Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-18, 21:54   #2761
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Kami, a jak oceniasz ten Coal Face?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:57   #2762
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Frenka... zabierzesz mnie kiedyś do tych stanikowych sklepów? Trzeba mnie ostanikować w końcu
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 21:58   #2763
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Frenka... zabierzesz mnie kiedyś do tych stanikowych sklepów? Trzeba mnie ostanikować w końcu
no pewnie, że tak
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 22:03   #2764
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Aniolku coz za diabelski kolorek w sensie, ze drapiezny
do usmiechu sie nie czepne ,bo dziewczyny mnie ubiegly
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 22:06   #2765
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

już wpisałam
Skandal .... Tż mnie zdenerwował i poszedł spać
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 06:49   #2766
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kami, a jak oceniasz ten Coal Face?
Jak dla mnie to dark angels w kostce Tylko drobinki sporo mniejsze. Taki dark angels do codziennego stosowania.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 07:02   #2767
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

cześć dziewczyny
ale mamy masakrę, ciągle nas podtapia
na dodatek, jakby było mało wczoraj co kilka minut wywalało nam korki a dziś ZE radośnie wyłącza prąd na pół dnia
miłego dnia
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 07:28   #2768
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cześć, witam się i zaraz zmyka.

U mnie wczoraj walka z wodą trwała cały wieczór. Kilka dni temu trochę podsiąkało w piwnicy, takie malutkie kałuże tu i tam, a wczoraj cała piwnica po kostki w wodzie Ale ja mieszkam na takim terenie gdzie grunt jest podmokły, chociaż żadnej rzeki w pobliżu nie ma.
Współczuję tym, którzy mają potop, to musi być trauma.

Miłego dnia Dziewczyny
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 07:51   #2769
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

cześć
Kami, który masz pędzel z rossmana? Wczoraj byłam i znalazłam 3 no i nie kupiłam , bo tak:
1. czarna rączka 16.,99
2.przezroczysta rączka coś ok. 10
3. wysuwany
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 08:05   #2770
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Z czarną rączką gadmarko

Dzień dobry... jako tako u mnie w piwnicy narazie sucho, ale pompa ledwo zipie... dobrze, że deszcz zelżał. Ilona współczuję... mnie też wczoraj co chwilę prąd wywalało.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 08:12   #2771
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Czesc dziewczyny

Kurcze wspolczuje Wam tych przepraw w wodą
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 08:23   #2772
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Dzień dobry

Masakra z tymi powodziami W ogóle co się dzieje z tą pogodą, dawno takiego maja nie było
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 08:26   #2773
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
cześć
Kami, który masz pędzel z rossmana? Wczoraj byłam i znalazłam 3 no i nie kupiłam , bo tak:
1. czarna rączka 16.,99
2.przezroczysta rączka coś ok. 10
3. wysuwany
Ten z czarną rączką

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Masakra z tymi powodziami W ogóle co się dzieje z tą pogodą, dawno takiego maja nie było
A ja zaczynam urlop w przyszłym tygodniu ... Cudownie
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 08:33   #2774
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Z czarną rączką gadmarko

Dzień dobry... jako tako u mnie w piwnicy narazie sucho, ale pompa ledwo zipie... dobrze, że deszcz zelżał. Ilona współczuję... mnie też wczoraj co chwilę prąd wywalało.
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ten z czarną rączką

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------


A ja zaczynam urlop w przyszłym tygodniu ... Cudownie


straszne z tą powodzią, współczuję wam bardzo, trzymajcie się ciepło
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 08:52   #2775
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cześć dziewczyny

Tak ostatnio stałam na uboczu, tyle tematów a ja w większość zielona
Dodałam do mojej pielęgnacji produkty z BU, a tu widzę, że tyle naturalnej pielęgnacji używacie z USA, że aż mnie zamurowało. Od wczoraj wyczytywałam (najpierw z blogu Cathy, w którym ujawniła swoją pielęgnację), później przeglądałam kosmetyki Silk Naturals, Joppa, ... no i zachwalany tu przez Was Lush.. o Mamo.. ile tego jest
Mam kompletny mętlik.. ale ja też chcę !!!

