UP dla danego adresu), tam dzwonisz i pytasz o kokretny numer nadania listu poleconego, czy dotarł, czy został odebrany. I powiedzą Ci, co się dzieje z Twoją przesyłką przesłaną do niej. Jeżeli chodzi o tę Wizażankę, to nie musi nic pamiętać, ale potw.nadania chyba ma, niech poda numer, Ty sprawdzisz w UP i tyle. Ona nie jest Ci potrzebna do szczęścia, żeby sprawdzić, czy Twoja przesyłka do niej dotarła. A zwrotnie, to potrzebujesz tylko jej numer nadania.
Od 30.11. do dzisiaj minęło mało czasu - 4 dni zaledwie, więc myślę, że nie ma co się tak martwić, poza tym po nicku możnaby powiedzieć, czy jest sens się martwić chociaż mieliśmy kazus. ale to tylko kazus, reszta się sprawdza.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 00:07   #2932
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Spook Pokaż wiadomość
Niestety nie na odezwu.W moim wypadku temat został zakończony
Nie zamierzam przez kolejne 8 czy 9 miesięcy prosić sie o kontakt,przesyłkę,danie znaku życia.
kasia

porazka po prostu, widze, ze jedynie Dorota-Coco zachowala sie profesjonalnie i nie obawiala sie wystawic odpowiedniej przekupki, chociaz imo zamiast neutrala, powinien byc negatyw


troche mnie tez przeraza fakt, ze generalnie nie da sie z tym nic zrobic, oprocz 3 negatywow i bana
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 23:21   #2933
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

ja jeszcze przekupki nie wystawiłam.... bo nadal czekam na cokolwiek....
Ale chyba sensu nie ma. Bo może za 2 lub 3 miesiące napisze że "coś tam".
Szkoda mi jedynie "NAS". Wizażanki dobre serduszka mają. Chyba za dobre.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:33   #2934
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
porazka po prostu, widze, ze jedynie Dorota-Coco zachowala sie profesjonalnie i nie obawiala sie wystawic odpowiedniej przekupki, chociaz imo zamiast neutrala, powinien byc negatyw


troche mnie tez przeraza fakt, ze generalnie nie da sie z tym nic zrobic, oprocz 3 negatywow i bana
czy moderator i szefostwo zrobiło cos w tej sprawie ?
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:59   #2935
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Od rozstrzygania sporów są odpowiednie instytucje.
Powołuje sie na post Zlosliwca
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4769
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 21:07   #2936
cherrik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 201
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

dlaczego kkknnn dostala bana?
cherrik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 21:18   #2937
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez cherrik Pokaż wiadomość
dlaczego kkknnn dostala bana?
może niekoniecznie za coś tutaj na forum, w sensie niezwiązane z targowiskiem

w sumie szkoda, bardzo miło mi się z nią ostatnio wymieniło
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 21:24   #2938
cherrik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 201
Przekupka: 22 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

straszna szkoda, bardzo mi zalezalo na wymianie z nia, bardzo przyjacielska osobka
cherrik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 21:29   #2939
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez cherrik Pokaż wiadomość
dlaczego kkknnn dostala bana?


Wejdź na jej ostatni wątek - po przeczytaniu wszystko powinno się wyjaśnić.
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 22:28   #2940
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Wejdź na jej ostatni wątek - po przeczytaniu wszystko powinno się wyjaśnić.
muszę przyznać, że fascynująca lektura
moim zdaniem jednak cała sytuacja to efekt psychicznego przymusu i zagubienia, a nie w pełni świadomego
manipulowania

przepraszam za ew. off-top
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-23 11:05:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.