Co sądzicie o Roksie? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-04, 16:49   #691
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Anhedon1991 Pokaż wiadomość
Widzisz ja nie wyobrażam sobie iśc do łózka z kobieta która jest w związku, każdy ma inne morale. Jeden będzie sypiał z mężatką inny z prostytutką. W czyichs ooczach zawsze bedziemy przekreśleni.
Nie jest to mój problem. Tylko kobiety, która mnie przekreśla z takiego powodu, o ile w ogóle się dowie o moich relacjach intymnych.
Cytat:
Napisane przez Anhedon1991 Pokaż wiadomość
A rozwijając o tym rozgadywaniu: prostytutka raczej nie należy do środowiska w którym obracają sie na codzien jej klienci. A takie rzeczone dziewczyny i owszem. Poznajesz kobiety na przygodny seks w miejscach do których zazwyczaj uczęszczasz, w swoim miescie, moze niedaleko pracy, czy tam gdzie jadasz. A chłopaki jada na prostytutki nawet do innego miasta. Ograniczanie kontaktu i informacji do minimum, mniej zbędnego stresu.
Staram się unikać spotykania kobiet w miejscach do których uczęszczam.
Szczerze, to niestety nie jestem w stanie powiedzieć na 100%, czy natrafiam na dziewczyny, z którymi już miałem intymne relacje czy nie jeśli idę w jakieś miejsce. Wierzę, że nie. Ale z racji tego, że cierpię na prozopagnozję, to pewności mieć nie mogę.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 16:58   #692
Anhedon1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 85
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie jest to mój problem. Tylko kobiety, która mnie przekreśla z takiego powodu, o ile w ogóle się dowie o moich relacjach intymnych.
Musze nauczyc sie takiego sposobu myslenia, byłoby to dla mnie o wiele zdrowsze!
Anhedon1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 17:15   #693
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez umpapumpa Pokaż wiadomość
Piterer myślę, że jesteś kolejnym wcieleniem jakiegoś piwniczakowego trolla płci męskiej tylko myślę którego, bo Twoje mądrości brzmią znajomo powinieneś teraz być w pracy, żeby zarobić na te roxy skoro w inny sposób żadna ci nie daje.
Czyli ty jesteś ok jak chodzisz na prostytutki ale dziewczyna z seksem przygodnym nie?Albo stawiamy na równi dwoje nie zależnie czy ta ocena ma być negatywna czy nie albo jest to po prostu szkodliwe wyznając takie stereotypy.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez taka_bebe Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie jest wielki problem. Jeśli facet jest ok, nie wyraża się np z pogardą o prostytutkach, no i jest higieniczny - używa prezerwatyw, zgadza się na wspólne badanie pod kątem chorób wemerycznych, to spoko.

Lepsze to wg mnie, niż jakiś nałogowy "podrywacz", który na tinderze czy na imprezach zalicza laskę za laską, może jeszcze obiecując im złote góry :-/.
A no w rzeczy samej.

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86964352]Mega śmieszne i żałosne.
Ciekawe, czy oni byliby tacy wniebowzięci, gdyby przyszło im uprawiać seks z jakąś "seksbombą" totalnie nie w ich typie, otyłą i pomarszczoną.[/QUOTE]

Czyli u ciebie do związku odpada facet, który chadzał na prostytutki? Jak już pisałam pewnie duży odsetek facetów korzysta z takich usług i nie wiem czy są takimi desperatami jak to ktoś tutaj napisał.Myślę nawet że udając się taki facet do seksuologa o poradę jak ma znaleźć seks aby zaspokoić swoja potrzebę może dostać odp aby skorzystał z usługi prostytutki.Wcale bym się nie zdziwiła.