Czy uważacie, że produkty zagraniczne dużo lepsze niż np. z Naszych Rodzimych: Mazideł, BU, ZSK.. ??? Fakt, nie trzeba ich kręcić, ale np. BU ma mało pracochłonne zestawy do samodzielnego tworzenia..



No i zielona herbatka oczywiście
A ja ostatnio pierwsze parzenie wylewam i jak wszelakie toksyny są już usunięte to wypijam drugie i czasem trzecie parzenie
W paru miejscach spotkałam się z tym, że tak robią Chińczycy, Japończycy czy ktoś tam.. i ja też postanowiłam


No i oby te deszcze się w końcu skończyły!!! Aż płakać się chce widząc w TV co ta woda robi
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-05-19 o 08:53
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 09:13   #2776
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Witajcie...
kawyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ...
Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dodałam do mojej pielęgnacji produkty z BU, a tu widzę, że tyle naturalnej pielęgnacji używacie z USA, że aż mnie zamurowało. Od wczoraj wyczytywałam (najpierw z blogu Cathy, w którym ujawniła swoją pielęgnację), później przeglądałam kosmetyki Silk Naturals, Joppa, ... no i zachwalany tu przez Was Lush.. o Mamo.. ile tego jest
Mam kompletny mętlik.. ale ja też chcę !!!

Czy uważacie, że produkty zagraniczne dużo lepsze niż np. z Naszych Rodzimych: Mazideł, BU, ZSK.. ??? Fakt, nie trzeba ich kręcić, ale np. BU ma mało pracochłonne zestawy do samodzielnego tworzenia..



No i zielona herbatka oczywiście
A ja ostatnio pierwsze parzenie wylewam i jak wszelakie toksyny są już usunięte to wypijam drugie i czasem trzecie parzenie
W paru miejscach spotkałam się z tym, że tak robią Chińczycy, Japończycy czy ktoś tam.. i ja też postanowiłam


No i oby te deszcze się w końcu skończyły!!! Aż płakać się chce widząc w TV co ta woda robi
Asix-ja uzywam pielegnacji z BU- serum 3x rose jest nie do pobicia, tudziez serum renew, maseczki oparte na bialej glince i kilka innych produktow( hydrolaty, plyn do skory glowy, serum hialuronowo-peptydowe), ktore uzywam i nie zamienie na nic innego, poki co.
Ale...serum facelift z SN po poczatkowym buraku bardzo ladnie zaczelo wspolpracowac z moja skora, nie mam tego zapachu metalu przez caly dzien, szybko sie wchlania, To produkt, ktory na pewno kupie ponownie.
Serum oil control z SN-sprawia, ze mam suchy nos przez caly dzien, zapach sredni, ale wietrzeje-tez nie znalazlam do tej pory zamiennika.
Zas Lush-to taka ciekawostka- uzylam dzis szampon w kostce Ultimate shine-zapach sredni, balam sie, ze bedzie tak, jakbym myla glowe szarym mydlem, pol mydla zuzyje i nie bedzie piany, o efekcie nie wspomne. Tymczasem krotkie mizanie kostka po glowie wytworzylo mega piane. Teraz czekam na wyschniecie wlosow i ten blask...nie uzylam zadnej odzywki, coby nie zepsuc efektu-wlosy uczesalam wszystkoczeszaca szczotka z Rossmana.
Uzylam tez mydla Vanille in the mist-dla mnie to raczej deser karmelowy, mydlo barwi wode na zolto, zostawia skore niewysuszona z delikatnym zapachem karmelu.
Balsam do ust probowalam wczoraj, ot maselko dosc twarde, dobrze chroniace usta z zapachem czekoladowo-pomaranczowym.
Musze doczytac, do czego jest Baby face i coalface bo zapomnialam, do czego ma mi to sluzyc.
Nastawiam sie glownie na szampony i odzywki, bo mam mega wrazliwa skore glowy reagujaca zluszczaniem na wiekszosc szamponow drogeryjnych.
Pomoglam?
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 09:33   #2777
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

oj kusicie kusicie tym Lushe, a mialam oszczedzac moja wishlista robi sie coraz dluuuuzsza moze trzeba sobie sponsora mineralno-mazidlowego znalezc
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 09:41   #2778
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Witajcie...
kawyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ...


