Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-21, 13:08   #1381
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Tak, stosowałam
I jak oceniasz metodę?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 13:09   #1382
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja serum silikonowego nie potrzebuje do szczęścia w ogóle. Włosy mi sie nie rozdwajają. Ale olejuje raz w tygodniu.
Zazdroszczę.

Ja od wczoraj rozpoczęłam ten eksperyment, końcówki nie są bardziej suche czy spuszone, wyglądają dobrze i takie są w dotyku. Zobaczymy jak dalej się to potoczy Poza tym mam wrażenie, że mokre końcówki nie cieszą się gdy coś w nie wcieram, bo fakt faktem-tarcie ich jest, a to może się przyczyniać do uszkodzeń.

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ktoś stosował kakao do maski?
Ja kiedyś dodawałam do Garniera z awokado i masłem karite. Kakao ładnie wygładza włosy, jak skrobia, do tego włosy po nim ładnie pachną.

Dostałam spray na objętość z Avonu, o taki, w składzie ma proteiny, ale za zapachem, więc ochoczo wypróbuję go, zwłaszcza gdy będę musiała wysuszyć włosy suszarką. Nie wierzę w takie wynalazki, ale ciekawość jednak robi swoje
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 13:13   #1383
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Kakaowe kusicielki Mam ochotę przez Was
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 13:32   #1384
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja czytałam o tym na blogu AlinaRose i tak mnie zaciekawiła. Może spróbuję na dniach.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 15:11   #1385
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Przywracasz mi nadzieję Ja świadomie pielęgnuję włosy nieco ponad rok, a dopiero teraz dotarło do mnie, że wielokrotnie przeproteinowywałam włosy i dlatego miałam z nim taki problem. Jestem teraz na detoksie i jest coraz lepiej, ale są strasznie uwrażliwione. Wczoraj zareagowały puchem na względnie bezpieczną mieszankę - maskę tajską zmieszaną z Kallosem Multivitamin I wierzę, że po jakimś czasie będzie tak, jak kiedyś i puch będzie tylko przykrym wspomnieniem.

Ja nie lubię serów, nie znalazłam jeszcze swojego idealnego produktu. Albo puch, albo strąki Mam 3 różne w domu i rzadko używam, bo wychodzi z nimi gorzej, jak bez. A że włosy mam grube i nie rozdwajają się, to chyba sobie odpuszczę na razie szukanie zabezpieczaczy.
Bedzie dobrze
Ja protein używam tylko raz w tygodniu, chyba ze jestem - tak jak teraz - po hennowaniu, wtedy czekam do 10 dni od farbowania.
Zeby nie było - serum mam. Dove, skusiłam sie na kupno kilka tygodni temu ze względu na parafinę, która moje włosy lubią. Chciałam używać jako bs, niestety obciąża. Teraz daje tylko kropelkę jak włosy sa juz suche i zabieram sie za odgniatanie stylizatora.
Moje przestały sie rozdwajac jak tylko zaczęłam olejowanie. Juz niedługo bedzie 7 lat- przez ten czas nie widziałam u siebie ani jednego rozdwojonego włosa.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 16:18   #1386
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Bedzie dobrze
Ja protein używam tylko raz w tygodniu, chyba ze jestem - tak jak teraz - po hennowaniu, wtedy czekam do 10 dni od farbowania.
Zeby nie było - serum mam. Dove, skusiłam sie na kupno kilka tygodni temu ze względu na parafinę, która moje włosy lubią. Chciałam używać jako bs, niestety obciąża. Teraz daje tylko kropelkę jak włosy sa juz suche i zabieram sie za odgniatanie stylizatora.
Moje przestały sie rozdwajac jak tylko zaczęłam olejowanie. Juz niedługo bedzie 7 lat- przez ten czas nie widziałam u siebie ani jednego rozdwojonego włosa.
Moje przestały się rozdwajać, odkąd mam naturalne, a nie rozjaśniane tanim kremem I moje też lubią parafinę Chciałabym znów kupić dwa pewniaki parafinowe - czekoladowego Lorysa i odżywkę Nectar of Nature z Carrefourra. Nie mogę nic z tego dostać od dłuższego czasu
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 17:22   #1387
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
I jak oceniasz metodę?
Mnie się podobało - fajna objętość, a jednocześnie wygładzenie
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 17:49   #1388
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Mnie się podobało - fajna objętość, a jednocześnie wygładzenie
Spróbuję
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 21:19   #1389
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Moje przestały się rozdwajać, odkąd mam naturalne, a nie rozjaśniane tanim kremem I moje też lubią parafinę Chciałabym znów kupić dwa pewniaki parafinowe - czekoladowego Lorysa i odżywkę Nectar of Nature z Carrefourra. Nie mogę nic z tego dostać od dłuższego czasu
Miałam tylko Lorysa z masłem shea, jeszcze w początkach pielęgnacji.
Drugi pewniak parafinowy i moja ulubienica to Ziaja rycynowa, odzywka bez spłukiwania . Oprócz tego namyslam sie nad maska Garniera z arganem i olejkiem kameliowym bo tez ma parafinę.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 21:43   #1390
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ohhh kakao- musze się jemu przyjrzeć. A ciężko zmyc maske z jego dodatkiem?


