Wiek a malowanie się - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-24, 19:07   #181
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Mogę się założyć, że jeszcze mamusia włosy córce pofarbowała
tego nie wiem, ale faktem jest , ze co jakis czas miała inny kolor włosów . No i jej słownictwo było straszneeeeeeee
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 19:44   #182
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Wiek a malowanie się

Ja mam 15 lat (3 gimnazjum). Zaczęłam się malować pod koniec 2 klasy. Używam tylko pudru matującego w płynie, korektora (mam trądzik i tłustą cerę) i błyszczyku lub pomadki ochronnej.
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 20:16   #183
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Wiek a malowanie się

Ja zaczelam malowac sie w 2 liceum (teraz jestem w 3) i to tylko tuszem do rzes.
Teraz czasem uzyje kremu+podklad (taki wymysl nivea) i kredki do oczu.
I tyle o
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 20:35   #184
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Wiek a malowanie się

ja zaczelam w drugiej ? gimnazjum chyba. pamietam, ze kupilam sobie kilka badziewnych kosmetyków. Boze jak ja musiałam wtedy wygladac , z pudrem , podkładem , kreska . jak wariatka . a mama mi zabraniała (miała racje ) powiedziała, ze tusz dopiero od 17 lat .

pamiętam, że moje koleżanki z klasy juz od 1 gimnazjum sie malowaly .. ale tak lekko. moim zdaniem wiek tu nie gra roli .. ważne, żeby umiec to robić, a nie udawac clowna
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:58   #185
Firlejka
Raczkowanie
 
Avatar Firlejka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chrząszczłewoszyce, Powiat Łękołowy ;-)
Wiadomości: 324
Dot.: Wiek a malowanie się

Zaczęłam w II kl. liceum. Tylko tusz i delikatne cienie do powiek.
__________________
Firlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 11:09   #186
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Wiek a malowanie się

Nikt mi nigdy nie zabranial, nie musialam wyczekiwac jakiegos tam x wieku

Ale zaczelam sie malowac codziennie od 2 klasy liceum, Wczesniej mi sie chcialo.
Ale to bylo tylko podkreslenie oczu - jakis cien plus tusz.

~Pozniej do makijazu wprowadzilam kreche, ktora do tej pory stosuje


Moja siostra zaczela tuszowac rzesy (tu zazwyczaj padaja gromy jak ja i mama moglysmy pozwolic) chyba jak miala 11 -12 lat.
Ja kupilam jej tusz, i z mama walnelysmy pogadanke 'ok maluj sie jak Ci sie chce, ale pamietaj o demakijazu'

Wczesnie zaczela ale slicznie wygladala i maluje sie do tej pory, jej wybor, skoro jako tak mlode dziecko wstawalo odpowiednio wczesniej przed szkola by rzesy porzadnie wytuszowac to ja nie widze w tym nic zlego.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 12:47   #187
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Wiek a malowanie się

a ja mam 18 lat i do dziś nie maluje sie codziennie po prostu nie czuje takiej potrzeby. A co do granicy według mnie dziwnie wyglądają dziewczęta z 1 czy 2 klasy gimnazjum wytapetowane na co dzień szczególnie ze te które ja znam nie znają umiaru w malowaniu sie na przykład latem w wakacje gdy popadał troszkę deszczyk zobaczyłam dziewczynę która tylko w okół twarzy miała pomarańczową maskę nieestetycznie to wyglądało w dodatku deszcz ja powoli zmywał a z oczu lał sie rozmazany tusz i cień (dodam ze padało od rana wiec deszcz jej nie zaskoczył) tak wiec moje zdanie jest takie ze najlepiej zacząć sie malować wtedy kiedy nie będziemy śmiesznie wyglądać gdy sie umalujemy
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 12:50   #188
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
a ja mam 18 lat i do dziś nie maluje sie codziennie po prostu nie czuje takiej potrzeby. A co do granicy według mnie dziwnie wyglądają dziewczęta z 1 czy 2 klasy gimnazjum wytapetowane na co dzień szczególnie ze te które ja znam nie znają umiaru w malowaniu sie na przykład latem w wakacje gdy popadał troszkę deszczyk zobaczyłam dziewczynę która tylko w okół twarzy miała pomarańczową maskę nieestetycznie to wyglądało w dodatku deszcz ja powoli zmywał a z oczu lał sie rozmazany tusz i cień (dodam ze padało od rana wiec deszcz jej nie zaskoczył) tak wiec moje zdanie jest takie ze najlepiej zacząć sie malować wtedy kiedy nie będziemy śmiesznie wyglądać gdy sie umalujemy
Splywajacy makijaz to nie kwestia wieku a raczej jakosci kosmetykow.

Widzialam i dorosle baby, ktorym w czasie upalu (!!) po policzku plynela niebieska strozka cienia zmieszanego z potem.

Co do przesadzonego makijazu - to rowniez nie ma znaczenia wiek bo i 'stara' i 'mloda' z tapeta kladziona szpachla na twarz wyglada groteskowo.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 13:04   #189
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Wiek a malowanie się

Ja pamiętam siebie- ok.13-letnią dziewczynkę z owocowym błyszczykiem To był mój jedyny kosmetyk do makijażu Dzisiaj dziewczyny w tym wieku używają masy kosmetyków. Strasznie mnie razi młoda, zdrowa buzia z czarnym eye-linerem i zbyt ciemnym podkładem. Uważam, że zupełnie zbędne są dla młodej dziewczyny eye-linery, kredki, konturówki a nawet podkład. Ja zaczęłam używać podkładu ze względu na to, że wstydziłam się trądzika Dopiero potem mama zaprowadziła mnie do dermatologa bo podkład to nie wyjście z sytuacji. Dzisiaj używam oczywiście podkładu, ale mam już ponad 20 lat no i trądzik znacznie zelżał. W każdym razie mój makijaż na wieczór nie wygląda nawet tak jak co u niektórych dziewczyn na co dzień . Nigdy również nie farbowałam włosów i nie znoszę tandetnego tlenionego blondu, jak i wszystkich udziwnień typu fioletowe czy różowe pasemka
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 13:26   #190
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Splywajacy makijaz to nie kwestia wieku a raczej jakosci kosmetykow.

