Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-09, 06:33   #2851
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Znowu nie widze afery, sciagnal se chlopak w domu koszulkę, moze lubi chodzic bez. To oni mu wparowali znienacka na chate i to jeszcze z kamerami. Plus dla facetow jakies przelotne zobaczenie sie bez koszulki nie jest tak niespotykane jak gdybysmy my sie witaly topless. Jakby nie to, ze od poczatku po necie kraza jakies podejrzenia co do orientacji Wojtka, to nikt by tej sceny na czesci pierwsze tak na powaznie nie rozkladal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-09, 07:13   #2852
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-09, 07:44   #2853
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Kurcze, ja nie jestem na bieżąco z social media odnośnie ŚoPW, ale jeśli jest tak jak mówicie, to dla mnie zachowanie Jacka to już podchodzi pod stalking/prześladowanie. Dajcie spokój, ile to lat minęło. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mnie tak latami dręczył. Przecież ona nic złego nie zrobiła, może ma taki charakter, ale krzywdy nikomu nie zrobiła.

Co do najnowszego odcinka jeszcze, to pokazali jaką Aga ma kondycję, więc te jej sporty to nie była żadna ściema Dodatkowo mimo rodzinnej imprezki/spotkania, Aga nie odpuściła treningu i jeszcze zmotywowała do niego Wojtka.

Natomiast co do Oskara. Moze to i montaż, ale jednak Aga sama go pytała, o co chodzi z tym wychodzeniem na dwór po Oskara, albo z tym pościelonym łóżkiem, a Aga montażu wtedy nie widziała, tylko sama oceniała sytuację. Dodatkowo Mosak sam wspominał, że Aga miała wątpliwości o tę relację z Oskarem. Jakoś ciężko mi wierzyć w samą winę montażu, no chyba że ktoś to tak wyreżyserował, ale czy W i O są na tyle naiwni, żeby w to poszli? Wątpię.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-09, 08:14   #2854
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Co do najnowszego odcinka jeszcze, to pokazali jaką Aga ma kondycję, więc te jej sporty to nie była żadna ściema Dodatkowo mimo rodzinnej imprezki/spotkania, Aga nie odpuściła treningu i jeszcze zmotywowała do niego Wojtka.
Po biezni to akurat skacowany Wojtek mial mniejsza zadyszke niz ona, no ale moze oszukiwal w trakcie. Ona z nimi nie pila, a na pewno nie do rana. Wojtkowi moglaby odpuscic prawde mowiac ale z ekipa telewizyjna na plecach wszystko dziala troche inaczej. Ja tam bardziej podziwiam Wojtka za to, ze stanal na wysokosci zadania, nie marudzil, nie migal sie, wzial odpowiedzialnosc za wlasna "glupote" i dobrze sie bawil No i super, ze tak sie dogaduje z tesciem.
Asi znowu szkoda po tym odcinku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-09, 11:30   #2855
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Kocham Ciebie po tym tekście Mistrz forum!

Co do Oliwii to mówiła, że na przyjęcie nr 1 przygotowywała potrawę, więc na bank powycinali takie fragmenty, żeby było widać, że jest "księżniczką". Co prawda faktycznie Łukasz jakby jej dawał znaki w pewnym momencie, ale pytanie czy chodziło o niepomaganie, czy np. o to, że TVN jeszcze sobie nie poszedł i nie chciał przy nim czegoś mówić głośno. Ogólnie z tym to mają przerąbane wszystkie pary
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-09, 18:08   #2856
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Montaż wiadomo, że dramat, nie ma co nawet tego analizować. Na pewno Oliwia pomagała, a nie malowała się przez godzinę Nie mam też żadnych podejrzeń wobec półnagiego Wojtka, bez przesady, latem to co 3 facet chodzi bez koszulki po ulicach (co jest fuj, ale tak jest). Gdyby Aga miała jakieś podejrzenia, to by nie była taka super happy na okrągło. Dla mnie oni są w porządku.

Oliwia bardzo mi się nie podobała w tym odcinku, wyglądała źle i po raz pierwszy nie pomyślałam o niej, że jest ładna. W sukience widać niedostatki jej figury. Ale z zachowania nie mam jej niczego do zarzucenia, bawili się, było wesoło. Łukasz wciąż zauroczony. Jego kuzyn jaki przystojny

Asia na tak, Adam na nie, tu się raczej nic nie zmieni. Sądziłam początkowo, że on będzie bardziej zabiegał, ale właściwie już od wesela okazuje lekceważenie. Sytuacja na peronie słaba. Traktuje ją jak znajomą, z którą musi spędzić czas, a potem się pożegna. Żal Asi