Mi koncowki rozdwajają się tylko na tej krótszej części wlosow. A te które sa pod spodem od jakiegoś czasu praktycznie w ogole. Ostatnio podcinalam wlosy i nie miałam za bardzo co obcinac, ale obcielam żeby nie było dużej dysproporcji miedzy krótszymi a dluzszymi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 08:29   #1391
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Hmmm, mam kakao 22% tluszczu... sprobuje dzisiaj dodac do maski.

Widze efekty regularnego nakladania kallosa z olejem chociaz na chwile pod prysznicem. Robie tak od lat i wlosy znowu zmniejszyly porowatosc. Koncowki tylko musze podciac w koncu i po za tym i ksztaltem nieudanego cieniowania naprawde jestem zsdowolona z wlosow.

Postaram sie zrobic zdjecie niedlugo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 15:01   #1392
malenka5
Przyczajenie
 
Avatar malenka5
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Witam. Mam do Was Kochane Włosomaniaczki jedno pytanie. Wczoraj wyczytalam w internecie o balsamowaniu/kremowaniu włosów. Chciałam wypróbowac i uzylam takich balsamow jakie mialam pod ręką. A konkretnie: <br />
-balsam do ciala Avon Naturals Body Care jogurtowy. Jego skład to: aqua, mineral oil, glycerin, stearic acid, glyceryl stearate, peg-100 stearate, dimethicone, petrolatum, caprylic/capric triglyceride, parfum, pheneoxyethanol, cetyl alcohol, methylparaben, carbomer, potassium hydrixide, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, disodium edta, butyrospermum parkii (shea) butter, tocopheryl acetate, yogurt powder, ascorbic acid.<br />
-Garnier Body nawilzenie 7 dni z l-bifidus i aloesem. Skład: aqua/water, glycerin, alcohol denat, paraffinum liquidum/ mineral oil, cetearyl alcohol, elaeis guineensis oil/palm oil, aloe barbadensis/ aloe barbadensis leaf juice, benzyl salicylate, bifida ferment lysate, caprylyl glycol, carbomer, citral, dimethicone, glyceryl stearate,linalool, palmitic acid, peg-100 steaeate, phenoxyethanol, sodium hydroxide, stearic acid, xanthan gum, zinc gluconate, parfum. <br />
Zmieszlam je i dalam na to olejek alterra. Powiem szczerze że efekty są super. Wlosy dociążone, blyszczące, mniej widocznych rozdwojonych końcówek. Ale czy te balsamy na dłuższą mete nie zaszkodzą? <br />
Mam jeszcze balsam do ciala Nivea Baby. Sklad: aqua, paraffinum liquidum, glycerin, cetyl alcohol, glyceryl stearate, tilia cordata flower extract, aloe barbadensis leaf juice powder, polyglyceryl-3 disterate, sodium carbomer, caprylyl glycol, piroctone olamine, phenoxyethanol, parfum.<br />
Jak myślicie? Czy którykolwiek z nich się nadaje na wlosy? Liczę na szybką odpowiedź :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malenka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 15:32   #1393
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez malenka5 Pokaż wiadomość
Witam. Mam do Was Kochane Włosomaniaczki jedno pytanie. Wczoraj wyczytalam w internecie o balsamowaniu/kremowaniu włosów. Chciałam wypróbowac i uzylam takich balsamow jakie mialam pod ręką. A konkretnie: <br />
