produkty konadnail - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-21, 21:23   #61
Kuna1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: produkty konadnail

Mam jeden i drugi zestaw. Jeden kupilam na targach w Warszawie (Konad), a drugi pewno Zontka przez Allegro. Zdecydowanie stawiam na Konad. Widac tu solidnosc wykonania elementow zestawow. Moje klientki w salonie zwracaja uwage
nie tylko co robie, ale takze czym robie. Nie probowalam czy plytki Zontka rozcinaja palce, ale 100-procentowej gwarancji bezpieczenstwa to ja im nie dalabym. Kazda z nas liczy sie z groszem, ale bez przesady. Jesli najmniejszym zestawem Konada da sie zrobic kilkaset wzorow, to kilkadziesiat zlotych wydaje sie smieszna kwota. Jest takie stare powiedzenie, ktore sprawdza sie u mnie: "Co tanie to drogie". Nie rzucajcie sie na rzeczy pare groszy tanszych. To nie jest trendy . Zreszta ja wstydzilabym sie powiedziec klientce, ze szukalam dla niej tanszego rozwiazania. Czuje, ze bylaby podejrzliwa wobec mnie.

Kuna
Kuna1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 21:42   #62
Magdalenus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 61
Dot.: produkty konadnail

Bardzo ciekawe są coraz nowsze nicki piszące pojedyńcze posty

Co do wzorków jako takich, to mam swój zestaw, kupiony na allegro u osoby o nicku zontek (jak widzę jest także w tym wątku - pozdrawiam). Nie ma żadnej różnicy pomiędzy tymi produktami - zestaw konada kupiłam na targach.
Luuuudzie, trzeba umieć żyć z konkurencją! Każdy monopol jest czymś destrukcyjnym (vide: tepsa, microsoft itp.)

Co do samej techniki, wzorki nakłada się w prosty sposób, ale jak ze wszystkim potrzeba też trochę wprawy. Fajna alternatywa dla osób nie mających dostępu do airbrusha.
Magdalenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 22:19   #63
Pusia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: produkty konadnail

"Każdy monopol jest czymś destrukcyjnym". Po co takie wielkie slowa, to tylko kosmetyki do paznokci. Kazdy ma prawo (takze Konad) bronic swojego produktu. Ja mam Konada i jest OK. Wczesniej uzywalam czegos innego, ale coraz mniej czasu na dbanie o dlonie. Szybko i efektownie, tego szukalam. Jak znajdzie sie cos lepszego, to zmienie marke. Ale na razie nie moge sie zdecydowac, ktora plytke kupic ))). Doradzcie mi:

/reklama usunięta /

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-12-28 o 11:50
Pusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 22:54   #64
onyxlife
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: produkty konadnail

hahahah w tym wątku już nie ma co pisac - dla mnie jest spalony.....
głównie pisze w nim jedna osoba, która co godzinę zakłada inny nick i wychwala swoje produkty....to już się nadaje do zgłoszenia łamania regulaminu wizażu.
Sami się ośmieszacie...
onyxlife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 06:51   #65
Kuna1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: produkty konadnail

Onyxlife, to nie watek jest spalony, tylko Ty. Osmieszylas sie przed ludzmi z forum. I masz racje, nie pisz juz tutaj wiecej. A tak miedzy nami, .....czy Ty nie jestes czasami facetem?
Kuna1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 08:01   #66
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: produkty konadnail

A gdzie moderator??
Z tego watku zrobila sie jedna wielka kpina!!!
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 12:34   #67
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez Pusia222 Pokaż wiadomość
"Każdy monopol jest czymś destrukcyjnym". Po co takie wielkie slowa, to tylko kosmetyki do paznokci. Kazdy ma prawo (takze Konad) bronic swojego produktu. Ja mam Konada i jest OK. Wczesniej uzywalam czegos innego, ale coraz mniej czasu na dbanie o dlonie. Szybko i efektownie, tego szukalam. Jak znajdzie sie cos lepszego, to zmienie marke. Ale na razie nie moge sie zdecydowac, ktora plytke kupic ))). Doradzcie mi:

/edit/
hehe, tez się waham, ale wybiorę :m50,m53 lub S1

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-12-28 o 11:56
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-24, 16:28   #68
Magdalenus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 61
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
A gdzie moderator??
Z tego watku zrobila sie jedna wielka kpina!!!
Dobre pytanie.
Magdalenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 19:40   #69
onyxlife
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: produkty konadnail

No coment - uderz w stół a nożyce się odezwą - kuna gratuluję inteligencji
onyxlife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 10:35   #70
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

Onyx zostaw, nie warto post zgłoszony już jako prowokujący do forumowej walki.
Nie ma sensu ciągnąć jałowej dyskusji
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 11:28   #71
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
A gdzie moderator??
Z tego watku zrobila sie jedna wielka kpina!!!
Cytat:
Napisane przez Magdalenus Pokaż wiadomość
Dobre pytanie.
Moderator też człowiek i ma Święta.

