Żony 2015 część 13 ! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-19, 07:26   #1501
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez Anabele23 Pokaż wiadomość
to jeszcze 2 osoby i może coś będzie taniej
Cytat:
Napisane przez Anabele23 Pokaż wiadomość
13 zł miesięcznie za dostęp do seriali, filmów , programów w jakości hd
ahh pięknie jak normalnie telemarketer powiedziałam


no to okej do jutra czekamy na info
to ja , Viv, no i 2 które się zdecydują groszek, sq czy Magic
Ja pogadam z mężem jak wróci! Ja tez jestem prawie chętna!
Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Nie używasz kremu pod oczy? TY?! Myślałam, że kto jak kto, ale Ty na pewno :d

Normalnie po myciu krem na dzień, krem pod oczy, poczekać cheile az sie wchłonie i na to dopiero korektor. Korektory bardzo wysudzsja skórę, nie powinno sie ich uzywac bez kremu.
Ja nie uzywam kremow pod oczy, fakt mam duzo jak na swoj wiek zmarszczek, ale to bardziej mimiczne od usmiechu, głupich min itp... Mnie kazdy krem pod oczy robil skorupe, kiedys mi dermatolog wyjasnila o co chodzi. Używając zwyklego kremu do twarzy rowniez w okolice oczu skora jest nawilzona, kremy pod oczy są lzejszej konsystencji zatem skora zaczyna sie buntowac i staje sie przesuszona.

Ze swojej strony moge polecic iwostin! Mam serie 30+ wczesniej uzywalam wycofanej juz hydrarii i noc tak nie nawilzalo jak ten krem, do tego konsystencja byla idealna pod makijaż.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Co do nastroju to ja boje sie dzis cokolwiek dotykać... Wczoraj popsulam 2 fronty, gdzie kuchnia jest jeszcze niekompletna... Myślałam, że Małż mnie udusi... Tak, chciał bo stwierdził, ze glowe mogło mi rozbić, zrobić poważna krzywdę... Także chyba sie wezme za prasowanie Srajtka..
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:40   #1502
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Dzień dobry

Czekam na przystanku na autobus do pracy. Tak mi się nie chce
My jesteśmy chętni na netflixa
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 07:59   #1503
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Maskę na noc z Clinique, aktywator nawilzenia z Iwostinu i krem intensywnie nawilżający z Iwostinu.

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------


Pyska, ale ja właśnie ostatnio ogladalam Twoje zdjęcia i masz taka piękna gladka skórę, a ja.nie dosc, ze jestem w przebarwieniach to mam skórę odwodniona, a jednoczesnie tlusta i mi zmarchy wywalilo.

To tylko zasługa Mejkapu i mojej bazy cud

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jeżu drogi,kupilismy

Gratki!

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
A propos Netflixa... :/

http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul...wany-w-meksyku

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Vivienne, gratulacje samochodu. Piekny.



W temacie kosmetykow...

1. Macie jakies metody, zeby korektor pod oczami nie robil skorupy? Na mojej suchej skorze po nalozeniu nawet odrobiny korektora mam efekt maski i brzydkie kropki, niczym luszczaca sie skora, mimo kremu nawilzajacego. A ostatnio codziennie nakladam pod oczy 3 rozne korektory. (mam kiepsko dobrane kolory, jak je mieszam jest ok, a i krycie lepsze)

2. Pysia, Groszek, macie jakies super triki na szybki makijaz do pracy?

O szybki makijaz mnie nie pytaj. Mi zajmuje 40-50 minut za to bzdura jest, ze pod oczy można używać tego samego kremu co na twarz. Skóra pod oczami jest dużo cieńsza i zazwyczaj mocniej wysuszona niż ta na twarzy. Mi tez się kiedyś robiła skorupa, ale zmalazłam swoje idealne trio: krem pod oczy Bobbie Brown, korektor Collection 2000 (marzy mi się MUFE HD albo Tarte ale narazie poza zasięgiem cenowym) i puder RCMA (sam mógłby wysuszyć, ale nałożony na krem i korektor nic złego nie robi). Korektor jak i puder wklepywanie zwilżonym Beauty Blenderem albo gąbeczką Blend It. I skóra pod oczami wygląda milion razy lepiej. Słyszałam, ze ze Smahboxa są też dobre bazy pod oczy, ale sama nie próbowałam.

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Nie, staram sie ograniczac ilosc nakladanych kosmetykow. I bez tego spedzam codziennie w lazience dlugie godziny przez pielegnacje, wlosy i makijaz. Moja mama byla tym przerazona, jak nas odwiedzila... Poranny makijaz mi zajmuje 20 min.


