Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-06, 08:56   #1
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525

Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy?


Cześć dziewczyny,

Niedługo wracam do pracy i potrzebuje naprawdę dobrego podkładu, który będzie się trzymał te 8-10 godzin, zależy mi na długotrwałym efekcie oraz na dobrym kryciu. Cerę mam mieszaną, raczej bez nieprzyjacieli, ale z porami. Pod uwagę biorę Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC.

Czy miałyście dziewczyny miałyście te podkłady możecie mi porównać ich trwałość i krycie?

Pozdrawiam
PS. jak macie jakieś inne dla mnie propozycje, to też chętnie poczytam.
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 09:14   #2
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy?

Cytat:
Napisane przez evvelina88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Niedługo wracam do pracy i potrzebuje naprawdę dobrego podkładu, który będzie się trzymał te 8-10 godzin, zależy mi na długotrwałym efekcie oraz na dobrym kryciu. Cerę mam mieszaną, raczej bez nieprzyjacieli, ale z porami. Pod uwagę biorę Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC.

Czy miałyście dziewczyny miałyście te podkłady możecie mi porównać ich trwałość i krycie?

Pozdrawiam
PS. jak macie jakieś inne dla mnie propozycje, to też chętnie poczytam.
Dermablend używałam wieki temu i zupełnie mi nie pasował.
MAP em byłam wielokrotnie malowana i efekt jest świetny tyle że sama chyba bym go nie zakupiła. Jak dla mnie typowo sceniczny ( tańczę), ślubno- wyjściowy podkład. Widać po skórze ( gdy go zmyje) że dostała dawkę ultra wysuszenia.

Estee lauder lubię ale używam na imprezy lub ewentualnie gdy mam ochotę na mocniejszy makijaż.

MACa nie używałam.

Wszystkie pokłady są mocno kryjace. Najlepszy DW ale weekendowo od czasu do czasu. To nie są kosmetyki na " dni powszednie" . Tak mi się wydaje. Mogą przesuszać. Powodować zapychanie.

DW light jest podkładem sporo lżejszym i nadal dobrze kryjącym.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-02-06 o 09:36
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 11:42   #3
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Dot.: Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Dermablend używałam wieki temu i zupełnie mi nie pasował.
MAP em byłam wielokrotnie malowana i efekt jest świetny tyle że sama chyba bym go nie zakupiła. Jak dla mnie typowo sceniczny ( tańczę), ślubno- wyjściowy podkład. Widać po skórze ( gdy go zmyje) że dostała dawkę ultra wysuszenia.

Estee lauder lubię ale używam na imprezy lub ewentualnie gdy mam ochotę na mocniejszy makijaż.

MACa nie używałam.

Wszystkie pokłady są mocno kryjace. Najlepszy DW ale weekendowo od czasu do czasu. To nie są kosmetyki na " dni powszednie" . Tak mi się wydaje. Mogą przesuszać. Powodować zapychanie.

DW light jest podkładem sporo lżejszym i nadal dobrze kryjącym.

Dziękuję za szybciutką odpowiedz, też się trochę boję tego wysuszenia, ale niestety rodzaj pracy niestety nie pozwala mi na poprawki w ciągu dnia, a co używasz i z czego jesteś zadowolona na co dzień?
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 15:17   #4
Katarzyna922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy?

Estee lauder mój faworyt! kryje całkiem nieźle nie ma płaskiego matu cera nieskazitelna !
Katarzyna922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 15:38   #5
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Dot.: Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy?

Cytat:
Napisane przez Katarzyna922 Pokaż wiadomość
Estee lauder mój faworyt! kryje całkiem nieźle nie ma płaskiego matu cera nieskazitelna !
a co używasz pod spód? Mnie ostatnio wysuszył i własnie normalnie bym go wybrała, a teraz troszeczkę sceptycznie podchodzę.
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 21:56   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy?

E.Lauder Double Wear LIGRH...ten w tubce!
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 23:23   #7
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy?

Cytat:
Napisane przez evvelina88 Pokaż wiadomość
Dziękuję za szybciutką odpowiedz, też się trochę boję tego wysuszenia, ale niestety rodzaj pracy niestety nie pozwala mi na poprawki w ciągu dnia, a co używasz i z czego jesteś zadowolona na co dzień?
Oj ja jestem maniakiem i na stanie mam ok 10 podkładów ale gdy muszę mieć na sobie podkład cały dzień a moja skóra nie jest super nawilżena wybieram właśnie DW light lub shiseido sun protection ... Oba są super.
Mam cerę mieszaną i nie pokusiłabym się o używanie klasycznego DW dzień w dzień.
Może przy cerze tlustej.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-02-06 o 23:26
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 09:12   #8
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy?