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
Onyx zostaw, nie warto post zgłoszony już jako prowokujący do forumowej walki.
Nie ma sensu ciągnąć jałowej dyskusji
dzięki

Cytat:
Napisane przez onyxlife Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu wypowiedzi od zontek jakoś wolę kupic ich produkty.
Gdyby nie zontek to pewno dalej kupowałybyśmy płytki i zestawy za większą cenę...
Nic dziwnego, skoro Ty i Zontek to jedna i ta sama osoba. Sprzedająca na allegro i reklamująca się tutaj.


Neneeke
i arcadius1974 i Magda18 to dla odmiany jedna i ta sama osoba, która reklamuje sama siebie na forum Wizaż.pl a sprzedaje na allegro

Żegnam oboje.

Natomiast Kuna1977 i Pusia222 to kolejne klony jednej osoby. Punktów do bana Ty/Wy jeszcze nie nazbierałyście, ale chyba innych punktów trochę się nazbierało, co?


Bardzo proszę o wysyłanie do mnie ZP, dużo szybciej mogę zareagować, niż przeszukując codziennie każdy wątek z osobna.

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-12-29 o 16:35
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 12:32   #72
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

o żesz w morde jeża !!!! Nieładnie, od tej pory przyrzekam słowem skauta wizażowego, że może niezbyt to piękne, ale będę donosić na każdego prowokującego do kłótni. Zauważcie zresztą, że nikt ze stałej ekipy nie woła o moderatora, tylko Ci co mają w tym jakiś cel. Bez sensu takie pisanie, Aguniu może rzeczywiście zamknij ten wątek, co miało być o Konadach napisane to już zostało napisane.
Oj nie zauważyłam, że nasza Kinia też wołała pomocy moderatora, ale pewnie od tej pory też będzie zgłaszała "zły post", wiedząc, że MOD nie wszędzie zdąży zauważyć prowokację.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 12:49   #73
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: produkty konadnail

A ja z kolei nie mam (jeszcze ) w zwyczaju sprawdzać IP użytkowników jeszcze przed przeczytaniem ich postów, ale czasem wydaje mi się, że może powinnam
Ja myślę, że wątek może na razie zostać otwarty, chyba ma wystarczająco "karteczek" żeby zniechęcić do dalszego łamania regulaminu
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 13:06   #74
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: produkty konadnail

hehhe, ale musiało być im wstyd po takiej wpadce, może to oduczy te jednopostowe laski od wtrącania swoich 3 groszy, wątek pomocny niech zostanie rzeczywiście, ale będę Ci "uprzejmie donosić" jak tylko znowu zacznie się coś dziać
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 16:12   #75
Magdalenus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 61
Dot.: produkty konadnail

[quote=Agoosia;6136381]Moderator też człowiek i ma Święta.

Oczywiście każdy ma prawo do odpoczynku

Tylko czytam, rzadko piszę. Nigdy nie zgłaszałam postów, czas zacząć...
Magdalenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 13:03   #76
paulina2022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Na allegro są takie mini zestawiki "podróżne" Jest tam płytka z 2 wzorkami, stępelek, mini lakierek- biały- mocno kryjący, i dodatkowy czyścik(metalowy)
witam,

mam pyatnie moze ktos potrafi mi odpowiedziec, a mianowicie kupilam zesytaw konadnail i niestety mam maly problem: nakladam lakier na płytkę i sciagam nadmiar czyscikiem i przykladam stempelek jednak lakier tj. wzorek sie na nim nie odbija.dlaczego?moze cos robię zle?
prosze o odpowiedz i pomoc,
pozrdawiam
paulina2022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 13:17   #77
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez paulina2022 Pokaż wiadomość
witam,

