Szukam Inspiracji! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-21, 15:25   #1
Joanna0213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Morąg
Wiadomości: 4

Szukam Inspiracji!


Witam!
Szukam jakiegoś ciekawego pomysłu na fryzurę. Mam strasznego pecha do kolorów i fryzur, unikam fryzjerów, ponieważ bardzo się zawiodłam. Zaczęło się kilka lat temu, kiedy jako dzieciak mama zrobiła mi pasemka które wyszły czerwone! Przerażona tym co mi wyszło na głowie, zaczęłam moją przygodę z farbowaniem. Chcąc zakryć pasemka i wrócić do naturalnego koloru, pomalowałam włosy i wyszły mi prawie czarne, i znów, i znów. Poszłam do fryzjera, który okazał się równie felerny. Pasemka jakie mi zrobił na głowie okazały się złym pomysłem. Wyszła plama na plamie. Kolejne 2 lata czekania aż włosy odrosną i w końcu: są naturalne. Kolejne wpadki fryzjerów to było doradzanie mi grzywek w których wyglądałam ohydnie! Teraz gdy włosy odrosły postanowiłam coś zmienić więc postanowiłam zrobić sobie pasemka. Zrobiła mi je koleżanka, która była dopiero co po szkole. Fakt pasemka były ładne i równe ale za żadne skarby nie pasowały do mnie. Teraz próbuje z ciemnymi kolorami (na 28myć) i zapuszczam włosy.. nie wiem co dalej... Doradźcie!
http://images39.fotosik.pl/339/eb8fc5f6de069531med.jpg - natural
http://images36.fotosik.pl/202/fb330e24ad44ea8emed.jpg - farba
Nic konkretnego: pocieniowane przez koleżankę.. Reszty katastrof nie będę prezentowała :P

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-09-21 o 16:12 Powód: zdjecia zaläczamy w zaläcznikach/regulamin
Joanna0213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 17:07   #2
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Szukam Inspiracji!

Ja bym nic nie kombinowała, zapuszczaj cierpliwie włosy. Ślicznie ci w tym pofarbowanym kolorze. A fryzura z 1 jest super, taka potargana grzywka Skoro fryzjerzy są felerni to może ich omijać szerokim łukiem?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 17:46   #3
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Szukam Inspiracji!

odcien ktory jest na 1 foto jest ladny taka czekoladka ladnie ci w nim a fryzjerzy no coz nie kazdy z nich jest cudotworca ja mam z nimi ten problem ze nie umieja ulozyc wlosow po zabiegu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 18:02   #4
BlueQueen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mój Niebieski Świat xD
Wiadomości: 193
Dot.: Szukam Inspiracji!

Sa fryzjerzy z pasji i z przymusu np jeżeli się nie dostanie dziewczyna do jakieś szkoły i idzie do pierwszej lepszej zawodówki i tak zostaje fryzjerka ;D jak dla kogoś to tylko praca bez zainteresowanie i zawód nie dający radości to potem często wychodzi jak wychodzi Ale w tym kolorze co na pierwszym zdjęciu naprawde ślicznie wyglądasz podkresla twoją urodę zapuszczaj i może tylko cieniuj ale nie za pomoca "szalonuch nożyczek " xD
__________________
"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym." - Coco Chanel
BlueQueen92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 19:45   #5
Joanna0213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Morąg
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam Inspiracji!

Dziękuję bardzo
Tylko będę musiała regularnie farbować, zaufałam już tej farbie a ona się w końcu zmywa, liczę, że spod spodu nie "wylezą" mi blond pasemka, bo by to nieciekawie wyglądało. Słyszałam opinie o tym kolorze, że wyglądam poważniej, a na taki efekt właśnie liczyłam. Miałam dość tego, że dawali mi 16 lat..

U nas, w niewielkim miasteczku, nie spodziewała bym się cudów po naszych fryzjerach. Zawsze wychodziłam z felerną fryzurą,nie pasującą do mnie, czasem zupełnie czym innym niż kazałam zrobić, niedosuszonymi włosami i bez kasy w kieszeni, po czym przychodziłam do domu i płakałam. Chociaż na dniach będę musiała się pokusić i podciąć włosy, bo zaczynają się rozdwajać.

Jeszcze raz dziękuję za radę, bardzo się ciesze, że są zgodne to przynajmniej nie mam dylematu
Joanna0213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 20:12   #6
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Szukam Inspiracji!

Ta czekoladka faktycznie bardzo ładna, pasuje Ci idealnie Zdradź jeszcze co to za farba
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 06:57   #7
Joanna0213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Morąg
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam Inspiracji!

Cytat:
Napisane przez Mia1612 Pokaż wiadomość
Ta czekoladka faktycznie bardzo ładna, pasuje Ci idealnie Zdradź jeszcze co to za farba
Proszę bardzo: Jest to krem koloryzujący L'oreal Casting Creme Gloss, w kolorze jasny brąz
Joanna0213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 02:00   #8
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: Szukam Inspiracji!

a jak dla mnie zarowno w naturalnym jak i w farbowanych super, chociaz w farbowanych nieco powazniej i hmmm ostrzej zapuszczaj wlosy, dbaj o nie i nie kombinuj za duzo z kolorami, bo naprawde w brazach Ci dobrze
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 08:04   #9
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: Szukam Inspiracji!

popieram inne Wizażanki - ta czekoladka idealnie do Ciebie pasuje
ale podkreśliłabym troszkę brwi - Twoja oprawa stanie się wyraźniejsza, bardziej intrygująca

a sama nie możesz sobie podciąć ?
ja, żeby nie zniszczyć fryzury za bardzo, to podcinam końcówki brzytwa fryzjerska. jest mega ostra (za każdym razem zaostrzam) i napewno nie poszarpie włosów.

możesz się zastanowić nad takim sposobem
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.