Asix-ja uzywam pielegnacji z BU- serum 3x rose jest nie do pobicia, tudziez serum renew, maseczki oparte na bialej glince i kilka innych produktow( hydrolaty, plyn do skory glowy, serum hialuronowo-peptydowe), ktore uzywam i nie zamienie na nic innego, poki co.
Ale...serum facelift z SN po poczatkowym buraku bardzo ladnie zaczelo wspolpracowac z moja skora, nie mam tego zapachu metalu przez caly dzien, szybko sie wchlania, To produkt, ktory na pewno kupie ponownie.
Serum oil control z SN-sprawia, ze mam suchy nos przez caly dzien, zapach sredni, ale wietrzeje-tez nie znalazlam do tej pory zamiennika.
Zas Lush-to taka ciekawostka- uzylam dzis szampon w kostce Ultimate shine-zapach sredni, balam sie, ze bedzie tak, jakbym myla glowe szarym mydlem, pol mydla zuzyje i nie bedzie piany, o efekcie nie wspomne. Tymczasem krotkie mizanie kostka po glowie wytworzylo mega piane. Teraz czekam na wyschniecie wlosow i ten blask...nie uzylam zadnej odzywki, coby nie zepsuc efektu-wlosy uczesalam wszystkoczeszaca szczotka z Rossmana.
Uzylam tez mydla Vanille in the mist-dla mnie to raczej deser karmelowy, mydlo barwi wode na zolto, zostawia skore niewysuszona z delikatnym zapachem karmelu.
Balsam do ust probowalam wczoraj, ot maselko dosc twarde, dobrze chroniace usta z zapachem czekoladowo-pomaranczowym.
Musze doczytac, do czego jest Baby face i coalface bo zapomnialam, do czego ma mi to sluzyc.
Nastawiam sie glownie na szampony i odzywki, bo mam mega wrazliwa skore glowy reagujaca zluszczaniem na wiekszosc szamponow drogeryjnych.
Pomoglam?
Baardzo pomogłaś

O serum 3xRose to wiem, bo już mi wcześniej pisałaś, dzięki Tobie zamówiłam je dla Mamy, ale serum Winogronowe też wzięłam. Póki co mama zaczęła używać 3xRose i czekam na relację od niej.

Sama też będę chciała kupić sobie właśnie jakieś serum z BU (tylko, że teraz używam dermoprotektor Cetaphil+Tamanu+HA i obserwuję, bo mam cerę problematyczną, rok temu wyleczyłam trądzik Izotekiem a lada dzień (lada miesiąc, dwa, trzy:P) będę odstawiać Diane-35 (bo biore już 1,5roku) i obawiam się "wysypu", dlatego póki jeszcze je zażywam chcę powoli zobaczyć co pasuje mojej cerze.

Tyle wspaniałości zagranicznych, że ślinka mi pociekła.. i własnie te szampony w kostce do włosów mnie kuszą, bo polskie sklepy naturalne nie widziałam, żeby oferowały jakieś naturalne szampony, a takowe mnie bardzo interesują, bo w drogeryjnych wszędzie SLS, poza tym coś ostatnio moim włosom nie służą, strasznie się przesuszają.

Te różne sera z SN też kuszą, ale nie wiem czy nie jestem za młoda (24lata). Na takie cuda to może za jakiś czas zacznę patrzeć, niech no mi się w końcu zakończy stres związany z tym czy aby trądzik nie powraca .

Swoją drogą mój angielski nie jest aż taki perfect, więc nie czytam aż tak śmigiem tych opisów kosmetyków, jak w języku rodzimym. Aczkolwiek w takim wypadku poznawanie amerykańskich (lecz nie tylko) nowości równa się niejako nauce, nie tylko przyjemności, więc jakoś lżej na sercu się robi, że mam takie absorbujące hobby .

Dziękuję Hodowco
Byłabym zatem zainteresowana szamponami, mydłami, kremami pod oczy, bo z cerą muszę póki co ostrożnie. Więc na polowanie

I jeszcze jedno.. z tymi kremami pod oczy to ja już nie wiem.. kiedyś wydawało mi się, że powinno się ich używać bo lepiej działają na te okolice, tak narażone na zmarszczki. Wczoraj natomiast napotkałam stwierdzenie, że kremy pod oczy są delikatniejsze, mają mniejsze stężenie "dobra".