Decyzje za 2 tygodnie?
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-09, 18:23   #2857
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Fajny odcinek nawet

A braku koszulki nawet nie zauważyłam bo mój ciągle tak łazi po domu

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-09, 18:41   #2858
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Fajny odcinek nawet

A braku koszulki nawet nie zauważyłam bo mój ciągle tak łazi po domu

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
I jeśli akurat wpadnie kolega to pójdzie plota, że jest gejem
Przez to info w sieci, że niby jest gejem i komentarze lektora, każdy na wszystko zwraca uwagę, podczas gdy normalnie nikomu by to do głowy nie przyszło tak analizować sytuację.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-09, 18:49   #2859
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
I jeśli akurat wpadnie kolega to pójdzie plota, że jest gejem

Przez to info w sieci, że niby jest gejem i komentarze lektora, każdy na wszystko zwraca uwagę, podczas gdy normalnie nikomu by to do głowy nie przyszło tak analizować sytuację.
Noo

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-09, 20:30   #2860
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jakie to jest normalne jak facet siedzi sobie w domu bez koszulki, mój wujek nawet czasem w samych bokserkach chodzi po domu, kto mu zabroni?
Nawet bym nie pomyślała że zaraz płoty pójdą że Wojtek czekał na Oskara bez koszulki, a to na pewno było tak że się pożegnali i miał już nie przychodzic tylko przyszedł razem z Agą żeby zrobić mu niespodziankę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 15:04   #2861
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Właśnie oglądam powtórkę.
Fajne było jak Aga przyjechała i gada przez telefon a jej mama: a TVN już poszedł????

Ja im strasznie kibicuje bo oboje da bardzo radośni. Chciałabym mieć takich przyjaciół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-10, 17:57   #2862
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 18:13   #2863
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak, myślę, że dużo może być prawdy w tym co piszesz odnośnie podejścia Asi do tego związku. Adam jest prostakiem, no nie musi Ci się dziewczyna podobać żeby się z nią pożegnać na peronie bądź wziąć od niej walizki... w ogóle dziwi mnie, że psychologowie biorą do programu tego typu ludzi, którzy jeszcze nie przepracowali swojej przeszłości. Skrzywdzili Asię okrutnie, bo widać, że ona ma chęci i chciałaby zamknąć jakiś etap w życiu a tymczasem dostaje gbura jako męża. Tak mi jej szkoda, bo wydaję mi się, że jej samoocena bardzo spadnie podczas tego eksperymentu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 18:20   #2864
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja mam tylko nadzieję, że Asia jest szczęśliwa w nowym zwiazku a Adam z takim nastawieniem nie znajdzie żadnej dziewczyny. W ogóle na FB też hejt na niego idzie bo większość ludzi pisze że Adam oczekiwał jakiejś małolaty z którą by chodził na imprezy a Asia już dla niego za stara.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 18:33   #2865
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Moim zdaniem tu zawinili totalnie eksperci, pod jakim katem oni ich dobrali? Tak jakby do programu zglosilo sie 6 osob, tamci jako tako do siebie pasuja, zostala Joanna i Adam, no to niech juz bedzie, laczymy ich w pare.
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 20:05   #2866
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

może zgłosiły się tylko te 6 osób to zostało im połączyć

a tak serio, to szkoda mi Aśki. Matka pewnie teraz będzie znowu po niej jechać, znowu urwą kontakt ( jak to wszystko się rozpadło ) .

Dziewczyna została sama, na lodzie, bez wsparcia
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 20:09   #2867
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jak wcześniej uważałam, że podejrzenia, że Adam ma problem z alkoholem były przesadzone, bo jednak wszystkie pary coś tam piły na wakacjach zawsze, to teraz uważam, że są uzasadnione po jego zachowaniu. Nie chodzi o to, że pił sobie piwko tu i tam, ale o całokształt.
Tak więc uważam, że Asia - czy według kogoś jest super, czy nie, czy ma jakieś problemy, czy nie - nie zasłużyła na taki dobór partnera przez ekspertów, że nawet nie potrafi przyjść na spotkanie z nią w dobrym stanie, czy się normalnie pożegnać. To takie minimum kultury, nawet jeśli ona mu się nie podoba, trudno to też zwalić na montaż.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 20:30   #2868
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

