Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-23, 12:00   #1411
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

No to nie wiem o co kaman bo u mnie tak to wygląda
IMG_2858.JPGIMG_2858.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 12:01   #1412
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Raficzyca, bardzo się cieszę że jest wszystko dobrze i mam nadzieję, że Was szybko do domu wypuszczą i jesteś już spokojniejsza

Pati, ja mam wrażenie że mój gin bardzo panikuje jeśli chodzi o sprawy związane z nadciśnieniem i na wszelki wypadek woli dać leki. Nie wiem czy słusznie, choć w sumie to na grupie na fb niektóre dziewczyny biorą dwie tabletki profilaktycznie cala ciążę.

Co do pomiarów usg: Natalia trzy dni przed porodem wg USG 3800, urodziła się 4100.
Jaś trzy dni przed porodem wg USG 3600, urodził się 3200,a ja znów liczyłam na 4kg
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 12:06   #1413
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Arya chyba nie chca mi go sprzedać ...
Bedzie tak ze nie kupie wcale , zadnego. Bo ja tak mam wlasnie "albo ten albo żaden" . Tak samo było z wozkiem., juz bylam taka zla ze nie chciałam zadnego hahahha. Jak maz cos mi wymyslal ze trochę drogi. Screenshot_20191023-130512.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 12:10   #1414
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i co wy robicie jak ta siara leci? Bo naszły mnie głupoty, że przecież wyleci mi przed porodem Jak już się zaczęło to aby dotknę piersi to cały czas coś wypływa. Malusieńko ale zawsze..

Nic nie robimy, po prostu nie można jakoś bardzo macać i już


Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Czy Wy kupujecie te ochraniacze na szczebelki i baldachimy? Pani w sklepie jakoś dziwnie na mnie spojrzała, jak powiedziałam, że tego nie chcę.

Żadnych kurzozbieraczy ani innych ochraniaczy nie planuję, bo mam obsesję na temat SIDS
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 12:11   #1415
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Kurde, a tam przy znaczku konwersacji messenger nie masz " do koszyka" może wyłapuje IP i nie sprzedają za granicę? bo innego pomysłu nie mam a ktoś w PL Ci nie kliknie ?
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 12:23   #1416
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Pati niestety nie pomogę z tym wzorem, bo te strony co miałam z nim zapisane to już też mają wyprzedane. Ale rzuciły mi się fajne kokony z velvetem na lanila, a z minky podoba mi się kolekcja marble i piórka z miko-shop. Zerknij, może coś ci właśnie w oko. Załącznik 7695526Załącznik 7695527Załącznik 7695528

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo mamo jaki piękny wzór w pióra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 12:26   #1417
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Arya ,u mnie nigdzie nie ma tego "dodaj do koszyka" Załącznik 7695530

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pati mi sie wyswietla tak jak Tobie. Spróbuj kliknąć na ten niebieski paseczek po prawej stronie na dole... Tak mi sie dodał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 12:26   #1418
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Pati, no drogie są, ale używki da się złapać za 150-160 już razem z wysyłką (na terenie Polski). Też nie udało mi się powstrzymać, jeno inny wzór
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 12:28   #1419
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

