Najlepsze możliwe zatyczki do uszu. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-15, 18:27   #91
karolinawil
Przyczajenie
 
Avatar karolinawil
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez VGirl Pokaż wiadomość
ja polecam zatyczki Alpine SleepSoft, cena na allegro z wysyłką to niestety 55 zł, ale są świetne i ja bez nich nie potrafię żyć. nie wiem jak można sobie żałować pieniędzy na komfort swojego własnego życia. zwłaszcza jeśli rozmawiamy o zatyczkach "na zawsze"(o ile się ich nie zgubi). ja cierpię na coś co się nazywa mizofonia i niestety niektóre dźwięki strasznie mi przeszkadzają, a mieszkam w budynku gdzie właśnie ciągle są jakieś imprezy, remonty czy inne hałasy, do tego w samym centrum i nie jestem w stanie tego znieść. bez zatyczek do uszu naprawdę "wariuję" ale nie mogę w ogóle używać zatyczek nieoddychających bo mam też problemy z uszami i ciągłe zapalenia przy takich zatyczkach. naprawdę jeśli chcecie dobre zatyczki na całe życie to warto zainwestować. chciałam sobie też kupić takie zatyczki "haspro" ale niestety można to zrobić tylko na zamówienie a nie od ręki, a to dla mnie za dużo i ceny też nie podają. w każdym razie naprawdę uważam że warto zainwestować te kilkadziesiąt złotych dla podniesienia swojego komfortu życia.
hej, chcialabym podpytac i te zatyczki alpine. tez cierpie na mizofonie i czesto jest mi naprawde bardzo ciezko. najbardziej irytuje mnie mlaskanie, ciumkanie, siorbanie itp itd. Stad pytanie czy te zatyczki wygluszaja takze te dzwieki pozwalajac prowadzic normalna rozmowe? wiem ze sa to zatyczki dla muzykow i wygluszaja odpowiednie dzwieki, ale nie wiem czy na przyklad tych akurat na odwrot nie wzmoza?
karolinawil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 21:22   #92
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez karolinawil Pokaż wiadomość
hej, chcialabym podpytac i te zatyczki alpine. tez cierpie na mizofonie i czesto jest mi naprawde bardzo ciezko. najbardziej irytuje mnie mlaskanie, ciumkanie, siorbanie itp itd. Stad pytanie czy te zatyczki wygluszaja takze te dzwieki pozwalajac prowadzic normalna rozmowe? wiem ze sa to zatyczki dla muzykow i wygluszaja odpowiednie dzwieki, ale nie wiem czy na przyklad tych akurat na odwrot nie wzmoza?
Ja miałam takie zatyczki (ale nie alpine) i wspominam jako koszmar,kiedyś jedna część odezwała mi się od drugiej i została w uchu! Prawie wyladowalam na pogotowiu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-17, 15:26   #93
porannyptaszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez karolinawil Pokaż wiadomość
hej, chcialabym podpytac i te zatyczki alpine. tez cierpie na mizofonie i czesto jest mi naprawde bardzo ciezko. najbardziej irytuje mnie mlaskanie, ciumkanie, siorbanie itp itd. Stad pytanie czy te zatyczki wygluszaja takze te dzwieki pozwalajac prowadzic normalna rozmowe? wiem ze sa to zatyczki dla muzykow i wygluszaja odpowiednie dzwieki, ale nie wiem czy na przyklad tych akurat na odwrot nie wzmoza?

