Mamy Luty 2021 cz.II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-29, 11:18   #2431
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Echme potwierdzam że ubrania z hm są większe. Nie tylko dla noworodkow. Potem też tak jest. Akurat tam nigdy nie kupuję w ciemno, zawsze ciągnę dzieciaki na przymiarki i zwykle bierzemy rozmiar mniejszy niż standardowo w innych sklepach

Kaewso nie martw się! to moje trzecie dziecko a też nie będę kąpać sama od razu Zawsze pierwsze dwa tygodnie kąpał u mnie mąż i nie mam zamiaru tego zmieniać. Boję się zawsze że dziecko mi się wyślizgnie z ręki ak mydło Zwłaszcza jak woda jest z emolium czy olejkiem migdałowym. Mąż ma wielkie łapy to jakoś trzyma pewniej dzieciaczka

Zapisałam się do szkoły rodzenia na moim osiedlu. I tu przyjemne zaskoczenie. Szkoła jest darmowa, działa normalnie nie online i jeszcze można przychodzić z partnerem mimo korony!

Poza tym muszę zrobić echo serca płodu ze względu na wywiad i nagle okazuje się że to nie takie proste

Co do relacji z mamą to ze swoją mam koszmarne stosunki. Dopiero przy mamie męża ogarnęłam że może to wyglądać inaczej, choć trochę nam to zajęło. Teraz staram się z córcią jak mogę ale to chwilami takie trudne, żeby przerwać nawyki utrwalane tyle lat na linii matka-córka. Czasem łapię się że robię dokładnie co moja matka i wtedy potrafię wyć pół nocy, żeby następnego dnia znów wstać i próbować lepiej.

Ja się właśnie umówiłam ale w końcu prywatnie. Musiałabym jechać kilkadziesiąt kilometrów po papierowe skierowanie do poradni NFZ, potem pójść do poradni patologii ciąży po skierowanie na echo i z tym skierowaniem dopiero się umawiać Już trudno, zapłacimy za to bo jak sobie policzę paliwo i że mąż będzie musiał wziąć wolne żeby zostać z synem to się przestaje kalkulować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 11:25   #2432
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
A masz porównanie do "w oczekiwaniu na dziecko"? Bo ja przejrzałam w empiku i nie byłam przekonana czy będzie się ją dobrze czytało..

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja mam i dla mnie super. Przeczytałam całą oprócz porodu
Miesiąc po miesiącu opisane co się dzieje, co może się dziać, co jest normą, co nie.
Nic więcej nie czytałam.
Mam jeszcze Pierwszy rok życia dziecka i Po prostu piersią.
Kupiłam jeszcze jedną ale do bani, będę w domu to znajdę tytuł bo nie pamiętam teraz.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 11:55   #2433
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Kupiłam dzisiaj dwie pary dżinsów ciazowych na odzieży używanej po 2 zł każda mam nadzieję, że będą dobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 12:21   #2434
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Dziewczyny, wczoraj miałam pierwszy raz wizytę u nowego lekarza. Jejku, jaki świetny fachowiec!!! Z dzidzią wszystko ok, ale zauważył na usg jedną rzecz, której do tej pory nikt nie zauważył - zatoka brzeżna łożyska. Mówił, że na razie nie mam się czym martwić, że to może być jakiś stary krwiak (nie miałam plamień) i po prostu do obserwacji. Czy któraś z Was miała może coś takiego?

@Paula1456, super zakupy! Ja kupiłam 2 bluzki - czarną i morską. Bardzo fajne są A ten żółty sweterek jaki ma skład?

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Kaewso masz rację z tym allegro Smart pierwszy raz skorzystałam teraz bo miałam dużo zamówień od różnych sprzedawców i nie chciałam tyle płacić za dostawy i jestem bardzo zadowolona wykorzystam ten mies na max i chyba puszcze już wszystkie paczki. A wyderka zamówiona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak najbardziej polecam! Ale trzeba rozsądnie korzystać, może wciągnąć

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
W ogóle weszłyśmy z małą w wyższy stopień wtajemniczenia od dzisiaj. Zaczynam czuć jej ruchy nawet wtedy kiedy chodzę czy stoję. Wcześniej czułam jak tylko leżałam albo siedziałam
Swoją drogą,chyba jej się urosło albo przytyło bo czuje jak w całej okazałości rzuca mi się po macicy, jakbym miałam małego potwora w brzuchu (wcześniej była bardziej subtelna).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudownie

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Wypakowałam ubranka Bobka do szafki. Będzie co przeglądać i sortować. Chyba muszę jakieś filmiki obejrzeć jak się takie ubranka składa, bo póki co umiem tylko zwinąć w kulkę.