Edytowane przez goldennight
Czas edycji: 2019-07-04 o 17:19
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 17:16   #694
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Czyli u ciebie do związku odpada facet, który chadzał na prostytutki?
Tak, odpada, zresztą pisałam o tym parę stron wcześniej. Gdyby było to jednorazowe to może jeszcze bym się zastanowiła.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 17:26   #695
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86964478]Tak, odpada, zresztą pisałam o tym parę stron wcześniej. Gdyby było to jednorazowe to może jeszcze bym się zastanowiła.[/QUOTE]

Nie wiem czy to prawda ale gdzieś kiedyś czytałam że nawet 40procent populacji męskiej skorzystało przynajmniej raz z takiej usługi.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 17:43   #696
Anhedon1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 85
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to prawda ale gdzieś kiedyś czytałam że nawet 40procent populacji męskiej skorzystało przynajmniej raz z takiej usługi.
Nie jest tajemnicą że zjawisko jest powszechne. Nawet zamykając to w statystykach 40% pewnie duża większość z nich skorzystała tylko raz z ciekawosci, po pijaku albo w młodosci. Część z nich korzysta z tych usług regularnie ale sie tym zbytnio nie przejmują. Czy to cos zmienia w Twoim postrzeganiu facetów? Ja gdzieś czytałem że hipergamia jest powszechnym zjawiskiem i dotyczy prawie wszystkich kobiet, ale jakoś wdając sie w związek nie myślę o tym że partnerka ucieknie za miesiąc z bogatszym albo przystojniejszym ode mnie.
Poprostu nie ma co sobie takimi sprawami zawracac głowy. Jesli partner/partnerka ma poukładane w głowie, sposoby zaspokajania potrzeb odbywały sie bez krzywdy dla drugiej strony czy w ogóle kogokolwiek, nie ma spatrzonego poglądu na seks i płec przeciwną, to bym się nawet nie zagłębiał w takie sprawy.