Widzialam i dorosle baby, ktorym w czasie upalu (!!) po policzku plynela niebieska strozka cienia zmieszanego z potem.

Co do przesadzonego makijazu - to rowniez nie ma znaczenia wiek bo i 'stara' i 'mloda' z tapeta kladziona szpachla na twarz wyglada groteskowo.

Ale ja nie twierdzę że makijaż spływał jej dlatego ze była za młoda tylko chodzi o to że dla mnie kobieta która sie maluje bez względu na wiek powinna robić to umiejętnie i jeżeli ta młoda dziewczyna zaczęła sie malować to powinna umieć to robić. A to fakt w moim mieście więcej jest tych starych źle umalowanych Jest wiele kobiet po 50 które maja np. domalowane kredka brwi bo swoje powyrywały
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 14:12   #191
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Wiek a malowanie się

Ja wcześnie zaczęłam się malować - w 2 klasie gimnazjum malowałam się już na pewno. Mama nigdy mi makijażu nie zabraniała, ale muszę przyznać, że dbała o to bym zawsze ładnie wyglądała i w niczym nie przesadzała. Malowałam rzęsy, używałam jasnej pomadki/błyszczyku, transparetnego pudru dla zmatowania. (ale nie zawsze) Nigdy nie miałam tapety, makijaż był praktycznie niewidoczny. Nie uważam, aby było to za wcześnie - nie spóźniałam się z tego powodu do szkoły, nie odbijało się to na mojej nauce (jak często sugeruje się wymakijażowanym dziewczynom w szkole), nikogo raczej nie raziłam moim wyglądem
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 14:39   #192
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Wiek a malowanie się

Zaczęłam się malować w wieku 17 lat i był to tylko tusz do rzęs. Teraz mam 23 lata i jest to już pełny make up.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 14:57   #193
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Wiek a malowanie się

ja zaczynałam jako 12-latka z błyszczykiem potem byl lekki krem nawilzajaco matujacy i tusz...
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 15:00   #194
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Wiek a malowanie się

Właściwie to ostatnio widziałam wymalowaną ok. 10-letnia dziewczynkę z chłopakiem trochę starszym... ogólnie to wyglądali jak Jaś i Małgosia... Nie mam pojęcia czy te dziewczyny w tym wieku malują sie dla chłopaków?
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 15:56   #195
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Właściwie to ostatnio widziałam wymalowaną ok. 10-letnia dziewczynkę z chłopakiem trochę starszym... ogólnie to wyglądali jak Jaś i Małgosia... Nie mam pojęcia czy te dziewczyny w tym wieku malują sie dla chłopaków?

A dla kogo na pewno dla nich
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 16:17   #196
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Wiek a malowanie się

Dla mnie granicą jest to, czego potrzebujesz. Mam ochotę rąbnąć w łeb dziewczynom, które paćkają się fluidami, chociaż tego nie potrzebują (i kto to mówi). Ale ja jestem skrajnym przypadkiem. Już w podstawówce zaczęły mi się problemy z cerą, a dokładnie to zaskórnikami, więc już wtedy niestety musiałam się tapetować, straszny kompleks miałam. W gimnazjum doszedł do tego puder i tusz. Wiadomo jak to jest- każda chce podobać się sobie i chłopakom. W końcu po tuszu jest takie zalotne spojrzenie Zresztą do tej pory mi zostało- uwielbiam mieć pomalowane rzęsy. Teraz robię sobie mejkap na jaki mam ochotę- no może poza cieniami, bo psorowie trochę krzywo na to patrzą. W końcu szkoła to szkoła, jakiś rygor jest
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 17:27   #197
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: Wiek a malowanie się

Bylam zmuszona do uzywania podkladu juz w 2 kl gim, gdyz moj tradzik zwalal z nog ;o
niestety bylam za to strasznie szykanowana i represjonowana przez nauczycieli ;/ nie potrafili pojac tego, ze puder byl jedyna droga do podniesienia resztek mojej [owczesniej] samooceny.
entropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 10:23   #198
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Wiek a malowanie się

Ja zaczęłam się malować w 2klasie gimnazjum (koniec), ale tylko dlatego, że miałam problemy z cerą i wstydziłam się z domu wyjść. Nie chciałam się malować, nie sprawiało mi to przyjemności, to była konieczność...
Nigdy jednak nie wyglądałam tak komicznie jak brzmi stereotyp dziewczynki z 2klasy gimnazjum wytapetowanej. Absolutnie nie... Miałam dobrany podkład do cery.
Teraz maluję się już z przyjemnością Ale do szkoły.... korektor,podkład i tusz do rzęs.
__________________



Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 23:00   #199
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Wiek a malowanie się

Cytat:
Napisane przez natalii87 Pokaż wiadomość
chyba jestem z innej epoki ale moim zdaniem dziewczyna powinna sie malowac gdy skończy gimnazjum

w liceum lekki makijaż...

nie wiedzę sensu w tym aby psuć sobie cere a tym bardziej aby sie postarzać
choc musze przyznać,że jak czasem spotkam kolezanki mojego brata<młodsze o 3lata> to wydaje mi sie że to one maja 19 lat a nie ja....
jestem tego samego zdania
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.