mam pyatnie moze ktos potrafi mi odpowiedziec, a mianowicie kupilam zesytaw konadnail i niestety mam maly problem: nakladam lakier na płytkę i sciagam nadmiar czyscikiem i przykladam stempelek jednak lakier tj. wzorek sie na nim nie odbija.dlaczego?moze cos robię zle?
prosze o odpowiedz i pomoc,
pozrdawiam
Musisz dobrze odtłuścić paznokieć i płytkę. Stempelek w sumie też Niektórzy przyciskają zbyt mocno stempelek do płytki i do paznokcia i wtedy się nie odbija. Pamiętaj, żeby za każdym razem wszystko dokładnie odtłuścić. Używaj przy tym zmywacza, który nie jest natłuszczający. Powinno pomóc.
Jaki masz zestaw? Z małym stempelkiem, czy dużym? Mi tym małym też nie chciało wychodzić, bo był jakiś zbyt twardy i nie przylegał dobrze do paznokcia. Z dużym nie mam żadnego problemu
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 13:22   #78
paulina2022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
dziekuje za odpowiedz, mam zestaw z malym stempelkiem spróbuje odtłuścić płytki zmywaczem zobaczymy czy wyjdzie

dziekuje jeszcze raz za rade, udało sie, jest super mykam sie bawic,

pozdrawiam i dzieki
pappa

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2008-01-09 o 21:50 Powód: post pod postem - proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania
paulina2022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 21:28   #79
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: produkty konadnail

a czy maly stempelek to jest ten z zestawu podroznego? bo planuje wlasnie kupic i szukam tu watkow o tym i czytam ale jestem juz prawie zdecydowana
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 22:17   #80
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
o żesz w morde jeża !!!! Nieładnie, od tej pory przyrzekam słowem skauta wizażowego, że może niezbyt to piękne, ale będę donosić na każdego prowokującego do kłótni. Zauważcie zresztą, że nikt ze stałej ekipy nie woła o moderatora, tylko Ci co mają w tym jakiś cel. Bez sensu takie pisanie, Aguniu może rzeczywiście zamknij ten wątek, co miało być o Konadach napisane to już zostało napisane.
Oj nie zauważyłam, że nasza Kinia też wołała pomocy moderatora, ale pewnie od tej pory też będzie zgłaszała "zły post", wiedząc, że MOD nie wszędzie zdąży zauważyć prowokację.
Obiecuje
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 17:33   #81
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: produkty konadnail

nawet nie patrzac na jakosc to zestaw, przynajmiej ten najmniejszy konada jest tanszy od tego drugiego i jescze jest w nim maly bialy lakier i jest teraz nowy a mala plytka ma 4 wzory ja wybieram konad narazie tylko najmniejszy zestaw na sprobowanie a potem wiecej jak mi sie spodoba zamawiam dzisaj.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 11:42   #82
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: produkty konadnail

zamowienie dotarlo i jestem naprawde zadowolona z wzorkow ktore wychodza sa dokladne i precyzyjne. teraz jescze tylko dokupie sobie plytki dodadkowe. i poyslec ze meczylam sie wczesniej z paierowymi szablonami :P mam jescze pytanko co do zdobienia telefonow. raz mi sie wzorek nie udal i zmylam go zmywaczem i zostala mi brzydka smuga, ktorej nie da sie usunac czy zmywacz moze ropuszcac obudowe, to by zmywacz bezacetonowy.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 12:02   #83
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
zamowienie dotarlo i jestem naprawde zadowolona z wzorkow ktore wychodza sa dokladne i precyzyjne. teraz jescze tylko dokupie sobie plytki dodadkowe. i poyslec ze meczylam sie wczesniej z paierowymi szablonami :P mam jescze pytanko co do zdobienia telefonow. raz mi sie wzorek nie udal i zmylam go zmywaczem i zostala mi brzydka smuga, ktorej nie da sie usunac czy zmywacz moze ropuszcac obudowe, to by zmywacz bezacetonowy.
Apropos wzorków na telefonach To, czy zmywacz uszkodzi kolor obudowy, zależy od jakości materiału, z którego jest zrobiona (te starsze zazwyczaj są słabszej jakości i mogą się rozpuszczac pod wpływem zmywacza). Ja mam nowszy telefon i nawet aceton go nie rusza.
Jeżeli wzorek Ci się ie uda, to możesz poczekac aż wyschnie i po prostu go zdrapac
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:03   #84
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: produkty konadnail

tez mam nowszy telefon i zmywacz nie uszkodzil koloru tylko zrobil smugi. i jescze pytanko co do tego rozmazywania. jak juz wyschniete wzorki pokrywam utwardzaczem lub lakierem bezbarwnym to sie rzeczywiscie rozmazuje, czytalam juz wczesniej zeby nakapac lakierem, ale mi to nie wychodzi i wszystko na nic ;( a utwardzaczem to za pierwszym pociagnieciem wszystko znika i jescze te naklejane ozdobki sie rozmazuje, schodzi z nich kolor pod wplywem utwardzacz kupilam go specjalnie do tych ozdobek a wlasnie a tu takie cos jest firmy eveline. co mam zrobic zeby tak nie bylo ??
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:42   #85
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: produkty konadnail