Ja mam Sleep Soft i też mam mizofonię...To strata pieniędzy, słychać wszystko, jeśli możecie coś poradzić do wygłuszania uszu to piszcie.
porannyptaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-17, 17:57   #94
kapucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Truj Miasto
Wiadomości: 79
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Ja jestem totalną wariatką jeżeli chodzi o dźwięki, wiele rzeczy przeszkadza mi spać, mieszkam w nowym bloku, w którym dźwięk niesie się, że hoho, ciągle remonty, imprezy, a za oknem budowa od świtu do nocy. Zawsze używałam tych plastycznych zatyczek w srebrnym opakowaniu, jeśli chodzi o tańsze opcje, to były najlepsze. Kupowałam je w ilościach hurtowych, chyba wykupywałam cały zapas z apteki;P Jeżeli macie więcej pieniędzy i naprawdę zależy wam na poprawie komfortu życia, polecam 2 opcje: 1. na dzień słuchawki nauszne z funkcją noise cancelling - wyciszaja zwłascza ludzkie głosy, inne dźwięki też - bardzo dobre do nauki, pracy. Można puścić jakąś spokojną muzykę przez Bluetooth. Ja mam akurat Sony, nie wiem jak inne firmy, te dają radę. Kosztowały dosyć sporo, dokładnie nie wiem ile, bo przejęłam je po chłopaku. 2. Na noc - mój ostatni nabytek - Bose SleepBuds, to takie bezprzewodowe miękkie słuchawki douszne specjalnie na noc, nie można słuchać przez nie muzyki, emitują tylko tzw. white noise, czyli rodzaje szumu, jest kilkanaście do wyboru, coś w rodzaju szumu lasu, deszczu itd. Chodzi o to, że ten rodzaj szumu oszukuje mózg, przez co przestaje reagować na inne dźwięki, które sa dla nas irytujące czy wybudzają ze snu. Naprawdę dzieki nim lepiej śpię i szybciej zasypiam, uspokaja mnie to szumienie Minusy - choć nie sa niewygodne, jednak trochę czuć je kiedy leżę na boku i czasem tak jakby skrzypią. Dodam, że jestem zaprawiona w spaniu z zatyczkami, niektórzy nie mogą zasnąć nawet z tymi miękkimi, więc Bose nie dla super wrazliwych. Drugi minus - cena - ponad 1 tys. Ja zażyczyłam sobie na prezent. Wiem, że to może być strasznie dużo za taki gadżet, ale jak ktoś ma taką mizofonię jak ja, to naprawdę bardzo może podnieść jakość życia.
__________________
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn
kapucynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-26, 19:14   #95
YesIam
Przyczajenie
 
Avatar YesIam
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez kapucynka Pokaż wiadomość
Ja jestem totalną wariatką jeżeli chodzi o dźwięki, wiele rzeczy przeszkadza mi spać, mieszkam w nowym bloku, w którym dźwięk niesie się, że hoho, ciągle remonty, imprezy, a za oknem budowa od świtu do nocy. Zawsze używałam tych plastycznych zatyczek w srebrnym opakowaniu, jeśli chodzi o tańsze opcje, to były najlepsze. Kupowałam je w ilościach hurtowych, chyba wykupywałam cały zapas z apteki;P Jeżeli macie więcej pieniędzy i naprawdę zależy wam na poprawie komfortu życia, polecam 2 opcje: 1. na dzień słuchawki nauszne z funkcją noise cancelling - wyciszaja zwłascza ludzkie głosy, inne dźwięki też - bardzo dobre do nauki, pracy. Można puścić jakąś spokojną muzykę przez Bluetooth. Ja mam akurat Sony, nie wiem jak inne firmy, te dają radę. Kosztowały dosyć sporo, dokładnie nie wiem ile, bo przejęłam je po chłopaku. 2. Na noc - mój ostatni nabytek - Bose SleepBuds, to takie bezprzewodowe miękkie słuchawki douszne specjalnie na noc, nie można słuchać przez nie muzyki, emitują tylko tzw. white noise, czyli rodzaje szumu, jest kilkanaście do wyboru, coś w rodzaju szumu lasu, deszczu itd. Chodzi o to, że ten rodzaj szumu oszukuje mózg, przez co przestaje reagować na inne dźwięki, które sa dla nas irytujące czy wybudzają ze snu. Naprawdę dzieki nim lepiej śpię i szybciej zasypiam, uspokaja mnie to szumienie Minusy - choć nie sa niewygodne, jednak trochę czuć je kiedy leżę na boku i czasem tak jakby skrzypią. Dodam, że jestem zaprawiona w spaniu z zatyczkami, niektórzy nie mogą zasnąć nawet z tymi miękkimi, więc Bose nie dla super wrazliwych. Drugi minus - cena - ponad 1 tys. Ja zażyczyłam sobie na prezent. Wiem, że to może być strasznie dużo za taki gadżet, ale jak ktoś ma taką mizofonię jak ja, to naprawdę bardzo może podnieść jakość życia.
Ja tych właśnie używam. Trzeba je dobrze "rozgrzać" przed użyciem, żeby odpowiednio się uformowały. Jak się dojdzie do wprawy to w dobrej cenie można na tych stoperach fajnie wyciszyć otoczenie.
YesIam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-29, 20:18   #96
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez happys Pokaż wiadomość
Ja lubie różowe wazelinowe czy jakos tak. W srebrnym papierowym opakowaniu. Malo kosztuja, sa chyba w kazdej aptece. Dla mnie do spania idealne.
Które?