Edytowane przez Anhedon1991
Czas edycji: 2019-07-04 o 17:53
Anhedon1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 18:16   #697
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Anhedon1991 Pokaż wiadomość
Nie jest tajemnicą że zjawisko jest powszechne. Nawet zamykając to w statystykach 40% pewnie duża większość z nich skorzystała tylko raz z ciekawosci, po pijaku albo w młodosci. Część z nich korzysta z tych usług regularnie ale sie tym zbytnio nie przejmują. Czy to cos zmienia w Twoim postrzeganiu facetów? Ja gdzieś czytałem że hipergamia jest powszechnym zjawiskiem i dotyczy prawie wszystkich kobiet, ale jakoś wdając sie w związek nie myślę o tym że partnerka ucieknie za miesiąc z bogatszym albo przystojniejszym ode mnie.
Poprostu nie ma co sobie takimi sprawami zawracac głowy. Jesli partner/partnerka ma poukładane w głowie, sposoby zaspokajania potrzeb odbywały sie bez krzywdy dla drugiej strony czy w ogóle kogokolwiek, nie ma spatrzonego poglądu na seks i płec przeciwną, to bym się nawet nie zagłębiał w takie sprawy.
A jaki to problem jak partnerka ucieknie z bogatszym lub przystojniejszym? A to jedna jest kobieta na świecie?
Zreszta ma prawo sobie „uciec” z facetem w jej mniemaniu lepszym niż Ty. Tak samo jak Ty z „lepsza” kobietą.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 18:39   #698
Anhedon1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 85
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A jaki to problem jak partnerka ucieknie z bogatszym lub przystojniejszym? A to jedna jest kobieta na świecie?
Zreszta ma prawo sobie „uciec” z facetem w jej mniemaniu lepszym niż Ty. Tak samo jak Ty z „lepsza” kobietą.
No i co ja mam Ci powiedzieć? W zasadzie to można by przyjąć że wszystko jest normalne i dla ludzi, że każdy zasługuje na maksimum szczescia i ma prawo do tego dążyć. Tyle że można by przy tym oczekiwać odrobiny poszanownia ludzkich uczuć. Wdaje się w związek nie dlatego że ktos jest lepszy w jakichs kategoriach od innych, tylko jest własnie taki jaki jest, poprostu sobą. Jak ktoś szuka najlepszego modelu w danych kategoriach to wiecznie bedzie zmieniac partnerów. I dotyczy to obojga płci. A ja nie chcę w tym uczestniczyć.
Anhedon1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 19:43   #699
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Anhedon1991 Pokaż wiadomość
Nie jest tajemnicą że zjawisko jest powszechne. Nawet zamykając to w statystykach 40% pewnie duża większość z nich skorzystała tylko raz z ciekawosci, po pijaku albo w młodosci. Część z nich korzysta z tych usług regularnie ale sie tym zbytnio nie przejmują. Czy to cos zmienia w Twoim postrzeganiu facetów? Ja gdzieś czytałem że hipergamia jest powszechnym zjawiskiem i dotyczy prawie wszystkich kobiet, ale jakoś wdając sie w związek nie myślę o tym że partnerka ucieknie za miesiąc z bogatszym albo przystojniejszym ode mnie.
Poprostu nie ma co sobie takimi sprawami zawracac głowy. Jesli partner/partnerka ma poukładane w głowie, sposoby zaspokajania potrzeb odbywały sie bez krzywdy dla drugiej strony czy w ogóle kogokolwiek, nie ma spatrzonego poglądu na seks i płec przeciwną, to bym się nawet nie zagłębiał w takie sprawy.
Nie rozumiem ciebie do końca.Pierw piszesz że ty w sumie to też bys nie chciał partnerki, która szuka ciągle przygodnego seksu a teraz narzekasz że ktoś może jednak rozliczać facetów z wybryków i to jest nie sprawiedliwe to sie w końcu zdecyduj bo już się pogubiłam.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 20:10   #700
Anhedon1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 85
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Nie rozumiem ciebie do końca.Pierw piszesz że ty w sumie to też bys nie chciał partnerki, która szuka ciągle przygodnego seksu a teraz narzekasz że ktoś może jednak rozliczać facetów z wybryków i to jest nie sprawiedliwe to sie w końcu zdecyduj bo już się pogubiłam.
Już śpieszę z wyjaśnieniami. Kluczową sprawą w moich twierdzeniach jest kwestia rozróżnienia czy partner chodzil na prostytutki regularnie czy sprobowal tylko raz, czy kobieta regularnie latala po klubach z rozlozonymi nogami czy tylko zdarzylo sie jej odbyc przygodny seks raz czy dwa. No i wazna kwestia podejscia do seksu i partnera/partnerki. Nie napisałem ze nie chcialbym partnerki co uprawiala przygodny seks, bylem zreszta juz z taka. Unikalbym kobiety ktora traktuje to jako sport, zdradzała, bawiła sie facetami.
Anhedon1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 20:19   #701
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Anhedon1991 Pokaż wiadomość
Już śpieszę z wyjaśnieniami. Kluczową sprawą w moich twierdzeniach jest kwestia rozróżnienia czy partner chodzil na prostytutki regularnie czy sprobowal tylko raz, czy kobieta regularnie latala po klubach z rozlozonymi nogami czy tylko zdarzylo sie jej odbyc przygodny seks raz czy dwa. No i wazna kwestia podejscia do seksu i partnera/partnerki. Nie napisałem ze nie chcialbym partnerki co uprawiala przygodny seks, bylem zreszta juz z taka. Unikalbym kobiety ktora traktuje to jako sport, zdradzała, bawiła sie facetami.
Ok ale zostawmy już te osoby co się bawią kosztem innych i ich uczuciami to po prostu świnie i nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości.Natomiast nie wiem czy jest różnica czy ktoś miał 3 przygodne seksy czy 10.Jeden czy dwa to spoko powyżej 5 już nie.Znajdą się osoby co wyśmieją taką ocenę.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 21:44   #702
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Ok ale zostawmy już te osoby co się bawią kosztem innych i ich uczuciami to po prostu świnie i nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości.Natomiast nie wiem czy jest różnica czy ktoś miał 3 przygodne seksy czy 10.Jeden czy dwa to spoko powyżej 5 już nie.Znajdą się osoby co wyśmieją taką ocenę.
A co złego jest w 5 przygodnych partnerkach?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 23:05   #703
Anhedon1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 85
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Ok ale zostawmy już te osoby co się bawią kosztem innych i ich uczuciami to po prostu świnie i nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości.Natomiast nie wiem czy jest różnica czy ktoś miał 3 przygodne seksy czy 10.Jeden czy dwa to spoko powyżej 5 już nie.Znajdą się osoby co wyśmieją taką ocenę.
Cieżko sprecyzowac. Nie mozna generalizować, bo kazda taka sytuacja ma inne podłoze. Nie jestem tu od ustalania reguł, kazdy sobie to interpretuje po swojemu i ustala te granice. Jedyne o co mi chodzi w tym wątku to stopniowanie czynu a nie wrzucanie wszystkich do jednego wora. Ta granica jest ruchoma ale dobrze jakby u niektórych w ogóle była. A gdzie sie znajdzie to już indywidualna sprawa.
Anhedon1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 09:45   #704
Nieznajomy112
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Musiałem coś napisać bo aż że śmiechu nie mogłem.

