Mamy styczniowe 2021 [emoji16] - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-17, 14:02   #1231
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Trochę zazdroszczę bo mi zawsze brakuje systematyczności



Aaaa to u mnie dzisiaj drzemka wjechała 16-17 mały dawno mi już nie śpi w dzień i dzisiaj pospał do prawie 9 wiec i padł dopiero przed 21.

Jaka masz suszarkę? Planuje kupić ale ciagle nie mogę się zebrać. Naprawdę nic a nic nie trzeba prasować??



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też mam suszarkę i sobie bez niej życia nie wyobrażam, jeden z najlepszych zakupów ever ale z tym, ze nie trzeba prasować to się nie zgodzę, jest tego znacznie mniej ale i tak część nadaje się do przeprasowania.


Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Mnie przeraża prasowanie przy dwójce, a tez nie wyobrażam sobie nie prasować bo mnie to gryzie miejsca mam dużo akurat tylko ciagle się wahałam czy to na pewno takie och ach ale jesteś kolejna osoba która chwali wiec na pewno kupie do końca roku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kupuj, nikt, kto kupi nie żałuje

Cytat:
Napisane przez Zyta38 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za kciuki, u mnie jednak nie jest kolorowo. Ciąża wg pomiarów 6+5 a wg OM 7+5 czyli młodsza. Serce jest ale bije zbyt wolno. Już wyczytałam że to może być wczesnym objawem trisomii... Jestem obstawiona duphastonem ale lekarz znając moją historię se stratami i będąc szczerym sugeruje nie cieszyć się zbyt mocno. Za 2 tyg kolejna wizyta. Pozwolicie że jednak zostanę chwilę z Wami, trzymam kciuki za nudne ciążę u każdej z Was
trzymam mocne kciuki!

Cytat:
Napisane przez mervie Pokaż wiadomość
Myślę że koniec końców tu nie chodzi o logikę, mentalność czy wygodę tylko o gotowość dziecka. Bo jeśli nie ma musu (kiedy jeden rodzic nie pracuje) to powinno się patrzeć na dziecko i jego potrzeby. Wysłać na siłę? Najgorzej.
Ja chciałam żeby mój syn pobył z rówieśnikami bo siedział tylko ze starymi a widziałam, że szuka kontaktu z dziećmi i się nimi interesuje. I chodził od 9 do 13. Odpoczynek po byku zdążyłam zrobić zakupy, obiad i może umyć głowę. Różnica taka że robiłam to w ciszy

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
dokładnie. My na siłę posłaliśmy synka po pierwszych urodzinach. Nie zaakceptował tego. Nie chciałam go też zmuszać i trwało to kilka dni. Wrócił po drugich urodzinach i zupełnie inne nastawienie. Dyrektorka żłobka sama przyznała, ze jest przeciwna aby zapisywać i wypisywać dzieci ale przyznaje, ze dobrze zrobiliśmy. Gdybyśmy go zostawili przez ten rok to pewnie nabawiłby się jakiejś traumy, oczywiście mógłby się przyzwyczaić ale jakim kosztem...
Zresztą nawet teraz jak pracuję zdalnie to ze względu na obostrzenia nie mam serca go posyłać, siedzi ze mna w domu. Każda sytuacja jest inna i właśnie nie ma co generalizować.

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Hej jestem już po wizycie! Więc jest dzidziuś i jest bijące serduszko wszystko w porządku jest.,jest podejrzenie ciąży mnogiej ale bardziej prawdopodobne że to krwiak lekarz ma u siebie w gabinecie słabszy sprzęt ale wolał mnie uprzedzić bo jest ciemny obszar ale niewidzi tam nic narazie. A wy jak sądzicie może tam jeszcze coś się wukluc? Ciąża wskazuję na 6,5 tyg wstępny termin porodu na 12 luty według usg a według Om 6.02. Macie dwa zdjęcia na jednym dzidzia a na drugim ten drugi obszar pod dzidzia. Załącznik 7719557Załącznik 7719558

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
wow ale wieści. trzymam kciuki




JEszcez apropo rozstępów, tak jak już pisałam używałam bio oil. Rozstępy wyszły mi po porodzie! Kupiłam szybko serum na rozstępy i systematycznie smarowałam. Zeszły chyba wszystkie
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 14:06   #1232
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Pokaż wiadomość
Współczuję tych mdłości.. Okropne są! U mnie też wróciły + wymioty



