Dziewczyny doradzcie ;D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 11:19   #1
EsTiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8

Dziewczyny doradzcie ;D


A wiec potrzebuje rad na temat zmiany fryzury. Chce wygolic sobie delikatnie wlosy z obu stron ale nie wiem czy jest to dobry pomysl Podkreslam ze zawsze lubilam wyrozniac sie z tlumu. Ostatnio mialam wloski cale biale i rozowe pod spodem...nie wiem co mi strzelilo do glowy i ofarbowalam sie na braz. Do blondu narazie nie wroce bo zniszcze wlosy wiec chce zmienic fryzure nie tracac zbyt duzo na dlugosci Czekam na Wasze rady
EsTiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:28   #2
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Dziewczyny doradzcie ;D

Cytat:
Napisane przez EsTiii Pokaż wiadomość
A wiec potrzebuje rad na temat zmiany fryzury. Chce wygolic sobie delikatnie wlosy z obu stron ale nie wiem czy jest to dobry pomysl Podkreslam ze zawsze lubilam wyrozniac sie z tlumu. Ostatnio mialam wloski cale biale i rozowe pod spodem...nie wiem co mi strzelilo do glowy i ofarbowalam sie na braz. Do blondu narazie nie wroce bo zniszcze wlosy wiec chce zmienic fryzure nie tracac zbyt duzo na dlugosci Czekam na Wasze rady
jeżeli chodzi o wygolenie to mi się osobiście nie podoba i chyba wychodzi już z mody, może na początku wygląda to w miarę ok,ale później włosy odrastają i to będzie wyglądać strasznie, nie mówiąc o tym,że nie będą się układać.

Ja na Twoim miejscu pofarbowałabym włosy na jeden kolor np. jakiś czekoladowy brąz.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:32   #3
EsTiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Talking Dot.: Dziewczyny doradzcie ;D

Konkretnie chodziloby mi o cos takiego jak na zalaczonym zdjeciu i w sumie mysle juz nad jednym bokiem ;D kobieta zmienna jest wiadomo ze u mnie bedzie to inaczej wygladac bo mam krotsze wlosy...ale pragne zmiany w wygladzie wiec musze cos zrobic ;D
EsTiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:44   #4
xxxcarolxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 160
Dot.: Dziewczyny doradzcie ;D

Właśnie z wygoleniem jest wszystko fajnie, ale dopóki się nie znudzi - nie wyobrażam sobie potem zapuszczania, to musi nieciekawie wyglądać ale widać że jesteś silną osobowością, więc to mogłoby się u Ciebie sprawdzić mam koleżankę która miała włosy do pasa (co prawda przedłużane) i wygoliła z jednej strony i muszę powiedzieć, że super wygląda. Ale to pasuje tylko do takich zwariowanych, odważnych osób
xxxcarolxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:54   #5
EsTiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
y hy hy do normalnych napewno nie naleze ;D mialam juz asymetrie ale na krotszych wloskach fakt zapuszczanie bylo meczace ;P dlatego nie chce tracic na dlugosci zbyt wiele ...a mysle za zapuszczanie jednego boku nie bedzie az takie wkurzajace

Poprzednio mialam takie wloski lecz jak to mowia blond niestety niszczy strasznie Jak myslicie w ktorych lepiej ? Braz czy blond?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-17 o 14:06 Powód: post pod postem
EsTiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 13:53   #6
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Dziewczyny doradzcie ;D

W brązie wyglądasz najlepiej, ale bez tych białych pasemek.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 19:28   #7
j.jazgarska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
GG do j.jazgarska
Dot.: Dziewczyny doradzcie ;D

Ja jestem za asymetrią i za odważnymi fryzurami. Natomiast wiem, że ewentualne zapuszczanie jest koszmarne - od 10 lat mam 4cm włosy, bo nie udaje mi się zapuścić ;-).

Mój typ - asymetria, skrócić generalnie włosy, ciemniejszy brąz (średni brąz?).
__________________
Moja praca:
www.justyna-art.pl
www.jakasylwetka.pl
j.jazgarska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 19:42   #8
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Dziewczyny doradzcie ;D

Cytat:
Napisane przez EsTiii Pokaż wiadomość
A wiec potrzebuje rad na temat zmiany fryzury. Chce wygolic sobie delikatnie wlosy z obu stron ale nie wiem czy jest to dobry pomysl Podkreslam ze zawsze lubilam wyrozniac sie z tlumu. Ostatnio mialam wloski cale biale i rozowe pod spodem...nie wiem co mi strzelilo do glowy i ofarbowalam sie na braz. Do blondu narazie nie wroce bo zniszcze wlosy wiec chce zmienic fryzure nie tracac zbyt duzo na dlugosci Czekam na Wasze rady
będzie Ci bardzo do twarzy z tym wygoleniem,przeciez możesz np podgalać co jakiś czas nie musisz od razu zapuszczać,masz oryginalna wyrazista urodę, będzie Ci bardzo do twarzy
p.s. czekam na fotke po fryzjerze
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 15:11   #9
BlueQueen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mój Niebieski Świat xD
Wiadomości: 193
Dot.: Dziewczyny doradzcie ;D

Napisałaś ze zastanawiasz się nad wygoleniem boku... i ze lubisz być oryginalna i wyróżniać się z tłumu też tak mam i miałam podobny pomyśł coty ale wychodząc na miasto zauważyłam ze wiele dziweczyn ma takie fryzury więc w taki wypadku oryginalność odpada nie sądzisz?? Taka moda i wiele osób ma ta fryzure...
BlueQueen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:00   #10
EsTiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dziewczyny doradzcie ;D

Wlasnie narazie odpuscilam sobie...mialam juz umowiona fryzjerke. Weszlam na nk i uwierzcie ze bardzo czesto przy przegladaniu profili napotkalam sie na wygolony bok :/ ale dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi musze wymyslic sobie cos innego niepowtarzalnego pozdrawiam Was
EsTiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 10:52   #11
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Dziewczyny doradzcie ;D

ja mam wygolony jeden bok, wcześniej miałam oba i nie było problemu z zapuszczeniem po prostu jest asymetria:P, Tobie będzie pasowała taka fryzurka, a no i mi bardziej się podobasz w blondzie i różu
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 12:44   #12
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Dziewczyny doradzcie ;D

Wygolony bok pasuje mało komu ale tobie akurat będzie pasował, także jak masz odwagę to do dzieła Też miałam plany wygolić sobie jeden bok, nawet się już z koleżanką umówiłam, ale stchużyłam, to chyba jednak nie dla mnie
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 13:22   #13
Amelyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dziewczyny doradzcie ;D

Szczerze mówiąć najbardziej podobasz mi się w blondzie i różu :x
Amelyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.