Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-25, 10:02   #3091
kardab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Zwolnił się termin na organizację przyjęcia weselnego w lokalu Biała Przystań w Łękach Dolnych - termin 30.09.2017. Osoby zainteresowane proszę o kontakt, tel. xxx.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-01 o 11:08
kardab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 11:00   #3092
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kardab Pokaż wiadomość
Zwolnił się termin na organizację przyjęcia weselnego w lokalu Biała Przystań w Łękach Dolnych - termin 30.09.2017. Osoby zainteresowane proszę o kontakt, tel. xxx.
Jak tam jest cenowo?
__________________
mój decoupage

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-01 o 11:08 Powód: Cytat.
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 11:26   #3093
Ruda0993
Przyczajenie
 
Avatar Ruda0993
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Drogie Panie, potrzebuję Waszej pomocy. Wiem że ten temat był już poruszany ale szukam kamerzysty i fotografa, najlepiej z jednej firmy I rzecz jasna nie za miliony. Kontaktowałam się już z kilkoma firmami ale większość ma już termin zajęty. Proszę pomóżcie
Ruda0993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 12:33   #3094
kardab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cena w Białej Przystani zależy od wybranego pakietu. Mogę podesłać szczegółową ofertę na maila.

Edytowane przez kardab
Czas edycji: 2016-08-25 o 12:37
kardab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 10:58   #3095
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
_______________
Szukam KRAWCOWEJ w Tarnowie, która mi uszyje piękną suknię. Modele, które mi się podobają w salonach, kosztują 2500-3600 zł, nie stać mnie na tak drogą sukienkę, chcę wydać max 2000 zł (łącznie z welonem). Czy znacie jakąś polecaną krawcową, która zna się na rzeczy i uszyje mi suknię za ok. 1500 zł? (chcę wstępnie coś takiego jak poniżej - moje inspiracje )
Kupno używanej np. na OLX raczej nie wchodzi w grę, bo jestem niewymiarowa i i tak przeróbka krawiecka byłaby konieczna...

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Sama nie szyłam, ale wiem, że Aneta Wielgus szyje suknie ślubne. U mnie zajmowała się wystrojem kościoła, ale jej główne zajęcie to właśnie suknie
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 12:01   #3096
asiczka777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 59
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

A może ktoś zna jakiś dobry i niedrogi catering na wesele i poprawiny? zastanawiamy się nad wynajmem sali bez jedzonka bo jednak wszystkie lokale <które nam się podobają> w okolicach sobie sporo liczą wiec taka opcja nam się wykluła.

a może zna ktoś catering młynek i ma jakieś opinie?

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
Jak tam jest cenowo?
napisałam Ci wiadomość na priv
asiczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 16:27   #3097
pauliska_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 32
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny gdzie na miesiąc przed ślubem szybko można załatwić poradnie? Pomocy
pauliska_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 18:48   #3098
Kcarolajn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez pauliska_88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie na miesiąc przed ślubem szybko można załatwić poradnie? Pomocy
Ja w katedrze załatwiłam w nieco ponad tydzień. Numery są na stronie diecezji.
Kcarolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 07:14   #3099
nikita1991
Raczkowanie
 
Avatar nikita1991
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 56
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez asiczka777 Pokaż wiadomość
A może ktoś zna jakiś dobry i niedrogi catering na wesele i poprawiny? zastanawiamy się nad wynajmem sali bez jedzonka bo jednak wszystkie lokale <które nam się podobają> w okolicach sobie sporo liczą wiec taka opcja nam się wykluła.
nie wiem dokładnie jak z cenami, ale wydaje mi się, że nie powinny być wygórowane - Marcepan z Pleśnej
nikita1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 11:06   #3100
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Wszystko ok i do dogadania Obsługa szybko się wyrabia, jedzenie przepyszne, dużo osób nam chwaliło (na obiad polecam fileta pod pierzynką! robił furorę). Z właścicielami można dużo dogadać Ja nie miałam więcej dekoracji niż to co oferowali mi w ofercie czyli różyczki na stołach, chusteczki i świeczki w kolorze przewodnim
Dziękuję ja z dekoracji tez nie będę wiele dokładać. Jakieś pierdołki ewentualnie i nasz stół trochę bardziej Ale nie chce przytoczyć tego co już jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Pisałam stronę temu o problemach z kucharką... ale jednak zostaniemy przy niej. Dzwoniłam do kilku osób i te, które mają wolny termin, mają tak niebotyczne ceny, że wcale się nie dziwię, że nie są rozchwytywane.
Ponieważ ta nasza kucharka jest dobra i ogarnięta, to miałam podpisać z nią umowę (cena taka i taka i nie ulegnie zmianie), ale w trakcie rozmowy z nią narzeczony stwierdził, że po co się bawić w papierki. No więc sama jestem ciekawa, co z tego wyniknie. Koniec mojego przejmowania się kucharką, chciałam dobrze, a jak zacznie wołać o dodatkowe koszty to niech się narzeczony z nią użera, skoro obcej kobiecie tak zaufał