Kciuki za wizytę



Ja dziś prenatalne, stresik trochę mnie łapie

Kciukasy ! Czekamy na info

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Wracają już i was wizyty z mężem? Od 16tc już będę chodzić z mężem od 16 bo prenatalne jeszcze mam dopochwowo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostatnio jak byłam to jeszcze informacja ze nie można. Zobaczymy 26ego, mąż i tak jeździ ze mną i jak coś to czeka w aucie wiec może go zawołam. Na szczęście w razie czego pani doktor zapisuje mi wszystkie filmiki na pendrive wiec będę mogła mu pokazać

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Hej jestem już po wizycie! Więc jest dzidziuś i jest bijące serduszko wszystko w porządku jest.,jest podejrzenie ciąży mnogiej ale bardziej prawdopodobne że to krwiak lekarz ma u siebie w gabinecie słabszy sprzęt ale wolał mnie uprzedzić bo jest ciemny obszar ale niewidzi tam nic narazie. A wy jak sądzicie może tam jeszcze coś się wukluc? Ciąża wskazuję na 6,5 tyg wstępny termin porodu na 12 luty według usg a według Om 6.02. Macie dwa zdjęcia na jednym dzidzia a na drugim ten drugi obszar pod dzidzia. Załącznik 7719557Załącznik 7719558

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Gratulacje co do ciąż bliźniaczych to nie mam doświadczenia wiec nie będę gdybać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 14:06   #1233
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Hej, troche mnie nie było. Nie miałam siły pisać i musiałam dokończyć papierologie do pracy, ale już wracam. na początku czerwca miałam wizytę serduszkoś pięknie biło. A w zeszły piątek zaczęłam plamić i się wystraszyłam więc pojechałam na izbę przyjęć. okazało się że to nic groźnego, ze dzidziuś nadal tam jest. dzisiaj mam kolejną wizytę u ginekologa, zobaczymy co mi powie.

Cieszę się, ze wizyty udane i dzieciaczki rosna. A za te, które się martwią co będzie dalej trzymam kciuki


Enigvaa tobie przeszkadza, ze jest dopochwowe czy twojemu lekarzowi? Mojemu całe szczęście to nie przeszkadza i już w czasie wizyt podczas starań mąż chodził ze mną na wizytę. Teraz jeszcze mój lekarz byłam sama, ale mam nadzieje, ze na prenatalnych mąż będzie już mógł być


Miłego popołudnia życzę

Mojemu mężowi. Powiedział,że nie chce być przy takim badaniu. Dopiero jak będzie przez brzuch. był w ogóle bardzo zaskoczony,że usg nie jest przez brzuch. Był pewny,że zawsze jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 14:07   #1234
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez pau__pau Pokaż wiadomość
też mam suszarkę i sobie bez niej życia nie wyobrażam, jeden z najlepszych zakupów ever ale z tym, ze nie trzeba prasować to się nie zgodzę, jest tego znacznie mniej ale i tak część nadaje się do przeprasowania.







kupuj, nikt, kto kupi nie żałuje





trzymam mocne kciuki!





dokładnie. My na siłę posłaliśmy synka po pierwszych urodzinach. Nie zaakceptował tego. Nie chciałam go też zmuszać i trwało to kilka dni. Wrócił po drugich urodzinach i zupełnie inne nastawienie. Dyrektorka żłobka sama przyznała, ze jest przeciwna aby zapisywać i wypisywać dzieci ale przyznaje, ze dobrze zrobiliśmy. Gdybyśmy go zostawili przez ten rok to pewnie nabawiłby się jakiejś traumy, oczywiście mógłby się przyzwyczaić ale jakim kosztem...

Zresztą nawet teraz jak pracuję zdalnie to ze względu na obostrzenia nie mam serca go posyłać, siedzi ze mna w domu. Każda sytuacja jest inna i właśnie nie ma co generalizować.





wow ale wieści. trzymam kciuki









JEszcez apropo rozstępów, tak jak już pisałam używałam bio oil. Rozstępy wyszły mi po porodzie! Kupiłam szybko serum na rozstępy i systematycznie smarowałam. Zeszły chyba wszystkie

Dzięki za info, już zaczęłam się rozglądać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 14:13   #1235
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja mam pojutrze prenatalne i muszę być sama tż z synem będą na mnie czekać przed przychodnią
W poprzedniej ciąży miałam pierwsze prenatalne przez brzuch już. Zobaczymy jak teraz?
Jeszcze w piątek muszę iść na mofro rano a potem o 10 kolejne pobieranie krwi na PAPPA ale się ustawiałam
Muszę to tak zrobić bo w poniedziałek mam wizytę u mojej gin a jutro nie mam jak iść bo musiałabym syna ciągnąć do labo...

