Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-06, 12:28   #31
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Cytat:
Napisane przez Equita
Obowiazkowo biala kredka rysuje kreski na gornej(!) i dolnej powiece (b.delikatnie),
Equita, co daje kreska biala na gornej powiece? Powieksza oko? jak nalozysz cien to chyba jej nie widac :?: Czy uzywasz jej tylko do jasnego cienia?
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 12:41   #32
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

A ja się malowałam, maluje i będę malować!
Uwielbiam to, po prostu znajduję w umalowaniu się czysta fizyczno - psychiczną przyjemność...
Oczywiście zależy od dnia, nastroju, stroju JAKI makijaż zaaplikuję sobie na mordkę, ale ZAWSZE wychodzę z domu w jakimś tam makijażu, choćby tylko w podkładzie, ale cosik leciutkiego chocby zawsze muszę mieć.
Uwielbiam się malować (i innych) i nigdy mnie to nie zmęczy...
Makijażowa masochistka - FEMME! Pa!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 13:15   #33
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Ja jedak nie wyobrażam sobie wyjścia do pracy czy na impreze bez makijażu tym niemniej staram sie by mi pasował i bym sie w nim dobrze czuła. Mam bardzo delikatny niemal "dziecięcy" typ urody więc w żywych kolorach wyglądam najzwyczajniej śmiesznie. W moim przypadku zbyt mocna kreska czy usta od razu rzucają sie w oczy i po prostu mi nie pasują. Kiedyś wściekałam się okrutnie gdy jeszcze ładnych pare latek po 18 urodzinach wciąż proszono mnie o dowód przy wejściu do lokali czy kupnie procentów. Wtedy nakładałam mocniejszy makijaz bo wydawało mi sie że to mi pasuje.Koniecznie chciałam się wyłamać !- gdy słyszałam że pasuja mi tylko stonowane barwy ja jakby na przekór malowałam się krzykliwie. Na dodatek wydawało mi się że powinno sie wykonywać zawsze pełen makijaż i pakowałam na siebie wszystko jak leci od podkładu zaczynając przez liner, perłowe cienie, róż,konturowkę, kryjącą pomadkę i puder sypki kończąc. A że na dodatek zasoby finansowe miałam racze skromne to tapetę mialam raczej niewyszukaną. Cóż, to było po prostu żałosne. Na szczęście szybko przejrzałam na oczy- jak zaczęłam uprawiać żeglarstwo i sport- przeszło mi.
Zrozumialam co mi pasuje a co nie i nie staram się na siłę wcielać trendów.
Usiłuję by makijaż nadawał cerze świeży, dziewczęcy wygląd. By odmładzał i był jak najmniej widoczny no i względnie trwały, bo nie lubie taszczyc ze sobą ton kosmetyków i brak mi czasu na ciągłe poprawki. Nie mam idealnej cery więc musze się troche podkolorować bo bez tego jestem jednak "zbyt naturalna" czyli słysze od wszystkich że chyba jestem chora.?

Po kilku nieudanych próbach powierzenia mojej twarzy profesjonalistom na większe wyjścia maluję sie sama...tak jak pize Aga - wymaga to dużo ćwiczeń ale da sie zrobić. Makijaż wieczorowy robię sobie oczywiście troche mocniejszy i poświęcem na niego tyle czasu ile mi akurat potrzeba. Ale staram sie zachować umiar żeby nie wyglądac karykaturalnie. Z większych estrawagancji na jakie sobie pozwalam to kępki rzęs i porządne wytuszowane na ciemno rzęsy (w dzień nigdy nie stosuję bardzo ciemnych tuszów), subtelnie wycieniowane powieki, ewentualnoie jakieś brokaty. I jestem z siebie względnie zadowolona
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 21:54   #34
Marzusia
Raczkowanie
 
Avatar Marzusia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 414
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Chyba u większości z nas zależy większość tego co uczynimy ze sobą od nastroju. Ja także maluje się do swego ubioru. Prawdę mówiąc często jak kupuje sobie nowy ciuch do niego dokupuje drobiazg do robienia makijazu i... torebke. Np. do pomarańczowej bluzki mam cień i w takim samym kolorze torebkę... Do zielonego zakietu podobnie... No i oczywiście mój kochany róż... którym moja szafa i kuferek jest teraz przepełniona
Marzusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 12:21   #35
zabciam
Zadomowienie
 