_______________
Szukam KRAWCOWEJ w Tarnowie, która mi uszyje piękną suknię. Modele, które mi się podobają w salonach, kosztują 2500-3600 zł, nie stać mnie na tak drogą sukienkę, chcę wydać max 2000 zł (łącznie z welonem). Czy znacie jakąś polecaną krawcową, która zna się na rzeczy i uszyje mi suknię za ok. 1500 zł? (chcę wstępnie coś takiego jak poniżej - moje inspiracje )
Kupno używanej np. na OLX raczej nie wchodzi w grę, bo jestem niewymiarowa i i tak przeróbka krawiecka byłaby konieczna...

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
Też szukam krawcowej, nie musi być koniecznie Tarnów. Póki co upatrzylam sobie jedną w Krakowie i czekam na odpowiedz co do ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 14:02   #3101
Dahlinea
Przyczajenie
 
Avatar Dahlinea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 20
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Witajcie dziewczyny. Chciałabym dołączyć do waszego wątku. Co prawda jeszcze nie jestem na etapie załatwiania ale już zbieram informacje aby przy najbliższym pobycie w Pl ruszyć na miasto i rzucić się w wir załatwiania wszystkiego. Dodam że Tarnów nie jest moim rodzinnym miastem więc totalnie nie wiem co jak gdzie i po co, więc czasem mogłabym zadawać pytania w waszej opini qpie, z góry proszę o wyrozumiałość. W internecie wypatrzyłam sobie sale w Taurus na Ładnej, osobiście tam nie byłam, czy któraś z was kochane PM ma jakiekolwiek informacje na temat tej sali weselnej. Interesuje mnie dosłownie wszystko od cen po jedzenie dekoracje szefostwo itd.

Edytowane przez Dahlinea
Czas edycji: 2016-09-01 o 17:50
Dahlinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 16:34   #3102
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Dahlinea Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny. Chciałabym dołączyć do waszego wątku. Co prawda jeszcze nie jestem na etapie załatwiania ale już zbieram informacje aby przy najbliższym pobycie w Pl ruszyć na miasto i rzucić się w wir załatwiania wszystkiego. Dodam że Tarnów nie jest moim rodzinnym miastem więc totalnie nie wiem co jak gdzie i po co, więc czasem mogłabym zadawać pytania w waszej opini qpie, z góry proszę o wyrozumiałość. W internecie upatrywać sobie sale w Taurus na Ładnej, osobiście tam nie byłam, czy któraś z was kochane PM ma jakiekolwiek informacje na temat tej sali weselnej. Interesuje mnie dosłownie wszystko od cen po jedzenie dekoracje szefostwo itd.


Co do taurusa. Osobiście nie byłam, ale słyszałam wiele pozytywnych opinii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 20:49   #3103
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Dahlinea Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny. Chciałabym dołączyć do waszego wątku. Co prawda jeszcze nie jestem na etapie załatwiania ale już zbieram informacje aby przy najbliższym pobycie w Pl ruszyć na miasto i rzucić się w wir załatwiania wszystkiego. Dodam że Tarnów nie jest moim rodzinnym miastem więc totalnie nie wiem co jak gdzie i po co, więc czasem mogłabym zadawać pytania w waszej opini qpie, z góry proszę o wyrozumiałość. W internecie wypatrzyłam sobie sale w Taurus na Ładnej, osobiście tam nie byłam, czy któraś z was kochane PM ma jakiekolwiek informacje na temat tej sali weselnej. Interesuje mnie dosłownie wszystko od cen po jedzenie dekoracje szefostwo itd.
My mieliśmy w Taurusie
Menedżer jest super, wszystko z nią można załatwić, jest bardzo ugodowa i dużo pomaga. Kelnerzy mili i pomocni. Jedzenie pycha. Nie wiem jak cenowo bo zmienili coś ale z tego co koleżanka mi mówiła bo chcieli tam to coś ponad 200 chyba.
Jedyny minus to terminy. Lokal jest rozchwytywany - ale to też jako plus może być
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 08:21   #3104
Dahlinea
Przyczajenie
 