Uff.. komu się bedzie chciało czytac te moje wywody
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-05-19 o 09:48
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:11   #2779
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
bo mam cerę problematyczną, rok temu wyleczyłam trądzik Izotekiem a lada dzień (lada miesiąc, dwa, trzy:P) będę odstawiać Diane-35 (bo biore już 1,5roku) i obawiam się "wysypu", dlatego póki jeszcze je zażywam chcę powoli zobaczyć co pasuje mojej cerze.

Tyle wspaniałości zagranicznych, że ślinka mi pociekła.. i własnie te szampony w kostce do włosów mnie kuszą, bo polskie sklepy naturalne nie widziałam, żeby oferowały jakieś naturalne szampony, a takowe mnie bardzo interesują, bo w drogeryjnych wszędzie SLS, poza tym coś ostatnio moim włosom nie służą, strasznie się przesuszają.

Te różne sera z SN też kuszą, ale nie wiem czy nie jestem za młoda (24lata). Na takie cuda to może za jakiś czas zacznę patrzeć, niech no mi się w końcu zakończy stres związany z tym czy aby trądzik nie powraca .

Swoją drogą mój angielski nie jest aż taki perfect, więc nie czytam aż tak śmigiem tych opisów kosmetyków, jak w języku rodzimym. Aczkolwiek w takim wypadku poznawanie amerykańskich (lecz nie tylko) nowości równa się niejako nauce, nie tylko przyjemności, więc jakoś lżej na sercu się robi, że mam takie absorbujące hobby .

Dziękuję Hodowco
Byłabym zatem zainteresowana szamponami, mydłami, kremami pod oczy, bo z cerą muszę póki co ostrożnie. Więc na polowanie

I jeszcze jedno.. z tymi kremami pod oczy to ja już nie wiem.. kiedyś wydawało mi się, że powinno się ich używać bo lepiej działają na te okolice, tak narażone na zmarszczki. Wczoraj natomiast napotkałam stwierdzenie, że kremy pod oczy są delikatniejsze, mają mniejsze stężenie "dobra".


Uff.. komu się bedzie chciało czytac te moje wywody
Asix-z cera problematyczna faktycznie jest problem, byc moze po odstawieniu Diane mozesz miec wysyp. Probowalas pielegnacji kwasowo-retinoidowych?
W szamponach Lusha jest SLS, ale mi ten skladnik jakos pasuje, szampony bez SLS-ow robia z moich wlosow siano, probowalam juz cuda, lacznie z indyjskimi prochami.
A kremy pod oczy....generalnie nie powinny byc delikatniejsze, bo nie dzialaja, ale zwykle firmy laduja zapachy do nich i to one podrazniaja.
Mnie podrazniaja zele i kremy z Sisleya, rzekomo bogate w rozne ekstrakty. Nic tak nie przeciwdziala zmarszczkom jak ochrona filtrowa, okulary przeciwsloneczne i regularne nawilzanie okolicy oczu.
Moj angielski tez kuleje- ale dzieki czytaniu stron kosmetycznych, opisow dzialania, czy opinii, wzbogacam slownictwo...I nawet odwazam sie pisac maile do sklepow hamerykanskich i o dziwo odpisuja mi-wiec mniemam, ze mnie rozumieja kazde hobby dobre.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 10:30   #2780
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Asix-z cera problematyczna faktycznie jest problem, byc moze po odstawieniu Diane mozesz miec wysyp. Probowalas pielegnacji kwasowo-retinoidowych?
W szamponach Lusha jest SLS, ale mi ten skladnik jakos pasuje, szampony bez SLS-ow robia z moich wlosow siano, probowalam juz cuda, lacznie z indyjskimi prochami.
A kremy pod oczy....generalnie nie powinny byc delikatniejsze, bo nie dzialaja, ale zwykle firmy laduja zapachy do nich i to one podrazniaja.
Mnie podrazniaja zele i kremy z Sisleya, rzekomo bogate w rozne ekstrakty. Nic tak nie przeciwdziala zmarszczkom jak ochrona filtrowa, okulary przeciwsloneczne i regularne nawilzanie okolicy oczu.
Moj angielski tez kuleje- ale dzieki czytaniu stron kosmetycznych, opisow dzialania, czy opinii, wzbogacam slownictwo...I nawet odwazam sie pisac maile do sklepow hamerykanskich i o dziwo odpisuja mi-wiec mniemam, ze mnie rozumieja kazde hobby dobre.
Brałam Izotek przez pół roku. Trądzik pojawił mi się nagle, po 3 miesiącach dostałam Izotek i błyskawicznie mnie wyleczył.