Wczoraj przed nosem przeszła nam super okazja na dostawkę Chicco. TŻ czekał, aż ja pooglądam ogłoszenie itd., napisaliśmy wieczorem i dostaliśmy odpowiedź, że już nieaktualne. Powiedziałam mężowi, że już wie na czym nam zależy w tej dostawce, więc jak widzi jakąś okazję to niech od razu działa bez czekania na mnie. Zwłaszcza, że ze względu na pracę jest ciągle przy komputerze i może szybko reagować.

.
Wow! Ile ubranek, ale szał!

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Może jakieś pojemniczki kupić do tej komody. Takie wysuwane. I w jednej trzymać body, w kolejnym bluzeczki. Nie wiem czy zrozumiałe napisałam




8 października

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Jeśli martwi Cie wynik, to może napisz sms do lekarza? Oczywiście jeśli masz taką możliwość, bo to w sumie jeszcze tydzień czekania.

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Kaewso nie martw się! to moje trzecie dziecko a też nie będę kąpać sama od razu Zawsze pierwsze dwa tygodnie kąpał u mnie mąż i nie mam zamiaru tego zmieniać. Boję się zawsze że dziecko mi się wyślizgnie z ręki ak mydło Zwłaszcza jak woda jest z emolium czy olejkiem migdałowym. Mąż ma wielkie łapy to jakoś trzyma pewniej dzieciaczka

Zapisałam się do szkoły rodzenia na moim osiedlu. I tu przyjemne zaskoczenie. Szkoła jest darmowa, działa normalnie nie online i jeszcze można przychodzić z partnerem mimo korony!

Poza tym muszę zrobić echo serca płodu ze względu na wywiad i nagle okazuje się że to nie takie proste
Trochę mnie pocieszyłaś i uspokoiłaś Mąż cały pierwszy miesiąc będzie w domu, już sobie zaklepał w pracy, więc mam nadzieję, że wspólnie uda nam się dojść do wprawy.

Super, że tak Ci się udało ze szkołą rodzenia. Fajnie, że blisko, darmowo i jeszcze stacjonarnie! Teraz to jednak sporo jest online.

Powodzenia z echo serca!

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Ja mam i dla mnie super. Przeczytałam całą oprócz porodu
Miesiąc po miesiącu opisane co się dzieje, co może się dziać, co jest normą, co nie.
Nic więcej nie czytałam.
Mam jeszcze Pierwszy rok życia dziecka i Po prostu piersią.
Kupiłam jeszcze jedną ale do bani, będę w domu to znajdę tytuł bo nie pamiętam teraz.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Mam "W oczekiwaniu na dziecko" i dla mnie jest przydatna. Momentami faktycznie trochę ciężkawa, ale sporo fajnych informacji z niej wyciągnęłam. Jeśli mnie coś nie dotyczy albo już znam to zagadnienie, to omijam. Przeczytałam do 5 miesiąca. Kolejne miesiące chcę czytać na bieżąco, czyli 6 miesiąc tuż przed jego rozpoczęciem. Mam też "Pierwszy rok z życia dziecka" i planuję jeszcze kupić "Po prostu piersią".

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj dwie pary dżinsów ciazowych na odzieży używanej po 2 zł każda mam nadzieję, że będą dobre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super okazja!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 13:05   #2435
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj miałam pierwszy raz wizytę u nowego lekarza. Jejku, jaki świetny fachowiec!!! Z dzidzią wszystko ok, ale zauważył na usg jedną rzecz, której do tej pory nikt nie zauważył - zatoka brzeżna łożyska. Mówił, że na razie nie mam się czym martwić, że to może być jakiś stary krwiak (nie miałam plamień) i po prostu do obserwacji. Czy któraś z Was miała może coś takiego?

