czerwony noch - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-05, 19:51   #1
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122

czerwony noch


Czym mam zamalowa moj wiecznei czerwony nonio??Nie ważne czy jest cieplo czy zimno on zawsze jest czerwony , na kazdym zdjeciu wygladam jak pijaczyna.Macie moze na to jakis sposob???
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 20:00   #2
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: czerwony noch

Tez bym się chętnie dowiedziała... Ja swój traktuję czasami korektorem, ale tylko na większe okazje, bo się za bardzo pory zapychają
Przydałoby się jakieś rozwiązanie "systemowe"
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 20:04   #3
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: czerwony noch

Zielony korektor to zatuszuje
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 20:04   #4
aneczka_10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 122
Dot.: czerwony noch

wlasnie o to mi chodzi...korektor starcza na chwilke
aneczka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 20:23   #5
machmachita
Przyczajenie
 
Avatar machmachita
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: czerwony noch

No niestety, tylko korektor + podkład, i najlepiej troche przypudrowac sypkim pudrem, bo z nosa wszystko szybko się ściera. Ja tez mam czerwony nochal, czasami bardziej, czasami mniej, i juz wiem, że na dłuzszą metę tylko porzane maskowanie pomaga. Oczywiście nalezy tez unikać gorących potraw i napojów, pikantnego jedzenia i takich tam, bo to poteguje jeszcze "czerwoność", ale jak dotąd żaden specyfik nie "wybielil" mi nosa...
machmachita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 20:36   #6
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: czerwony noch

moj nosek jest zawsze czerwony w ziemie, gdy....jest mi goraco ja sobie go po prostu smaruje zielonym korektorem i jakos działa, nakładam tez podklad anti shine z margaret astor. Jesli jestem w knajpce, u znajomych itp. i czuje, ze robi mi sie goraco, a mam pod reka np. szklane z czyms zimnym to dotykam do noska i zaczerwienienie schodzi jesli nie, to grzecznie przepraszam i ide do łazienki przypudrowac nosek
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 21:01   #7
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: czerwony noch

Mam cerę naczynkową, stosuję zielony korektor i jest dobrze przez cały dzień. Może to kwestia dobrego korektora, kiedyś używałam takiego w kamieniu i było o wiele gorzej, wchodził w pory i brzydko to wyglądało. Niestety przy widocznych przebarwieniach sam podkład nie wystarcza, ja używam zielonego korektora od 10 lat i jest to obok podkładu kosmetyk bez którego nie mogłabym się obejść
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-05, 21:21   #8
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: czerwony noch

Dziewczyny, a mogłybyście polecić jakiś konkretny korektor w tym wiosennym kolorze? Wiem, że jest mnóstwo recenzji na KWC, ale czasami jeden kosmetyk w danym kolorze, to zupełnie coś innego niż niby ten sam, ale o innym odcieniu, a nie da się ukryć, że zielony to dość charakterystyczny kolorek Sama mam problem z wiecznie czerwonym nosem, który jak na złość musiał się na mnie uwziąć i straszy mnie dodatkowo rozszerzonymi porami i wągrami. Ostatnio zabrałam się za kwasy i chciałabym znaleźć coś, co nie popsuje mi efektu oczyszczenia
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 22:31   #9
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: czerwony noch

Zielony korektor tuszuje czerwony kolor skóry i jest właśnie przeznaczony do cery z takimi problemami, jest to taka bardzo rozbielona zieleń, pod podkładem niewidoczna, korektor w inntm kolorze nie zamaskuje tego tak dobrze, ja używam Shiseido, jestem bardzo zadowolona, często koleżanki mówiły mi, że nawet nie widać, że jestem pomalowana, a ja zawsze mam korektor i podkład. Naprawdę polecam zielony korektor, bo przebarwienia psują efekt nawet najładniejszego makijażu.
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 12:38   #10
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: czerwony noch

Cytat:
Napisane przez adzia2
Zielony korektor tuszuje czerwony kolor skóry i jest właśnie przeznaczony do cery z takimi problemami, jest to taka bardzo rozbielona zieleń, pod podkładem niewidoczna, korektor w inntm kolorze nie zamaskuje tego tak dobrze, ja używam Shiseido, jestem bardzo zadowolona, często koleżanki mówiły mi, że nawet nie widać, że jestem pomalowana, a ja zawsze mam korektor i podkład. Naprawdę polecam zielony korektor, bo przebarwienia psują efekt nawet najładniejszego makijażu.
Z zielonym korektorem miałam do czynienia jako nastolatka, a kiedy mój pryszczowy problem zniknął, jakoś zupełnie zapomniałam o istnieniu tego cudownego kosmetyku Dzisiaj już nawet nie pamiętam jakich marek używałam, stąd moje pytanie. I pomimo tego, że znam właściwości zielonych korektorów, myślę że Twój opis przyda się wielu początkującym w tym temacie wizażankom Przyznam, że na Shiseido raczej mnie nie stać. Szukam czegoś średniopółkowego
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 22:41   #11
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: czerwony noch

Cena to jedyna wada tego korektora, ale na szczęscie jest wydajny. Używam go od kilku lat, ale wczesniej kupowalam tańsze i efekt po zastosowaniu byl naprawdę zadowalajacy. Na pewno można znależć cos tańszego i dobrego, ale mi szkoda pieniędzy na eksperymenty, bo często w efekcie wychodzi drożej
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-08, 14:16   #12
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: czerwony noch

A co z systematycznym łykaniem Rutinoscorbinu na uszczelninie naczynek?
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 17:20   #13
Oto Ja
Raczkowanie
 
Avatar Oto Ja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wygwizdowo;)
Wiadomości: 47
Dot.: czerwony noch

Ja tez mam pajączki na twarzy. kiedys zaczelam łyjac rutinoscorbin i pic wapno ale marne to efekty dawalo
Oto Ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 19:56   #14
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: czerwony noch

Nic nie pomogło, można zrobić różne zabiegi u kosmetyczki, ale wiąże się to ze sporym wydatkiem
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.