Juz zainwestowalam w ten It, ze 30 dolcow mnie kosztowal. Nie potrzebuje chyba mocnego krycia, bardziej mi zalezy na rozswietleniu. W Polsce mnie zadowalal korektor Maybelline Affinitone.

No to jaki puder i jaki krem pod oczy polecacie?

20minut, phhi. Hiper krótko. Ja z myciem włosów i makijażem to mam około 1,5h

Hejka, dzis wolne. Jadę do Kato, obiecałam Mamie. Wczorajszy dzień mnie przerósł. Dzwoniłam do Tżta zeby szedł po jakiś alkohol. Jak przyszłam to wypiłam 4 drinki i poszłam spać. Jestę alkoholikię.
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 08:02   #1504
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Co do nastroju to ja boje sie dzis cokolwiek dotykać... Wczoraj popsulam 2 fronty, gdzie kuchnia jest jeszcze niekompletna... Myślałam, że Małż mnie udusi... Tak, chciał bo stwierdził, ze glowe mogło mi rozbić, zrobić poważna krzywdę... Także chyba sie wezme za prasowanie Srajtka..
Prasuj prasuj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 08:06   #1505
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
To tylko zasługa Mejkapu i mojej bazy cud




Gratki!




O szybki makijaz mnie nie pytaj. Mi zajmuje 40-50 minut za to bzdura jest, ze pod oczy można używać tego samego kremu co na twarz. Skóra pod oczami jest dużo cieńsza i zazwyczaj mocniej wysuszona niż ta na twarzy. Mi tez się kiedyś robiła skorupa, ale zmalazłam swoje idealne trio: krem pod oczy Bobbie Brown, korektor Collection 2000 (marzy mi się MUFE HD albo Tarte ale narazie poza zasięgiem cenowym) i puder RCMA (sam mógłby wysuszyć, ale nałożony na krem i korektor nic złego nie robi). Korektor jak i puder wklepywanie zwilżonym Beauty Blenderem albo gąbeczką Blend It. I skóra pod oczami wygląda milion razy lepiej. Słyszałam, ze ze Smahboxa są też dobre bazy pod oczy, ale sama nie próbowałam.




20minut, phhi. Hiper krótko. Ja z myciem włosów i makijażem to mam około 1,5h

Hejka, dzis wolne. Jadę do Kato, obiecałam Mamie. Wczorajszy dzień mnie przerósł. Dzwoniłam do Tżta zeby szedł po jakiś alkohol. Jak przyszłam to wypiłam 4 drinki i poszłam spać. Jestę alkoholikię.
Nie wiem czy bzdura. Jednego uczuli, krem bedzie za silny a innemu nie zrobi to różnicy. Mi od kremow pod oczy skora w tej okolicy była wysuszona. Poprostu te kremy są słabsze, delikatniejsze a ja potrzebuje nawilzenia. Przerobilam juz trochs kremow pod oczy, co,prawda ja jesli chodzi o pielegnacje twarzy bardziej ide w strone kosmetykow aptecznych niz drogeryjnych, ale kazdy krem lądował w koszu albo na pietach
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 08:38   #1506
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Dobrze, Mamo.


Nie no, kremy mam, jeden z filtrem na dzien i 3 rozne na noc (uzywam zamiennie, w zaleznosci od potrzeb/ochoty). Zwykly krem Nivea tez mam Uzywam go czasami na podraznienia i najbardziej przesuszona skore, jest tez swietny do ust. Po prostu nie mam specjalnego kremu pod oczy. Musze przejrzec moja kosmetyczke z probkami, bo dostalam ostatnio tone, moze cos tam sie znajdzie akurat.


Wow, to jak dlugo szykujesz sie do wyjscia do pracy od wstania?


Od 3 tygodni mam ja w domu, ale jeszcze nie mialam okazji zaczac. Na razie rownolegle czytam 2 inne ksiazki, to moze potrwac.
Mu poranny makijaż też zajmuje +/- 20 minut, ale nie uważam, żeby to było długo, bo gdy mam więcej czasu potrafię robić to dłużej i cieszyć się chwilą

Szykuję się jakąś godzinę, że zjedzeniem śniadania, czasem prasowaniem i ogarnięciem pokoju np. Ale ja zaczynam pracę od 9, mam niedaleko, także nie muszę wstawać ekstremalnie wcześniej. ;-)

Dzień dobry! Mama mi od rana humor poprawia, wysyłając fotki z budowy

Viv gratki!
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 08:47   #1507
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Bry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 08:59   #1508
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 09:25   #1509
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy bzdura. Jednego uczuli, krem bedzie za silny a innemu nie zrobi to różnicy. Mi od kremow pod oczy skora w tej okolicy była wysuszona. Poprostu te kremy są słabsze, delikatniejsze a ja potrzebuje nawilzenia. Przerobilam juz trochs kremow pod oczy, co,prawda ja jesli chodzi o pielegnacje twarzy bardziej ide w strone kosmetykow aptecznych niz drogeryjnych, ale kazdy krem lądował w koszu albo na pietach
Wszystkim powysylam probki z Bobbie Browna ja serio myślałam że Maxineczka mówi na wyrost ze ten krem to życie. Nie, nie mówi na wyrost. To po prostu cud w kremie 😍 ja mam bardo problematyczna skórę pod oczami (ogrom zmarszczek, skóra cienka przeraźliwie, sucha i wrazliwa) i naprawdę ten krem działa cuda.

