Krew na Ścianie - co zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 18:09   #1
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099

Krew na Ścianie - co zrobić?


Malowałam usta pędzelkiem, szminką z resztek Levres Signees, ale nie ma takiego efektujakbym chciała.
Dlatego proszę o rady, co w tych ustach poprawiać, żeby to było równiej i ładniej?
Żeby było zadość formalności na twarzy mam krem koloryzujący HydrAction Dior, oczy to tusz Magna Scopic i liner L'Oreal.

Usta powinny być idealne-krew na ścianie (czyli czerwień na tle białości)
Co poprawić by były? Co mogłoby być zamiast konturówki do której nie mam przekonania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kkknnn1.jpg (24,7 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkknnn.jpg (22,5 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkknnn2.jpg (21,2 KB, 334 załadowań)
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:13   #2
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Jestes,ja nie maluje konturówka fakt jest troche babrania ale ja kontur robie szminka potem bagietka rozcierm,co za smutna mina? ładnie dałabym sobie spokoj z linerem na górze bo robi Ci smutne oczy kochana
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:15   #3
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
Jestes,ja nie maluje konturówka fakt jest troche babrania ale ja kontur robie szminka potem bagietka rozcierm,co za smutna mina? ładnie dałabym sobie spokoj z linerem na górze bo robi Ci smutne oczy kochana

Kontur szminką?????????????Nie umiemMina nie smutna. Zła trochę bo namęczyłam się nad ustami i nie ywchodzą takie jak powinny.
Dałam podkład, potem puder i nic wygląda jakbym malowała palcem.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:20   #4
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

jak szminka jest z jednej strony ostra to da spróbuj
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:26   #5
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
jak szminka jest z jednej strony ostra to da spróbuj
no właśnie to jest paleta nie szminka. Ostrą szminką może a tu robię pędzlem. Nie wiem już niby jest ok, ale te kontury, mam wrażenie, że usta się rozpływają.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:34   #6
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

no wieec...ja usta robie zawszr tak ze...nakladajac podklad na buzie lekko nakladam na usta , nastepnie obrysowuje konturowka i kontorowka wypelniam znaczna czesc ust nie dokladnie ale od konturu ust do srodka zeby ten kontur byl taki gruby no maluje szminka..usta maja granice ladna..nic nie wyglada na wyjechane czy rozmyte i gra
jak nie uzyje konturowki to czasem usta sprawiaja wrazenie rozmytych ale rzadko mi sie to zdarza zeby nie uzyc

a jak robisz usta czerwone to cera musi byc bbaaardzo ujednolicona co by makijaz wygladal i byl dokladny i wtedy usta sa w centrum bo nic innego nie przyciaga uwagi
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 18:45   #7
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Hmm no własnie apropos czerwonych ust.

Ja Ci powiem jak ja to robię by uzyskać taki efekt jak w 'Czerwono mi'.

Zaczynam od tego że na usta nakładam korektor pod oczy rozświetlajacy Inglot (by wyrównac koloryt, a także by usta miały taką gładką powierzchnie.),lekko opruszam rozświetlajacym pudrem (np AOH Essence) górną część wargi, no kurcze zapomiałam jak się to nazywa (no wiesz to takie W pod nosem xD), nastepnie biorę konturówkę ciut jaśniejszą od szminki (ale czerwoną Inglota) i maluję kontur ust, wychodząc lekko ciut za naturalny rysunek, potem wypełniam go konturówką. Pedzelekiem do ust nabieram ciemniejszy kolor szminki i maluję w zewnętrznych kącikach ust, obrysowywyuję nim również lekko kontur ale to bardzo delikatnie. Następnie biorę drugi pędzelek i czerwoną szminkę w krwistym kolorze (Rimmel Alarm) i maluję środek ust a także lekko wchodzę na tą ciemniejszą. To jest mój podstawowy makijaż ust, czerwoną szminką. Oczywiście jak ktoś chce to można użyć błyszczyka (ja tak zrobiłam w 'Czerwono mi').