O ten paseczekreceived_2455570391347869.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 12:36   #1420
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Kurde, a tam przy znaczku konwersacji messenger nie masz " do koszyka" może wyłapuje IP i nie sprzedają za granicę? bo innego pomysłu nie mam a ktoś w PL Ci nie kliknie ?
Jak klikam.na znaczek messenger to moge zaczac czat z kims ze sklepu. A cena fajna, musza sprzedawac za granica bo wysylka do niemiec 49zl. Hmm... nie wiem sama czemu tak jest. Po tej cenie to nawet oplaca sie zamowic do Niemiec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Pati, no drogie są, ale używki da się złapać za 150-160 już razem z wysyłką (na terenie Polski). Też nie udało mi się powstrzymać, jeno inny wzór
Seven az przejrzałam olx i z mojego wzoru sa dwa , jeden we wroclawiu drugi w Szczecinie . Jeden 180zl drugi 200
Jak mam tyle siana zaplacic za cos co nie wiem czy w ogole ktos wysle to dziekuje , wole dolozyc i kupic nowy. A jeszcze jak pomysle , ze dziecko moglo to obrzygac albo cos to już w ogole moze z innych wzorow jest pelno ale z tego ze strzalkami sa 2 oferty . Swoja droga Janusze , nowy 300 a uzywke sprzedaja za 200 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 12:40   #1421
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Jak klikam.na znaczek messenger to moge zaczac czat z kims ze sklepu. A cena fajna, musza sprzedawac za granica bo wysylka do niemiec 49zl. Hmm... nie wiem sama czemu tak jest. Po tej cenie to nawet oplaca sie zamowic do Niemiec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Seven az przejrzałam olx i z mojego wzoru sa dwa , jeden we wroclawiu drugi w Szczecinie . Jeden 180zl drugi 200
Jak mam tyle siana zaplacic za cos co nie wiem czy w ogole ktos wysle to dziekuje , wole dolozyc i kupic nowy. A jeszcze jak pomysle , ze dziecko moglo to obrzygac albo cos to już w ogole moze z innych wzorow jest pelno ale z tego ze strzalkami sa 2 oferty . Swoja droga Janusze , nowy 300 a uzywke sprzedaja za 200

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Właśnie przy tym znaczku Messenger na dole powinno być „do koszyka” a może to kwestia przeglądarki ? Jaką masz ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 12:56   #1422
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Jak klikam.na znaczek messenger to moge zaczac czat z kims ze sklepu. A cena fajna, musza sprzedawac za granica bo wysylka do niemiec 49zl. Hmm... nie wiem sama czemu tak jest. Po tej cenie to nawet oplaca sie zamowic do Niemiec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Seven az przejrzałam olx i z mojego wzoru sa dwa , jeden we wroclawiu drugi w Szczecinie . Jeden 180zl drugi 200
Jak mam tyle siana zaplacic za cos co nie wiem czy w ogole ktos wysle to dziekuje , wole dolozyc i kupic nowy. A jeszcze jak pomysle , ze dziecko moglo to obrzygac albo cos to już w ogole moze z innych wzorow jest pelno ale z tego ze strzalkami sa 2 oferty . Swoja droga Janusze , nowy 300 a uzywke sprzedaja za 200 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No ba, na tę firmę na olx trzeba się przyczaić parę dni. Fajne oferty schodzą w ciągu kilku godzin. Ewentualne rzyganko widać by było na gąbce z materacyka, bo wyciąga się ją do prania
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 13:19   #1423
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Rzeczozn wstaw materac do pokoju syna my tam mamy normalne lozko tzn dwa materace jeden na drugim włożyliśmy jak wymienialismy swoj sypialniany. Jemu wystarczy poglaskanie i spi dalej trzymajac za rękę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas to nie przejdzie. Pokój jest wąski. Syn się budzi wola mama/tata siadaj. W domyśle na krzesło, żeby być z nim, dopóki nie zaśnie. Zasypia szybko, ale no.. trzeba siedzieć 🤦☠♀️ już zasypiał sam, a teraz nie wiem, jakiś regres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 13:29   #1424
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
U nas to nie przejdzie. Pokój jest wąski. Syn się budzi wola mama/tata siadaj. W domyśle na krzesło, żeby być z nim, dopóki nie zaśnie. Zasypia szybko, ale no.. trzeba siedzieć 🤦♀️ już zasypiał sam, a teraz nie wiem, jakiś regres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to tylko przejściowe? Bo jak Ci przyjdzie wstawać w nocy do dwójki to będzie ciężko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 13:38   #1425
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Seven no wlasnie bym sie wsciekla gdybym zamowila i przyszło smierdzące bo smrod wymiocin ciezko usunac. Ja nic nie kupuje w ciemno. Sie przejechalam na ciuszkach juz kiedys i nie będę ryzykowac.arya jak otworzylam w przegladarce to sie udalo. dzieki , mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu jeszcze będzie ta promo to klikne bo mam mieć wypłatę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

No to rzeczywiście masakra jak musisz przy nim siedziec. Oby bylo chwilowe. Ech .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 13:52   #1426
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Seven no wlasnie bym sie wsciekla gdybym zamowila i przyszło smierdzące bo smrod wymiocin ciezko usunac. Ja nic nie kupuje w ciemno. Sie przejechalam na ciuszkach juz kiedys i nie będę ryzykowac.arya jak otworzylam w przegladarce to sie udalo. dzieki , mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu jeszcze będzie ta promo to klikne bo mam mieć wypłatę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