Jedyna jego wada to cena. Ale często jest jakieś -20% czy coś. A sloiczek 15mi starczył mi na 4miesiące używając dwa razy dziennie
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2017-09-19 o 09:26
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 09:58   #1510
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Mi z kremem po odczy nie po drodze. Użyję kilka razy a potem zapominam, że mam, mimo że Stoi na wierzchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak miałam aż na któraś okazję poprosiłam coś droższe go niż drogeryjne 20zl.... I aż żal było nie używać żeby się nie marnowalo od 3 lat już regularnie używam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Wszystkim powysylam probki z Bobbie Browna ja serio myślałam że Maxineczka mówi na wyrost ze ten krem to życie. Nie, nie mówi na wyrost. To po prostu cud w kremie 😍 ja mam bardo problematyczna skórę pod oczami (ogrom zmarszczek, skóra cienka przeraźliwie, sucha i wrazliwa) i naprawdę ten krem działa cuda.

Jedyna jego wada to cena. Ale często jest jakieś -20% czy coś. A sloiczek 15mi starczył mi na 4miesiące używając dwa razy dziennie
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać jak będzie to - 20 bo jestem zdecydowana


Choc ja nie mam dużych wymogów.. Pasuje mi i kiehls za 100iles i Mincer za20

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 10:00   #1511
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Magda my mamy netflixa kupionego w Polsce a tz jak był w Niemczech to sprawdzał i mu działało a z napisami jest tak jak dziewczyny pisały ;-)

Bazgram z telefonu
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 10:11   #1512
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Wszystkim powysylam probki z Bobbie Browna ja serio myślałam że Maxineczka mówi na wyrost ze ten krem to życie. Nie, nie mówi na wyrost. To po prostu cud w kremie 😍 ja mam bardo problematyczna skórę pod oczami (ogrom zmarszczek, skóra cienka przeraźliwie, sucha i wrazliwa) i naprawdę ten krem działa cuda.

Jedyna jego wada to cena. Ale często jest jakieś -20% czy coś. A sloiczek 15mi starczył mi na 4miesiące używając dwa razy dziennie
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Który to ten krem?
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 10:17   #1513
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Wszystkim powysylam probki z Bobbie Browna ja serio myślałam że Maxineczka mówi na wyrost ze ten krem to życie. Nie, nie mówi na wyrost. To po prostu cud w kremie 😍 ja mam bardo problematyczna skórę pod oczami (ogrom zmarszczek, skóra cienka przeraźliwie, sucha i wrazliwa) i naprawdę ten krem działa cuda.

Jedyna jego wada to cena. Ale często jest jakieś -20% czy coś. A sloiczek 15mi starczył mi na 4miesiące używając dwa razy dziennie
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A który?
Bo ja używany aqua derma- norweska marka, moja koleżanka ja tworzyła i nawet makijażystka mówiła że widać poprawę skóry A ja nieraz zapominam...
No ale może bym zmieniła na to cudo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 12:59   #1514
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Bobbie Brown Extra Eye Repair Creme

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 13:09   #1515
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Laski dziś noc zakupów w Douglas -20% na wsio 😁😁 Screenshot_20170919-140907.png

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 14:01   #1516
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Magda my mamy netflixa kupionego w Polsce a tz jak był w Niemczech to sprawdzał i mu działało a z napisami jest tak jak dziewczyny pisały ;-)

Bazgram z telefonu
Cool!
No wlasnie migotka, prasuj prasuj dla Zigiego , bo jeszcze Cie młody zaskoczy


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 14:54   #1517
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Moj tz tozwalil sobie reke, niedawno zawiozlam go na sor... a potem poklocilam sie z kurierem. Mowilam, że to będzie piekny dzien?!

Jedyny plus to fantastyczny prezent urodzinowy dla mnie i TZa od mojej mamy- odkurzacz, który jednocześnie odkurza i myje podłogi moje male marzenie )) zobaczymy jak sie bedzie sprawował.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:05   #1518
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Moj tz tozwalil sobie reke, niedawno zawiozlam go na sor... a potem poklocilam sie z kurierem. Mowilam, że to będzie piekny dzien?!