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 22:56   #97
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Potwierdzam, te w srebrnym opakowaniu są świetne! Kosztują grosze (ja zapłaciłam 2,50 zł/op.), łatwo je uformować i jak się je odpowiednio założy, to nie słychać kompletnie nic - a ja jestem pod tym względem ''walnięta'', wszystko mi przeszkadza - nawet to, że TŻ głośno oddycha . Kupiłam je, bo miałam dosyć nowych sąsiadów - od tamtej pory nareszcie przesypiam całe noce. Koleżanka poleciła mi te z wosku pszczelego i nie żałuję, nie czuję ich w ogóle podczas snu, no i są wielokrotnego użytku



Mam na myśli te ze zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 350x350.jpg (18,1 KB, 81 załadowań)
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-05, 23:17   #98
YesIam
Przyczajenie
 
Avatar YesIam
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, te w srebrnym opakowaniu są świetne! Kosztują grosze (ja zapłaciłam 2,50 zł/op.), łatwo je uformować i jak się je odpowiednio założy, to nie słychać kompletnie nic - a ja jestem pod tym względem ''walnięta'', wszystko mi przeszkadza - nawet to, że TŻ głośno oddycha . Kupiłam je, bo miałam dosyć nowych sąsiadów - od tamtej pory nareszcie przesypiam całe noce. Koleżanka poleciła mi te z wosku pszczelego i nie żałuję, nie czuję ich w ogóle podczas snu, no i są wielokrotnego użytku



Mam na myśli te ze zdjęcia.
Czy możesz przybliżyć swoją technikę dopasowywania? Do tej pory myślałam, że odpowiednio je dopasowuje, ale jednak klucz w zamku i rozmowy pod drzwiami mojego pokoju słyszę.
YesIam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 11:15   #99
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez YesIam Pokaż wiadomość
Czy możesz przybliżyć swoją technikę dopasowywania? Do tej pory myślałam, że odpowiednio je dopasowuje, ale jednak klucz w zamku i rozmowy pod drzwiami mojego pokoju słyszę.

Wiesz co, ja najpierw ogrzewam je w dłoni, aż staną się odpowiednio miękkie, wręcz bardzo miękkie. Potem roluję je w takie jakby rurki, biorę taką rurkę między palce i formuję taki 'talerzyk' u góry. Gdy wkładam je do ucha, to tak jakby lekko pod kątem, wpasowując je dokładnie do ucha i dociskając palcem. Z początku miałam uczucie, jakbym była pod wodą i myślałam, że za bardzo je wcisnęłam, ale okazało się, że nie, bo nie sprawia mi to ani dyskomfortu, ani tym bardziej bólu. Wsuwam je głęboko, lekko pod kątem, dociskam palcem do środka i ten wcześniej uformowany 'talerzyk' dokładnie dociskam do małżowiny. Nie umiem tego inaczej wyjaśnić . Ale faktem jest, że nie słyszę NIC, a mam słuch absolutny i słyszałam nawet jak sąsiadka z góry się przewraca z boku na bok - odkąd mam zatyczki, to mam święty spokój
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 12:02   #100
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

U mnie na 1 miejscu są plastelinowe/silikonowe zatyczki do uszu dla pływaków. Urywa się kulkę i tak ją dopasowuje w uchu jak plastelinę, że nic się nie przedostaje, bo nie ma prawa. Na Allegro 4 kulki kosztują ok.5 zł i mi starczają na ok.miesiąc codziennego używania.