Jak robię wzorki, to czasem w ogóle ich nie pokrywam bezbarwnym, i też się trzymają kilka dni bez problemu. Myślę, że na to rozmazywanie ma wpływ też skład chemiczny lakieru. Mam lakier z toluenem formaldehydem itd. i rozmazuje, a ten bez nie rozmazuje.
Raz myślałam, że się załamię. Zrobiłam żelki i na nie stempelki. Pokryłam całośc topem i wszystko zaczęło spływac a do tego jak zmyłam wszystko, okazało się, żę wzorek "wgryzł" się w żel i go odbarwił. Musiałam wszystko piłowac
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 20:43   #86
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: produkty konadnail

dzięki nastepnym razem bede patrzyla na sklad ale narazie musze zuzyc lakier bezbarwny ktory mam i ten nieszcesny utwardacz. zrobilam sobie wzorki wczoraj i delikatnie tak wczesniej radzilas nakapalam tym lakierem i tylko troszke sie rozmazalo ale i tak efekt fajny a moj zmywacz to jakis zracy nawet kolor z portfela zmazuje. mam zielony portfel i zrobilam sobie motylki na nim, jeden nie odbil sie dobrze to zmywaczem, bo zdrapac sie nie dalo. na portfelu w tym miejscu gdzie zmywalam zrobila sie skorupa, ciemniejszy kolor, a na patyczku zielony kolor.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 21:15   #87
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
dzięki nastepnym razem bede patrzyla na sklad ale narazie musze zuzyc lakier bezbarwny ktory mam i ten nieszcesny utwardacz. zrobilam sobie wzorki wczoraj i delikatnie tak wczesniej radzilas nakapalam tym lakierem i tylko troszke sie rozmazalo ale i tak efekt fajny a moj zmywacz to jakis zracy nawet kolor z portfela zmazuje. mam zielony portfel i zrobilam sobie motylki na nim, jeden nie odbil sie dobrze to zmywaczem, bo zdrapac sie nie dalo. na portfelu w tym miejscu gdzie zmywalam zrobila sie skorupa, ciemniejszy kolor, a na patyczku zielony kolor.
A jakiej firmy jest ten zmywacz? Ja zmywam albo inglotem (ale on jest tłusty) albo zmywaczem z EF (truskawkowym )
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 14:41   #88
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
A jakiej firmy jest ten zmywacz? Ja zmywam albo inglotem (ale on jest tłusty) albo zmywaczem z EF (truskawkowym )
taki zielony ale nie opakowanie tylko zmywacz taki jasniutki zielony kolor ma i nie jest az tak smiedzacy jak inne, te zwykle. kupiony w biedronce, tylko dlatego ze byl duzy bardzo, bo 200 ml a ja duzo zmywacza uzywam
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 14:06   #89
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: produkty konadnail

dziewczynki opatentowalam sposob na tansze kolorowe wzorki (bo ich maly lakier kosztuje 20zl) otoz pieknie wychodza wzorki robione farbkami awarelowymi (tak tak) tylko tymi w tubce one sa gestrze i maja wiecej pigmentu wzorki wychodza rowniotkie, nasycone kolorwami bardziej niz lakierem i co najwazniejsze: jak pokrywam lakier konad bezbarwbym to wzorek czasem sie rozmazuje, a farbki nic a nic!!

a farbka taka kosztuje ok 7-8zl np w empiku sa swietna i starcza na hohoho!!
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 14:59   #90
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: produkty konadnail

Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
dziewczynki opatentowalam sposob na tansze kolorowe wzorki (bo ich maly lakier kosztuje 20zl) otoz pieknie wychodza wzorki robione farbkami awarelowymi (tak tak) tylko tymi w tubce one sa gestrze i maja wiecej pigmentu wzorki wychodza rowniotkie, nasycone kolorwami bardziej niz lakierem i co najwazniejsze: jak pokrywam lakier konad bezbarwbym to wzorek czasem sie rozmazuje, a farbki nic a nic!!

a farbka taka kosztuje ok 7-8zl np w empiku sa swietna i starcza na hohoho!!
dzięki za cynk a zmywają się zmywaczem bez problemu?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.