O kurcze, chyba mnie coś ominęło, bo nie wiem o czym mówicie Macie takie wnioski tylko po tym ostatnim odcinku, czy po jakichś dodatkowych materiałach z innych źródeł? Ja nie zauważyłam, żeby Adam był prostacki czy jakiś bardzo zły dla Asi? Są różni, to na pewno, ale co on zrobił prostackiego?
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 20:32   #2869
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
O kurcze, chyba mnie coś ominęło, bo nie wiem o czym mówicie Macie takie wnioski tylko po tym ostatnim odcinku, czy po jakichś dodatkowych materiałach z innych źródeł? Ja nie zauważyłam, żeby Adam był prostacki czy jakiś bardzo zły dla Asi? Są różni, to na pewno, ale co on zrobił prostackiego?
Nie pożegnał sie z nia na peronie , upil sie na imprezie i sikal gdzieś w krzakach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-10, 20:37   #2870
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
O kurcze, chyba mnie coś ominęło, bo nie wiem o czym mówicie Macie takie wnioski tylko po tym ostatnim odcinku, czy po jakichś dodatkowych materiałach z innych źródeł? Ja nie zauważyłam, żeby Adam był prostacki czy jakiś bardzo zły dla Asi? Są różni, to na pewno, ale co on zrobił prostackiego?
Jak odjezdzal, to chcial wejsc do pociagu bez pozegnania, musiala sie upomniec. No i tez cos bylo, ze sikal przy drodze, jak poszli na spacer, ona sie pozniej z niego smiala, ze moze mu pokazac to miejsce. W sumie moge zrozumiec, ze chlopala scisnelo i nie mial innego wyjscia, ale skoro tak na luzie z tym wypalila, to na ogol raczej po prostu nie zachowuje sie przy niej jak dzentelmen, delikatnie mowiac.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 20:47   #2871
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Te pożegnanie na dworcu było tak niezręczne że nawet mi głupio było przed tv aż mi to przypomniało mnie i mojego chłopaka w wieku lat 14

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 22:10   #2872
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

I jeszcze ta Czantoria jak schodzili to nawet ręki jej nie podał, ślizgała się a ten nic, totalny prostak. Mega bardzo żal mi Asi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 22:37   #2873
Natka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mnie też bardzo żal Asi, że trafiła na Adama. W ogóle zastanawia mnie dlaczego eksperci tak późno pojechali do tej pary z misją wsparcia ich obojga. Jak u Oliwii i Łukasza była drama stworzona na siłę to pani blondynka przyjechała od razu.
Czy ci eksperci nie mogliby ich trochę naprowadzić na właściwe tory, w szczególności Adama, który nie zawsze wie jak się zachować?
Swoja drogą zastanawia mnie, czy teksty wypowiadane przez ekspertów są narzucone im przez produkcję, czy szanowni psycholodzy takie "mądrości" wypowiadają sami od siebie? Może w swoich prywatnych gabinetach są bardziej kompetentni, czy ktoś wie?
Natka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 23:01   #2874
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
I jeszcze ta Czantoria jak schodzili to nawet ręki jej nie podał, ślizgała się a ten nic, totalny prostak. Mega bardzo żal mi Asi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swoja droga Asia miała niezłe buty na wypad w góry
Adam -no otępiały , naburmuszony wiewiór musiałby się mocno wysilić, żeby wpaść na to aby pomóc kobiecie i podać jej ramie
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 23:04   #2875
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
O kurcze, chyba mnie coś ominęło, bo nie wiem o czym mówicie Macie takie wnioski tylko po tym ostatnim odcinku, czy po jakichś dodatkowych materiałach z innych źródeł? Ja nie zauważyłam, żeby Adam był prostacki czy jakiś bardzo zły dla Asi? Są różni, to na pewno, ale co on zrobił prostackiego?
Mam takie wnioski jako całokształt jego zachowania, po prostu nie eksponują jego picia i imprezowania jak u Krzysia, ale facet sikał w krzakach (i nie uważam tego osobiście za naganne, ale musiał być nawalony, skoro Asia to tak wyciągnęła), był skacowany na spotkaniu z nią itd., a wtedy, jak była afera, że Asia wyjeżdżała, ewidentnie szykował się na jakąś imprezę czy coś w tym stylu. Oczywiście nie stwierdzam, że ma problem na 100%, ale przyszły odcinek, którego nie chcę tutaj spoilerować, bo od tego jest wątek, również na to wskazuje, że facet przesadza z piciem. A skoro się nie potrafi nawet opanować w trakcie programu, to jest to trochę żenujące, że go ktoś dopuścił do tego eksperymentu, nawet bardziej niż Asię, która może ma jakieś sprawy rodzinne, ale - przynajmniej według mnie - wariatką nie jest.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-10 o 23:07
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-10, 23:29   #2876
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mam takie wnioski jako całokształt jego zachowania, po prostu nie eksponują jego picia i imprezowania jak u Krzysia, ale facet sikał w krzakach (i nie uważam tego osobiście za naganne, ale musiał być nawalony, skoro Asia to tak wyciągnęła), był skacowany na spotkaniu z nią itd., a wtedy, jak była afera, że Asia wyjeżdżała, ewidentnie szykował się na jakąś imprezę czy coś w tym stylu. Oczywiście nie stwierdzam, że ma problem na 100%, ale przyszły odcinek, którego nie chcę tutaj spoilerować, bo od tego jest wątek, również na to wskazuje, że facet przesadza z piciem. A skoro się nie potrafi nawet opanować w trakcie programu, to jest to trochę żenujące, że go ktoś dopuścił do tego eksperymentu, nawet bardziej niż Asię, która może ma jakieś sprawy rodzinne, ale - przynajmniej według mnie - wariatką nie jest.
Może ma problem z alkoholem.i tego nie wyjawil-napisał że lubi imprezy i tyle.a jak imprezy to i picie.