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 14:26   #1236
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Mojemu mężowi. Powiedział,że nie chce być przy takim badaniu. Dopiero jak będzie przez brzuch. był w ogóle bardzo zaskoczony,że usg nie jest przez brzuch. Był pewny,że zawsze jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój to w ogóle na usg mówi "zdjęcie", w sensie "na następnej wizycie będziesz miała to zdjęcie ?" On jedynie widział zdjęcie z usg i tak to sobie zakodowal .
Sam takiego badania nigdy nie miał,jak już to zdjęcie rtg. Będzie w szoku jak pójdzie ze mną na usg i zobaczy "filmik" na ekranie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 14:37   #1237
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Mojemu mężowi. Powiedział,że nie chce być przy takim badaniu. Dopiero jak będzie przez brzuch. był w ogóle bardzo zaskoczony,że usg nie jest przez brzuch. Był pewny,że zawsze jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To mój też niechcial nigdy być przy takim badaniu. A przy poprzedniej ciazy jak byliśmy na prenatalnych to się specjalnie dowiadywałam czy będą przez brzuch i że tak tak bo tak je wykonują. Pojechał że mną (Bogu dzięki że córki niewzielam&#129325 najpierw było przez brzuch ale dziec nie współpracował i musiało być inaczej i jego miną bezcenna zwłaszcza że siedział w nogach haha 🤦☠♀️🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-17, 14:40   #1238
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

U mnie w poprzedniej ciąży mąż był na każdym usg. Lekarz tak sprytnie miał wszystko poustawiane, że była to komfortowa sytuacja dla nas wszystkich. Ale pamiętam, że za pierwszym razem też był zaksoczony
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 14:40   #1239
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Mój to w ogóle na usg mówi "zdjęcie", w sensie "na następnej wizycie będziesz miała to zdjęcie ?" On jedynie widział zdjęcie z usg i tak to sobie zakodowal .
Sam takiego badania nigdy nie miał,jak już to zdjęcie rtg. Będzie w szoku jak pójdzie ze mną na usg i zobaczy "filmik" na ekranie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Haha, moj tez bedzie zaskoczony. On nie ma pojecia jak to wyglada. Nigdy nawet nie byl w takim gabinecie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 14:47   #1240
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

.

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-21 o 00:25
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 14:49   #1241
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Mój to pierwszy się pchał ze mną wszystko musiał zobaczyć, co jak gdzie. Jak rodziłam i usłyszał „widać główkę!” to leciał zobaczyć aż się kurzyło on to nawet mógłby iść patrzeć jak cesarkę robią 🤦🏻☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-17, 15:05   #1242
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-21 o 00:25
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 15:19   #1243
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Mój to pierwszy się pchał ze mną wszystko musiał zobaczyć, co jak gdzie. Jak rodziłam i usłyszał „widać główkę!” to leciał zobaczyć aż się kurzyło on to nawet mógłby iść patrzeć jak cesarkę robią


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odważny gość mój mąż z rezerwa podchodzi do takich akcji, jak trzeba to będzie asystowal, ale jak nie to nie ma sprzeciwu żeby tylko relacje usłyszał po.
Najchętniej to ja bym kogoś wydelegowala żeby za mnie chodził na te badania wszystkie dowcipne, do szpitala też bym mogła kogoś wysłać zamiast mnie. Szkoda, że instytucja surogatki nie istnieje w PL.



Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 15:26   #1244
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Mój o dziwo chce być ze mną przy porodzie i mnie wspierać. Chciałabym żeby był. Ale zobaczymy jak to wyjdzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 15:30   #1245
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Mam nadzieję, że do stycznia sytuacja się wyklaruje na tyle, że będzie można mieć osobę towarzyszącą w trakcie porodu. Nie wyobrażam sobie tego koszmaru solo przechodzić

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 15:45   #1246
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja póki co mam jakiś spokój w sobie jeśli chodzi o poród, siłami natury czy CC - obojętnie, zobaczymy jak wszystko się potoczy. Nawet gdybym miała być tam sama, bo np. covid znowu namiesza. Nigdy nie rodziłam, ale nie mam w sobie strachu przed bólem itd. Domyślam się, że im dalej w las tym więcej obaw się pojawi.