@Paula1456, super zakupy! Ja kupiłam 2 bluzki - czarną i morską. Bardzo fajne są A ten żółty sweterek jaki ma skład?



Jak najbardziej polecam! Ale trzeba rozsądnie korzystać, może wciągnąć



Cudownie



Wow! Ile ubranek, ale szał!



Jeśli martwi Cie wynik, to może napisz sms do lekarza? Oczywiście jeśli masz taką możliwość, bo to w sumie jeszcze tydzień czekania.


Trochę mnie pocieszyłaś i uspokoiłaś Mąż cały pierwszy miesiąc będzie w domu, już sobie zaklepał w pracy, więc mam nadzieję, że wspólnie uda nam się dojść do wprawy.

Super, że tak Ci się udało ze szkołą rodzenia. Fajnie, że blisko, darmowo i jeszcze stacjonarnie! Teraz to jednak sporo jest online.

Powodzenia z echo serca!



Mam "W oczekiwaniu na dziecko" i dla mnie jest przydatna. Momentami faktycznie trochę ciężkawa, ale sporo fajnych informacji z niej wyciągnęłam. Jeśli mnie coś nie dotyczy albo już znam to zagadnienie, to omijam. Przeczytałam do 5 miesiąca. Kolejne miesiące chcę czytać na bieżąco, czyli 6 miesiąc tuż przed jego rozpoczęciem. Mam też "Pierwszy rok z życia dziecka" i planuję jeszcze kupić "Po prostu piersią".



Super okazja!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też czytałam na bieżąco na każdy miesiąc co mnie czeka, jak dziecko wygląda itp. Jestem z niej bardzo zadowolona. Nawet mąż ją czytał, choć więcej czytał tę drugą Pierwszy rok życia dziecka.
Po prostu piersią nie przeczytałam całej, ale zaglądałam do niej jak coś mi było potrzeba.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 13:15   #2436
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

U mnie będzie tak że tz weźmie 2 tyg tacierzynskiego potem przyjedzie na tydzień moja babcia, a potem na tydzień moja mama nie tyle żeby mi pomóc z młodym co żeby zapewnić rozrywkę dzieciaka i ich do przedszkola też wozić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 13:17   #2437
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

To nie wiem czy brać mamy dla mamy czy w oczekiwaniu na dziecko

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-29, 13:19   #2438
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
U mnie będzie tak że tz weźmie 2 tyg tacierzynskiego potem przyjedzie na tydzień moja babcia, a potem na tydzień moja mama nie tyle żeby mi pomóc z młodym co żeby zapewnić rozrywkę dzieciaka i ich do przedszkola też wozić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tylko ze jego tacierzyński będzie zabrany z Twojego macierzyńskiego. U nas chce żeby TŻ wziął na mnie opiekę po porodzie 2 tygodnie 80% płatne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 13:20   #2439
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Tylko ze jego tacierzyński będzie zabrany z Twojego macierzyńskiego. U nas chce żeby TŻ wziął na mnie opiekę po porodzie 2 tygodnie 80% płatne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio? Myślałam, że to takie dodatkowe 2 tyg. Bezsensu



Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 13:20   #2440
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Nie no chodzi mi o ten ojcowski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 13:23   #2441
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
U mnie będzie tak że tz weźmie 2 tyg tacierzynskiego potem przyjedzie na tydzień moja babcia, a potem na tydzień moja mama nie tyle żeby mi pomóc z młodym co żeby zapewnić rozrywkę dzieciaka i ich do przedszkola też wozić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie weźmie właśnie 2 tyg. ojcowskiego i 2 tyg. urlopu. Razem będzie miesiąc i bardzo się z tego cieszę.
Jeśli chodzi o pomoc mamy czy teściowej to w sumie jakby czasami jakiś obiad podrzuciły, to byłoby super
Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
To nie wiem czy brać mamy dla mamy czy w oczekiwaniu na dziecko

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Nie mam "Mamy dla mamy", więc ciężko mi doradzić która z nich lepsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-29, 13:30   #2442
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Serio? Myślałam, że to takie dodatkowe 2 tyg. Bezsensu



Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Tacierzynskie jest 6tyg które się odlicza od macierzyńskiego. A ten co my piszemy to jest ojcowski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 13:30   #2443
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Tacierzynskie jest 6tyg które się odlicza od macierzyńskiego. A ten co my piszemy to jest ojcowski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I wszystko jasne

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 13:35   #2444
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
I wszystko jasne

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Są jeszcze 2 dni urlopu okolicznościowego z okazji narodzin dziecka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 13:45   #2445
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Ja to się modlę żeby nie urodzić na początku ferii u nas we Wielkopolsce. Bo wolałabym żeby dzieciaki chodziły do przedszkola. Jednak od 8 do 13 byłaby względna cisza w domu i w tym czasie tz by na spokojnie ogarną dom i obiad a tak jak bd w domu to loo matko i córko już to widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 13:48   #2446
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Ja to się modlę żeby nie urodzić na początku ferii u nas we Wielkopolsce. Bo wolałabym żeby dzieciaki chodziły do przedszkola. Jednak od 8 do 13 byłaby względna cisza w domu i w tym czasie tz by na spokojnie ogarną dom i obiad a tak jak bd w domu to loo matko i córko już to widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, pewnie było by wesoło.

Ja ostatnio zerknęłam, że donoszona ciążę mam już od 15 stycznia. Mam nadzieję, że urodzę szybciej niż później już nie mogę się doczekać...

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 14:24   #2447
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Hej!
Aktogimka ale masz ubranek! W szafie to widać ile tego jest, u mnie na razie poupychane wszędzie

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Hej widziałam temat komoda czy szafa na ubranka, u nas narazie ubranka są wszędzie gdzie mogły wejść ale właśnie zamówiłam jeszcze komodę, mam nadzieję że szybko przyjdzie bo miałam wybrać innego kuriera niż wybrałam oczywiście po zapłacie ogarnęłam mam tam zamiar pakować tylko ubranka rozmiarami, każdy rozmiar na jedna/dwie półki tak żeby tż wiedział w co ma ubierać. No i jedna szafę zostawiam dla małego na jego rzeczy. Idę jutro na wyprawę do galerii to pewnie coś mu nakupuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Aa i śpiworek będzie chyba dziś do odbioru i ubranka z vinted

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja muszę dwie komody opróżnić na rzeczy młodego. Myślę, że starczy. W razie gdyby było ciasno to w pokoju jest jeszcze nieduża szafa "na wszystko i na nic" oraz "może kiedyś się przyda" ale wolę jej nie ruszać.
Pokaż zakupy jak już będą u Ciebie
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 14:59   #2448
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Haha, pewnie było by wesoło.

Ja ostatnio zerknęłam, że donoszona ciążę mam już od 15 stycznia. Mam nadzieję, że urodzę szybciej niż później już nie mogę się doczekać...

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja starszego urodziłam 38tc, a młodsza 38+2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 15:01   #2449
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Ja starszego urodziłam 38tc, a młodsza 38+2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Idealnie też bym tak chciała, jakoś wewnętrznie boję się komplikacji związanych z przenoszeniem ciąży. Jakieś zielone wody, duże dziecko...

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-29, 15:24   #2450
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

IMG_20200929_161526~3.jpgIMG_20200929_162026~2.jpgIMG_20200929_162046~2.jpg
Przyszło bluzka ciążowa i ciuszki z vinted, poszewka na kołderkę i podusie (na później ) i pieluszki flanelowe chyba hah takie ciepłe w dotyku jak kocyk i śpiworek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 15:28   #2451
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Załącznik 7728723Załącznik 7728724Załącznik 7728725
Przyszło bluzka ciążowa i ciuszki z vinted, poszewka na kołderkę i podusie (na później ) i pieluszki flanelowe chyba hah takie ciepłe w dotyku jak kocyk i śpiworek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten Śpiworek piękny jakiej firmy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Idealnie też bym tak chciała, jakoś wewnętrznie boję się komplikacji związanych z przenoszeniem ciąży. Jakieś zielone wody, duże dziecko...