Avatar Dahlinea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 20
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

A jak jest z dekoracja sali ? Mają jeden wystrój czy robią też z kolorem przewodnim ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dahlinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 08:31   #3105
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Dahlinea Pokaż wiadomość
A jak jest z dekoracja sali ? Mają jeden wystrój czy robią też z kolorem przewodnim ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie mają jedną. Ale można wpleść kolor przewodni w postaci tasiemek np lub świeczek kwestia ustalenia z panią co trzeba dokupić i im dostarczyć
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 10:41   #3106
Dahlinea
Przyczajenie
 
Avatar Dahlinea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 20
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziękuję że podpowiedź. Z kolorem jeszcze się zastanowię bo widziałam na zdjęciach u nich sale pomalowana na pomarańczowo więc z moim ukochanym fiolet em trochę by się gryzło 😆 Sale będziemy rezerwować dopiero na wiosnę ale może mogę tam zadzwonić i zapytać orientacyjnie o terminy? Czy tak się może nie robi ? Nie chce popełnić gafy 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dahlinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 12:37   #3107
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Dahlinea Pokaż wiadomość
Dziękuję że podpowiedź. Z kolorem jeszcze się zastanowię bo widziałam na zdjęciach u nich sale pomalowana na pomarańczowo więc z moim ukochanym fiolet em trochę by się gryzło 😆 Sale będziemy rezerwować dopiero na wiosnę ale może mogę tam zadzwonić i zapytać orientacyjnie o terminy? Czy tak się może nie robi ? Nie chce popełnić gafy 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mieli remont w tamtym roku. Teraz sala jest szaro-kremowa

My mieliśmy jasny fiolet/lila. Na stołach dla gości wysokie dzbany z świeczka i na nich wstazki w kolorze przewodnim. Na naszym siłę wysokie świeczniki z wstążka i kamyczkami w kolorze. A kierowniczka zdecydowała że na ścianie za nami też ta te wstazki do dekoracji

Dzwoń dzwoń bo tam ciężko z terminami
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 15:06   #3108
Dahlinea
Przyczajenie
 
Avatar Dahlinea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 20
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Choćbym miała i 3 lata czekać to będę. Bo nic innego mnie nie urzekło. 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dahlinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 16:13   #3109
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Też tak miałam więc rozumiem doskonale
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 19:27   #3110
Dodi0725
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 24
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć Przyszłe Panny Młode

czy któraś z was planuje wesele w Dworku Prezydenckim w Zgłobicach i mogła by się podzielić opinią? bądź co nie co o nim słyszala? Bardzo mi się podoba to miejsce, lecz nie wiem jak to wygląda "od kuchni"... Bardzo prosze o inf
Dodi0725 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 19:48   #3111
paullaaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 62
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Dodi0725 Pokaż wiadomość
Cześć Przyszłe Panny Młode

czy któraś z was planuje wesele w Dworku Prezydenckim w Zgłobicach i mogła by się podzielić opinią? bądź co nie co o nim słyszala? Bardzo mi się podoba to miejsce, lecz nie wiem jak to wygląda "od kuchni"... Bardzo prosze o inf
Cześć,