Facet który korzysta z usług płatnych tutaj jest uznawany za desperata, lamera itp. Trochę dziwne. Uznajmy że chłopa laska zdradziła i nie chce narazie żadnej poznawać oraz się użerać płcią przeciwną. To znajduje sobie kobitę ładną wpada robią to co on chce, płaci i znika. Jakie są tego plusy? Prostytutki lepiej o siebie teraz dbają, pilnują się aby nie zdobyć hiva i czasy alfonsów dawno za nami to mały procent.



Tak samo ktoś chce "[złe_słowo]" tak po prostu. To idzie i tak samo korzysta z usług. To nic dziwnego wręcz normalne bo mamy to w dna. Więc człowiek który nie ma potrzeb seksualnych jest osobą chorą wręcz.



Wiele tu pisało że prawilniak to powinien poderwać foczkę bo inaczej coś z nim nie tak. No według mnie pójście do klubu znalezienie laski z chcicą to zwykła [złe_słowo] która szuka bolca i darmowych drinków. Większa szansa na zarażenie się Aids oraz otrzymania chorób u takiej panny. [złe_słowo] w miała tyle co prostytutki lub więcej. Dodatkowo nie wiadomo czy cię nie oâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠ie. Więc niektórym panną tutaj radzę się zastanowić nad tym co piszą i co proponują. Jeżeli same dawałyście dupy w klubach jednorazowo to nieukrywajmy jesteście gorsze od prostytutek bo one chociaż zarabiają na tym.

Niektóre kobiety mają dziwny tok myślenia. Ja sam bym wolał wydać za godzinę 400-500zł u naprawdę ładnejni zadbanej panny. Niż wziąć jakąś z ulicy i przemęczyć się prymitywnymi tekstami które i tak prawdziwe by nie były, coś tam na nią wydać i dopiero [złe_słowo]. Myśląc potem przez resztę kolejnego dnia czy zaraziłem się hivem oraz dlaczego [złe_słowo] szwędzi. Niestety laski które są łatwe w klubach to zazwyczaj coś z nimi nie tak. Wręcz mnie odpychają tak jak wcześniej napisałem gorsze os prostytutek pod wieloma względami.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-09-08 o 12:32 Powód: Słownictwo.
Nieznajomy112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 09:54   #705
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Nieznajomy112 Pokaż wiadomość
Musiałem coś napisać bo aż że śmiechu nie mogłem.

Facet który korzysta z usług płatnych tutaj jest uznawany za desperata, lamera itp. Trochę dziwne. Uznajmy że chłopa laska zdradziła i nie chce narazie żadnej poznawać oraz się użerać płcią przeciwną. To znajduje sobie kobitę ładną wpada robią to co on chce, płaci i znika. Jakie są tego plusy? Prostytutki lepiej o siebie teraz dbają, pilnują się aby nie zdobyć hiva i czasy alfonsów dawno za nami to mały procent.



Tak samo ktoś chce "[złe_słowo]" tak po prostu. To idzie i tak samo korzysta z usług. To nic dziwnego wręcz normalne bo mamy to w dna. Więc człowiek który nie ma potrzeb seksualnych jest osobą chorą wręcz.



Wiele tu pisało że prawilniak to powinien poderwać foczkę bo inaczej coś z nim nie tak. No według mnie pójście do klubu znalezienie laski z chcicą to zwykła [złe_słowo] która szuka bolca i darmowych drinków. Większa szansa na zarażenie się Aids oraz otrzymania chorób u takiej panny. [złe_słowo] w miała tyle co prostytutki lub więcej. Dodatkowo nie wiadomo czy cię nie oâ˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜ â˜☠ie. Więc niektórym panną tutaj radzę się zastanowić nad tym co piszą i co proponują. Jeżeli same dawałyście dupy w klubach jednorazowo to nieukrywajmy jesteście gorsze od prostytutek bo one chociaż zarabiają na tym.