No to mam nadzieje, że pomogłam
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 19:00   #8
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Konturowka moim zdaniem jest potrzebna przy tak mocnym kolorze jak czerwien. U mnie malowanie ust wyglada tak: najpierw obrysowuje i wypełniam usta konturowka, z czego wypełnienie nie musi byc az tak dokładne, potem maluje usta szminka za pomoca pedzelka. Na koniec cieniutkim pedzelkiem obrysowuje zewn kontur ust (skóre naokoło ust) matowym cieniem w kolorze ciała. Zapobiega to rozlewaniu sie szminki w zmarszczki koło ust.
Przyznaje jest z tym troche roboty, ale dla pieknego efektu moim zdaniem warto .
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:04   #9
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
no wieec...ja usta robie zawszr tak ze...nakladajac podklad na buzie lekko nakladam na usta , nastepnie obrysowuje konturowka i kontorowka wypelniam znaczna czesc ust nie dokladnie ale od konturu ust do srodka zeby ten kontur byl taki gruby no maluje szminka..usta maja granice ladna..nic nie wyglada na wyjechane czy rozmyte i gra
jak nie uzyje konturowki to czasem usta sprawiaja wrazenie rozmytych ale rzadko mi sie to zdarza zeby nie uzyc

a jak robisz usta czerwone to cera musi byc bbaaardzo ujednolicona co by makijaz wygladal i byl dokladny i wtedy usta sa w centrum bo nic innego nie przyciaga uwagi

Czyli do konturówki jesteś przyzwyczajona Właśnie Ty miałaś takie usta w pin up i chyba w ślubnym na głównej.
Muszę kupić konturówkę. Inaczej nie zrobię dobrze
Ja kocham czerwień. Jednak zawsze wracam do niej i teraz potrzebuję w sobotę mieć takie i już myślę żeby były jak najlepsze.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:06   #10
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Ja robię tak jak Candy, z tym zastrzeżeniem, że ze względu na moje ogromne usta nie wychodze nigdy konturówka poza czerwień wargową, a wręcz staram się uciekać z konturówką "do środka" by je zmiejszyć. Ty też masz pełne usta, więc polecam ten sposób
Przed konturówką, traktuję usta i obszar dookoła korektorem Deborah Anti Age w najjaśnieszym kolorze.

Co do makijażu, to pięknie Ci w takiej porcelanowo- krwawej stylizacji, nawet małe niedociągnięcia nie są w stanie zabić tego uroku
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 19:09   #11
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Hmm no własnie apropos czerwonych ust.

Ja Ci powiem jak ja to robię by uzyskać taki efekt jak w 'Czerwono mi'.

Zaczynam od tego że na usta nakładam korektor pod oczy rozświetlajacy Inglot (by wyrównac koloryt, a także by usta miały taką gładką powierzchnie.),lekko opruszam rozświetlajacym pudrem (np AOH Essence) górną część wargi, no kurcze zapomiałam jak się to nazywa (no wiesz to takie W pod nosem xD), nastepnie biorę konturówkę ciut jaśniejszą od szminki (ale czerwoną Inglota) i maluję kontur ust, wychodząc lekko ciut za naturalny rysunek, potem wypełniam go konturówką. Pedzelekiem do ust nabieram ciemniejszy kolor szminki i maluję w zewnętrznych kącikach ust, obrysowywyuję nim również lekko kontur ale to bardzo delikatnie. Następnie biorę drugi pędzelek i czerwoną szminkę w krwistym kolorze (Rimmel Alarm) i maluję środek ust a także lekko wchodzę na tą ciemniejszą. To jest mój podstawowy makijaż ust, czerwoną szminką. Oczywiście jak ktoś chce to można użyć błyszczyka (ja tak zrobiłam w 'Czerwono mi').