Nie wiem jak wy Dziewczyny ale ja się uśmialam widząc to co promuje Anita;/
Screenshot_20200511-000345_Instagram.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 00:58   #2877
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Może ma problem z alkoholem.i tego nie wyjawil-napisał że lubi imprezy i tyle.a jak imprezy to i picie.
Jesli dal rade zataic takie cos, to "eksperci" powinni sie zwijac ze wstydu po sciana, a produkcja tuszowac jego ciagoty, zeby mogli zachowac resztki twarzy. Raczej wszyscy wiedzieli co robia i w co pakuja Asie.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 06:28   #2878
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Swoja droga Asia miała niezłe buty na wypad w góry
Adam -no otępiały , naburmuszony wiewiór musiałby się mocno wysilić, żeby wpaść na to aby pomóc kobiecie i podać jej ramie
A No prawda, buty w góry nieodpowiednie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 06:38   #2879
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Tak, myślę, że dużo może być prawdy w tym co piszesz odnośnie podejścia Asi do tego związku. Adam jest prostakiem, no nie musi Ci się dziewczyna podobać żeby się z nią pożegnać na peronie bądź wziąć od niej walizki... w ogóle dziwi mnie, że psychologowie biorą do programu tego typu ludzi, którzy jeszcze nie przepracowali swojej przeszłości. Skrzywdzili Asię okrutnie, bo widać, że ona ma chęci i chciałaby zamknąć jakiś etap w życiu a tymczasem dostaje gbura jako męża. Tak mi jej szkoda, bo wydaję mi się, że jej samoocena bardzo spadnie podczas tego eksperymentu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda jest taka, że w przypadku kobiet szczególnie eksperci lubują się w bramki do programu takich, które powinny udać się na terapię i mają mnóstwo nieprzepracowanych problemów, przez które nie są w stanie stworzyć normalnie dobrego związku, a co dopiero małżeństwa w telewizji. Asia jak ktoś bardzo słusznie napisał zapewne walczy po to, żeby przekonać siebie i innych, że to był dobry pomysł. Adam wcale nie jest według mnie zblokowany, tylko Asia mu się zwyczajnie nie podoba i nawet mu się nie chce starać. Pewnie oczekiwał, że mu eksperci znajdą młodą laskę. Nawet własna rodzina już na ślubie musiała mu tę Asię wmawiać, jaka jest fajna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-11, 08:21   #2880
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że w przypadku kobiet szczególnie eksperci lubują się w bramki do programu takich, które powinny udać się na terapię i mają mnóstwo nieprzepracowanych problemów, przez które nie są w stanie stworzyć normalnie dobrego związku, a co dopiero małżeństwa w telewizji. Asia jak ktoś bardzo słusznie napisał zapewne walczy po to, żeby przekonać siebie i innych, że to był dobry pomysł. Adam wcale nie jest według mnie zblokowany, tylko Asia mu się zwyczajnie nie podoba i nawet mu się nie chce starać. Pewnie oczekiwał, że mu eksperci znajdą młodą laskę. Nawet własna rodzina już na ślubie musiała mu tę Asię wmawiać, jaka jest fajna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To też prawda, ale uważam, że on ma większe problemy ze sobą niż ona.
Asia się bardzo obwinia siebie i jest niepewna, ale Adam... On tymczasem nie opanował podstaw społecznego zachowania się. Kobieta może mu się podobać bądź nie, ale wypada pomóc z bagażem, pożegnać się, czy mówić pełnymi zdaniami, a nie mamrotać coś pod nosem, patrzeć na rozmówcę. Mimo wszystko Asia nie zachowuje się jak kompletna dzikuska, ma problemy, ale też nie wiemy, jakby się zachowała przy normalnym facecie, od którego nie wali piwskiem na każdym spotkaniu.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-11 o 08:26
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.