Avatar zabciam
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 1 159
GG do zabciam
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

ja na co dzien uzywam tylko podkładu,beżoweg opalizujacego cienia do powiek, tuszu do rzęs i czasem ołowka- brąz lub czerń- i tylle sie składa na moj poranny makijaz. CZasem jesli mi sie zachce uzywam kolorków-zielony,róż,brąz lub na wieczór moj ukochany makijazyk: czarne oczka i jasno bezowe lub rozowe usteczka
__________________
NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA LOS NASZYCH BLIŹNICH!

https://wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!


http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 15:42   #36
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Cytat:
Napisane przez MonisiaPP
Equita, co daje kreska biala na gornej powiece? Powieksza oko? jak nalozysz cien to chyba jej nie widac :?: Czy uzywasz jej tylko do jasnego cienia?
MonisiaPP ja ja widze, moze dlatego ze mam jasne oczka, cere i wogole bardzo jasne brwi i rzesy, ciemny tusz i biala kredka wyglada super, a cien tylko bardzo delikatnie nakladam
rano chce uzyskac efekt wiekszych oczek, bo spioch ze mnie i tak do poludnia zaspana jeszcze jestem...
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 18:30   #37
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Czym się kieruję rano gdy robie makijaz?? hmm...tym, że za 20 minut musze wyjść z domu a właśnie jem śniadanko (jeszcze w piżamce ). u mnie rano to jest szybka akcja!! śniadanko, łazienka, szybkie ubieranie się, książki do plecaka, krem, lekki fluid, tusz, błyszczyk i sio z domu. teraz tak będę miała jeszcze tylko 2 razy(znaczy się pozostałe "egzaminy maturalne") i wakacje......więc pełna rozpusta. wszystko powoli, bez pośpiechu, z kolorami też będzie można zaszaleć. ogólnie bardzo lubię się malować, sprawia mi to przyjemnośc, niepowiem. ciekawe jak to będzie od października-znaczy sie studia. ponieważ mieszkam kawałek pod Warszawą,a rano na Modlińskiej są korki(niektórzy może wiedza ocb), więc na dojazd będę musiała przeznaczyć więcej czasu niż teraz (czyli 5 minut samochodem). wtedy to chyba w ogóle nie będę się malowała
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 18:47   #38
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Smile Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Kiedyś jak miałam więcej czasu( na początku studiów) to zawsze starałam się dopasować makijaż do stroju, lub pewnego jego elementu (bluzki, apaszki, spodni). Teraz od jakiegoś czasu zwyczajnie mi się nie chce. Co nie znaczy, że się nie maluje. Podstawą jest oczywiście krem nawilżający (lekki nie zatykający porów), podkład(tylko na nos, brode oraz jako baza pod cień), korektor (na ewentualne syfki), puder w kamieniu, puder brązujący na kości policzkowe i oczywiście tusz do rzęs. Od dłuższego czasu maluję się cieniem w kolorze orzechowego brązu (do wszystkiego mi pasuje), jak mam więcej czasu to mieszam go z różowym, białym lub pudrem brązującym.Maluję się nie dłużej niż 10 minut, drugie tyle potrzebuję na ułożenie włosów.
Na wieczorne wyjścia szaleje sobie i wtedy to ohh..dzieje się przed tym lustrem
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 20:33   #39
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Wink Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Turkusowy makijaz do pracy? Jak najbardziej!
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 20:42   #40
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Red face Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

hihi, ale to chyba zalezy od tego gdzie pracujesz, prawda?
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 20:45   #41
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

A czy jest cos nie tak w tym makijazu? Oczywiscie, ze pani pracujaca w banku sie tak nie umaluje.
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 21:00   #42
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

szyna, a jakiego podkladu/ pudru uzywasz? bardzo ladnie towja cera wyglada.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:04   #43
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Smile Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