No to mam nadzieje, że pomogłam
Jeśli tam (w Czerono Mi) jest błyszczyk to dyskretny. Jutro biorę Twój post i robię step by step. Tylko konturówkę kupię bo nie mam. A na sobotę musi być.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Konturowka moim zdaniem jest potrzebna przy tak mocnym kolorze jak czerwien. U mnie malowanie ust wyglada tak: najpierw obrysowuje i wypełniam usta konturowka, z czego wypełnienie nie musi byc az tak dokładne, potem maluje usta szminka za pomoca pedzelka. Na koniec cieniutkim pedzelkiem obrysowuje zewn kontur ust (skóre naokoło ust) matowym cieniem w kolorze ciała. Zapobiega to rozlewaniu sie szminki w zmarszczki koło ust.
Przyznaje jest z tym troche roboty, ale dla pieknego efektu moim zdaniem warto .
Ha! Czyli że masz jeszcze jakiś cieniutki pędzelek, ja nie mam jak zwykle. Tych akcesoriów to u mnie ubóstwo. A w nich tkwi sekret.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Ja robię tak jak Candy, z tym zastrzeżeniem, że ze względu na moje ogromne usta nie wychodze nigdy konturówka poza czerwień wargową, a wręcz staram się uciekać z konturówką "do środka" by je zmiejszyć. Ty też masz pełne usta, więc polecam ten sposób
Przed konturówką, traktuję usta i obszar dookoła korektorem Deborah Anti Age w najjaśnieszym kolorze.

Co do makijażu, to pięknie Ci w takiej porcelanowo- krwawej stylizacji, nawet małe niedociągnięcia nie są w stanie zabić tego uroku
A ja dziś o Twoich ustach myslałam malując
Dziękuję za pochwałę mojej krwi na ścianie
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:32   #12
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Mi sie okropnie ta czerwien podoba. Ja mam takie tyci usta ze masakra iehhh...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:42   #13
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mi sie okropnie ta czerwien podoba. Ja mam takie tyci usta ze masakra iehhh...
IshiTen odcień czerwieni pasuje do każdych ust, taki uniwersalny jest. Zawsze kupowałam ciemniejsze jeszcze, ale ten jest bezpieczniejszy.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:46   #14
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Ha! Czyli że masz jeszcze jakiś cieniutki pędzelek, ja nie mam jak zwykle. Tych akcesoriów to u mnie ubóstwo. A w nich tkwi sekret.
No zwykły pedzelek do malowania oczu, tyle ze mały.
Ty jestes udana, masz tyle kosmetykow z tzw "wysokiej połki", a nie kupiłas pedzli hehe. To w 2 strone trzeba Kochana
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:50   #15
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
No zwykły pedzelek do malowania oczu, tyle ze mały.
Ty jestes udana, masz tyle kosmetykow z tzw "wysokiej połki", a nie kupiłas pedzli hehe. To w 2 strone trzeba Kochana
No widzę...Mam cegły a nie mam murarzy
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:21   #16
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

ja się nie mądrzę bo ja zawsze usta po swojemu wbrew zasadom. Ale jesteś absolutnie przepiękna.
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:52   #17
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
ja się nie mądrzę bo ja zawsze usta po swojemu wbrew zasadom. Ale jesteś absolutnie przepiękna.
A to absolutnie przemiłe
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:59   #18
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

no Ty to sliczna jestes
ja zadnychg rad nie dam bo nie maluje ust na czerwono-a czytajac porady wizazanek toz to tzreba sie napracowac-ja nie wiedzialam tych rzeczy

nad usteczkami musisz popracowac

ps.a jak tam jakis probny slubny bedzie????
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 22:03   #19
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
no Ty to sliczna jestes
ja zadnychg rad nie dam bo nie maluje ust na czerwono-a czytajac porady wizazanek toz to tzreba sie napracowac-ja nie wiedzialam tych rzeczy

nad usteczkami musisz popracowac

ps.a jak tam jakis probny slubny bedzie????

Musi być ale to już w wykonaniu nie moim.
Wizażystka walczy ze mną żebym była lekko opalona a ja chcę być blada
Sylwia Ty miałaś czerwone usta w takim klasyku francuskim JEDYNY raz.
Ale ja to pamiętam
.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 08:39   #20
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

no ale sie pokaz z tym slubnym koniecznie
ps.ha mialam czerwien 2 razy
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 09:05   #21
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Ja robię tak jak Candy, z tym zastrzeżeniem, że ze względu na moje ogromne usta nie wychodze nigdy konturówka poza czerwień wargową, a wręcz staram się uciekać z konturówką "do środka" by je zmiejszyć. Ty też masz pełne usta, więc polecam ten sposób
Przed konturówką, traktuję usta i obszar dookoła korektorem Deborah Anti Age w najjaśnieszym kolorze.