Ciekawa jestem kiedy u mnie będzie pierwsze USG przez brzuch, jakoś nie spodziewam się tego na prenatalnych 2 lipca, ale kto wie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez oagnieszka9
Czas edycji: 2020-06-17 o 15:46
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 15:55   #1247
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Właśnie wyszłam z badań i jestem niepocieszona. Lekarka powiedziała, że z dzieckiem wszystko ok, ale koniecznie mam iść na badanie przezierności karkowej bo jej się wydaje że mam poszerzone NT i niech mnie ktoś lepszy stażem zbada. Ona mówi, że może to kwestia obrazu, ale ona musi być pewna że wszystko ok.

Już mam czarne wizje że urodzę chore dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 16:11   #1248
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Właśnie wyszłam z badań i jestem niepocieszona. Lekarka powiedziała, że z dzieckiem wszystko ok, ale koniecznie mam iść na badanie przezierności karkowej bo jej się wydaje że mam poszerzone NT i niech mnie ktoś lepszy stażem zbada. Ona mówi, że może to kwestia obrazu, ale ona musi być pewna że wszystko ok.

Już mam czarne wizje że urodzę chore dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie, brzmi to przerażająco, ale może dobrze, że lekarka chce mieć pewność, może ma słaby sprzęt i rzeczywiście mniejsze doświadczenie? Wszystko musi być dobrze. Poszukaj teraz jakiegoś polecanego specjalistę aby mieć pewność. Nie wiem czy dobrze pamiętam, jesteś z Jarocina? Może poszukaj kogos w Poznaniu? Trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 16:18   #1249
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-21 o 00:26
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-17, 16:26   #1250
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez oagnieszka9 Pokaż wiadomość
Spokojnie, brzmi to przerażająco, ale może dobrze, że lekarka chce mieć pewność, może ma słaby sprzęt i rzeczywiście mniejsze doświadczenie? Wszystko musi być dobrze. Poszukaj teraz jakiegoś polecanego specjalistę aby mieć pewność. Nie wiem czy dobrze pamiętam, jesteś z Jarocina? Może poszukaj kogos w Poznaniu? Trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, właśnie mi dała numery do 3 poradni w Poznaniu, mam się gdzieś umówić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 17:02   #1251
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Mamy styczniowe 2021

MadziQ6 gratuluję serduszka

khloe umawiaj się czym prędzej, będzie wszystko dobrze, musi, a Ty się szybciej uspokoisz

ja też najbardziej obawiam się jakiś nieprawidłowości, już myślę o teście Nifty, żeby zrobić dla siebie, dla pewności; tylko cena jest zaporowa; czy ktoś z Was może robił, są wśród Was mamuśki?
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 17:33   #1252
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Właśnie wyszłam z badań i jestem niepocieszona. Lekarka powiedziała, że z dzieckiem wszystko ok, ale koniecznie mam iść na badanie przezierności karkowej bo jej się wydaje że mam poszerzone NT i niech mnie ktoś lepszy stażem zbada. Ona mówi, że może to kwestia obrazu, ale ona musi być pewna że wszystko ok.

Już mam czarne wizje że urodzę chore dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Khloe, nie martw się na zapas kochana. Tak jak dziewczyny pisały umów się do lekarza z certyfikatem, tam dokładnie wymierza na lepszym sprzecie i będzie wszystko jasne. Trzymam kciuki.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 18:31   #1253
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
MadziQ6 gratuluję serduszka

khloe umawiaj się czym prędzej, będzie wszystko dobrze, musi, a Ty się szybciej uspokoisz

ja też najbardziej obawiam się jakiś nieprawidłowości, już myślę o teście Nifty, żeby zrobić dla siebie, dla pewności; tylko cena jest zaporowa; czy ktoś z Was może robił, są wśród Was mamuśki?
Ja robiłam przy pierwszej ciąży i teraz też planujemy, z tym że robiłam sanco bo wtedy było jakie zamieszanie z nifty.