No to rzeczywiście masakra jak musisz przy nim siedziec. Oby bylo chwilowe. Ech .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O to super


Idąc do dentysty złapał mnie taki ból w lewej stronie brzucha, że musiałam usiąść na przystanku nigdy czegoś takiego nie miałam, a mój mały się wesoło wypycha w tym miejscu. Nie wiem co to było ale nadal czuje ból. Oszaleje do porodu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 13:53   #1427
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Kurde fajny ten kokon ładny, aż mi sercem ruszyło, ze bym chciała ale rozum oponuje. Zwłaszcza, ze oddawałam to auto dzisiaj i się okazało, ze mam uszkodzony zderzak z przodu od strony pasażera i pewnie coś mi ściągną za to :/ ech nawet o tym nie wiedziałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 13:58   #1428
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Purple o masz. Zawsze cos. Zawsze.... my jutro mamy zakładanie tego pieca i po cichu modły odstawiam ,zeby nie wyszedł jakis chwast w trakcie i zeby cena nie wzrosla. W dodatku mam scisk zoladka zeby zadna plytka nie poszła bo piec mamy w tej szafie a oni beda wiercić dziure do piwnicy.... z tego stresu dzis pewnie nie zasne. Musze wieczorem cos na obiad tez przygotować na jutro. Screenshot_20191023-145815_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 14:04   #1429
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Kurde fajny ten kokon ładny, aż mi sercem ruszyło, ze bym chciała ale rozum oponuje. Zwłaszcza, ze oddawałam to auto dzisiaj i się okazało, ze mam uszkodzony zderzak z przodu od strony pasażera i pewnie coś mi ściągną za to :/ ech nawet o tym nie wiedziałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O kurcze to faktycznie kiepsko. Może jednak nic nie zrobią?
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Purple o masz. Zawsze cos. Zawsze.... my jutro mamy zakładanie tego pieca i po cichu modły odstawiam ,zeby nie wyszedł jakis chwast w trakcie i zeby cena nie wzrosla. W dodatku mam scisk zoladka zeby zadna plytka nie poszła bo piec mamy w tej szafie a oni beda wiercić dziure do piwnicy.... z tego stresu dzis pewnie nie zasne. Musze wieczorem cos na obiad tez przygotować na jutro. Załącznik 7695541

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak fachowcy to dadzą radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 14:05   #1430
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Noo nawet nie wiem kiedy się to stało, wiec powiedziałam kolesiowi, ze dzisiaj rano :p mam ubezpieczenie z roboty na to, ale jakiś tam współudział pewnie będzie.

Ja na swoim macierzyńskim nawet nie gotuje, nosi mi chłopak ze szkolnej stołówki dobrze gotują a za te cenę (zupa + drugie 8 pln) to serio mi się nie chce iść do sklepu i potem się tłuc garami. Właśnie jem gulasz, mniam. A zupy na wynos panie kucharki zawsze dają pełen litrowy pojemnik, wiec porcja dla całej rodziny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 14:12   #1431
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Też mi się podoba ten kokon kurde no ale...szkoda mi troszkę pieniążków muszę przemyśleć

Cieszę się bo przyszedł wózek jeszcze nie otwarlam kartonów bo dzis mam dzien slabeusza i nie wiem czy nie poczekam do soboty na TŻ, no ale nie widzialam go na zywo tzn. koloru i nie wiem czy wytrzymie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 14:17   #1432
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Hej dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
ja też się dziś witam w 32+0 tc . Właśnie czekam na kuriera bo reklamuje aspirator do nosa dla maluszka, który kupiłam w gemini... kurier ma się pojawić do godziny 20, a jak się nie pojawi to mam się skontaktować z apteką :/. Cudownie.... nie muszę wspominać, że nie podali mi do niego numeru bo nie mają ? Mam nadzieję, że dzisiaj się jednak pojawi, a ja siedząc w domu może coś w nim ogarnę... np. szafę w przedpokoju
Co do wymiarów główki to o ile znów czegoś nie pokręciłam to Antka obwód wynosi 29.75 :O
Mylukier,a co się stało z tym aspiratorem że musisz reklamować?