Niektóre kobiety mają dziwny tok myślenia. Ja sam bym wolał wydać za godzinę 400-500zł u naprawdę ładnejni zadbanej panny. Niż wziąć jakąś z ulicy i przemęczyć się prymitywnymi tekstami które i tak prawdziwe by nie były, coś tam na nią wydać i dopiero [złe_słowo]. Myśląc potem przez resztę kolejnego dnia czy zaraziłem się hivem oraz dlaczego [złe_słowo] szwędzi. Niestety laski które są łatwe w klubach to zazwyczaj coś z nimi nie tak. Wręcz mnie odpychają tak jak wcześniej napisałem gorsze os prostytutek pod wieloma względami.
Ty za to jestes jeszcze bardziej obrzydliwy ze swoimi podwojnymi standardami. No ale pewnie uwazasz sie za wielkiego maczo, bo facet uprawiajacy seks bez zobowiazan juz nie jest ohydny.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-09-08 o 12:33 Powód: Słownictwo w cytacie.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 09:58   #706
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

A nie uwazasz ze ryzyko zarazenia u takiej Panny zadbanej za 400-500 zl jest wyzsze niz u takiej Pany z imprezy, bo tamta przyjmuje codziennie po kilku Panow dziennie? Mysisz ze gumka to wystarczajace zabezpieczenie. Wiesz ze HPV roznosi sie mimo uzycia prezerwatywy? Mozna sie tez zarazic Chlamydia? Akurat ten wirus HIV to male ryzyko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 10:17   #707
Nieznajomy112
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Wiesz o tym że takie Panny nie przyjmują klientów po kilku dziennie? Dlatego też mają wyższe kwoty? Wezmą 3-5 w tygodniu i więcej nie potrzeba. Dodatkowo robią regularnie badania. Im kwota wyższa tym też pewność lepszych usług i bezpieczniej pod względe zdrowia.



Idąc do klubu muszę liczyć na to że złapię hiva. Laska daje dupy za parę drinków, więc mój mózg mówi że nie robi badań. Dodatkowo że niezbyt dba o siebie i nie wiadomo jak często baluje oraz ilu zalicza w przeciągu jednego wieczoru. Nie daj boże że trafisz na nimfomankę. Więc szczerze? Czuję się bezpieczniejszy u eksluzywnej prostytutki niż u szlaufa z klubu bo prędzej taki szlauf ma hiva niż nawet tania prostytutka z roksy.
Nieznajomy112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 10:19   #708
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 132
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Nieznajomy112 Pokaż wiadomość
Więc niektórym panną tutaj radzę się zastanowić nad tym co piszą i co proponują. Jeżeli same dawałyście dupy w klubach jednorazowo to nieukrywajmy jesteście gorsze od prostytutek bo one chociaż zarabiają na tym.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 10:32   #709
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Nieznajomy112 Pokaż wiadomość
Laska daje dupy za parę drinków, więc mój mózg mówi że nie robi badań.
Po takim swiatlym wniosku watpie, ze w ogole masz mozg.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No co, przeciez seks jest dla faceta, my kobiety tego nie lubimy
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-08, 10:56   #710
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

zakładam że prostytutki nie badają się codziennie.
dziewczyna bierze twojego penisa do ust a nawet jej się fizycznie nie podobasz. trudno raczej zazdrościć byłoby którejkolwiek ze stron układu.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2019-09-08 o 10:57
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 10:57   #711
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Nieznajomy112 Pokaż wiadomość
Idąc do klubu muszę liczyć na to że złapię hiva.
Uprawiając seks zawsze się z tym musisz liczyć. Plus z wieloma innymi chorobami wenerycznymi. Szkoda, że tego ci mózg nie powiedział. A testy na nosicielstwo HIV wychodzą dopiero po trzech miesiącach od zarażenia, więc nawet jakby ktoś je robił codziennie to nie masz pewności czy nie trafisz w okienko, kiedy już zaraża, a jeszcze nie wytworzył wystarczającej ilości przeciwciał, żeby to było wykrywalne.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 13:13   #712
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