Jedyny plus to fantastyczny prezent urodzinowy dla mnie i TZa od mojej mamy- odkurzacz, który jednocześnie odkurza i myje podłogi moje male marzenie )) zobaczymy jak sie bedzie sprawował.
Jak się to cudo zwie? Też pilnie potrzebuje....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:08   #1519
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Jak się to cudo zwie? Też pilnie potrzebuje....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Philips Power Pro Aqua, jakos tak zrobie dziś test i Wam zrecenzuje czy warto
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-19, 15:11   #1520
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Ja tam mopem podłogę przelecę ale odkurzaczem w stylu roomby bym nie pogardziła
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:13   #1521
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Ja tam mopem podłogę przelecę ale odkurzaczem w stylu roomby bym nie pogardziła
Ja marzę o odkurzajacym i myjacym podłogę. Po ogarniecie naszego mieszkania naprawdę zajmuje mi kupę czasu. I już wiem czemu tak uwielbiam hotele. Wychodzę z pokoju-syf. Przychodzę-czysto i pachnąco chce tak! No jak nic potrzebuje gosposi dzień w dzień 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:14   #1522
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość

Jedyny plus to fantastyczny prezent urodzinowy dla mnie i TZa od mojej mamy- odkurzacz, który jednocześnie odkurza i myje podłogi moje male marzenie )) zobaczymy jak sie bedzie sprawował.
Też mi się taki marzy
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:21   #1523
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Viv zdrowia dla tz!! Oby było ok!


My kupiliśmy ilife z Ali. Tylko odkurza. Nie brałam opcji z myciem bo mamy dywany, dywaniki więc no nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:22   #1524
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Viv zdrowia dla tz!! Oby było ok!


My kupiliśmy ilife z Ali. Tylko odkurza. Nie brałam opcji z myciem bo mamy dywany, dywaniki więc no nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I co? Sprawdza się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:23   #1525
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Ja tam mopem podłogę przelecę ale odkurzaczem w stylu roomby bym nie pogardziła
No ja mam to samo, ale roomba troche dluzej to trwa... no i jak mam dwa razy przeleciec podloge, a przeleciec raz to wiadomo co wybieram

A odpowiednik roomby moja kolezanka kupila na aliexpress za 100 dolcow i smiga tez planuje tylko właśnie boję sie jak moje koty zareagują na to ustrojstwo
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:27   #1526
MagicGirls
Zakorzenienie
 
Avatar MagicGirls
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 8 221
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Moj tz tozwalil sobie reke, niedawno zawiozlam go na sor... a potem poklocilam sie z kurierem. Mowilam, że to będzie piekny dzien?!

Jedyny plus to fantastyczny prezent urodzinowy dla mnie i TZa od mojej mamy- odkurzacz, który jednocześnie odkurza i myje podłogi moje male marzenie )) zobaczymy jak sie bedzie sprawował.
O rety !Super prezent ! Chce to!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.06.2015 i żyli długo i szczęśliwie... <3
MagicGirls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:28   #1527
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Też mamy ilife i to ten z mopem i odkurza fajnie. Natomiast mop to tak mocno na wyrost nazwane... Ale do odświeżenia podłogi na mokro się nadaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:30   #1528
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Viv ale jazda! Zazdro :-D a dla tz zdrówka!
A macie dziewczyny linki do tych "roomb" z Ali? Mnie by się przydał taki jak mam handre i tumiwisizm

Bazgram z telefonu
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:36   #1529
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
I co? Sprawdza się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam niecały tydzień więc ciężko uznać... Jedynie to jest głośniej niż sobie wyobrażałam a dwa chaotycznie jeździ..tez jakoś inaczej to sobie wyobrażałam
Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
Też mamy ilife i to ten z mopem i odkurza fajnie. Natomiast mop to tak mocno na wyrost nazwane... Ale do odświeżenia podłogi na mokro się nadaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A można jakoś ustawić tereny do "niemopowania"? Jak mam MP dywanik łazienkowy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Ex u mnie k kupił ale to ilife 4 mamy oni mają na ali oficjalny sklep choć kupiliśmy z gearbest bi był wybór UE i bylo bez cła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:37   #1530
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Żony 2015 część 13 !

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Viv ale jazda! Zazdro :-D a dla tz zdrówka!
A macie dziewczyny linki do tych "roomb" z Ali? Mnie by się przydał taki jak mam handre i tumiwisizm

Bazgram z telefonu
Zapytam koleżanki, czy ma linka i czy aktywny i dam znać.

Tz po szyciu reki... 5 szwow
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-11 12:59:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.