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Mi teraz by pasowało 26.02 żeby po feriach ale to tydzień po tp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 15:29   #2452
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Załącznik 7728723Załącznik 7728724Załącznik 7728725
Przyszło bluzka ciążowa i ciuszki z vinted, poszewka na kołderkę i podusie (na później ) i pieluszki flanelowe chyba hah takie ciepłe w dotyku jak kocyk i śpiworek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękny ten śpiworek

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 15:29   #2453
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Załącznik 7728723Załącznik 7728724Załącznik 7728725
Przyszło bluzka ciążowa i ciuszki z vinted, poszewka na kołderkę i podusie (na później ) i pieluszki flanelowe chyba hah takie ciepłe w dotyku jak kocyk i śpiworek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Polecasz ten śpiworek? Chce go zamawiać w październiku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 15:31   #2454
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

I z ginekologiem właśnie dyskutowaliśmy ze teraz mały jest dość spory. A mówię że dwójka nie za duża bo 3420 i 3580g. Ale jak dogadaliśmy się że w 38tyg. Czyli 2 tygodnie przed tp. To powiedział że śmiało jakbym rodziła w 40tc to mogłyby być 400g cięższe. Co u młodszej daje 4kg 🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

A jak się macie co do suplementów diety właśnie witamin (pregna, femibion itp) a masa dziecka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 15:31   #2455
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Załącznik 7728723Załącznik 7728724Załącznik 7728725
Przyszło bluzka ciążowa i ciuszki z vinted, poszewka na kołderkę i podusie (na później ) i pieluszki flanelowe chyba hah takie ciepłe w dotyku jak kocyk i śpiworek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
swietne zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 15:38   #2456
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Załącznik 7728723Załącznik 7728724Załącznik 7728725
Przyszło bluzka ciążowa i ciuszki z vinted, poszewka na kołderkę i podusie (na później ) i pieluszki flanelowe chyba hah takie ciepłe w dotyku jak kocyk i śpiworek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow wow
Czy ktoś poza mną nie zaczął jeszcze nic kupować dziecku ani z wyprawki?

Ja bym chciała urodzić w swoje 30 urodziny, ale to dwa tygodnie przed terminem wiec raczej się nie uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 15:38   #2457
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Śpiworek zamawiałam z jukki za 50zl, jest taki jakby puchowy, w środku ma cienkie wypełnienie jak lekka kołderka. Mi się podoba jest też lekki. Osobiście zamówiłabym drugi raz ale jak się sprawdzi to niestety nie wiem że swojej strony polecam, chociaż doświadczenia brak i nie wiem na co patrzeć ale ogólnie jakość materiałów od nich jest fajna.

Co do witamin to ja biorę falvit mama i pregna dha (plus nospa i magnez) i jak narazie bobas spory ale nie wiem czy jest jakiś związek z tym. Przytyłam też najwięcej z was więc pewnie to też ma wpływ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 15:49   #2458
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Śpiworek zamawiałam z jukki za 50zl, jest taki jakby puchowy, w środku ma cienkie wypełnienie jak lekka kołderka. Mi się podoba jest też lekki. Osobiście zamówiłabym drugi raz ale jak się sprawdzi to niestety nie wiem że swojej strony polecam, chociaż doświadczenia brak i nie wiem na co patrzeć ale ogólnie jakość materiałów od nich jest fajna.

Co do witamin to ja biorę falvit mama i pregna dha (plus nospa i magnez) i jak narazie bobas spory ale nie wiem czy jest jakiś związek z tym. Przytyłam też najwięcej z was więc pewnie to też ma wpływ

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też sporo przytyłam, przestałam się już ważyć

Ja mam do odbioru paczkę z katarkiem i nebulizatorem. Nic ciekawego

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 15:57   #2459
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Adhoc, ja właśnie nie chcę urodzić w urodziny. A wypadają mi dokładnie tydzień po tp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 15:58   #2460
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Adhoc, ja właśnie nie chcę urodzić w urodziny. A wypadają mi dokładnie tydzień po tp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To moja wypadają zaraz przed tp. Ale ja chce wcześniej

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-04 16:24:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.