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Chyba podkręciłaś bo mi gin zawsze podaje wymiar główki jako średnicę, a brzuszka obwód i właśnie obwód wynosił ponad 20. Ale może u ciebie główkę podaje też jako obwód

Zazdroszczę wam tych paznokci. U mnie ścięte na króciutko, nawet nie próbuje malować hybrydą bo od razu mi wszystko odpada, a paznokcie rosną w takim tempie, że szkoda mojej roboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gosiula,ja mam w ciąży to samo!!! Przed zawsze mi się pięknie trzymała, nawet do 4 tygodni, a teraz tydzień ponosze i mi się zdziera teraz miałam ma czerwono pomalowane, to po tygodniu tak okropnie te paznokcie wyglądały, że musiałam sciągać więc chyba już niestety odpuszczę hybrydy do porodu, A szkoda...

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Nic nie robimy, po prostu nie można jakoś bardzo macać i już

Żadnych kurzozbieraczy ani innych ochraniaczy nie planuję, bo mam obsesję na temat SIDS
Black, mówisz żeby nie tykać cycków? kurde , ja jestem trochę przerażona, bo od około 2 tygodniu co kilka dni mam plamę na pizamie po nocy w okolicy cycka żółtą :/ okropnie to wygląda. I tak się zastanawiam, czy jakoś niechcący "pomagam" tej siarze lecieć,czy jak....

Dziewczyny, idę właśnie z siostrą na pizzę od kilku dni przeszła mi zgaga, więc po cichu liczę że może pizza nie zaszkodzi...A mam taką ochotę że po prostu MUSZE ją zjeść

Aaa i fzus przyszło łóżeczko dla dziecia jak rozpakowalam to troche śmierdzi farbą, ale przyjdzie Tz to niech wypakuje do końca i będziemy wietrzyć

PATI, fajny ten kokon! Ja zamówiłam podobny na allegro, fajna sprawa

Edytowane przez maddd
Czas edycji: 2019-10-23 o 14:20
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 14:18   #1433
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Też mi się podoba ten kokon kurde no ale...szkoda mi troszkę pieniążków muszę przemyśleć

Cieszę się bo przyszedł wózek jeszcze nie otwarlam kartonów bo dzis mam dzien slabeusza i nie wiem czy nie poczekam do soboty na TŻ, no ale nie widzialam go na zywo tzn. koloru i nie wiem czy wytrzymie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kokona w końcu nie kupuje, ale namówiłam męża żeby kupił Malemu ten komplet poduszka i kocyk w pióra z miko shop co Gosia wstawiła bo jest piękny
Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Noo nawet nie wiem kiedy się to stało, wiec powiedziałam kolesiowi, ze dzisiaj rano mam ubezpieczenie z roboty na to, ale jakiś tam współudział pewnie będzie.

Ja na swoim macierzyńskim nawet nie gotuje, nosi mi chłopak ze szkolnej stołówki dobrze gotują a za te cenę (zupa + drugie 8 pln) to serio mi się nie chce iść do sklepu i potem się tłuc garami. Właśnie jem gulasz, mniam. A zupy na wynos panie kucharki zawsze dają pełen litrowy pojemnik, wiec porcja dla całej rodziny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak ja bym chciała żeby ktoś mi tak przynosił obiady... Zazdroszczę

Ja wczoraj właśnie mówię to męża że dawno nie jadłam jego obiadu i mógłby coś w końcu ugotować to skwitował że robię lepsze i on mi się do kuchni pchał nie będzie

Teraz jeszcze daje radę, ale po porodzie to chyba on będzie stał w garach albo będziemy coś zamawiać bo jakoś średnio widzę moje gotowanie w połogu. A na pewno nie przez pierwsze kilka dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 14:28   #1434
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Noo nawet nie wiem kiedy się to stało, wiec powiedziałam kolesiowi, ze dzisiaj rano :p mam ubezpieczenie z roboty na to, ale jakiś tam współudział pewnie będzie.