Na drugim miejscu są te pomarańczowe pianki, też je dopasowuję jak koleżanka powyżej, jednak są słabsze niż silikony. Te dla pływaków są perfekcyjne, te pomarańczowe zdarza się że przepuszczają różne mocniejsze dźwięki.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 21:17   #101
YesIam
Przyczajenie
 
Avatar YesIam
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Wyskoczyly mi też w wyróżnionych z decathlonu.
Czy Twoje są też takie? Czy można do ucha je wetknąć?

Zatyczki z Decathlon
YesIam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-06, 21:24   #102
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
U mnie na 1 miejscu są plastelinowe/silikonowe zatyczki do uszu dla pływaków. Urywa się kulkę i tak ją dopasowuje w uchu jak plastelinę, że nic się nie przedostaje, bo nie ma prawa. Na Allegro 4 kulki kosztują ok.5 zł i mi starczają na ok.miesiąc codziennego używania.

Na drugim miejscu są te pomarańczowe pianki, też je dopasowuję jak koleżanka powyżej, jednak są słabsze niż silikony. Te dla pływaków są perfekcyjne, te pomarańczowe zdarza się że przepuszczają różne mocniejsze dźwięki.


Podrzuć link które to dokładnie, bo wciąż jestem na etapie szukania najskuteczniejszych.
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-06, 22:06   #103
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Dla mnie nie nadają się pianki ani woski. Przez pierwsze słyszę wszystko, drugie pod wpływem ciepła deformują się i wypadają w nocy.
Najlepsze są choinki, z plastiku. Zwane też antenkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 07:43   #104
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, te w srebrnym opakowaniu są świetne! Kosztują grosze (ja zapłaciłam 2,50 zł/op.), łatwo je uformować i jak się je odpowiednio założy, to nie słychać kompletnie nic - a ja jestem pod tym względem ''walnięta'', wszystko mi przeszkadza - nawet to, że TŻ głośno oddycha . Kupiłam je, bo miałam dosyć nowych sąsiadów - od tamtej pory nareszcie przesypiam całe noce. Koleżanka poleciła mi te z wosku pszczelego i nie żałuję, nie czuję ich w ogóle podczas snu, no i są wielokrotnego użytku



Mam na myśli te ze zdjęcia.
Również polecam. Najlepsze, a korzystałam z wielu. Nawet dzisiaj w nich spałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 19:36   #105
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Po ostatnim użyciu zatyczek mam przytkane jedno ucho. Miał tak ktoś kiedyś?
Dostałam w aptece preparat na usuwanie woskowiny, którą mogłam popchnąć stoperem. Mam nadzieję, że obędzie się bez lekarza.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 19:58   #106
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Wpiszcie sobie w guglach lub allegro "zatyczki Aqua Speed", na stronie aquaspeed też są. To takie 4 kulki przezroczyste silikonowe w plastikowym pudełeczku. Odrywa się kawałek, formuje w ręce i dalej już formuje w uchu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 20:17   #107
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Wpiszcie sobie w guglach lub allegro "zatyczki Aqua Speed", na stronie aquaspeed też są. To takie 4 kulki przezroczyste silikonowe w plastikowym pudełeczku. Odrywa się kawałek, formuje w ręce i dalej już formuje w uchu.


Dzięki, już zamówione
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 08:21   #108
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Mam już te zatyczki aqua speed.
połowa jednej kulki do ucha będzie ok?
Nie wiem jak się do tego zabrać, cała kulka to chyba za dużo, a nie chcę za mało by nie utknęła w uchu na zawsze
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 09:06   #109
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Musisz metodą prób i błędów, ja na 1 ucho mam ok.1/4 albo 1/3 kulki. Dobrze rozgrzej w dłoniach.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