To Tobie się wydaje, że to panna "eksluzywna". 400 zł teraz za takie usługi to wcale nie jest dużo. I tak mają kilku klientów dziennie. Są takie, które z Tobą zrobią to z gumką, a przy dopłacie zrobi to bez. Jeszcze to, iż wydaje Ci się, że robią badania. Jesteś bardzo, bardzo naiwny.
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 13:35   #713
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez tiuteraz Pokaż wiadomość
To Tobie się wydaje, że to panna "eksluzywna". 400 zł teraz za takie usługi to wcale nie jest dużo. I tak mają kilku klientów dziennie. Są takie, które z Tobą zrobią to z gumką, a przy dopłacie zrobi to bez. Jeszcze to, iż wydaje Ci się, że robią badania. Jesteś bardzo, bardzo naiwny.
Moim zdaniem to nie naiwność, to głupota.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 16:47   #714
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez tiuteraz Pokaż wiadomość
To Tobie się wydaje, że to panna "eksluzywna". 400 zł teraz za takie usługi to wcale nie jest dużo. I tak mają kilku klientów dziennie. Są takie, które z Tobą zrobią to z gumką, a przy dopłacie zrobi to bez. Jeszcze to, iż wydaje Ci się, że robią badania. Jesteś bardzo, bardzo naiwny.
Jednak z tym, że podobne ryzyko jest z "imprezowiczką" ma rację. To, że seks jest za darmo czy za pieniądze, nie zmienia znacząco ryzyka. Imprezowiczki też na jednej imprezie potrafią obskoczyć kilku facetów. Na drugi dzień mogą nawet nie pamiętać ilu ich było.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 16:54   #715
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Jednak z tym, że podobne ryzyko jest z "imprezowiczką" ma rację. To, że seks jest za darmo czy za pieniądze, nie zmienia znacząco ryzyka. Imprezowiczki też na jednej imprezie potrafią obskoczyć kilku facetów. Na drugi dzień mogą nawet nie pamiętać ilu ich było.
Ale on nie uważa, że podobne, tylko wyższe. Jakby fakt, że płaci 400 zł sprawiał automatycznie, że nie ma się czego obawiać.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 17:00   #716
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87154600]Ale on nie uważa, że podobne, tylko wyższe. Jakby fakt, że płaci 400 zł sprawiał automatycznie, że nie ma się czego obawiać. [/QUOTE]

Ja akurat omijam jedne i drugie.
Trzeba być durniem żeby ryzykować zarówno z "imprezowiczkami", jak i paniami za pieniążki.
Myślę, że to raczej jego sposób na radzenie sobie ze strachem.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 22:27   #717
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Jednak z tym, że podobne ryzyko jest z "imprezowiczką" ma rację. To, że seks jest za darmo czy za pieniądze, nie zmienia znacząco ryzyka. Imprezowiczki też na jednej imprezie potrafią obskoczyć kilku facetów. Na drugi dzień mogą nawet nie pamiętać ilu ich było.
Gdzie takie panny są? Jakoś na zadnej imprezie nie trafiłam, kurde.
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 12:13   #718
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;87155522]Gdzie takie panny są? Jakoś na zadnej imprezie nie trafiłam, kurde.[/QUOTE]

Dobre pytanie, ja na takie nie trafiałem zbyt często, może ze 2-3 razy w życiu. A ostatni raz - dawno. Ale niech będzie, że istnieją, zwalam na moją niską atrakcyjność.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 15:05   #719
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;87155522]Gdzie takie panny są? Jakoś na zadnej imprezie nie trafiłam, kurde.[/QUOTE]

O jakie panny ci chodzi?

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Ja akurat omijam jedne i drugie.
Trzeba być durniem żeby ryzykować zarówno z "imprezowiczkami", jak i paniami za pieniążki.
Myślę, że to raczej jego sposób na radzenie sobie ze strachem.
Czyli jak jesteś singlem seksu nie uprawiasz?
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 15:15   #720
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość

Czyli jak jesteś singlem seksu nie uprawiasz?
Hm, seks musi się dzielić na a) w związku i b) z osobą poznaną przypadkiem 5 minut temu.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-07 15:35:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.