U mnie tz chodził ze mną na USG trymestralne i przy porodzie był. Teraz w sumie chyba nie będzie chodzić, w sumie jakoś większego sensu w tym nie widzę, oglądnie na plytce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 18:32   #1254
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Khole,współczuję tych nerwów i stresu. Oby kolejna wizyta była bardziej udana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 18:46   #1255
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Khloe, będzie wszystko dobrze.
Znajdź tylko dobrego lekarza z certyfikatem i wszystko się wyjaśni.
I biegnij tam jak najszybciej, żebyś jak najszybciej pozbyć się negatywnych myśli.

Nie chcesz zmienić lekarza na bardziej doświadczonego?
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 18:47   #1256
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Właśnie wyszłam z badań i jestem niepocieszona. Lekarka powiedziała, że z dzieckiem wszystko ok, ale koniecznie mam iść na badanie przezierności karkowej bo jej się wydaje że mam poszerzone NT i niech mnie ktoś lepszy stażem zbada. Ona mówi, że może to kwestia obrazu, ale ona musi być pewna że wszystko ok.

Już mam czarne wizje że urodzę chore dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koniecznie sprawdź, czy namiary które bo dała mają certyfikaty. Na zapas nie ma co się martwić, skoro sama przyznała, że woli aby ktoś inny to zobaczył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 18:57   #1257
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Khloe, będzie wszystko dobrze.
Znajdź tylko dobrego lekarza z certyfikatem i wszystko się wyjaśni.
I biegnij tam jak najszybciej, żebyś jak najszybciej pozbyć się negatywnych myśli.

Nie chcesz zmienić lekarza na bardziej doświadczonego?
Jutro się będę umawiac, mam tylko 2 tygodnie na zrobienie tych badań.

W sumie nawet jakbym zmieniła lekarza na innego, to badania prenatalne i tak muszę zrobić w innym mieście.

Zresztą sama wiesz jak to z tymi lekarzami jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 23:18   #1258
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Mamy styczniowe 2021

MadziQ6 gratuluję serduszka

Khole na pewno wszystko będzie dobrze, ale też bym się martwiła jakbym coś takiego usłyszała

Jestem wykończona dzisiejszym dniem..
Badania prenatalne w porządku. Pomiary z usg wszystkie w normie. Doktor tak mi Brzuch wymęczył bo dziecko nie chcialo współpracować.. Mialam usg przez Brzuch. Zresztą poprzednio również. Wyniki z krwi przyjdą w ciągu 10 dni do domu.
Mąż nie mógł być ze mną. Czekal z dziećmi przy poradni, ja się trochę naczekałam tzn miałam na 15.20 a na badanie weszłam parę minut po 16. Więc trochę się naczekali na mnie ale na szczęście w pobliżu był jakiś park a w nim plac zabaw
Później jeszcze zakupy a po pojechaliśmy na działkę także wieczorem dopiero w domu.
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 23:20   #1259
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Pokaż wiadomość
MadziQ6 gratuluję serduszka



Khole na pewno wszystko będzie dobrze, ale też bym się martwiła jakbym coś takiego usłyszała



Jestem wykończona dzisiejszym dniem..

Badania prenatalne w porządku. Pomiary z usg wszystkie w normie. Doktor tak mi Brzuch wymęczył bo dziecko nie chcialo współpracować.. Mialam usg przez Brzuch. Zresztą poprzednio również. Wyniki z krwi przyjdą w ciągu 10 dni do domu.

Mąż nie mógł być ze mną. Czekal z dziećmi przy poradni, ja się trochę naczekałam tzn miałam na 15.20 a na badanie weszłam parę minut po 16. Więc trochę się naczekali na mnie ale na szczęście w pobliżu był jakiś park a w nim plac zabaw

Później jeszcze zakupy a po pojechaliśmy na działkę także wieczorem dopiero w domu.
Czekałam na wieści! Cieszę się że wszystko dobrze teraz odpoczywaj razem z brzuchem

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-17, 23:33   #1260
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez mervie Pokaż wiadomość
Czekałam na wieści! Cieszę się że wszystko dobrze teraz odpoczywaj razem z brzuchem

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Dziękuję właśnie (dopiero) się kładę spać.. Dobrej Nocy
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-02 12:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.