Co do makijażu, to pięknie Ci w takiej porcelanowo- krwawej stylizacji, nawet małe niedociągnięcia nie są w stanie zabić tego uroku
ja tez nie wyjezdzam poza czerwien wargowa jak to ladnie napisalas mimo ze mam mniejsze usta to jak wyjade to mi sie to nie podoba i od razu z pamela mi sie kojarzy
Delikatnie koryguje jedna strone bo mam po prawej stronie ciut mniejsza warge gorna niz po lewej..przy jakis zwyklych szminkach to tego nie widac no ale czerwien jest bardzo wymagajaca wiec trza symetrie zachowac
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 13:09   #22
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 13:44   #23
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne.
Dziękuję

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja tez nie wyjezdzam poza czerwien wargowa jak to ladnie napisalas mimo ze mam mniejsze usta to jak wyjade to mi sie to nie podoba i od razu z pamela mi sie kojarzy
Delikatnie koryguje jedna strone bo mam po prawej stronie ciut mniejsza warge gorna niz po lewej..przy jakis zwyklych szminkach to tego nie widac no ale czerwien jest bardzo wymagajaca wiec trza symetrie zachowac
Właśnie takie "wyjechane" usta mnie też się z Pamelą kojarzą czyli...nie za dobrze.

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
no ale sie pokaz z tym slubnym koniecznie
ps.ha mialam czerwien 2 razy

DwaJuż pamięć u mnie nie taAle chyba drugi to było w takim urodzinowym...
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 13:44   #24
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

wiesz..mozna odrobinke wyjechac i nie widac tego az tak ale to tylko przy matowych szminkach bez zadnych blyszczykow bo one zalamuja swiatlo i wtedy jeszcze bardziej widac ze cos tu jest oszukane
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 13:55   #25
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
wiesz..mozna odrobinke wyjechac i nie widac tego az tak ale to tylko przy matowych szminkach bez zadnych blyszczykow bo one zalamuja swiatlo i wtedy jeszcze bardziej widac ze cos tu jest oszukane

To Levres Signees takie matowe nie jest, dziś wieczorem spróbuję te usta i tutaj wkleję
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:01   #26
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Do twarzy Ci w takich krwistych ustach Ja zawsze używam konturówki do ciemniejszych szminek. W dodatku zawsze tej samej (mam tylko jedną) zarówno do czerwonych jak i różowych ust. Konturówka jest jasnoróżowa, więc szminką ją zawsze zakryje, a kontur ust jest ładniejszy
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:05   #27
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Loretta8 Pokaż wiadomość
Do twarzy Ci w takich krwistych ustach Ja zawsze używam konturówki do ciemniejszych szminek. W dodatku zawsze tej samej (mam tylko jedną) zarówno do czerwonych jak i różowych ust. Konturówka jest jasnoróżowa, więc szminką ją zawsze zakryje, a kontur ust jest ładniejszy
Właśnie taka- jaśniejsza konturówka by mnie urządzała Dziś spróbuję z podkładem, korektorem rozświetlającym i pudrem i koturówką, no i późną nocą będzie efekt.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:41   #28
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

wiesz nie musi byc calkiem matowa ale byleby nie blyszala zbytnio
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:49   #29
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
wiesz nie musi byc calkiem matowa ale byleby nie blyszala zbytnio

Tyko ona błyszczy w opakowaniu wydaje się matowa, ale mogę spokojnie porównać z Gloss Cashmere Guerlaina. UUUUUU...mama jeszcze Rouge Absolu tylko Nic wieczorem wkleję dwie opcje- z tym Signees i RA.Candy ale Ty masz cierpliwość do mnie
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:59   #30
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Krew na Ścianie - co zrobić?

bo ja dzisiaj niewyspana :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.