-balsam do ciala Avon Naturals Body Care jogurtowy. Jego skład to: aqua, mineral oil, glycerin, stearic acid, glyceryl stearate, peg-100 stearate, dimethicone, petrolatum, caprylic/capric triglyceride, parfum, pheneoxyethanol, cetyl alcohol, methylparaben, carbomer, potassium hydrixide, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, disodium edta, butyrospermum parkii (shea) butter, tocopheryl acetate, yogurt powder, ascorbic acid.<br />
-Garnier Body nawilzenie 7 dni z l-bifidus i aloesem. Skład: aqua/water, glycerin, alcohol denat, paraffinum liquidum/ mineral oil, cetearyl alcohol, elaeis guineensis oil/palm oil, aloe barbadensis/ aloe barbadensis leaf juice, benzyl salicylate, bifida ferment lysate, caprylyl glycol, carbomer, citral, dimethicone, glyceryl stearate,linalool, palmitic acid, peg-100 steaeate, phenoxyethanol, sodium hydroxide, stearic acid, xanthan gum, zinc gluconate, parfum. <br />
Zmieszlam je i dalam na to olejek alterra. Powiem szczerze że efekty są super. Wlosy dociążone, blyszczące, mniej widocznych rozdwojonych końcówek. Ale czy te balsamy na dłuższą mete nie zaszkodzą? <br />
Mam jeszcze balsam do ciala Nivea Baby. Sklad: aqua, paraffinum liquidum, glycerin, cetyl alcohol, glyceryl stearate, tilia cordata flower extract, aloe barbadensis leaf juice powder, polyglyceryl-3 disterate, sodium carbomer, caprylyl glycol, piroctone olamine, phenoxyethanol, parfum.<br />
Jak myślicie? Czy którykolwiek z nich się nadaje na wlosy? Liczę na szybką odpowiedź :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tego Garniera raczej bym nie nakładała, bo ma w składzie alcohol denat. Moim zdaniem chyba najlepszy będzie ten nivea baby, bo w tym z Avon masz silikon, więc raczej do zabezpieczania samych końcówek bym polecała. Ale niektórych substancji szczerze nie znam
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 15:35   #1394
malenka5
Przyczajenie
 
Avatar malenka5
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Tego Garniera raczej bym nie nakładała, bo ma w składzie alcohol denat. Moim zdaniem chyba najlepszy będzie ten nivea baby, bo w tym z Avon masz silikon, więc raczej do zabezpieczania samych końcówek bym polecała. Ale niektórych substancji szczerze nie znam
Tak tez myślałam że ten dla dzieci będzie najlepszy. Wzięłam dziś od mamy takze balsam isana med urea + ale ten podobno ma za duże stężenie mocznika :-(
malenka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 15:42   #1395
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez malenka5 Pokaż wiadomość
Tak tez myślałam że ten dla dzieci będzie najlepszy. Wzięłam dziś od mamy takze balsam isana med urea + ale ten podobno ma za duże stężenie mocznika :-(
Ja nie bawię się za bardzo w kremowanie, ale czytałam, że im prostszy skład kremu tym lepiej i im bardziej naturalny. Ja bym celowała w poszukiwanie bardziej maseł do ciała.
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 15:49   #1396
malenka5
Przyczajenie
 