A tak btw to na 18 lat używania w uchu utknęła mi tylko raz Ona jak jest w uchu to jest miękka i plastyczna i da się ją spokojnie wyciągnąć paznokciem lub też czymkolwiek ostrzej zakończonym, delikatnie oczywiście. Jak wciśniesz za mocno to spokojnie wyciągniesz np.końcówką pilniczka do paznokci lub czymś takim.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 09:19   #110
Bossana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 114
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Dzięki, będę próbować
Bossana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 11:30   #111
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez kapucynka Pokaż wiadomość
Ja jestem totalną wariatką jeżeli chodzi o dźwięki, wiele rzeczy przeszkadza mi spać, mieszkam w nowym bloku, w którym dźwięk niesie się, że hoho, ciągle remonty, imprezy, a za oknem budowa od świtu do nocy. Zawsze używałam tych plastycznych zatyczek w srebrnym opakowaniu, jeśli chodzi o tańsze opcje, to były najlepsze. Kupowałam je w ilościach hurtowych, chyba wykupywałam cały zapas z apteki;P Jeżeli macie więcej pieniędzy i naprawdę zależy wam na poprawie komfortu życia, polecam 2 opcje: 1. na dzień słuchawki nauszne z funkcją noise cancelling - wyciszaja zwłascza ludzkie głosy, inne dźwięki też - bardzo dobre do nauki, pracy. Można puścić jakąś spokojną muzykę przez Bluetooth. Ja mam akurat Sony, nie wiem jak inne firmy, te dają radę. Kosztowały dosyć sporo, dokładnie nie wiem ile, bo przejęłam je po chłopaku. 2. Na noc - mój ostatni nabytek - Bose SleepBuds, to takie bezprzewodowe miękkie słuchawki douszne specjalnie na noc, nie można słuchać przez nie muzyki, emitują tylko tzw. white noise, czyli rodzaje szumu, jest kilkanaście do wyboru, coś w rodzaju szumu lasu, deszczu itd. Chodzi o to, że ten rodzaj szumu oszukuje mózg, przez co przestaje reagować na inne dźwięki, które sa dla nas irytujące czy wybudzają ze snu. Naprawdę dzieki nim lepiej śpię i szybciej zasypiam, uspokaja mnie to szumienie Minusy - choć nie sa niewygodne, jednak trochę czuć je kiedy leżę na boku i czasem tak jakby skrzypią. Dodam, że jestem zaprawiona w spaniu z zatyczkami, niektórzy nie mogą zasnąć nawet z tymi miękkimi, więc Bose nie dla super wrazliwych. Drugi minus - cena - ponad 1 tys. Ja zażyczyłam sobie na prezent. Wiem, że to może być strasznie dużo za taki gadżet, ale jak ktoś ma taką mizofonię jak ja, to naprawdę bardzo może podnieść jakość życia.
Witam, czy one na prawdę są takie dobre? Mam porąbanych sąsiadów. Zatyczki z wosku mi pomagają czasami ale nie daje sobie rady z wiecznym waleniem girami, szukam nowego mieszkania ale ciężko coś znaleźć więc jestem gotowa spróbować wydać sporo kasy na tą drugą opcje. Czy będę w nich czuć walenie w sufit?

Edit: widzę że je wycofali

Edytowane przez Czarnaroe
Czas edycji: 2020-05-18 o 11:51
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 22:59   #112
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Ja ostatnio używam takich z pianki, niby jednorazowych. Trzeba je dobrze ścisnąć i tak powoli wciskać do ucha aż się rozprężą. Bardzo dobrze tłumią nawet kwiki wysokiej częstotliwości oraz dźwięki uderzeniowe i stosunkowo mało bolą potem uszodoły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 23:09   #113
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, te w srebrnym opakowaniu są świetne! Kosztują grosze (ja zapłaciłam 2,50 zł/op.), łatwo je uformować i jak się je odpowiednio założy, to nie słychać kompletnie nic - a ja jestem pod tym względem ''walnięta'', wszystko mi przeszkadza - nawet to, że TŻ głośno oddycha . Kupiłam je, bo miałam dosyć nowych sąsiadów - od tamtej pory nareszcie przesypiam całe noce. Koleżanka poleciła mi te z wosku pszczelego i nie żałuję, nie czuję ich w ogóle podczas snu, no i są wielokrotnego użytku



Mam na myśli te ze zdjęcia.
dla mnie genialne były i są te.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-25, 16:11   #114
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio używam takich z pianki, niby jednorazowych. Trzeba je dobrze ścisnąć i tak powoli wciskać do ucha aż się rozprężą. Bardzo dobrze tłumią nawet kwiki wysokiej częstotliwości oraz dźwięki uderzeniowe i stosunkowo mało bolą potem uszodoły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dla mnie te to tragedia...

