jem za dwoje i po chwili znów jestem głodna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 17:42   #1
asiula8819
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5

jem za dwoje i po chwili znów jestem głodna


witam
mam taki problem waże 47 kg wga dochodzi góra do 49kg przy wzroście 165cm. Jem za dwoje wlasciwie co piec minut,mam juz tego dosc bo ilez tak mozna? nie zjem jest mi slabo ale co chwile biegac po zarcie to meczarnia.Znajomi mi mowia ze nie mam sie przejmowac bo skoro mam dobra przemiane materii to czym sie przejmowac. Ale ja mam czym poniewaz to na prade uciazliwe, nie wysiedze spokojnie godziny bo mysle co by tuzjesc. Oczywiscie nie zmuszam sie do zadnych wymiotow czy cos , chodzi tylko o to ze jem i tylko jem. Dodam ze nie mam zadnej diety jem wszystko na co mam ochote. Jesli ktos zechce mi pomoc doradzoc do prosze pisac na maila ap-ap1@wp.pl bede wdzieczna.
asiula8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:34   #2
essme
Raczkowanie
 
Avatar essme
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: jem za dwoje i po chwili znów jestem głodna

o matko
Musisz mieć mega dobrą przemianę materii.
Wiesz jak tak czytam.... piszesz, że co chwilę masz napady głodu...tzn. po prostu chce Ci się jeść ale nie odczuwasz 'pustego żołądka'.
Najprawdopodobniej masz dosyć duże nie dobory chromu. To właśnie chrom powstrzymuje nas od jedzenia, że się tak wyrażę
Możesz kupić go w aptece w tabletkach.
essme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:35   #3
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: jem za dwoje i po chwili znów jestem głodna

A co jesz głównie? Napisz co dzis jadlas. Podejrzewam, że jesz dużo węgli. Jeśli nie przejmujesz sie kaloriami dodaj dużo tłuszczy typu ser pleśniowy, tłuste ryby,oliwa, orzechy. U mnie to działao tyle, że jestem syta przez caly dzien, z tym ze ja i tak mam ochote na slodkie nawet jesli przed chwila zjadlam obiad ;p
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 09:49   #4
asiula8819
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: jem za dwoje i po chwili znów jestem głodna

hej POwiem wam ze nie drza mi dlonie serce mi kolacze mecze sie jak kazdy ale bez przesady... a co jem? wczoraj np. trzy talerze rosolku ciastka krakesry cebularza :p wypilam tone napoju wody i herbat zeby juz nie jesc :p jakies kanapki a ogolnie sie powstrzymywalam od jedzenia bo co chcwile cos zulam w buzi . Pomyslalam tez ze wczoraj moze mnie to az tak przesladowalo bardziej niz zwykle bo na kacu bylam :p dzis jest nowy dzien i zarz ide zjem sobie sniadanko z serkiem ze szczypiorkiem w roli glownej. Nie wiem czy wspominalam ze mam 21 lat jestm chudzina a waga ani drgnie. Chcialambym odrobine przytyc ale powiem wam ze im jem wiecej tym szybciej trawie no i oczywiscie chydne co juz w ogole jest dziwne bo np. w niedziele mialam grila i tyle zjadlam ze ledwo chodzilam a waga nawet spadla do 46 z kawalkiem....co tu robic zeby przytyc w takim wypadku? tylko nie mowcie mi ze jakas dieta secjalna bo ja nie lubie sie ograniczac w jedzeniu...
asiula8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:18   #5
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: jem za dwoje i po chwili znów jestem głodna

Spróbuj włączyć do swojej diety węglowodany złożone typu chleb razowy, ciemny ryż itd. I dużo tłuszczy szczegolnie tych nasyconych. Sprawdz powinno zadziałać. Po tym co Ty zjadlas ja tez pewniepo pol godz bylabym glodna.
summertime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:25   #6
asiula8819
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: jem za dwoje i po chwili znów jestem głodna

tylko ze zwykle jem inaczej...np. rano kanapki z serem zoltym i pomidorami, potem znowu jakies przekaski np. pomidorki w smietanie, obiad np. ziemniaki w talarki w przyprawach smazone na patelni plus jajko sadzone plus mizeria z ogorasow, potem jakies ciastka czekolada chhipy, jakies kanapki znow slodycze i tak do nocy. Potrafie sobie nawet o 3 w nocy wstac i pojsc sie najesc. Jem do bardzo poznych godzin.
asiula8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 12:29   #7
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: jem za dwoje i po chwili znów jestem głodna

a picie? to moze byc objaw cukrzycy. jezeli czesto biegasz do wc, mozesz miec cos z trzustka.strzelam, ja przy niedoczynnosci enzymatycznej tez bylam ciagle glodna, potrafilam zjesc na jeden raz kilo winogron, wielki serek homo/500g/ z pol kilo twrogu, woreczek ryzu, a potem zaraz sru do lazienki i znowu glodna, a waga zjechala na dwadziescia cos kilo
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 13:22   #8
asiula8819
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5
Dot.: jem za dwoje i po chwili znów jestem głodna

nie no nie biegam czesto... pije nie za wiele bo nie potrzebuje duzo zeby sie napoic . Juz sama nie wiem olac to czy kurcze moze sie ograniczac bo zauwazylam ze jak rano mniej zjeim i potem tez nie bede sie za bardzo napychac to nie rozepcham zoladka za nadtto i nie musze juz tak duzo jesc...tyle ze to taka glodowka troche... :/
asiula8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.