Ja na swoim macierzyńskim nawet nie gotuje, nosi mi chłopak ze szkolnej stołówki dobrze gotują a za te cenę (zupa + drugie 8 pln) to serio mi się nie chce iść do sklepu i potem się tłuc garami. Właśnie jem gulasz, mniam. A zupy na wynos panie kucharki zawsze dają pełen litrowy pojemnik, wiec porcja dla całej rodziny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


No nie dziwie się, nie opyla się gotować za taką cenę zazdro bo ja mam codziennie problem z obiadem w okolicy są niby jakieś bary ale drugie danie 18-20 zeta i dwa razy jadłam i były niedobre najlepiej smakuje jak mąż gotuje, najbardziej lubię weekend i pon-wtorek bo na te dni mi coś zostaje zawsze


Jaśkowi się nie podobało u dentystki, skopał mnie przy czyszczeniu kamienia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Ja kokona w końcu nie kupuje, ale namówiłam męża żeby kupił Malemu ten komplet poduszka i kocyk w pióra z miko shop co Gosia wstawiła bo jest piękny Jak ja bym chciała żeby ktoś mi tak przynosił obiady... Zazdroszczę

Ja wczoraj właśnie mówię to męża że dawno nie jadłam jego obiadu i mógłby coś w końcu ugotować to skwitował że robię lepsze i on mi się do kuchni pchał nie będzie

Teraz jeszcze daje radę, ale po porodzie to chyba on będzie stał w garach albo będziemy coś zamawiać bo jakoś średnio widzę moje gotowanie w połogu. A na pewno nie przez pierwsze kilka dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kopa by dostał ode mnie i w podskokach by robił nie ma zmiłuj u nas ale u mnie mąż akurat lubi gotować sam z siebie to na to nie narzekam. Gorzej z jakimiś sprawami remontowo wykończeniowymi bo tego nie lubi robić i musi swoje odczekać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 14:28   #1435
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Nilka a to emocje u Ciebie 🥰🥰 ja bym na pewno zajrzala do srodka ;D bo rozumiem ze masz go w srodku w mieszkaniu? ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 14:30   #1436
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja bym pewnie jak znam siebie leciała na samych kanapkach, jajkach i jogurtach gdyby nie te obiady. No, może jeszcze Chińczyk w ramach atrakcji
Ogólnie lubię gotować, ale nie dla siebie. Zawsze się przy gotowaniu tak najem tymi zapachami, ze potem już mi się nie chce tego jeść :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 14:31   #1437
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

U mnie mąż absoltnie nie gotuje ten sam argument przedstawia mi co Twój maz haha ale to akurat prawda, slabo mu to wychodzi. Kanapki robi pyszne Czasami zrobi ziemniaki z jajem smazonym albo kotlety i to wsio haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 14:39   #1438
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
U mnie mąż absoltnie nie gotuje ten sam argument przedstawia mi co Twój maz haha ale to akurat prawda, slabo mu to wychodzi. Kanapki robi pyszne Czasami zrobi ziemniaki z jajem smazonym albo kotlety i to wsio haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój to jedynie jajecznica, naleśniki (ale tu nie ma wyjścia bo mi w ogóle nie wychodzą ), pancakes i omlety. To robi bez gadania. Obiad czasem "ugotuje" a właściwie zrobi po kolei pomysł na i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 14:40   #1439
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Ja bym pewnie jak znam siebie leciała na samych kanapkach, jajkach i jogurtach gdyby nie te obiady. No, może jeszcze Chińczyk w ramach atrakcji
Ogólnie lubię gotować, ale nie dla siebie. Zawsze się przy gotowaniu tak najem tymi zapachami, ze potem już mi się nie chce tego jeść :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


To mamy tak samo. Dla kogoś czy jak robimy imprezę to mogę stać cały dzień w kuchni, a dla siebie samej nie ma opcji :/ nie lubię też sama jeść w ciąży to jedynie rozumem się kieruje i zrobię jakiś szybki obiad


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-23, 14:43   #1440
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

A to mój lubi gotować, w sumie często mnie wygania z kuchni, bo uważa, ze ja się ze wszystkim za bardzo pieszczę, bo to jego gotowanie to takie typowe „15 minut w kuchni”. Ale pyszne robi

Co do kanapek to najlepsze robi mój tata. Zawsze się śmiałam, ze kanapki mamy to taka bieda a jak tata zrobił, to na kanapce jest wszystko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.