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, te w srebrnym opakowaniu są świetne! Kosztują grosze (ja zapłaciłam 2,50 zł/op.), łatwo je uformować i jak się je odpowiednio założy, to nie słychać kompletnie nic - a ja jestem pod tym względem ''walnięta'', wszystko mi przeszkadza - nawet to, że TŻ głośno oddycha . Kupiłam je, bo miałam dosyć nowych sąsiadów - od tamtej pory nareszcie przesypiam całe noce. Koleżanka poleciła mi te z wosku pszczelego i nie żałuję, nie czuję ich w ogóle podczas snu, no i są wielokrotnego użytku



Mam na myśli te ze zdjęcia.
te używam, są świetne ale nie zagłuszają uderzeń w podłoge/sufit wczoraj znów miałam walke z sąsiadami i nawet właściciel szuka mieszkania dla mnie, tak jest źle...
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 01:12   #115
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio używam takich z pianki, niby jednorazowych. Trzeba je dobrze ścisnąć i tak powoli wciskać do ucha aż się rozprężą. Bardzo dobrze tłumią nawet kwiki wysokiej częstotliwości oraz dźwięki uderzeniowe i stosunkowo mało bolą potem uszodoły.
One są właśnie dobre według niektórych ludzi, ale ja nigdy nie umiałam ich używać. Albo na mnie nie działają.
Btw też się rozglądam za skutecznymi i wygodnymi zatyczkami do uszu. Może jeszcze raz spróbuje tych z pianki, jak nic nie znajdę.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 06:17   #116
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Faktycznie trudno je dobrze wsadzić. Muszą wejść prawie całe. Ostatnio jak je miałam to praktycznie nic nie słyszałam a mój facet w tych plastelinowych słyszał niektóre dźwięki. A to ja jestem zdecydowanie bardziej wrażliwa na hałas. Producent podaje chyba tłumienie 35 decybeli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-14, 09:12   #117
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

mój przyjaciel zrobił mi niespodzianke i lecą z Anglii do mne Sleepbuds Bose, jestem tak ogromnie ich ciekawa! jestem wciąż ciekawa dlaczego je wycofali, niby coś z baterią ale i tak się zastanawiam czy nie ma innego powodu
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-15, 01:15   #118
karolinawil
Przyczajenie
 
Avatar karolinawil
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Melduje, ze zakupilam w koncu Alpine MusicSafePro. Mam je juz jakies pol roku, uzywam zlotego systemu, najmocniejszego i powiem ze zdaje egzamin. Przez pierwsze 15minut zatyczka pod wplywem ciepla dopasowuje sie do ucha, a pozniej jest juz wszystko przytlumione. Moze nie tlumi wszystkiego, ale powoduje efekt wyciszenia, odseparowania od dzwiekow. Telewizje mozna w miare normalnie ogladac, trzeba troszke podglosnic. Szeptu raczej sie nie uslyszy, ale donosniejszy glos bez problemu. Calej reszty nie slysze. Na mnie dzialaja mocno uspokajajaco, daja mi takie uczucie wyizolowania. Do tego mozna w nich spokojnie spac, nie wypadaja, a uszy nie bola. Ja jestem bardzo zadowolona.
karolinawil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-23, 08:57   #119
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

a ja mam już Bose Sleepbuds i powiem że są świetne ale wycofali je przez problemy z baterią i oczywiście ja też to mam jedna słuchawka ładuje się tylko do 58%. niby powinno z 4h wytrzymać ale wczoraj coś po 2h padło, nie wiem, może połączenie, byłam zbyt śpiąca aby sprawdzić. Szkoda, czekam aż wydadzą coś nowego i zapewne kupie bo warto

karolinawil a te twoje Alpine, jak się odnosi do uderzeń w mieszkaniu, mnie męczy walenie sąsiadów, oni mi po złości już od rana to robią w październiku się wyprowadzam ale już mam dosyć

Edytowane przez Czarnaroe
Czas edycji: 2020-06-23 o 09:08
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 19:18   #120
Madeleine_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze możliwe zatyczki do uszu.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
dla mnie genialne były i są te.
Myślisz, że skutecznie wytłumią dźwięk grającego za ścianą telewizora? Bo próbowałam zwykłych piankowych i niestety nie zdały egzaminu:/
Madeleine_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 20:02:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.