Avatar malenka5
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Ja nie bawię się za bardzo w kremowanie, ale czytałam, że im prostszy skład kremu tym lepiej i im bardziej naturalny. Ja bym celowała w poszukiwanie bardziej maseł do ciała.
No tez tak słyszałam ale myślałam że może póki nie zrobię zakupów to wykorzystam to co mam 😉. Mam jeszcze maskę, co prawda do stóp ale czytalam że jeśli są dobre to również mogą byc. Moja ma sklad: 1471963720343.jpg
malenka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 15:51   #1397
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez malenka5 Pokaż wiadomość
No tez tak słyszałam ale myślałam że może póki nie zrobię zakupów to wykorzystam to co mam ��. Mam jeszcze maskę, co prawda do stóp ale czytalam że jeśli są dobre to również mogą byc. Moja ma sklad: Załącznik 6606381
Nie nakładałabym, przeczytałam tylko początek i masz silikon, benzyl alcohol, sls... no nie będzie to raczej dobry produkt.
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!

Edytowane przez milkyway0
Czas edycji: 2016-08-23 o 15:52
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 15:54   #1398
malenka5
Przyczajenie
 
Avatar malenka5
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Nie nakładałabym, przeczytałam tylko początek i masz silikon, benzyl alcohol, sls... no nie będzie to raczej dobry produkt.
Trudno. W takim razie trzeba jednak wykorzystać do stóp ;-). Ale ten balsam Nivea Baby + olejek alterra powinno byc ok?
malenka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 16:20   #1399
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez malenka5 Pokaż wiadomość
Trudno. W takim razie trzeba jednak wykorzystać do stóp ;-). Ale ten balsam Nivea Baby + olejek alterra powinno byc ok?

Myśle, ze tak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 16:21   #1400
malenka5
Przyczajenie
 
Avatar malenka5
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 21
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Myśle, ze tak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo za odpowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malenka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 22:18   #1401
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Wyprobwalam dziś odzywke z dodatkiem kakao. Walnelam na 30 minut pod czepek. Pierwsze wrazenia? Wlosy zadowalające, ale nie szalowe Czuc wyrazna miekkosc , sa wygładzone, przecudownie pachna kakaem, ale brakuje im dociążenia.


Jeszcze zobaczę, jak się będą sprawować na dworzu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 22:37   #1402
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja mam tylko kakao Nesquik, więc raczej się nie nada. A chciałam spróbować...
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 15:56   #1403
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

U mnie kakao sie chyba jednak nie sprawdzilo. Robilam wg przepisu Aliny. Niby wlosy sa wygladzone, ale jakies takie lekko sianowate i sztywne.

Moze to kwestia proporcji i astepnym razem lepiej dac mniej kakao?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 16:51   #1404
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
U mnie kakao sie chyba jednak nie sprawdzilo. Robilam wg przepisu Aliny. Niby wlosy sa wygladzone, ale jakies takie lekko sianowate i sztywne.

Moze to kwestia proporcji i astepnym razem lepiej dac mniej kakao?
Ja kakao zdecydowanie wole w wersji do zewnątrz .
Ostatnio nie mam w ogóle chęci na mieszanki kosmetyczno-kuchenne.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 23:13   #1405
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Kupiłam sobie wreszcie pięciocalowe Jaguary!
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 13:08   #1406
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cieszę się, że moje włoski nie są aż tak wymagające i zadowalają się "zwykłymi" odżywkami
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 17:57   #1407
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Zastanawiam się poważnie nad zrobieniem sobie czegoś takiego jak widać Któraś miała może? Bo nie widzi mi się chodzenie co tydzień do fryzjera za bardzo. Chciałabym poznać opinie innych, ale i tak zdecyduję się na to najwcześniej po nowy roku, bo muszę to poważnie przemyśleć.

Jestem umówiona w końcu do fryzjerki, na 13 września, więc jeszcze jest trochę czasu. Miałam robić long boba, ale jednak tylko wycieniuję i to dość delikatnie - z takich potem boba zrobię, a z long boba będę musiała dłuugo czekać zanim będę mogła wycieniować, żeby to jakoś wyglądało.