To ten oslawiony juz dream matte mousse, nowosc z Maybelline. Ja jestem nim zachwycona. Mam cere bezproblemowa (no oprocz cieni pod oczami, ktore maskuje korektorem) i dla mnie on sie sprawdza w 100%, choc moim zdaniem wybralam troszke za jasny odcien
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 22:53   #44
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

slicznie na tobie wyglada. u mnie niestety podkresla suche miejsca, z ktorych istnienia nawet nie zdawalam sobie sprawy no i mam dosc duze pory, a ten podklad niestety w moim przypadku to podkresla.
a do cienie pod oczami jakiego korektora uzywasz?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 08:48   #45
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Smile Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Ja zawsze pod ten podklad stosuje krem nawilzajacy, ktory powoduje, ze skorki nie sa wcale widoczne (a tez takie mam chocby na nosie) oraz ze ladnie sie on wowczas rozprowadza. Ja go uwielbiam za naturalny efekt i bezsmugowe rozprowadzanie.
Co do korektora, to jest to Maybelline EverFresh taki z aplikatorkiem z gabeczki. Nie jest idealny, moim zdaniem za malo kryjacy, ale moze byc
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 15:41   #46
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

W moim przypadku najbardziej liczy się strój, okoliczności np. czy idę do pracy, czy na uczelnię. Liczy się też czas, ale nigdy nie wychodzę poniżej swojego standardu: podkład, korektor, tusz do powiek, biała kredka na wewnętrznej powiece.
Kolor makijażu dopasowaję do stroju, nigdy mój makijaż nie pozostaje w kontraście do stroju.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 18:55   #47
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 430
Talking A ja delikatnie

Ja tam rano nie mam czasu na mocny makijaż, poza tym nie lubię w takim chodzić...Jestem w miarę zadowolona ze swojej "naturalności" (szczególnie z brązowych powiek) i tylko ją podkreślam pudrem w kamieniu, różem i tuszem do rzęs. Na usta kładę jakiś beżowy błyszczyk. Gdy idę na spotkanie z przyjaciółkami lub z moim facetem, dodaję do tego jasny cień- beż, fiolet lub niebieski. A na wieczór jeszcze jakaś kreseczka Poza tym, mam mieszaną cerę i makijaż nie wytrzymuje u mnie długo, szczególnie makijaż oczu. Co mnie niekiedy wkurza, ble.
Julie_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 23:15   #48
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Szyna chyba zle zrozumialas moje intencje. Bardzo podoba mi sie makijaz, z pewnoscia Tobie pasuje, lecz nie wyobrazam sobie mojej pani prof w turkusie
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 23:47   #49
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Ja maluje tylko oczy i kolor dostosowuje zazwyczaj do stroju, a ponieważ większość ubrań mam w kolorze blue to oczy maluję na niebiesko albo turkusowo.
Raz mi się zdarzyło że pomalowałam oczy i stwierdziłam, że do stroju mi nie pasują i sie od nowa malowałam, maniakactwo normalnie <lol>. Pozatym rzadko mi się zdarza wyjść z domu bez pomalowania oczek
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-24, 09:47   #50
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Na co dzień najcześciej maluję sie bardzo delikatnie. Obowiązkowo coś nawilżającego, najlepiej żeby od razu rozświetlało, a jak by lekko koloryzowało to wtedy rezygnuję z podkładu(koloryzujący krem Clinique ). Zimą raczej nakładam cienką warstwę podkładu i przysypuję ją warstewką pudru sypkiego. Róż na policzki, czarny tusz na rzęsy i transparentny błyszczyk.
To mój uniwersalny makijaż - sprawdza się w niemal każdej sytuacji i pasuje do każdego stroju .
Natomiast na wieczór szaleję trochę bardziej z makijażem.
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 19:23   #51
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Gunetka nie ma sprawy, wcale nie pomyslalam nic zlego a tak naprawde do pracy ualowalam sie tak tylko jeden raz na codzien chodze umalowana bardziej naturalnie
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 20:06   #52
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