Dermablend stosowałam jakiś czas temu i gorszego podkładu w życiu nie miałam. Mimo że nie mam tendencji do świecenia,po nim miałam już po godzinie
Estee Lauder light używam,ale doraźnie. Był czas,że codziennie,nie zapychał,ale wydaje mi się,że on na twarzy ciemnieje po czasie.
Maca nie używałam,ale planuję tylko nie wiem gdzie można przetestować kolory - niestety w Lublinie nie widziałam Maca.
Obecnie polecam Revlon,cena przystępna,nie ciemnieje,a do tego naprawdę ma fajne krycie.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 11:00   #9
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy?

W podkładay Mac szkoda inwestować moim zdaniem,żaden mi nie podeszedł na tyle żeby powtórzyć testy...im więcej próbuje Mac'a tym bardziej jestem rozczarowana...jest kilka perełek i owszem ale nie podkłady.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 12:16   #10
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy?

Jeśli tylko te firmy wymienione w tytule, to też polecam Estee Lauder Double Wear Light.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 21:22   #11
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Dot.: Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy?

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Dermablend stosowałam jakiś czas temu i gorszego podkładu w życiu nie miałam. Mimo że nie mam tendencji do świecenia,po nim miałam już po godzinie
Estee Lauder light używam,ale doraźnie. Był czas,że codziennie,nie zapychał,ale wydaje mi się,że on na twarzy ciemnieje po czasie.
Maca nie używałam,ale planuję tylko nie wiem gdzie można przetestować kolory - niestety w Lublinie nie widziałam Maca.
Obecnie polecam Revlon,cena przystępna,nie ciemnieje,a do tego naprawdę ma fajne krycie.
też odnoszę wrażenie, że dermablend powoduje szybkie świecenie. MAC wchodzi do douglasów, może tam ja właśnie zamówiłam on-line MACa w wczorajszej promocji NOC HITÓW Z DOUGLAS.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Oj ja jestem maniakiem i na stanie mam ok 10 podkładów ale gdy muszę mieć na sobie podkład cały dzień a moja skóra nie jest super nawilżena wybieram właśnie DW light lub shiseido sun protection ... Oba są super.
Mam cerę mieszaną i nie pokusiłabym się o używanie klasycznego DW dzień w dzień.
Może przy cerze tlustej.
u mnie też aktualnie 10 podkładów w kosmetyczce, ale niestety za ciemne, zanim przyjdzie słonko muszę się czymś poratować, może ten MAC... jak nie będę szukać dalej.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
W podkładay Mac szkoda inwestować moim zdaniem,żaden mi nie podeszedł na tyle żeby powtórzyć testy...im więcej próbuje Mac'a tym bardziej jestem rozczarowana...jest kilka perełek i owszem ale nie podkłady.
a który testowałaś?


Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Jeśli tylko te firmy wymienione w tytule, to też polecam Estee Lauder Double Wear Light.
niestety najjaśniejszy jest dla mnie za ciemny po jakiejś godzinie, bo ma tendencje do utleniania Klasyczny trochę mniej się odcina
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 21:36   #12
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy?

a który testowałaś?
.....
większość.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 00:05   #13
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Estee Lauder, MAP, Dermablend i MAC... który najlepszy?

Ja mam cere ktora wymaga krycia...piegi ,przebarwienia..
Milam podobny dylemat.
Od dawna uzywam Dermablendu. Kryje najlepiej i daje takie troche pudrowe wykonczenie. Minus jes taki ze sie szybko sie swiecielam, ale puder kryolana zalatwil sprawe.

Mac- bylam w macu i pomalowali mnie tym ich niby najbardziej kryjacym. Efekt nie byl zachwycajacy. Podobny mozna uzyskac duzo tanszym podkladem.

Double Wear - jako ze zachwytow nad nim nie brak poszlam po probke...umalowalam sie i ....bylam niemile zaskoczona...podklad byl dosc rzadki, slabo kryjacy...za 30 f to sie sodziewalam naprawde czegos innego.

Revlon color stay - dobrze kryje..ale robi maske i szybko zasycha...do tego ciemnieje z czasem...no i wydostac to cholerstow z porow okrutnie ciezko mimo ze uzywalam kilka srodkow..a i tak sie nie chcialo porzadnie zmyc.


Puki co zostalam przy dermablendzie.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-08 01:05:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.