Moje modne ECO life ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Ecobeauty z Oriflame

Notka

Ecobeauty z Oriflame Pragniesz wygrać piękny zestaw ekologicznych kosmetyków? Załóż swój "mini blog" i pokaż w jaki sposób Ty reprezentujesz trend - "Bycie Eko jest w modzie!". Zapraszamy do zabawy!
Wygraj zestaw ekologicznych kosmetyków
i sesję w magazynie uroda!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 09:22   #1
aska211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1

Moje modne ECO life ;)


O byciu ECO słyszymy wszędzie, bycie ECO jest trendy, ale co najważniejsze bycie ECO jest zdrowe!.

Być Eco można na wiele różnych sposobów: kupując w sklepach ze zdrową, ekologiczną żywnością, segregując śmieci czy kupując produkty pochodzące z recyclingu.

Mało osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że bycie Eco to wiele więcej niż tylko te 3 wymienione wyżej czynności.

Jestem Eco, bo zamiast jeździć samochodem, gdy tylko robi się ciepło wsiadam na rower, dzięki czemu ograniczam emisję spalin, a także pomagam swojemu organizmowi zachować witalność i dobrą kondycję.

Stosuję kosmetyki, których składniki są naturalne, ograniczam te, które zawierają sztuczne, chemiczne "twory". Gdy tylko mogę, stawiam też na ich ekologiczne opakowania.

Owoce i warzywa kupuję w zaufanych miejscach (na targu lub bazarku), bo mam większą pewność, że pochodzą z małych, naturalnych i ekologicznych upraw.

Często zaglądam do eko sklepów lub eko-sekcji w supermarketach, wybierając produkty najwyższej jakości, bo przecież to co jemy jest niezmiernie ważne dla naszej urody

Piję wodę mineralną lub źródlaną, często sięgam tez po niepasteryzowane soki jednodniowe

Czasami kupuję eco- bawełniane koszulki i sukienki Świetne są też torebki pochodzące z recyklingu (od kilku lat obecne na światowych wybiegach) i wielorazowego użytku zakupowe eco-torby.

Dzięki tym czynnościom czuję się eco i z pełnym przekonaniem moge powiedzieć, że bycie eco jest w modzie, co więcej pozwala być modną, piękna i zdrową

Edytowane przez aska211
Czas edycji: 2012-03-16 o 09:27
aska211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 11:53   #2
kpaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Moje modne ECO life ;)

Być eko................mmmnnn , Najważniejsze być bycie eko nie stało się egoistyczne. Eko to nie tylko brać ale dawać. Dawać jak najwięcej. Z eko jest tak jak z prezentem lubisz go dostawać, ale jak masz go komuś podarować mieć z tego satysfakcje i uśmiech obdarowywanego to jeszcze bardziej cieszy!!!!
Oczywiście czerpać z natury, podziwiać ją, pielęgnować i czcić a ona sama odwdzięczy się najlepiej jak potrafi chociażby kosmetykami, które pozwolą nam zachować młodość i piękny wygląd Każdy wie co robić - więc do dzieła!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
kpaz jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Ecobeauty z Oriflame


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.