a ja się prawie w ogóle nie maluję, bo jestem zbyt duzym leniuchem . używam tylko różu, tuszu i błyszczyka w naturalnym kolorze. czasami jeszcze przejadę pudrem po strefie T, ale osatnio bardzo rzadko mi się to zdarza.cieni do oczu wprost nie cierpię, chociaz mam ich kilkanaście ( zawsze sie łudzę, że mi się kiedyś przydadzą )
podkładów tez nie uzywam, bo jakoś nie mogę znieśctego, że mam coś na twarzy , ale za to lubię malowac innych i oglądać makijaze.
p.s. może ktoś wyjaśni mi laikowi co daje biała kreska nagórnej powiece????
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 22:31   #53
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Ja kieruję się w swoim makijażu strojem ,niestety nie umiem robić tak pięknych makijaży jak wy drogie wizażanki,maluję się szybko czyli puderek w kulkach cienie w kremie bo można malować się palcami,tusz i na koniec błyszczyk.
iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-25, 13:48   #54
monyaa
Rozeznanie
 
Avatar monyaa
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Ja mam żelazny zestaw - jakiś podkład, rozświetlający biały cień i czekoladowy, który tak rozcieram, że mało go widać.
Trochę tuszu i już.

Strasznie boję się eksperymentować, bo mam wrażenie, że w każdym innym kolorze będę wyglądać śmiesznie.
monyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 17:10   #55
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Do wiosny tego roku mój makijaż rano zajmował mi pół godziny - obowiązkowo podkład, bo wypryski i naczynka, tusz na rzęsy, cienie na powieki, brwi, bronzer na policzki, błyszczyk na usta, uff... Pewnego dnia PO POWROCIE z pracy zauważyłam, że wyszłam rano z domu nie malując oczu. Mam jasne rzęsy i bez tuszu wydaję się sobie OKROPNA, mydlana i bezbarwna - nigdy świadomie nie wyszłabym tez tuszu na rzęsach! A tu proszę - nikt nie zemdlał, nie krzyczał na mój widok, ruch uliczny nie stanął w miejscu jak wyszłam na ulicę. I tego dnia przestałam się tym przejmować. Teraz chodzę czasem bez podkładu i czuję się rozkosznie rozebrana. Dzięki temu mogę rano spokojnie zjeść śniadanie. Zresztą u mnie w pracy makijaż musi być minimalistyczny. Za to na imprezy i w weekendy szaleję
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)

Edytowane przez martiene
Czas edycji: 2005-05-27 o 17:11 Powód: literówka
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 17:19   #56
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

ja zazwyczaj sie nie maluję, ale jeśli już mam taki kaprys albo poprostu chce mi się, a zazwyczaj mi się nie chce, to staram się żeby makijaż nie rzucał sie za bardzo w oczy, ograniczam się wtedy jedynie do jakiś jasnobeżowo-brazowych cieni, tuszu do rzęs, błyszczyka i odrobiny pudru
mimo że w moich półkach zalega mnóstwo kosmetyków nie moge się zebrac i przypilnowac się aby czyms sie maźnąc
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 17:57   #57
Monalee
Raczkowanie
 
Avatar Monalee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 172
Thumbs up Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

wITAJ!
1. czas
2. kolor ubrania,bądź dodatki
3. czasami tak poprostu.
__________________
--- Rzeczywistość jest tylko stanem umysłu... ---


Monalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 18:29   #58
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

ja najczesciej maluje sie ciemnym brazowym cieniem do tego tusz nie uzywam podkladu za to lekko przypudruje sie brazujacymi kulkami na kosci policzkowe i skronie aha i robie to nie zaleznie od stroju braz do kazdego pasuje
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 18:37   #59
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

u mnie zawsze obowiązkowo (w takiej kolejnosci):
-korektor, a na to troszkę podkładu
- puder w kamieniu, ale nie wiele, pędlem nakładany
- puder w kulkach rozjaśniajacy
- na policzki puder w kulkach brązujący
-miejscowo puder sypki z drobinkami
- cień( w zależności od koloru ubrania)
- tusz do rzęs
- kredka na dolna powiekę

i to wszystko
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:35   #60
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Czym sie kierujesz rano gdy robisz makijaz?

Ja robiąc rano makijaz kieruje sie tym żeby:
- był w miare szybko zrobiony (chyba że mam więcej czasu)
- żeby pasował do stroju
- i żeby twarz wyglądała świeżo i naturalnie
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.