Co do kwasów to trądzik zaczął mi się podczas eksfoliacji u kosmetyczki kwasami AHA. Nie wiem czy to ta eksfoliacja była przyczyną trądziku czy cooo... Dermaolog powiedziała mi później, że takie kwasy nie są dla mnie, bo mam za delikatną cerę. Ale nie powiedziała, że trądzik przez to się pojawił. Wymieniała stres, geny (ale ja czuje, że to tamta kosmetyczka mnie załatwiła robiąc mi mechaniczne oczyszczanie w połowie eksfoliacji).

Po zakończeniu Izoteku stosowałam raz na tydzień Atrederm, ale po chyba 2 miesiącach zaczła mnie podrażniać i dermatolog kazała mi odstawić. (Mam teraz lekkie rogowacenie mieszkowe na policzkach, w zimę po spacerach wyskakiwała mi taka mała kaszka.. nie wiem czy to przez ten Atrederm ) Poza tym mam zaczerwienione policzki, dermatolog powiedziała, że to mam cerę naczynkową. Poza tym suchą, teraz z raczej okazjonalnymi niespodziankami (najbardziej okolice skroni.. były czyste a teraz 3 duże gule mi wyszły )

Czy kwalifikuję się zatem do pielegnacji kwasowo-retinoidowych?



Jeśli chodzi o ang. to ja jestem dziwną istotą, mam styczność z ang od 10 lat, a wciąż mam problem ze zrozumieniem, jak ktoś zaczyna do mnie mówić.. wszystko mi się zlewa Mam chyba coś ze słuchem, angielski czytany jak najbardziej mnie nie przeraża, pisze maile również , ale jak słucham to się spinam i mało rozumiem, jak na te lata "uczenia".
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 10:44   #2781
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Dopiero przedwczoraj, po 3 m-cach, ukręciłam serum 3xrose . Niby powinno się to zrobić w miesiąc po zakupie, a jakoś nie chciało mi się do tego zabrać .
Wczoraj nałożyłam na twarz i jest super, zobaczę jak będzie po kilku dniach stosowania, mam nadzieję, że nie zapcha, nie wysypie i inne takie tam
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 11:37   #2782
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cześć dziewczyny, u mnie pierwszy suchy dzień Wreszcie ! Bo na razie średnia psucia parasolek wynosi 1/dzień

Angel
,jaki kolorek Faajny
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 11:57   #2783
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Po zakończeniu Izoteku stosowałam raz na tydzień Atrederm, ale po chyba 2 miesiącach zaczła mnie podrażniać i dermatolog kazała mi odstawić. (Mam teraz lekkie rogowacenie mieszkowe na policzkach, w zimę po spacerach wyskakiwała mi taka mała kaszka.. nie wiem czy to przez ten Atrederm ) Poza tym mam zaczerwienione policzki, dermatolog powiedziała, że to mam cerę naczynkową. Poza tym suchą, teraz z raczej okazjonalnymi niespodziankami (najbardziej okolice skroni.. były czyste a teraz 3 duże gule mi wyszły )

Czy kwalifikuję się zatem do pielegnacji kwasowo-retinoidowych?

na pewno nic agresywnego-peeling enzymatyczny-moze pomoze przy tym rogowaceniu przymieszkowym, preparaty z BHA lub LHA raczej niz AHA. Musisz uwazac na naczynka.
Co teraz stosujesz z pielegnacji? SLuzy Ci?