Zastanawiam się czy nałożyć sobie olej kokosowy, w sumie trochę wcześnie, ale jak nie dzisiaj to dopiero w niedzielę i już sama nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1-22.jpg (63,7 KB, 29 załadowań)
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 11:51   #1408
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie wreszcie pięciocalowe Jaguary!
I jak?

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się poważnie nad zrobieniem sobie czegoś takiego jak widać Któraś miała może? Bo nie widzi mi się chodzenie co tydzień do fryzjera za bardzo. Chciałabym poznać opinie innych, ale i tak zdecyduję się na to najwcześniej po nowy roku, bo muszę to poważnie przemyśleć.

Jestem umówiona w końcu do fryzjerki, na 13 września, więc jeszcze jest trochę czasu. Miałam robić long boba, ale jednak tylko wycieniuję i to dość delikatnie - z takich potem boba zrobię, a z long boba będę musiała dłuugo czekać zanim będę mogła wycieniować, żeby to jakoś wyglądało.

Zastanawiam się czy nałożyć sobie olej kokosowy, w sumie trochę wcześnie, ale jak nie dzisiaj to dopiero w niedzielę i już sama nie wiem
Kiedys widzialam dziewczyne w podobnej hm... stylistyce wlosow Bardzo mi sie to podobalo, tym bardziej, ze dziewczyna byla sliczna i bardzo kobieca, a takie obciecie dodalo jej pazura.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 16:19   #1409
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie wreszcie pięciocalowe Jaguary!
To witaj w klubie tez mam, swietne nożyczki.

Cytat:
Napisane przez Zzziajana Pokaż wiadomość
Cieszę się, że moje włoski nie są aż tak wymagające i zadowalają się "zwykłymi" odżywkami
A jakie to sa " niezwykle" odzywki? większość tutaj chyba raczej zwykłych używa. Tzn drogeryjnych.

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się poważnie nad zrobieniem sobie czegoś takiego jak widać Któraś miała może? Bo nie widzi mi się chodzenie co tydzień do fryzjera za bardzo. Chciałabym poznać opinie innych, ale i tak zdecyduję się na to najwcześniej po nowy roku, bo muszę to poważnie przemyśleć.

Jestem umówiona w końcu do fryzjerki, na 13 września, więc jeszcze jest trochę czasu. Miałam robić long boba, ale jednak tylko wycieniuję i to dość delikatnie - z takich potem boba zrobię, a z long boba będę musiała dłuugo czekać zanim będę mogła wycieniować, żeby to jakoś wyglądało.

Zastanawiam się czy nałożyć sobie olej kokosowy, w sumie trochę wcześnie, ale jak nie dzisiaj to dopiero w niedzielę i już sama nie wiem
Oj nie absolutnie mi sie cos takiego nie podoba.
Kupiłam dziś wreszcie maskę Garniera Ultra Doux z arganem i kamelia
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 20:54   #1410
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
I jak?

Kiedys widzialam dziewczyne w podobnej hm... stylistyce wlosow Bardzo mi sie to podobalo, tym bardziej, ze dziewczyna byla sliczna i bardzo kobieca, a takie obciecie dodalo jej pazura.
Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
To witaj w klubie tez mam, swietne nożyczki.


A jakie to sa " niezwykle" odzywki? większość tutaj chyba raczej zwykłych używa. Tzn drogeryjnych.


Oj nie absolutnie mi sie cos takiego nie podoba.
Kupiłam dziś wreszcie maskę Garniera Ultra Doux z arganem i kamelia
Bardzo jestem zadowolona. Dałam za nie 99 zł i odebrałam osobiście. Długo się zbierałam do tego zakupu, ale w końcu znalazł się ważny powód - zaproszenie na wesele Pięknie tną, jeden ruch i gotowe. Kiedyś podcinałam włosy nożyczkami do papieru i strzyżenie grzywki zajmowało mi 20 minut, a teraz wystarczą 3. Najlepsze jest w nich to, że włos nie ucieka spod ostrza

Wróciłam dziś z krótkiego pobytu w Łodzi, miałam świetne włosy po tamtejszej wodzie, a teraz sen się skończył
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-12 14:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.