Miałam okazję być w tym miejscu w tym roku (kwiecień) na weselu jako osoba towarzysząca Byłam strasznie ciekawa jak wygląda Dworek ponieważ sporo osób się nim zachwycało. W mojej opinii to miejsce nie bardzo nadaje się na fajne wesele. Dworek, owszem ładny w środku, na zewnątrz sporo zieleni. Ale to chyba tyle zalet. Pomieszczenia są małe i goście siedzą osobno nie mając kontaktu ze sobą ponieważ pomiędzy pomieszczeniami jest jeszcze korytarz. Na weselu na którym byłam w korytarzu stał jeszcze jakiś głośnik i mnóstwo kabli ponieważ nie było słychać zespołu z zewnątrz. Można się było potknąć o te kable i niezbyt to wyglądało. Sala taneczna (ku mojemu zdziwieniu) to zwykły festynowy namiot. Z wyglądu tez niespecjalny. Niby biały a wyglądał jakby był mocno zżółknięty, do tego po środku kilka stalowych brzydkich filarów które mi się trochę kojarzą z peronami na dworcu w Tarnowie Ogród to chyba jedyna zaleta tego miejsca. Część gości chętnie siedziała na zewnątrz. Jedzenie w sumie chyba ok ale niektóre dania były letnie żeby nie powiedzieć że zimne. Nawet z ciekawości zapytałam obsługę czy oni to dowożą skądś czy robią na miejscu (mocno zaprzeczali ). Ja osobiście bym tam nie zrobiła swojego wesela.
paullaaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 21:53   #3112
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ja mam w Taurusie, pani menager jest cudowna! Mamy termin na 2018 rok i płacimy 220 zł. Trochę dużo ale Naszym zdaniem warto bo nie słyszałam ani jednej złej opinii na temat tego lokalu, a słyszałam wiele dobrego nie dopytywałam co z dekoracją sali gdyż od razu powiedziałam, że będzie dekoratorka, z tym również nie było problemu. Dzwoń śmiało, trzymam kciuki by Wasz termin był wolny
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 21:59   #3113
Dahlinea
Przyczajenie
 
Avatar Dahlinea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 20
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

A na jaki mc macie ? Nam jest w sumie obojętny mc. Nie mamy większych wymagań w tym temacie. Ponoć mc poza sezonem nie są tak oblegane. Zadzwonię w pon. i się wszystko dowiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dahlinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 14:43   #3114
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Mamy 26 maja
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 13:35   #3115
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
My mieliśmy w Taurusie
Menedżer jest super, wszystko z nią można załatwić, jest bardzo ugodowa i dużo pomaga. Kelnerzy mili i pomocni. Jedzenie pycha. Nie wiem jak cenowo bo zmienili coś ale z tego co koleżanka mi mówiła bo chcieli tam to coś ponad 200 chyba.
Jedyny minus to terminy. Lokal jest rozchwytywany - ale to też jako plus może być
a ja mam zupełnie inne odczucia. 3 razy próbowałam się umowić na oglądanie sali, zawsze było coś.Dlatego choć na zdjęciach mi się podobało, to zrezygnowałam a też słyszałam pozytywne opinie.
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 08:00   #3116
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez K_ajka88 Pokaż wiadomość


Też szukam krawcowej, nie musi być koniecznie Tarnów. Póki co upatrzylam sobie jedną w Krakowie i czekam na odpowiedz co do ceny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a zdradzisz, co to za krawcowa z Krakowa?
Up! Ktoś ma jakieś info o krawcowych?
__________________
mój decoupage
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 09:21   #3117
niu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Sprzedam pudełka samoskładające się - zamiast 160 zamówiłam 320... : http://www.slubnezakupy.pl/sklep,230...onia_10szt.htm


kontakt: tel 519 803 401..
niu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 13:07   #3118
K_ajka88
Raczkowanie
 
Avatar K_ajka88
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 420
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
a zdradzisz, co to za krawcowa z Krakowa?
Up! Ktoś ma jakieś info o krawcowych?
Na fb Twój Ślubny Czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K_ajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 19:43   #3119
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

mam pytanie trochę z innej beczki, chcemy jechać gdzieś na kilka dni, maks 150 km od tarnowa. Jakieś propozycje? bo ja nie wiem już czego szukać
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 20:09   #3120
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez mckwadrat Pokaż wiadomość
mam pytanie trochę z innej beczki, chcemy jechać gdzieś na kilka dni, maks 150 km od tarnowa. Jakieś propozycje? bo ja nie wiem już czego szukać
Iwonicz, Solina, Szczawnica, Sandomierz
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.