Ja cale zycie myslalam, ze mam skore nosorozca, ze moge sie pilignowac do woli, tymczasem procz rozszerzonych porow i skory sklonnej do wypryskow, mam cere plytko unaczyniona, cienka, mieszana z tendecja do mega przesuszu zima i blyszczenia latem.
Sprawdzaja sie u mnie lagodne preparaty, olejowe sera, peeling enzymatyczny. Kremy albo wchlaniaja sie tak, ze za chwile nie ma nic, albo zostawiaja warstewke, ktora po jakims czasie roluje mi sie przy dotknieciu.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:39   #2784
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
na pewno nic agresywnego-peeling enzymatyczny-moze pomoze przy tym rogowaceniu przymieszkowym, preparaty z BHA lub LHA raczej niz AHA. Musisz uwazac na naczynka.
Co teraz stosujesz z pielegnacji? SLuzy Ci?

Ja cale zycie myslalam, ze mam skore nosorozca, ze moge sie pilignowac do woli, tymczasem procz rozszerzonych porow i skory sklonnej do wypryskow, mam cere plytko unaczyniona, cienka, mieszana z tendecja do mega przesuszu zima i blyszczenia latem.
Sprawdzaja sie u mnie lagodne preparaty, olejowe sera, peeling enzymatyczny. Kremy albo wchlaniaja sie tak, ze za chwile nie ma nic, albo zostawiaja warstewke, ktora po jakims czasie roluje mi sie przy dotknieciu.
Hodowco, może lepiej przejdźmy tu klik
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:49   #2785
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

brrr...Robie sie nie do zniesienia... dla siebie samej. Odstawiłam własnie piguły po 10 latach.
Jak myslicie, przejde to bezboleśnie ?? Od czasu do czasu mam skurcze w brzuchu, i jakoś tak inaczej mam w głowie
Mam nadzieje że obedzie sie bez wiekszych akcji
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:49   #2786
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Hodowco, może lepiej przejdźmy tu klik
to samo pomyslalam-ze nas zaraz stad wywala
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:54   #2787
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
to samo pomyslalam-ze nas zaraz stad wywala
Wywalą? Stąd? Plotki to plotki
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 12:59   #2788
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
to samo pomyslalam-ze nas zaraz stad wywala
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Wywalą? Stąd? Plotki to plotki
No niby tak, ale w "naturalnej pielęgnacji.." może komuś się przydać nasza rozmowa, a tu zaraz urośnie tyle postów, że nijak to będzie odkopać

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
brrr...Robie sie nie do zniesienia... dla siebie samej. Odstawiłam własnie piguły po 10 latach.
Jak myslicie, przejde to bezboleśnie ?? Od czasu do czasu mam skurcze w brzuchu, i jakoś tak inaczej mam w głowie
Mam nadzieje że obedzie sie bez wiekszych akcji
A ja się boję również powrotu "bolesnych chwil" i brak "pewnej regularności" no i "spokojnej głowy" rzecz jasna
10 lat.. sporo ja 1,5 roku i czuję, że za długo biorę takie ciężkie piguły, próbowałam przejść na yasminelle, ale po 2 miesiącach cera częła mi sie pogarszać i szybko wróciłam do Diane-35 -> z nakazu dermatolog mam te odstawić jak będzie słońce, bo wtedy ono mi ma rzekomo pomóc w ewentualnym pogorszeniu..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:03   #2789
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Hej

bralam piguly 9 lat i nic sie nie dzialo po odstawieniu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-19, 13:05   #2790
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
brrr...Robie sie nie do zniesienia... dla siebie samej. Odstawiłam własnie piguły po 10 latach.
Jak myslicie, przejde to bezboleśnie ?? Od czasu do czasu mam skurcze w brzuchu, i jakoś tak inaczej mam w głowie
Mam nadzieje że obedzie sie bez wiekszych akcji
ja odstawiłam właśnie po 10 latach (bez przerwy) i było ok. nie zauważyłam nic więcej poza podniesieniem się libido


donoszę z akcji denko, że resztka jednego szamponu i próbka drugiego wykończona, małe opakowanie balsamu do ciała, dwa żele pod prysznic i jeden peeling, i pracuję nad tym dalej

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
z nakazu dermatolog mam te odstawić jak będzie słońce, bo wtedy ono mi ma rzekomo pomóc w ewentualnym pogorszeniu..
ekhm.... słońce ma pomóc????
no chyba, że dosłownie "pomóc w pogorszeniu cery".....

Edytowane przez AnkaFranka
Czas edycji: 2010-05-19 o 13:06
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.