Do Pań Z Bydgoszczy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-15, 22:46   #1
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka

Do Pań Z Bydgoszczy!!


Mieszkam blisko Bydgoszczy, ale nie znam sie na tym miescie więc baaaardzo prosze o rade
Mianowicie chodzi mi o jakiś salon kosmetyczny(?) gdzie wykonają mi super depilacje woskiem. Od razu dodatkowo pytam: wiem, ze w galerii Pomorskiej jest coś takiego jak depilacja (widzialam szyld kiedys)<--- czy tam jest dobrze?
I jesli polecice mi jakis salon to podajcie mi tez cene mniej wiecej bardzo Was prosze! Chodzi o caaałe nogi
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 17:06   #2
katkla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Do Pań Z Bydgoszczy!!

wiesz ja jestem z bydgoszczy ale strasznie duzo odwiedziłam salonów ale z zadnego jeszcze nigdy nie byłam zadowolona dlatego przymierzam otworzyc salon dla siebie ale porządny juz mnie to wkurza pozdrawiam
katkla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 17:13   #3
karolina86k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 114
Dot.: Do Pań Z Bydgoszczy!!

mieszkam w Bydgoszczy już całe 20 lat, ale nie byłam jeszcze u żadnej kosmetyczki Jednak teraz sama chętnie odwiedziłabym jakiś dobry salon kosmetyczny nie powalający cenami
hejka
__________________



karolina86k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 19:54   #4
fado19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
Dot.: Do Pań Z Bydgoszczy!!

Cytat:
Napisane przez adoosienka
Mieszkam blisko Bydgoszczy, ale nie znam sie na tym miescie więc baaaardzo prosze o rade
Mianowicie chodzi mi o jakiś salon kosmetyczny(?) gdzie wykonają mi super depilacje woskiem. Od razu dodatkowo pytam: wiem, ze w galerii Pomorskiej jest coś takiego jak depilacja (widzialam szyld kiedys)<--- czy tam jest dobrze?
I jesli polecice mi jakis salon to podajcie mi tez cene mniej wiecej bardzo Was prosze! Chodzi o caaałe nogi
Co prawda jestem Panem, ale korzystałem z usług salonu Pani Alicji Cechelt i bardzo ja polecam, jest doswiadczona kosmetyczka, dba o zaufanie swoich klientow i podchodzi do ludzi z profesjonalizmem.

Salon znajduje sie na ulicy Dworcowej 55.

Wizyte mozesz zamowic dzwoniac:
052 376-52-16
052 376-52-15
0 501 071 555
0 692 547 083


Nie wiem czy robia tam depilacje woskiem, ale podejrzewam, ze tak, zadzwon i zapytaj sie , jesli skorzystach z uslug Pani Alicji gwarantuje 100% zadowolenia

Pozdrawiam,
Rafał
fado19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 21:02   #5
kasik1982.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Do Pań Z Bydgoszczy!!

najlepsza,super kosmetyczka znajduje sie na os.Lesnym-Kaczmarek-Skamira(0-52 371 08 69)Pani jest wykladowca na kosmetologii UMK i zatrudnia kilka innych pan-wszystkie z super kwalifikacjami,m.in.przeb ijalam u niej kolczyk w pepku,ale sluzy cala gama uslug,gabinet w bloku-z zewnatrz niepozorny,z czystym sumieniem moge polecic wszystkie panie tam pracujace,nawet z paznokciami przeszlam wczesniej 5 kosmetyczek i dopiero z tego gabinetu bylam zadowolona-pelen profesjonalizm
kasik1982. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.